PDA

View Full Version : Malko pomosht za Englisha....



Vik
01-20-2006, 16:03
Mi zna4i utre imam klasno(znam 4e e sybota...no az sym na daskalo-otu4vame)i imam temata...napisah q na bg ama mi e malko slojno na angliiski da q preveda!

pls help me!!!!!
zna4i eto go:
az sym golqma me4tatelka i moite me4ti sa mnogo.horata dosta se smeqt kato im gi razkaja,no ne mi puka za tova.Obi4am tancite i gi umeq i ednata mi me4ta e da zamina v usa-los angeles ili maqmi ili havaite i da stana izvestna tanciorka,da se ojenq za negar i da imam 2 malki negar4eta-mom4ence i momi4ence.mom4enceto da e rapar a momi4enceto tanciorka.horata mi kazvat 4e ne e vyzmojno no pyk az 6te se nadqvam do krai.Vtorata e o6te ot kakto bqh malka...da obikolq sveta i da se zapoznaq a mnogo i razli4ni hora.A tretata e ...10 klas da zavyr6a s 6ci po himiq i fizika.Vse pak 4ovek bez me4ti ne e 4ovek..

i tva e ....gluposti sa ama hem gospojata da se smee i da napi6e nqkoi 6ca ei tei:)))

10x predvaritelno

ProstoAz
01-20-2006, 16:44
I`m a big dreamer and I have a lot of dreams. People often laugh at me when I tell them of my dreams but I don`t mind it. I love dancing and the first of my dreams is to go to the USA (Los Angeles, or Miami, or the Hawaii) and to be a famous dancer, to marry a blackman and to have two black children - boy and girl. I want the boy to be a rap singer and the girl to be a dancer. People tell me that it`s impossible but I`ll hope for this until the end. The second of my dreams is since when I was a little girl and it`s to travel all around the world and to meet many and different people. And the third of my dreams is to finish 10th grade with excellent in Chemistry and Phisics. Even so a man without dreams isn`t a man.

Горе долу така мисля, че трябва да е! :wink:
Ах, този английски... :roll: