PDA

View Full Version : Секс гафове 2005!!!!!!



01-20-2006, 15:34
Разкажете ваши секс гафове!Не може поне един път нещо да не е станало перфектно,както вие сте го искали!!! Разкажете смешни секс случки от изминалата 2005 година :arrow: :wink: :arrow: :wink: :arrow:

Sad_eyes_f
01-20-2006, 16:15
Еее...Аз пък мога да се похваля че през тази година при мен нямаше чак такива запомнящи се гафове :lol: 8) :D

01-20-2006, 16:20
той вади презерватив и на мен ми
се привидя, че е от тия от по 20 стотинки
и си викам на акъла..нема да стане бате
и изцепвам без да мисля"Кво е тва?"(като
имам предвид марката ест.)
и той..."ми презерватив.."
после се оказа, че е дюрекс...
а той помисли, че съм девствена и не съм
виждала презерватив :lol: :lol: :lol: :lol:

skyline_207
01-20-2006, 16:31
тоя гаф е доста банален ама кво да се прави
обърках името на мацката, при което тя буквално ми стана от оная работа :?

___kami___
01-20-2006, 16:34
не мога да кажа 4е съм имала гафове :lol:

`Death`Whore`
01-20-2006, 16:35
Правим ние секс, на мен ми стана доста странно и реших да му захапя зърното...обаче май прекалих със силата...той не каза гък, обаче направи е бати физиономията...добре, че се оказа, че зърното е живо...

01-20-2006, 17:00
Престой в чужбина, чужденка, презерватив, чукане - знаете как е ... докато не дойде румсервиза - тия как чукат не е истина : викам - по-късно - ама не, тия продължават да чукат по вратата, аз се шашардисах, капута остана на кревата после три дни съм се чудил дали ще ставам баща на западно-европейче

Отпреди няколко дни : у нас, мноооого здрав секс, тя си тръгва на другия ден (заминава си, беше на гости) и викам на баба ми :
Е, най сетне ще можеш да си спиш в твойто си легло !
а тя :
Ми....уно малко мокро, язе смених чаршафите щото уно мокро

zeleni_o4i
01-20-2006, 19:41
neshto mnogo chesto sreshtano - prejdevremenno izprazvane. taka kato stane e krivo i na dvamata.

SweetBunny
01-21-2006, 19:23
Ami zadavih se kato glutnah :shock: :x :shock:
Znam, 4e be6e dosta tupo, ama nqma6e kfo drugo da napraq, be6e si ujasTno :roll: :x :x
Drug gaf - na partniora mi ne mu stana, kato hem si li4e6e 4e be6e max vuzbuden ... :lol:

SneJna_
01-21-2006, 19:37
vednaj se okaza 4e mu e tesen prezervativa nqkav defekten se okaza..
drug pat to4no posredata mu zvanna maika mu :)

Dr. Kazimbutt
01-21-2006, 19:50
Гафове през 2005 не съм имал... имах през 2004. :wink:

poliii
01-22-2006, 12:32
del

California
01-22-2006, 16:42
Ami zadavih se kato glutnah :shock: :x :shock:

тва и на мен ми се е случвало :lol:

Taira
01-22-2006, 17:29
Pravih mu svirka,toi be6e legnal,a az - v krakata mu,bqh s pusnata kosa i tq se be6e pazpilqla navsqkyde,tyi kato e dylga.Sled kato obyrnah malko vnimanie na topkite mu se vyrnah malko po-nagore i s ujas razbrah,4e kosata mi leko se e oplela okolo 4lena mu,ne posmqh da mrydna dokato ne q otpletoh,za da ne go zaboli :oops: :D

^Kiss_of_the_Sun^f
01-22-2006, 17:56
Mi az za 2005 nemam gafove i slava bogu :P

Azzazello
01-23-2006, 09:42
Tochno v kraq na edna bezgafova godina gi napravihme 2 za edna vecher.
Znachi sami sme v nas, na legloto pravim sex i tukmo sme se razgoreshtili.... Az obache ne sum zatvorila vratata plutno i kucheto mi kato chula zvucite se promuknala vutre. S edin skok se ozova vurhu gurba na priqtelq mi...HAHAHAH...toy izvika zashtoto tq si beshe zabila noktite v nego....posle dokato q izkaram ot staqta...mina ni kefa. Tamun go napravihme i veche dovolni sme se zaputili kum banqta, az vlizam vutre a toy otiva da si vzeme kurpata ot staqta.....GOL.....i tochno v tozi moment brat mi se pribira.....sreshtata beshe krasiva!!!!!

Sashka_Kaleina
01-23-2006, 19:34
Auu kvo se setih ..edin sledobed sme se metnali s priqtelq v krevata i az sym sys svaleni dynki kakto sami se se6tate,oba4e poneje na6te bqha v ky6tata(na 1viq etaj) trqbva6e da sme mn tihi i byrzi.I v nai gore6ata to4no naprao mi ide6e da kre6tq samo se 4u otvarqne na vrata ottam kato skivah maika mi naprao se nasrah :D posle gajeto mi go be6e strah da si trygne ot nas :) Drugo deto se setih praihme go na edna polqnka v kola i sled nekvo si vreme tam se vijda nqkyv siluet deto se dviji kym kolata,idva edin az se zagyrnah s qkketo i toq tropa na djama.otvarqm az toq nekyv sotadjiq...vika kvo praite..emi ni6to...i toi vika gledam ste se razgore6tili ok..oba4e da ne se drusate ...az izpadnah v ebati hileja toq verno si e pomislil 4e 6myrkam :D

incheto
01-23-2006, 19:43
mi na4i vedaj povarnah ot spermata na bivshia i mi beshe mnogo gadno..:(ma naprao si povarnah..!!!A drug pat pak kak si se e``m i mama zvani i az si se klata i si lafa nqma problemi beshe qko!!!

01-23-2006, 20:22
аахахахахаха и на мен тфа с мама
ми се случи ужас беше а тя както не
може да проведе разговор по-къс от
5 минути с мене...даже по ГСМ...ужас :)
ама то беше тая година вече де... :D

^Kiss_of_the_Sun^f
01-24-2006, 10:52
аахахахахаха и на мен тфа с мама
ми се случи ужас беше а тя както не
може да проведе разговор по-къс от
5 минути с мене...даже по ГСМ...ужас :)
ама то беше тая година вече де... :D
Hahahha mnogo e gadno! :lol:

poliii
01-24-2006, 16:36
[quote

Jus7^m3
01-25-2006, 00:18
az imah edna slu4ka s moita priatelka kato ni be6e parviq pat oba4e az bqh v priqteli i sa bqh napil stabilno tq mi vika are na kafe v 12 4esa skivame sa i tq ma kara u tqh i az nemojah da q iz4ukam 6tot edvam sa darjah

02-04-2006, 10:02
4AKAM OSTE SEX GAFOVE)))) :evil:

`Death`Whore`
02-04-2006, 10:12
Вчера си се таковаме на леглото на техните към обяд, бяхме се разгорещили яко и по едно време чуваме чукане по стената...и трябваше да се сдържам после, което много мразя...а тези хора никога преди не са се оплаквали, а ние съвсем не сме тихички...

FairyNymph
02-04-2006, 19:43
ам начи с едно моомче го правихме за пръв път и някви тъкмо сме се разгорещили и той не мое уцели мястото.на мене чак ми стана смешно пък той горкия.. :mrgreen:

[PITBULL]
02-04-2006, 22:21
xaxaxaxaxa stra6ni gafove uspokoqvam se 4e moq ne e 4ak tolkova ama... togava umrqh naprao kat ne moja mi stane ama to takmo da po4nem i bqhme s priqteli v edna hija i v edna staq i oniq po4naha da se smeqt nqkvi da govorqt i tokat sprat to mi spadne posle takmo da go sloja i pak po4nat i nakraq kat ostanahme sami ne mi stana poludqh naprao.... :oops: :D

02-15-2006, 01:30
Ами случвало се е 3 колеги да ми звънят последователно, а аз през това време да клатя и немам грижи. Аз гафове нямам кой знае колко, но на братовчеда съдбата му ги дава в чували. Последното изпълнение беше, жигосания задник на аверката му(прекалили със секса в право положение и той я тряснал в/у печката с дървата). Друго брутално изпълнение е когато тя му прайла свирка, той залитнал(пиян е бил) и падайки и разбил устните с крак! Всякви изпълнение още има... ама да го питам, щото все пак не стаа ей така да пиша от чуждо име!

Cha0
02-17-2006, 00:10
Моя не е през 2005 ами преди няколко дена .... отивам на гости на брачеда и ме запознава с някви момичета и се оказва че имаше тва онова и аз отивам с нея след диско в брачеда и си лягаме и всичко е добре и тя е отгоре и се завъртаме ама кои да ми каже че като се легне на края на дивана той се обръща и само се обръщаме и тя отдоло и дивана се обръща и ние на земята и имаше някви чаши с вода на масата който съборихме върху нас..... общо взето голям смях падна щот не се одарихме ... :-D

Oyamoto
02-17-2006, 00:51
На мене пък повечето презервативи са ми супер тесни и преди като още не си бях намерил мойта марка бех с едни гадни и хуя ми спадна от много стягане и не можах да го понеса просто (точно па на мене да ми се случи мола ви се :mrgreen: ). Той даже не беше в мен а ми беше в жабката на колата, та ние си се разгорещяваме вече и аз мозъка съм го изключил и тя само пита - имаш ли? И аз ми не, и от там айде бърз спринт за преебаване на настроението полугол сред минус 15 градуса (беше един от най студените дни на декември) да гепа гумата айде обратно вече съм на вълна тренирвки мина ми за секса , ама хуя не се предава иска си ебане и като за капак като го наденах тоя нахуйник то тяга та си ебало мамата, ебах малко и после така ми изтръпна че не го чувствах изобщо и до там бех :oops: #-o . Не за друго ама ми беше за първи път с последната ми любов, тя пък беше толкова смутена - помислила си че тя е виновна да не може да ме възбуди. :smt005

terry
02-17-2006, 07:23
male kvi gafove!dobre 4e vse o6tew nqmam takiva !

^Kiss_of_the_Sun^f
02-17-2006, 08:41
Maikuuu tva deto oniq e lepnal gadjeto si za pe4kata me izpalni!hahahhaha :lol:

LoRinSeR
02-17-2006, 09:38
На мене пък повечето презервативи са ми супер тесни и преди като още не си бях намерил мойта марка бех с едни гадни и хуя ми спадна от много стягане и не можах да го понеса просто (точно па на мене да ми се случи мола ви се :mrgreen: ). Той даже не беше в мен а ми беше в жабката на колата, та ние си се разгорещяваме вече и аз мозъка съм го изключил и тя само пита - имаш ли? И аз ми не, и от там айде бърз спринт за преебаване на настроението полугол сред минус 15 градуса (беше един от най студените дни на декември) да гепа гумата айде обратно вече съм на вълна тренирвки мина ми за секса , ама хуя не се предава иска си ебане и като за капак като го наденах тоя нахуйник то тяга та си ебало мамата, ебах малко и после така ми изтръпна че не го чувствах изобщо и до там бех :oops: #-o . Не за друго ама ми беше за първи път с последната ми любов, тя пък беше толкова смутена - помислила си че тя е виновна да не може да ме възбуди. :smt005

Ти ме сцепи, твоя да не е като на Кинг Конг, какво значи да те стяга ? Презарвативите могат да се опъват до 5см. на широчина :wink:

amaliq
02-17-2006, 11:09
xaxaxxaxa gotina temi4ka.i gaf4etat si gi biva.pri men sexat e prosto edin golqm gaf.vinagi ima po ne6to.vseki pat.spomnqm si vednaj bqh vav gadjeto mu i praim sex.kvo mi be6e stanalo,no bqh tolkova bazbudena,ne mislih ne 4uvah voob6te ni6to ne pomnq.posle gadjeto mi kaza 4e sam si blaskala glavat vav stenata sas bqsna skorost i ni6to ne sam use6tala.toi si e slojil rakata zad glavata mi no az sam mu q mahnala i sam prodaljila da si q udrqm.i sled tva mi kaz a4e sam bila pa6kala kato dart vader.romanti4no:)

MuTkoTo
02-17-2006, 11:15
тоя гаф е доста банален ама кво да се прави
обърках името на мацката, при което тя буквално ми стана от оная работа :?
xxaxa tva i na mene mi se e sluchvalo samo deto si prodaljihmr .. ama besh li gi be de Olq tam i Polq \:D/

mai4eto
02-17-2006, 12:55
ebah me se i bqhme nai nakraq sloji si kaputa i zduha i taka ne me izeba :smt005

Oyamoto
02-17-2006, 13:29
На мене пък повечето презервативи са ми супер тесни и преди като още не си бях намерил мойта марка бех с едни гадни и хуя ми спадна от много стягане и не можах да го понеса просто (точно па на мене да ми се случи мола ви се :mrgreen: ). Той даже не беше в мен а ми беше в жабката на колата, та ние си се разгорещяваме вече и аз мозъка съм го изключил и тя само пита - имаш ли? И аз ми не, и от там айде бърз спринт за преебаване на настроението полугол сред минус 15 градуса (беше един от най студените дни на декември) да гепа гумата айде обратно вече съм на вълна тренирвки мина ми за секса , ама хуя не се предава иска си ебане и като за капак като го наденах тоя нахуйник то тяга та си ебало мамата, ебах малко и после така ми изтръпна че не го чувствах изобщо и до там бех :oops: #-o . Не за друго ама ми беше за първи път с последната ми любов, тя пък беше толкова смутена - помислила си че тя е виновна да не може да ме възбуди. :smt005

Ти ме сцепи, твоя да не е като на Кинг Конг, какво значи да те стяга ? Презарвативите могат да се опъват до 5см. на широчина :wink:
Те могат, ама колкото повече се опъват толкова повече стягат :-k , което пък е хубаво от друга страна щото ми се обезчувства хуя и мога да еба 1-2-3-4 часа колкото си искам :mrgreen: но пък няма да ми става хубаво, се едно съм на фитинес ебати.

02-17-2006, 13:33
има мъже, на които просто не им
става презерватива и точка...и аз не
вярвах, и изхабих три капута докато
повярвам :lol: :lol: :lol:
бтв бяха от тия...extra large..ама те май само на
дължина са лардж...

Oyamoto
02-17-2006, 13:44
Те тъй, той че не ми е дълъг не е ама е тлъст. :mrgreen:

LoRinSeR
02-17-2006, 14:15
Те тъй, той че не ми е дълъг не е ама е тлъст. :mrgreen:

Това е по-важното :?

^Kiss_of_the_Sun^f
02-17-2006, 20:27
Те тъй, той че не ми е дълъг не е ама е тлъст. :mrgreen:

Това е по-важното :?
A ba6,e ne da e mnogo kus,ama pa ako e mnogo dulug sa nema da mi vadi6 4ervata,nali? :?

LoRinSeR
02-17-2006, 20:45
Те тъй, той че не ми е дълъг не е ама е тлъст. :mrgreen:

Това е по-важното :?
A ba6,e ne da e mnogo kus,ama pa ako e mnogo dulug sa nema da mi vadi6 4ervata,nali? :?

Ами да така е, а не да е като кремвирш - дълъг и тънък :)

Stealer
02-20-2006, 19:13
awe 4uite vie gaf . ne da sa falq ama mi e baq golqm i nai vajnoto debel i momi4eto be6e tolkova tqsno 4e ne mojah da i go nahulq 6a6nah sa az i tva be6e :oops:

Oyamoto
02-20-2006, 22:41
awe 4uite vie gaf . ne da sa falq ama mi e baq golqm i nai vajnoto debel i momi4eto be6e tolkova tqsno 4e ne mojah da i go nahulq 6a6nah sa az i tva be6e :oops:
Абе бате, в една жена можеш да си вкараш цялата ръка ако се заиграеш както трябва. Дори и в най тесните.

Sean Combs
02-21-2006, 02:21
leji pi4kata po gryb na legloto, az sym q prekra4il i go davam v ustata i po edno vreme mnogo se razgore6tih i go natypkah tolkova navytre 4e po4va da se davi i po4na da hvyrlq to4no otgore mi :shock:
drug slu4ai- otivam da edno sysedno selo da se "vidq" s edno mili4ko momi4ence, nejno i krasivo, koeto v slu4aia se okaza mnogo perverzno i dokato i svyr6vah po zadnika tq se obyrna i mi kaza "pikai po men" KVO???
az i syu4enik, u tqh, 4ukame kvartalnata kavaldjiika i re6avame da i go otpraskame v zadnika, ne go pravete- nasirat se! :smt012
drug- 4ukam gadjeto si na legloto v spalnqta, zadna, az sym stypil na zemqta gol i q 6ibam zverski, kato za posledno, vliza maika mi, vijda mi goliq guz i izliza po nai byrziq na4in sled koeto ne mi govori 3 sedmici za6toto sym 4ukal pi4kata tam kydeto spi tq

kato se setq o6te, 6te dopylnq!

ScooTeR
02-21-2006, 09:04
евала...на тебе...с туй ще те запомнят 8)

STIFLAR
02-21-2006, 09:24
zna4i re6ili sme s priqtelkata mi da otpraznuwame wzimaneto na lekciite,az bqh kupil edno takowa sladko wino Kadarka za6toto tq ne pie nogo nogo...i pihme tam po 2-3 4a6i i kato legnahme da praime sexaz nemoga da se izpraznq nekade 40 min we4e, daje ni se prispa a prez twa wreme dokato go prawime hem mi stane rabotata hem mi spadne daje i prezervativa izsyhna i za ni6to ne stawa6e :lol:

Chiana
02-21-2006, 10:13
Еми, ние с приятеля ми на нова година се бяхме напили като свине и решихме да го правим... Обаче той не можеше да гледа направо и не го беше вдигнал, аз му правя френска - нищо не става. Накрая се ядосах, хванах му го, разтръсках го и викам: Ари дигни го, бееее!!! При което той се сгромоляса на леглото и двамата задружно отидохме да драйфахме на мифката, след което заспахме.
Друга изцепка: правим го ние, обаче без презерватив и аз му казах, че ще го довърша на френска, и тъкмо се обувам и посягам да му правя френска и той като взе да пръска, ама така пръскаше, че цялата ме опръска, дънките ми, блузата му, леглото... После се заляхме от смях.
Още една: Каним се ние да го правим, обаче аз не мога да се овлажня, а на него не му става. Аз му правя френска- става му, след това той докато се мъчи да си го вкара и му спада. И така половин час, накрая аз почнах да си бия скречове, а той-чикии, обаче така и не се възбудихме и се отказахме. 8-[

Uraken
02-21-2006, 10:38
leji pi4kata po gryb na legloto, az sym q prekra4il i go davam v ustata i po edno vreme mnogo se razgore6tih i go natypkah tolkova navytre 4e po4va da se davi i po4na da hvyrlq to4no otgore mi :shock:
drug slu4ai- otivam da edno sysedno selo da se "vidq" s edno mili4ko momi4ence, nejno i krasivo, koeto v slu4aia se okaza mnogo perverzno i dokato i svyr6vah po zadnika tq se obyrna i mi kaza "pikai po men" KVO???
az i syu4enik, u tqh, 4ukame kvartalnata kavaldjiika i re6avame da i go otpraskame v zadnika, ne go pravete- nasirat se! :smt012
drug- 4ukam gadjeto si na legloto v spalnqta, zadna, az sym stypil na zemqta gol i q 6ibam zverski, kato za posledno, vliza maika mi, vijda mi goliq guz i izliza po nai byrziq na4in sled koeto ne mi govori 3 sedmici za6toto sym 4ukal pi4kata tam kydeto spi tq

kato se setq o6te, 6te dopylnq!


aahahah ti si bolen ve 4ovek :D ahahah tvoito nai ma napalni ot si4kite :)

nesravnima
02-21-2006, 11:44
Аз не съм имала гафове, ама някои от тези тук много ме... (не мога да намеря точната думичка) зарадваха! :P

Sean Combs
02-21-2006, 16:46
4etoh do sega tva za izkarvaneto s frenska i se setih.. s moqta priqtelka se 4ukame za 2 ili 3 put otkakto sme zaedno i purvite puti e bilo za po 30tina min bez da svur6vam, prosto ei taka da se pi6e 4e sme se ebali, ni6to po-seriozno.. i se 4ukame u nas (po seriozno ve4e) i nali znaete kak edin 4ovek kogato tepyrva po4va da 4uka drug tva e ravno na tepyrva opoznavane na stepenta na perverznost u toq 4ovek i az si q 4ukam i po edno vreme use6tam 4e mi idva i stavam i kazvam "syjalqvam, ne moga pove4e, 6te svyr6a!" i v tozi moment se nadigam i tq stava i po4va da mi lapa, no az poneje ne q znam dali me e razbrala i po4vam da i butam glavata i da i povtarqm "mahni se, 6te svyr6a! mahni se , 6te svyr6a!" i sled nqkolko takiva momenti dokato se usetq 4e tq tva iska, se ostavih v rycete i.. no mi stana mnogo neidobno 4e ne sym se usetil po-rano!
sy6toto momi4e, u tqh, s po- malkiq i brat, koito gleda Tv v drugata staq i nie se vyzbujdame i az sqdam na edin divan, tq vyrhu men i po4va da mi se tyrka v pantalona i az sym i vdignal gorni6teto i gyrdite i otvynka i si se draznime takiva i v toq moment vliza 3 godi6niq i brat koito se zasilva kym gyrdite i s dve ryce protegnati napred, dobre 4e bqhme dostaty4no byrzi i ne po4na da gi stiska :smt016
kvo drugo.. ne znam dali na nqkoi ot vas mu se e slu4valo da svyr6i polunadyrven (ako vyob6te ima takova systoqnie). na moreto si hva6tam v bara nqkva kaki4ka i otivame v kvartirata v koqto bqhme 3ma pry4a i az vlizam, lqgam na legloto i po4va da mi lapa s takava qrost, taka go stiska6e vse edno ne be6e vijdala hui pove4e ot godina i v rezultat ot tva bqsno stiskane i ma4kane (bukvalno mesene na banica!) az svyr6ih "polunadyrven".. interesnoto be6e 4e izglejda ne e o4akvala i to4no si go vade6e ot ustata i poneje kato e mek malko krivi na edna strana i pravo v okoto! drugite pi4ove q videli na izlizane i me pitat "kvo i be6e na taq na okoto? da ne si q bil? ne iska6e da lapa li?"
pravim si 4astno klec-party u edin priqtel s pieneto, mezetata i pi4kite kakto si mu e reda i sled mnogo alkohol re6avame da si pravim orgiq i dori izmislihme kak 6te si gi vrytkame pi4ocite i ednata izcepi "v menzis sym"! az po princip ne sym dover4iv 4ovek i re6ih da proverq i q zavedoh v banqta i i kazvam da svalq vsi4ko i s malko pomo6t na6ta ostava po pra6ki prez koito vidimo si li4e6e damskata prevryzka. az q natisnah malko, dokato mi omekne v rycete, svalqm pra6kite i gledam 4e si sedi samo s damskata prevryzka bez da ima ne6to.. i tq mi vika "iskam da me 4uka6" i mislq 4e se dose6tate kyv be6e otgovora- "ne moga! v menzis sym!"
s moita priqtelka sme na hija na balkana i az izlizam ot banqta, vlizam v staqta i se po4vame ot vratata.. sled zverski sex po vreme na koito se obzevodnih i me gone6e nikotinov glad ta 4ak ne be6e istina, az ostavam na legloto s cigarata v ryka i si pu6a, a moita stava da vzeme ne6to sladko za qdene, nqkvi bonboni ako trqbva da sym po to4en.. i v toq moment vliza hazqikata koqto si mislela 4e sme v druga staq, a tazi e svobodna i vmesto da izleze vednaga 6tom vijda golata mi priqtelka nasre6ta i, tq zadava vypros "kvo prai6 tuka?" i prodyljava nastoi4ivo da q gleda, otgovoryt be6e.. "mi..mm.. amm... mi.. bonbonki..." sled koeto az izbuhvam v ne4ove6ki smqh bez da se use6tam 4e leja gol na legloto i 4e do tozi moment hazqikata ne me be6e zabelqzala...
za o6te 6te po4vam da vzimam pari!

02-21-2006, 18:55
Клатим се с бившата и в другата стая телвизора си работи, ама не му обръщам внимание... и по едно време такъв вече отивам на върха и тя се развика: "Маринчо спечелииии..." :shock: даваха онова дето хората стават звезди.... даже името не му помна.
Друго...: натискаме се начи с една мадама и вече дрехите падат и си бъркам в панталоните за капут... ама презерватив нема... бъркам по на дълбоко, бъркам в якето... нема братче :| и тя седи и ма гледа накриво... :oops:

^Kiss_of_the_Sun^f
02-21-2006, 20:39
4etoh do sega tva za izkarvaneto s frenska i se setih.. s moqta priqtelka se 4ukame za 2 ili 3 put otkakto sme zaedno i purvite puti e bilo za po 30tina min bez da svur6vam, prosto ei taka da se pi6e 4e sme se ebali, ni6to po-seriozno.. i se 4ukame u nas (po seriozno ve4e) i nali znaete kak edin 4ovek kogato tepyrva po4va da 4uka drug tva e ravno na tepyrva opoznavane na stepenta na perverznost u toq 4ovek i az si q 4ukam i po edno vreme use6tam 4e mi idva i stavam i kazvam "syjalqvam, ne moga pove4e, 6te svyr6a!" i v tozi moment se nadigam i tq stava i po4va da mi lapa, no az poneje ne q znam dali me e razbrala i po4vam da i butam glavata i da i povtarqm "mahni se, 6te svyr6a! mahni se , 6te svyr6a!" i sled nqkolko takiva momenti dokato se usetq 4e tq tva iska, se ostavih v rycete i.. no mi stana mnogo neidobno 4e ne sym se usetil po-rano!
sy6toto momi4e, u tqh, s po- malkiq i brat, koito gleda Tv v drugata staq i nie se vyzbujdame i az sqdam na edin divan, tq vyrhu men i po4va da mi se tyrka v pantalona i az sym i vdignal gorni6teto i gyrdite i otvynka i si se draznime takiva i v toq moment vliza 3 godi6niq i brat koito se zasilva kym gyrdite i s dve ryce protegnati napred, dobre 4e bqhme dostaty4no byrzi i ne po4na da gi stiska :smt016
kvo drugo.. ne znam dali na nqkoi ot vas mu se e slu4valo da svyr6i polunadyrven (ako vyob6te ima takova systoqnie). na moreto si hva6tam v bara nqkva kaki4ka i otivame v kvartirata v koqto bqhme 3ma pry4a i az vlizam, lqgam na legloto i po4va da mi lapa s takava qrost, taka go stiska6e vse edno ne be6e vijdala "мъжки полов орган" pove4e ot godina i v rezultat ot tva bqsno stiskane i ma4kane (bukvalno mesene na banica!) az svyr6ih "polunadyrven".. interesnoto be6e 4e izglejda ne e o4akvala i to4no si go vade6e ot ustata i poneje kato e mek malko krivi na edna strana i pravo v okoto! drugite pi4ove q videli na izlizane i me pitat "kvo i be6e na taq na okoto? da ne si q bil? ne iska6e da lapa li?"
pravim si 4astno klec-party u edin priqtel s pieneto, mezetata i pi4kite kakto si mu e reda i sled mnogo alkohol re6avame da si pravim orgiq i dori izmislihme kak 6te si gi vrytkame pi4ocite i ednata izcepi "v menzis sym"! az po princip ne sym dover4iv 4ovek i re6ih da proverq i q zavedoh v banqta i i kazvam da svalq vsi4ko i s malko pomo6t na6ta ostava po pra6ki prez koito vidimo si li4e6e damskata prevryzka. az q natisnah malko, dokato mi omekne v rycete, svalqm pra6kite i gledam 4e si sedi samo s damskata prevryzka bez da ima ne6to.. i tq mi vika "iskam da me 4uka6" i mislq 4e se dose6tate kyv be6e otgovora- "ne moga! v menzis sym!"
s moita priqtelka sme na hija na balkana i az izlizam ot banqta, vlizam v staqta i se po4vame ot vratata.. sled zverski sex po vreme na koito se obzevodnih i me gone6e nikotinov glad ta 4ak ne be6e istina, az ostavam na legloto s cigarata v ryka i si pu6a, a moita stava da vzeme ne6to sladko za qdene, nqkvi bonboni ako trqbva da sym po to4en.. i v toq moment vliza hazqikata koqto si mislela 4e sme v druga staq, a tazi e svobodna i vmesto da izleze vednaga 6tom vijda golata mi priqtelka nasre6ta i, tq zadava vypros "kvo prai6 tuka?" i prodyljava nastoi4ivo da q gleda, otgovoryt be6e.. "mi..mm.. amm... mi.. bonbonki..." sled koeto az izbuhvam v ne4ove6ki smqh bez da se use6tam 4e leja gol na legloto i 4e do tozi moment hazqikata ne me be6e zabelqzala...
za o6te 6te po4vam da vzimam pari!
aaaaa nema nikfi pari,super,prodaljavai natatak az se zlaivam ot smqh!!! O:) :D

favor_91
02-25-2006, 21:24
ami devstven sum za tova nqmam nikakvi gafove...no se nadqvam i v bude6te da nqqm :lol:

Uraken
02-25-2006, 22:12
ae toz Sean Combos mn ma razsmiva bahti ludq .ei kombos ko naistina ima6 takiva gafove ta priznaam ,ma ako laje6 4esno si bahti manqka zemi napi6i kniga s prikazki

`Death`Whore`
02-26-2006, 10:01
Спри да флуудиш! [/list]

The DooM
02-26-2006, 10:59
lqtoto na 2005g. s priqtelkata mi pravihme sex na terasata.be6e mnogo hubavo tamun se razgore6tih i edna ptica mi se izsra na glavata napravo ujasssss.

Sean Combs
02-26-2006, 19:28
ae toz Sean Combos mn ma razsmiva bahti ludq .ei kombos ko naistina ima6 takiva gafove ta priznaam ,ma ako laje6 4esno si bahti manqka zemi napi6i kniga s prikazki

6e se 4uvstvam priznat togava.. setil sym se o6te edin.. mm.. re6avame s moita da vkarame malko extravagantnost v sexa i re6avame da se 4ukame v banqta pod du6a s mnogo topla voda i vsi4ko kakto si mu e reda.. samo 4e trqbva6e da i doide sy6tiq den.. i az si vikam 4e nema da sym 4ak takyv karyk da i doide to4no kogato se 4ukame.. okaza se 4e sym si karyk...
drug- pak taka sys sega6nata mi priqtelka sme na balkana s o6te edno "semeistvo".. i poneje bqhme v edna staq i malko be6e skonfuzno i nqma6e kak da se 4ukame edni pred drugi... i moita mi kazva, 4e 6te vleze v banqta i kato pusne vodata da sym idel i az.. da ama az bqh napu6en kato gyz i si mislq 4e mi govori za vodata na kenefa.. i sedq i si lafa s mom4eto i s pi4kata i se oslu6vam za vodata na kenefa.. sled 20 min moita izleze o4evadno iznervena i mi se zybi cql den v opitite mi da i obqsnq 4e az ne sym razbral a ne e 6toto ne iskam da q 4ukam..

za 2005 nqmam pove4e!!! za 2006... dal sym obet 4e do 1vi Mai 2006 nqma da dokosna jena.. taka 4e sym prazen.. v glavata.. a topkite 6e mi se spukat!!! :smt009

fti4ka
02-26-2006, 19:34
Sean Combs na kolko godini si be?

^Kiss_of_the_Sun^f
02-26-2006, 20:13
Eeeeee Sean Combos 6te ni lipsva6! :-D

Sean Combs
02-27-2006, 00:07
Sean Combs na kolko godini si be?

Nomvri mesec tazi godina navyr6vam 20.. odyrtqvam izklu4itelno byrzo.. EGN-8611127565, Sofia, bul.Makedonia 20
nastoia6t: 1443 Birchmount rd., Scarborough, Toronto, On, Canada

6o pita6? misli6 si 4e pak e nqkoi v4era6en piklio deto si gi rysi ei taka li? nqma zna4enie.. ne6to drugo serjant???

amm.. kiss^of^the^sun.. macko.. gledam 4e za 5i pyt mi pi6e6 nicka "Combos".. ne 4e ne6to ama se pi6e "Combs".. tva e istinskoto ime na Puff Daddy (P.Diddy).. a az sym malko lud na taq tema i takova ne6to mi byrka v okoto.. syjalqvam ako sym te pritesnil.. amm.. i tvoite sramni komentar4eta 6te mi lipsvat! na 1vi Mai si idvam taka ako re6i6 da experimentira6 v sexa az sym nasre6ta 8-[ :oops: amm.. kakvo se krie zad tiq krystosani 4erveni 4orapki? ](*,)

LoRinSeR
02-27-2006, 06:13
Sean Combs na kolko godini si be?

Nomvri mesec tazi godina navyr6vam 20.. odyrtqvam izklu4itelno byrzo.. EGN-8611127565, Sofia, bul.Makedonia 20
nastoia6t: 1443 Birchmount rd., Scarborough, Toronto, On, Canada

6o pita6? misli6 si 4e pak e nqkoi v4era6en piklio deto si gi rysi ei taka li? nqma zna4enie.. ne6to drugo serjant???

amm.. kiss^of^the^sun.. macko.. gledam 4e za 5i pyt mi pi6e6 nicka "Combos".. ne 4e ne6to ama se pi6e "Combs".. tva e istinskoto ime na Puff Daddy (P.Diddy).. a az sym malko lud na taq tema i takova ne6to mi byrka v okoto.. syjalqvam ako sym te pritesnil.. amm.. i tvoite sramni komentar4eta 6te mi lipsvat! na 1vi Mai si idvam taka ako re6i6 da experimentira6 v sexa az sym nasre6ta 8-[ :oops: amm.. kakvo se krie zad tiq krystosani 4erveni 4orapki? ](*,)

Крие се катеричка :P

Uraken
02-27-2006, 10:32
Sean Combs na kolko godini si be?

Nomvri mesec tazi godina navyr6vam 20.. odyrtqvam izklu4itelno byrzo.. EGN-8611127565, Sofia, bul.Makedonia 20
nastoia6t: 1443 Birchmount rd., Scarborough, Toronto, On, Canada

6o pita6? misli6 si 4e pak e nqkoi v4era6en piklio deto si gi rysi ei taka li? nqma zna4enie.. ne6to drugo serjant???

amm.. kiss^of^the^sun.. macko.. gledam 4e za 5i pyt mi pi6e6 nicka "Combos".. ne 4e ne6to ama se pi6e "Combs".. tva e istinskoto ime na Puff Daddy (P.Diddy).. a az sym malko lud na taq tema i takova ne6to mi byrka v okoto.. syjalqvam ako sym te pritesnil.. amm.. i tvoite sramni komentar4eta 6te mi lipsvat! na 1vi Mai si idvam taka ako re6i6 da experimentira6 v sexa az sym nasre6ta 8-[ :oops: amm.. kakvo se krie zad tiq krystosani 4erveni 4orapki? ](*,)

ose6tam posle Combs-a kak 6i pi6e za o6te sex gafove :) a Kiss-ke ne misli6 li? :) :smt005 :smt005

fti4ka
02-27-2006, 10:38
Sean Combs na kolko godini si be?

Nomvri mesec tazi godina navyr6vam 20.. odyrtqvam izklu4itelno byrzo.. EGN-8611127565, Sofia, bul.Makedonia 20
nastoia6t: 1443 Birchmount rd., Scarborough, Toronto, On, Canada

6o pita6? misli6 si 4e pak e nqkoi v4era6en piklio deto si gi rysi ei taka li? nqma zna4enie.. ne6to drugo serjant???


axaxa mejdu drugoto to4no taka si misleh.. moje pa i da ne luje6.. de da znam.. sus sigurnost si vkral fantaziika za pove4e cvqt no ni6to dobre ti se e polu4ilo.. aide uspeh s kiss^of^the^sun dano nemate takiva gafove :smt005

Sean Combs
02-27-2006, 15:36
Sean Combs na kolko godini si be?

Nomvri mesec tazi godina navyr6vam 20.. odyrtqvam izklu4itelno byrzo.. EGN-8611127565, Sofia, bul.Makedonia 20
nastoia6t: 1443 Birchmount rd., Scarborough, Toronto, On, Canada

6o pita6? misli6 si 4e pak e nqkoi v4era6en piklio deto si gi rysi ei taka li? nqma zna4enie.. ne6to drugo serjant???


axaxa mejdu drugoto to4no taka si misleh.. moje pa i da ne luje6.. de da znam.. sus sigurnost si vkral fantaziika za pove4e cvqt no ni6to dobre ti se e polu4ilo.. aide uspeh s kiss^of^the^sun dano nemate takiva gafove :smt005


samo az si znam dali lyja nali? ti 4ete6 i se zybi6 na prostotiite koito sym izjivql.. cql jivot sym jivql v Pazardjik.. grada na kurvite.. narkoticite i poboi6tata... i nai velikite gluposti na sveta! tva sa nezabravimi godini.. jalko 4e na men mi se naloji da gi napusna predi 6 meseca.. kakto i da e.. nqma kak da ti dokaja 4e ne lyja.. taka 4e vyprosa ostava da visi.......

Uraken- 6e spodelq o6te edin da ne te razo4arovam.. sys sy6toto tva "semeistvo" na sy6toto mqsto, ve4erta predi gafa s banqta.. ne bqh 4ukal priqtelkata si okolo sedmica i malko.. taq vili4ka na koqto bqhme na balkana be6e SPASENIETO!!! ima6e vytre 2 malki legla i edna spalnq.. v edna staq nabutano tva vsi4koto.. iziskvat se i jertvi.. znaete kak e.. i s moita se padame da spim na malkite legla 1ta ve4er, a 2ta (bqhme za 2 ve4eri) nie da sme na spalnqta.. i nie si legnahme na ednoto malko leglo, po4ti edin vyrhu drug... i 6tqhme da spim, ama jelanieto si naddelq.. i se az samo se izvyrtqh kym neq, provrqh i se m/u krakata kakto si lejah i se za4eknahme... iii.. tva sigurno e nai gotiniq sex koito sym pravil nqkoga.. pi4kata be6e adski vyzbudena i si vliza6e kato po relsi.. i az prevyrtqh i kakto si se dvijeh bavno i tiho za da ne sybudq drugite ne izdyrjah i po4nah da q 6ibam zdravo.. i onva leglo kato se razkyrca.. oba4e v kefa ne moga da usetq 4e legloto skyrca adski tejko! i onq pi4a kato ripna po edno vreme, besen i se razvikal "ae stiga we! az ne moga da zaspa ot vas, tuka jenata se prai 4e spi, bolql q korema..", demek i na nego mu se 4uka, ama pi4kata q "bolql korema".." vie ne se sprqhte ot odeve! are kato svyr6ite az sym dolu v kolata 6e pu6a cigari, ti mi zvynni edin telefon!".. i izliza... i nie s moita v nqkyv ujas.. ebahti glupaka.. izvinqvai ama ti kyvto i da si 6e si leji6 i 6e si myl4i6 samo za da n e gi pritesni6 tiq deto se 4ukat.. a toq napravo sko4i ot legloto deeba i kopeleto... skiite kvi "priqteli" si imam... i izkarhme se s moita o6te 20tina min i na drugiq den be6e mnogo skonfuzno... i za tva... banqta... ama i tam ne stana.... ](*,)

kiss-ke ne 4akai 4ovek koito ne poznava6! nali znae6 4e edna jena e hubava kogato se 4uka.. taa.. az kato si doida 6e se svyrja s tebe, ama ti prez tva vreme se poddyrjai krasiva O:)

fti4ka
02-27-2006, 16:30
samo az si znam dali lyja nali? ti 4ete6 i se zybi6 na prostotiite koito sym izjivql.. cql jivot sym jivql v Pazardjik.. grada na kurvite.. narkoticite i poboi6tata... i nai velikite gluposti na sveta! tva sa nezabravimi godini.. jalko 4e na men mi se naloji da gi napusna predi 6 meseca.. kakto i da e.. nqma kak da ti dokaja 4e ne lyja.. taka 4e vyprosa ostava da visi.......



kiss-ke ne 4akai 4ovek koito ne poznava6! nali znae6 4e edna jena e hubava kogato se 4uka.. taa.. az kato si doida 6e se svyrja s tebe, ama ti prez tva vreme se poddyrjai krasiva O:)

axaxax ma az ti se radvam be =D> kak da ne ti vqrvam? :lol: oba4e tva za kiss-kata me razbi kiss-ke poddurjai se krasiva 4e 6e doide eba4a da te opravi...... :smt005

SEXtreme
02-27-2006, 17:28
Ау...яка тема ;) Аз веднъж паднах от леглото хихихи.. То беше у тях, а неговото легло беше малко и сме двамата на леглото и в разгара на акта аз нещо се занесох и паднах на страни (нях отгоре) и той се задуши от смях, а мене 100000 седмици след тва ме боля гъза...
Друг случай - такмо го правим и майка му върхлита у тях, а сички врати бяха отворени и от вратата имаше пряк изглед към нас....тя беше шокирана направо! хаха

evelin85
02-27-2006, 23:40
ami te sa mnogo i zabavni,no naprimer:
nekade lqtoto be6e .prez denq 6e prava razmestvane v kvartirata i iskah da razmesta leglata .ama te edni golemi ,darveni i tejki sas kraka.i dokato mesta ,poneje gi surkam ne6to pra6ti ,vse edno se puka.kakto i da e :).i ve4erta si legame s gadjeto i vsi4ko normalno,klatime se nie i op qko skracvane vednaj.vikam mu:" dai da se premestim 4e 6e se 4upi kraka".ama mnogo se behme razgore6tili i sled malko se 4uva ne "skrac" ami qko "bum "i imah 4uvstvoto 4e poda propadna!i kato stanahme mi ne ediniq,a 4 kraka se beha 4upili navednaj:)

drugite ponatatak 6e gi pi6a:))

Sean Combs
02-28-2006, 01:19
samo az si znam dali lyja nali? ti 4ete6 i se zybi6 na prostotiite koito sym izjivql.. cql jivot sym jivql v Pazardjik.. grada na kurvite.. narkoticite i poboi6tata... i nai velikite gluposti na sveta! tva sa nezabravimi godini.. jalko 4e na men mi se naloji da gi napusna predi 6 meseca.. kakto i da e.. nqma kak da ti dokaja 4e ne lyja.. taka 4e vyprosa ostava da visi.......



kiss-ke ne 4akai 4ovek koito ne poznava6! nali znae6 4e edna jena e hubava kogato se 4uka.. taa.. az kato si doida 6e se svyrja s tebe, ama ti prez tva vreme se poddyrjai krasiva O:)

axaxax ma az ti se radvam be =D> kak da ne ti vqrvam? :lol: oba4e tva za kiss-kata me razbi kiss-ke poddurjai se krasiva 4e 6e doide eba4a da te opravi...... :smt005

lelee.. taka li se razbira? 4e se pravq na "eba4"? pff.. ne6to si se iztyrvala Fti4ke.. "eba4a" znae mnogo dobre 4e vyzmojnostta da se sre6tnem s "Kiss-kata" e po4ti ravna na nula, da ne govorim 4e veroqtnostta da se haresame vzaimno ne e ot nai golemite i az imam priqtelka s koqto vsi4ko priklu4va, no o6te ne e svyr6ilo syvsem taka 4e vse o6te ostavam nein do vtoro narejdane ot dolu.. iii... mai ne si uspqla da prosledi6 misylta mi.. iskah da kaja s tova "poddyrjai se krasiva" - "4ukai se (dokato me nqma) 8-[" ... 6e te pomolq sledva6tiq pyt kato prai6 takiva izkazvaniq iztyrvani4ki, pomisli dobre dali si razbrala za kvo stava vypros macko.. izlaga6 se taka s nisko nivo na inteligentnost ... "get your mind right mommy!!! say bye to "Reebok", say hi to Gucci, Prada as well, take a look in the mirror- be proud of yourself! get your mind right.. know I mean?"- Jay-z ft. Memphis Bleek and Snoop Dogg- get mind right mommy!!! svali si q, toku vij ti vkarala akyla v glavata....

aa... do pi4kata s 4ervenite 4orapki... i s kateri4kata m/u tqh.. kateri4kata izliza li redovno ili si q zazimila s ne4iq pi6ka? bydi krasiva, molq ti se.. nali nqma da me izlaga6 kato si doida.. da me gledat horata s nqkoq s fystyci po liceto 6oto sa q izbili hormonite ne prez kydeto trqbva... tresi q taq trytka, 4e dokato stigna do teb 6ye stanat 8 meseca otkakto ne sym dyrjal trybata na toplo! :twisted:

ae.. sys zdrave.. 8)

Uraken
02-28-2006, 13:51
ae Combs kat go pro4etah tova za 8te meseca i mi mina prez uma .za6to ima6 tolkoz mnogo gafove ve batence mai 6toto 4uka6 ot godina na godina :) {}{}..ma znam 4e ne e taka :) ai 6ou da stava :) {}

02-28-2006, 23:22
Правим си секс с моята приятелка върху спалнята в стаята, която е съседна на тази на майка й. Та млатим се, но по-едно време явно много сме се разгорещили, а явно и леглото вече си е било бая дърто, та стана тя каквато стана.
Докато тя беше отгоре по-едно време нещо рече: - Хря-а-а-с и леглото се сцепи от единия край.
Не знам сигурно съседите са чули чак.

Друг път го правим на пода у тях, само че от де и беше скимнало да сложи вълнено одеало за постелка.
После цяла седмица ме боляка коленете и лактите от притриване.

Най-конфузно е когато няколко пъти ни се случи да сме в задния двор и някой да ни завари. Дори и да не се вижда от завивките пак си е кофти...

Някой беше споменал за захапано зърно, т'ва наистина си е гадно ако е много силна захапката :-D

Айде Enough от мен. Не че няма още интересни случки но, вече някой поиска пари, а аз не мога да съм по-назад от другите.. ;)

Sean Combs
03-01-2006, 02:55
hhmmm.. "ne6to pove4e"... kakvo trqbva da zna4i tva "4erveno 4orap4e"? pravi6 mi oficialno predlojenie da si legnem li? =D> e bravo.. vpe4atlen sym.. i o4arovan.. 6e me informira6 li bezrezervno za sexualnia si jivot i 6te me vyvede6 li v nego ako se okaje 4e si zaslujavam 4ukaneto? :-k mmm.. i 6te me napyti6 li kak da ti pi6a na tva "LS", 6oto ne sym mnogo v 4as s tiq komputri skapani.. imam samo osnovni poznaniq.. ama taka kato gledam i takiva nqmam.. kakto i da e.. i 6o ne mi pi6e6 ti na tva, a az samo da klikna fuckan "reply"? ako predlaga6 ne6to, predlagai go kato horata, macko! :-s
e.. 6e 4akam kontakt ili napytstviq.. da te pitam.. misli6 li si za men po cql den? :roll:

Uraken bratle.. nqma da moga da ti razkaja malko za kvo stava vypros.. ako moe6 da me naceli6 v tva "LS" 6e ti spodelq, ama ne i tuka, 4e pak 6e me izkarat 4e se pravq na nekyv.. i 4e "izbivam kompleksi"... taq replika tolkova da q mraza mamicata i... aa.. tva go pravq za 1vi i za posleden pyt v jivota si da se sdyrjam zaradi momi4e, koeto ne ocenqva horata... samo da si doida v Bg.. o6te malk ostana.. samo da stigna.. jivot i zdrave... kurvi dryjte se.. ba6ta Vi idva!!! tuka v Canada sa samo nekvi zadrysteni ku4ki deto kato gi pogledne6 i im se podgyvat kolenete i ne znaqt v gyza ili v putkata si go slagat... ne moga da gi gledam kopeletata! nema zn.. ae.. take care!

8) 8) 8)

03-01-2006, 13:05
Бях се нафиркал яко една вечер и докато правехме секс с гаджето ми,знаете като я чукаш анално и и се приходи до тоалетна.През това време аз съм заспал най-сладкият си сън.
Имах и друг случай.Само,че с друга.Майка и и звънеше през 5 мин.,та егати секс-а.Спомням си още един,като пича каквото му се е случило,леглото се скърши от едната страна и малко се посмяхме,но всичко свърши благополучно.

KOKOKKK
03-01-2006, 16:28
Taq moita seki pat kashlq kato i svarsha v ustencata :) To ne samo moita de na si4ki kadeto sa mi gultali :) Sigurno mi e mn gasta :D xaxaxa Edin pat perkah edna otzad i ze ta omaza deba i ovcata .....A tashaka beshe beh bez kaput i taq vednaga sled tva mi go lapna ;D xaxaxa Ebati gadosta :D

LoRinSeR
03-01-2006, 16:50
Kiss`of`the`Sun ти нямаш ли някоя историйка за разправяне :wink: Аз ако бях до теб с тези червени чорапки, хахах :-D

kris4eto
03-01-2006, 17:14
Секс гафове през 2005год. ли.....?Те край нямат и все мен къде ме намират :lol:
Един ден сме в нас с моя приятел....и ненадейно баща ми се прибира то4но в неподходящия момент(лошото при него е 4е не 4ука на вратата, а направо си влиза в стаята)Аз барзо нахлузвам една хавлия,а приятеля ми зад вратата се скрил,на две на три обле4ен и баща ми втрещен-аз гола по хавлия,леглото разтурено-ужас!!!
Куриоза после беше 4е приятеля ми е ходил по центъра с боксерки в ръкава,блуза наобратно...картинка отвсякъде:)

obi4anata
03-05-2006, 16:03
mi zna4i pravim si nie s priqtelq mi sex i nqma6e nikoi i izvednuj az izvikvam i to4no v tozi moment ba6ta mi otklu4va vhodnata vrata
dr.slu4ai be6e v tqh bqhme zabravili da zaklu4im i vliza sestri4kata mu koqto e na 2 godinki i nqkva vika bati elle i posle ni se ......

fti4ka
03-06-2006, 09:37
Taq moita seki pat kashlq kato i svarsha v ustencata :) To ne samo moita de na si4ki kadeto sa mi gultali :) Sigurno mi e mn gasta :D xaxaxa Edin pat perkah edna otzad i ze ta omaza deba i ovcata .....A tashaka beshe beh bez kaput i taq vednaga sled tva mi go lapna ;D xaxaxa Ebati gadosta :D

i posle si q cunkal nali :lol:

.::ReFLeX::.
03-07-2006, 22:00
1-ви :На хижа сме с гаджето ми и с няколко др приятели и се напиваме мнгоо здраво!И кво стана с приятелката ми ре6ихме да се праснеме на бързо!Отиваме в др стая и почваме.Точно когато стигам към върха и телефона звъни.Тя вика "4акай да дигна" и аз и разправям о6те малко и тя дига телефона за6тото уш бил важен разговор "Ало Нели как си" "Ами добре" "Ами просто исках да те 4уя как си"
2-ри: Почваме да се събличаме и тя ми вика дали имам капут и аз казвам да !И тя разправя да да ти го сложа и бъркам бъркам НЕМА!И тя какво стана облече се и преди да излезе вади си един капут и ми вика "Ами аз ИМАМ"
3-ти :Тръгвам да и го вкарвам аз и тя все мърда и неуспявам !На третия път се изнервям и разправям "СПРИ" И тя ми се смее нагло и ми вика "Не уцели слънце"
4-ти :Тръгваме да се се ебем в банята и аз си вадя капутите и тръгвам да го отварям и тои пада в тоалетната!Вътре беше се изповръщал някой .Тя бърка вътре с ръка вади го и разправя "Готово'
Това е за сега за др не се се6там!!!

^Kiss_of_the_Sun^f
03-08-2006, 07:26
1-ви :На хижа сме с гаджето ми и с няколко др приятели и се напиваме мнгоо здраво!И кво стана с приятелката ми ре6ихме да се праснеме на бързо!Отиваме в др стая и почваме.Точно когато стигам към върха и телефона звъни.Тя вика "4акай да дигна" и аз и разправям о6те малко и тя дига телефона за6тото уш бил важен разговор "Ало Нели как си" "Ами добре" "Ами просто исках да те 4уя как си"
2-ри: Почваме да се събличаме и тя ми вика дали имам капут и аз казвам да !И тя разправя да да ти го сложа и бъркам бъркам НЕМА!И тя какво стана облече се и преди да излезе вади си един капут и ми вика "Ами аз ИМАМ"
3-ти :Тръгвам да и го вкарвам аз и тя все мърда и неуспявам !На третия път се изнервям и разправям "СПРИ" И тя ми се смее нагло и ми вика "Не уцели слънце"
4-ти :Тръгваме да се се ебем в банята и аз си вадя капутите и тръгвам да го отварям и тои пада в тоалетната!Вътре беше се изповръщал някой .Тя бърка вътре с ръка вади го и разправя "Готово'
Това е за сега за др не се се6там!!!
Hahahahah tiq gafove me zakopaha osobeno purviq,hahhah super sa!!Btw LoRinSeR tva kato pokana li da go s4itam? :D

Patsowt
03-08-2006, 13:56
1. Карам си аз една вечер, а гаджето ми прави свирка. Това става по булевард Сливница, по едно време наближавам до светофар и и казвам да се надигне, че спирам на сфетофар, но тя не ме чува и продължава с процедурата. Намалявам аз а един чичка до мен не спира да ни гледа, направо ще му изпаднат очите, даже се надига да види по-добре и по едно време фрас в този пред него! Аз и викам на мойта, а сега стани да видиш какво направи...
2. Друг случай, седиме си в Южния парк на една самотна пейка късно вечерта и решаваме да се наебеме. Тя беше с пола, така че нямаше проблем просто ме яхна и се почнахме леко и незабележимо. Като си го правим в далечината си минават разни хора, но не разбират какво правим. Обаче по едно време идва някакво огромно куче и почва да ме души точно по топките, а аз не смея да мръдна, целия изтръпнах. Викам му марш бе пумяр, но то не ме чува. Дойде собственичката да си го вземе и разбра какво става, това псе ни развали удоволствието...
3. Друг. На морето сме, на квартира и си правим секс. По едно време се чука на вратата – хазяина, питам го к’во иска, а той - може ли да ви преместя в друга, че това легло е малко паянтово и се притеснявам да не го счупите, баси майтапа...
4. един път се разхождаме с едно гадже из Лозенец и решаваме да влезем в някой вход и да се изчукаме, пробваме в един, не става – заключено, влизаме в друг – охрана, накрая намерихме един вход, чист и спокоен, само дето лампата светеше, но си викаме, аре набарзо никой нема да ни види. Започваме да се чукаме, тя даже стана малко шумна, в един момент както се клатеше изведнаж замръзна на место и ми вика – виж нагоре! Поглеждам аз и кво да вида – камера, насочена право към нас...
5. влизаме в един магазин на Пиротска за дрехи, тя мери някви неща и по едно време ме вика да видя някаква рокля, как и седи. Влизам в съблекалнята, а тя гола и ми вика аре да ме изчукаш тук... аз бях готов естествено. Изчукахме се, аз сварших на гърба и и излезнах от саблекалнята, след минутка и тя излиза и вика – аре да се махаме по-бързо, аз я питам защо, а тя – не могла да си намери салфетките и избърсала спермата от гърба си с роклята която пробвала...

soundreamer_f
03-09-2006, 17:47
ZNachi taka moq gaf ( ili po-skoro gafa na priqtelq mi) shte vi ubie kakto si sedite na stola.Tozi gaf datira ne ot 2005,no imam ogromnogoto jelanie da vi go spodelq .Znachi ugajdam mu az i toi kazva "citiram" idva .... =; i az ve4e gotova.Strannoto beshe,4e koli4estvoto beshe mnogo vkusa stranen i drugoto toi se izpravi i mi vika nedei.Az da vi kaja pyrvona4alno ne razbrah za kakvo stava vypros,no posle se izqsni,4e ne e razbral 4e mu se pishka,zashtoto idvalo i ednoto i drugoto i ne razbral kakvo stanalo ..... Kakto i da e posle se smqhme mnogo i ne e minal den v koito da ne se posheguvame za tova,no vi prepory4vam predi sex VINAGI HODETE PYRVO DO TOALETNA :)

`Death`Whore`
03-09-2006, 22:11
ZNachi taka moq gaf ( ili po-skoro gafa na priqtelq mi) shte vi ubie kakto si sedite na stola.Tozi gaf datira ne ot 2005,no imam ogromnogoto jelanie da vi go spodelq .Znachi ugajdam mu az i toi kazva "citiram" idva .... =; i az ve4e gotova.Strannoto beshe,4e koli4estvoto beshe mnogo vkusa stranen i drugoto toi se izpravi i mi vika nedei.Az da vi kaja pyrvona4alno ne razbrah za kakvo stava vypros,no posle se izqsni,4e ne e razbral 4e mu se pishka,zashtoto idvalo i ednoto i drugoto i ne razbral kakvo stanalo ..... Kakto i da e posle se smqhme mnogo i ne e minal den v koito da ne se posheguvame za tova,no vi prepory4vam predi sex VINAGI HODETE PYRVO DO TOALETNA :)
А аз съм била извратена! Доколкото знам, функцията на изпразване и на пикаене не може да протече по едно и също време. Според мен е било само урина.

Sean Combs
03-10-2006, 02:32
ZNachi taka moq gaf ( ili po-skoro gafa na priqtelq mi) shte vi ubie kakto si sedite na stola.Tozi gaf datira ne ot 2005,no imam ogromnogoto jelanie da vi go spodelq .Znachi ugajdam mu az i toi kazva "citiram" idva .... =; i az ve4e gotova.Strannoto beshe,4e koli4estvoto beshe mnogo vkusa stranen i drugoto toi se izpravi i mi vika nedei.Az da vi kaja pyrvona4alno ne razbrah za kakvo stava vypros,no posle se izqsni,4e ne e razbral 4e mu se pishka,zashtoto idvalo i ednoto i drugoto i ne razbral kakvo stanalo ..... Kakto i da e posle se smqhme mnogo i ne e minal den v koito da ne se posheguvame za tova,no vi prepory4vam predi sex VINAGI HODETE PYRVO DO TOALETNA :)
А аз съм била извратена! Доколкото знам, функцията на изпразване и на пикаене не може да протече по едно и също време. Според мен е било само урина.

napylno si prava.. na mene mi trqbva pone 30 min sled sex za da moga da go izto4a.. ne moje6 da se zpikae6 dokato svyr6va6!!! a na taq pi4ka, na koqto i se e slu4ilo.. prodyljavai taka macko!!! samo taka te iskam!!! i ne te znam kva gylta4ka si.. no ako ti se e izpikal v ustata, nqma6e da uspee6 da go glytne6 vednaga! sledovatelno ti se e razteklo po vrata i nadolu.. sledovatelno ako e bilo piknq e 6tqla da miri6e.. na takava.. tvoq priqtel ili mnogo gadno te e izgavril s toq mohabet ili ti si typa kato na ku4eto gyza i 4ovek ako ti se izsere v ustata 6e si misli6 4e qde6 rulo "Stefani"!!!

NESSY
03-10-2006, 08:43
И аз нямам гафове за 2005 дано и тази година е така :smt007

SeXyTo_f
03-10-2006, 12:32
8-[

LoRinSeR
03-10-2006, 13:07
trugna na zadna, i vmesto pravilnata dupka trugna v dupeto i az se izcepih "mmm, drugata dupka" i ot tam smeh....ama pone ne go....vkara
iii, ne be6e 2005 a tazi godina... 8-[


И това за "гаф" ли го приемаш, имаш още много да учиш ...

03-10-2006, 14:21
to ne moje se nare4e gaf a po skoro maitap :) sedqhme na divana iii az re6ih da stana da stana da smenq pesni4kata i sqdam na stola na kompiutara (takyv ofis stol) . Sled 10 sec 4udene onaz mi sa sko4i v men i tykmo mi maha gornicata pri koeto stola se 4upi v neq 4ast koqto se regulira viso4inata i tai padame nazad brutalno sled koeto 10 min ne moje stanem ot smqh . Se pak ne pravete tova udomasi kato se ima predvid 4e mackata be6e 46 kila az ne pove4e ot 75 ; :smt018

kin
03-10-2006, 18:32
езък за стола сигурно е убав :smt009

cvety_i_bebeto
03-10-2006, 22:08
eeeeeee siorno e gotino da si gafil,az nqmam gafove jalko... :-s

Uraken
03-10-2006, 22:19
eeeeeee siorno e gotino da si gafil,az nqmam gafove jalko... :-s

ae cveti ti sefte nqma6 nali ???

Martichka
04-27-2006, 16:47
Ami... kakvo da vi kaja?!?Tova moe gaf4e stana suvsem naskoro - predi 2-3 dni :) S priqtelq mi re6ihme da prekarame ve4erta zaedno no kogato sme zaedno... v leglo... ne6tata stavat razli4ni ot spane :lol: razbira se vuzbudihme se i go napravihme.Sled malka po4ivka kakto si lejahme pak ni se priiska i go napravihme pak.Taka do sledobqd na sledva6tiq den s po4ivki razbira se napravihme edin stra6no gotin maraton koito pone az sum sigurna 4e nqma da zabravq.I kakto se dose6tate posledniq put nqma6e nikakva smazka po4ti i 4uvstvoto be6e dosta nepriqtno.Poprincip si imame edno krem4e za tazi rabota no to ne be6e nablizo zatova polzvahme podru4ni sredstva - olio. Kolkoto i stranno da zvu4i polu4i se nevuobrajaemo gotino :P Nakraq si se obli4ame nie i az zagledah butilkata-otgore ima6e mehur4eta i na etiketa ima6e kristalna 4a6a.U4udih se i vzeh da vidq 6i6eto.Okaza se preparat za sudove.Smqhme se i be6e super zabavno.Ne se slu4i ni6to stra6no taka 4e..... opitaite xixixixi

PleasureSeeker
04-27-2006, 18:45
той вади презерватив и на мен ми
се привидя, че е от тия от по 20 стотинки
и си викам на акъла..нема да стане бате
и изцепвам без да мисля"Кво е тва?"(като
имам предвид марката ест.)
и той..."ми презерватив.."
после се оказа, че е дюрекс...
а той помисли, че съм девствена и не съм
виждала презерватив :lol: :lol: :lol: :lol: лолче мн ша та бъзикам за тва :-D

fasta4eto
04-27-2006, 19:30
abe to moito gaf4e ne e ot nai koloritnite ama aide nali zatva sme se zaprikazvali =) ta be6e lqtoto i s gadjeto bqhme na edin qzovir za riba estestveno riba nqma6e i re6ihme da opolzotvorim vremeto napravihme go i barzaiki 6toto zavalq toi si pribra izpolzvaniq prezervativ v zadniq djob ( boje i az neznam za6to #-o ) i sled nqkolko dni maika mu mu prala dankite i otkrila cennata nahotka i otivame nii s nego u tqh da obqdvame i maikamu koqto ne sipopliuva ni vika bravo be palavnici iz4ukaliste se dobre ama ko64e nenamerihte i takava razmahva prezervativa boje potanah v zemqta :smt005

fasta4eto
04-27-2006, 19:35
:oops: sq kat se pozamislih za izteklata godina se setih kak vednaj si hodim s gadjeto i maika mu i ba6ta mu na seloto mu i po patq maika mu vika dai da smenim taq muzika i priqtelq mi vika vij v jabkata sa diskovete i tq otvarq jabkata i vatre se motaqtat slipovete mu ot poslednoto mi pohojdenie i tq gi vadi taka 4e vsi4ki da gi vidim [-o< i az zamraznah na mqsto a priqtelq mi po4na da se obqsnqva kak sme bili na basein hahahahhaahaahaahah :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

sexy_dizzy
06-05-2006, 18:06
Ами то не е точно гаф и е пресен-от онзи ден.Тъкмо на най-интересното майка ми се раззвъняла,говорихме си с нея 10 мин, малко се пооляхме,а той чакаше горкия.После след разговора решаваме да довършим започнатото.И както винаги на най-интересното ми звъни друг.Оказа се,че е едно момче-просто приятел,отказах му разговора,но беше късно,приятеля ми взе гсм-а ми и започнаха големи разпити за това момче,къде учел,на колко бил.След това направихме пореден опит да го направим като хората....но алармата на колата му отвънка се включи. :smt013 И пак не се получи.Обаче накрая се получиха нещата.
:mrgreen:

SeXyAdrenaLinka
06-05-2006, 20:01
leji pi4kata po gryb na legloto, az sym q prekra4il i go davam v ustata i po edno vreme mnogo se razgore6tih i go natypkah tolkova navytre 4e po4va da se davi i po4na da hvyrlq to4no otgore mi :shock:
drug slu4ai- otivam da edno sysedno selo da se "vidq" s edno mili4ko momi4ence, nejno i krasivo, koeto v slu4aia se okaza mnogo perverzno i dokato i svyr6vah po zadnika tq se obyrna i mi kaza "pikai po men" KVO???
az i syu4enik, u tqh, 4ukame kvartalnata kavaldjiika i re6avame da i go otpraskame v zadnika, ne go pravete- nasirat se! :smt012
drug- 4ukam gadjeto si na legloto v spalnqta, zadna, az sym stypil na zemqta gol i q 6ibam zverski, kato za posledno, vliza maika mi, vijda mi goliq guz i izliza po nai byrziq na4in sled koeto ne mi govori 3 sedmici za6toto sym 4ukal pi4kata tam kydeto spi tq

kato se setq o6te, 6te dopylnq!


aahahah ti si bolen ve 4ovek :D ahahah tvoito nai ma napalni ot si4kite :)

i men xaxaxaxaxaxaxa :smt005

06-05-2006, 20:32
:-D :D :-D :-D :-D :-D :D :D Sean Combs kusa6 nervi 4ovek! =D> =D> =D>
az kat si praveh sefteto minalata godina 4ukah 1 pi4ka 1h i ne6to.... i 2mata behme mnogo u4udeni 6ot mi be6e uj za sefte i trea6e da sv1r6a za 2-3min puk az 1 4as 6ibam i nai-qkoto be6e kogato zv1nna maika i po gsm-a i si prikazvaha dokato si q klateh, vednaga sled kato priklu4i razgovora s maika si zv1nna gadjeto i :-s :mrgreen: [-X no az pak si produljih de... v kraina smetka mislq 4e ne razbra, no na drugiq den tq me be6e snimala v legloto (ot gurdite nagore vklu4itelno i glavata i gadjeto i skival teq snimki na gsm-a i i tem imalo nekvi razpravii :-({|= ama az nali si napraih kefa :-D :D

Runnaway
06-06-2006, 00:47
ОМГ .. вие не сте хора просто :) .. Супер сте .. Пъф Деди най-много :) .. евала пич вече сигурно си в БГ и похотливо обхождаш мацките :) ...

Така .. първият ми път с една мацка на 30тина години в нас .. почна ме със свирка - свърших за около минута, след тва на леглото в мойта стая правихме секс и накрая тя легна до мене, а аз викам аз ще свърша и си махнах презерватива тя ми духа известно време и викам "Аз сам" и почвам както сме си легнали и изведнъж толкова силно почнах да пръскам че изпръсках цялото разстояние от члена ми до възглавниците плюс по нейното лице, а съм 187 .. можете да си представите колко съм "метнал" поне метър и половина :) ..

С бившата ми приятелка тъкмо се бяхме влюбили лудо един в друг и и бях отишъл на гости във Варна .. и сега какво ще правим - ходихме на диско, танцувахме и се прибираме .. и влизаме във входа й .. и почваме да се целуваме, да се натискаме .. ще го направим няма къде да ходим ама се притеснихме някой да не ни види и отидохме в една детска ясла .. и на двора го направихме :) .. беше много кратко, но МЕГА яко :) ..

Веднъж пътуваме от Варна за Г. Оряховица .. ей са зимата беше някъде и тя вика "Искам да ти духам!" и аз викам ама има хора .. а то таман се стъмва и само загасих лампата в купето, ама коридора свети и в едното купе до нас един полицай, а в другото некфи пенсионери .. и тя ми духа духа и аз викам .. идват хора .. тя се надига хората минават и продължава .. не повече от 5 минути и бях готов - с потно дупе и адски доволна физиономия :)

favor_91
06-06-2006, 08:53
ами ние с приятелката ми го правихме веднъж на една хижа...на полянката де..и правим го ние (свърших си сичко ок ) тругвам да се обличаме и минават 3 баби4ки и едната вика...е се най-интересното опускаме..мене ми стана и неудобно и кеф :evil: :-D

zai4e_bai4e
06-06-2006, 11:09
nova godina...,sabrali sme se v gajeto mi... vsi4ko e ekstra vsi4ki sa piqni,a nie s nego sme se nalegnali goli v negovata staq i se po4va edno zdravo klatene,ama zdravo i 6umno i to4no na finala maika mu vliza(re6ila jeneta 4e trqbva da ni 4estiti novata godina)i ni vijda az otgore a toi mi ma4ka cicite,zabelqzahme q 4ak kogato svetna lampata! :oops:

DevilWish
06-06-2006, 11:25
Ми един единствен гаф-аз съм пияна,момчето е пияно.От толкова пиене не можа да му стане като хората,а на всичкото отгоре на него му беше за пръв път и аз върших цялата работа.Полудяхх :lol:

alex_7777
06-06-2006, 20:16
emi az sum nqmala 4ak takiva zapomnq6ti se gafove... :)

ssiimmoonna
10-20-2006, 12:26
LELEEEEEEEE kakvo istorii samo :D

MrAsNiKa
10-20-2006, 13:06
Мм нямам си
Като понатрупам ше споделя :twisted:

Alira
10-20-2006, 13:22
az ne s1m imala mnogo zapomnq6ti se gafove,ama vedn1j se celuvame nie i to4no predi da zapo4nem se ozovahme v kraq na legloto. ot tejestta ni to se razliulq... i se ozovahme na zemqta.Spr mn se smqhme,ama posle si dov1r6ihme ne6tata do kraq:} :lol: :oops: :lol:

bubi
10-20-2006, 13:51
moq be6e kogato za prav pat go napravih s lubimiq si 4ovek (s koito vse o6te sam i za6tastiq sexa ne e takaf) ta na men mi be6e za prav pat zad edin blik na edna ograda edno ku4e lae6e do nas izma6e zavedenie nqkaf mina 2 pati gaza mi se izpodra na ogradata negoviq sa6to i nemojahme d anapravim ni6to mama mi zvanq 5 pati toi mi go naperi v liceto da mu pravq svirki(az se opa6ih) opitvahme se da se naglasim i da pravim ne6to no mn bole6e i nenapravihme a i glavata mi se udrq6e v gornata 4ast na ogradata

lifestyle
10-20-2006, 15:02
moq be6e kogato za prav pat go napravih s lubimiq si 4ovek (s koito vse o6te sam i za6tastiq sexa ne e takaf) ta na men mi be6e za prav pat zad edin blik na edna ograda edno ku4e lae6e do nas izma6e zavedenie nqkaf mina 2 pati gaza mi se izpodra na ogradata negoviq sa6to i nemojahme d anapravim ni6to mama mi zvanq 5 pati toi mi go naperi v liceto da mu pravq svirki(az se opa6ih) opitvahme se da se naglasim i da pravim ne6to no mn bole6e i nenapravihme a i glavata mi se udrq6e v gornata 4ast na ogradata
:smt013
Dne6nata mladej poludqva.Kakvo po-xubavo ot purviq ti put da e na nqkva ograda i da ti ostanat samo lo6i spomeni [-X ................Idete se grumnete.......... :evil:

MrAsNiKa
10-20-2006, 15:05
moq be6e kogato za prav pat go napravih s lubimiq si 4ovek (s koito vse o6te sam i za6tastiq sexa ne e takaf) ta na men mi be6e za prav pat zad edin blik na edna ograda edno ku4e lae6e do nas izma6e zavedenie nqkaf mina 2 pati gaza mi se izpodra na ogradata negoviq sa6to i nemojahme d anapravim ni6to mama mi zvanq 5 pati toi mi go naperi v liceto da mu pravq svirki(az se opa6ih) opitvahme se da se naglasim i da pravim ne6to no mn bole6e i nenapravihme a i glavata mi se udrq6e v gornata 4ast na ogradata
:smt013
Dne6nata mladej poludqva.Kakvo po-xubavo ot purviq ti put da e na nqkva ograda i da ti ostanat samo lo6i spomeni [-X ................Idete se grumnete.......... :evil:

Не се ядосвай това е само някой който няма какво да каже :twisted:

lifestyle
10-20-2006, 15:08
Po-golqma glupost nesam 4uvala.Da go pravi6 na vun-Da,ama da ti e za 1-vi put i ......GRRRR Maloumnici ili po-skoro potencialno kurve.Ti apartament nqma6 li si ili moje bi si na 12 i mama ne ti dava da si igrae6 s mom4enca........ :smt011

Bubetoo
10-21-2006, 12:51
Ми начи лежим си ние и аз започчам да си играя с оназ му работа и нали нищо кой знае какво.И само по една време ми вика:"Чакай!" Метна ли се отгоре а аз съм си облечена както и той като изключим дупката отпред и само почна да се мести напред назад и ме зацелува и вика:"Чакай,Чакай!Готово!" и само гледам се изпразнил върху дънките ми казвам ви направо щях да умра!И само ми вика"Ми... аз...такова...от доста време не съм правил секс!"Леле попиках се от смях! :-D :lol: :lol: :lol: :lol:
Имам и още некви такива случки ама друг път!

Pe666o
10-21-2006, 15:28
звъннаха ми 4 пъти по това така неудобрно време..от тогава гася гсм-а :)

tequila
10-22-2006, 12:46
1-ви :На хижа сме с гаджето ми и с няколко др приятели и се напиваме мнгоо здраво!И кво стана с приятелката ми ре6ихме да се праснеме на бързо!Отиваме в др стая и почваме.Точно когато стигам към върха и телефона звъни.Тя вика "4акай да дигна" и аз и разправям о6те малко и тя дига телефона за6тото уш бил важен разговор "Ало Нели как си" "Ами добре" "Ами просто исках да те 4уя как си"
2-ри: Почваме да се събличаме и тя ми вика дали имам капут и аз казвам да !И тя разправя да да ти го сложа и бъркам бъркам НЕМА!И тя какво стана облече се и преди да излезе вади си един капут и ми вика "Ами аз ИМАМ"
3-ти :Тръгвам да и го вкарвам аз и тя все мърда и неуспявам !На третия път се изнервям и разправям "СПРИ" И тя ми се смее нагло и ми вика "Не уцели слънце"
4-ти :Тръгваме да се се ебем в банята и аз си вадя капутите и тръгвам да го отварям и тои пада в тоалетната!Вътре беше се изповръщал някой .Тя бърка вътре с ръка вади го и разправя "Готово'
Това е за сега за др не се се6там!!!
лелеееееееееее баси гадното!!!!!!
как я търпиш тая бе? не че нещо ама така както го разправяш........
аз да съм й била шута отдавна

teardrop
10-22-2006, 15:09
Аз си имам няколко от тая година.
1. Бяме с гаджето в Борисовата на една супер закрита пейка, покрай която не минава абсолютно никой. Беше ни шубе да правим секс, де, обаче той ме почна с пръстче, а аз исках да му е яко и тръгнах да му правя свирка. Малко преди да свърши отнякъде се появиха двама от конната полиция и се смеят и викат: "Не ви ли е малко мястото тука"... умрях просто...ама сега пък много й се забавляваме на тая случка :lol:
2. Бяхме на купон у един приятел и много се бяхме разгорещили, та айде в някоя стая. И се намърдахме ние в стаята на авера, обаче той по принцип там постоянно си води мацки и леглото страшно много е понесло. Като се заклатихме там, че като се строши леглото и като нахълтаха всичките приятели, защото се стреснали от трясъка...После приятелят ни няколко дена ни гледаше на кръв.
3. Бяхме у нас и точно преди връхната точка на вратата звъни съседката, защото се уплашила да не ми е станало нещо, понеже много съм викала..

Ако се сетя още, ще пиша :-D

MalKa_BLuDnica
10-22-2006, 15:12
:D

liroos
10-22-2006, 16:11
Една вечер пих много. Прибрах се с приятелката си вкъщи, а аз почти бях изтрезнял.
Лягаме си, нощната лампа свети приглушено, леглото оправено, няква готина музика вървиии... почваме се супер нежно, обаче тя нещо реши да смени вълната и като почна да ме лашка, ми стана супер лошо и почнах да правя някви странни физиономии.
И както е такава върху мене и с нежен глас:
- Хей... как се чувстваш тази вечер?
Аз:
- Ааа нищо особено... драйфа ми са!!!! :-D :-D :-D :smt005


... иди после обяснявай, че ми се драйфа от алкохола, а не от нея! :smt005

summer_04
10-22-2006, 17:49
той вади презерватив и на мен ми
се привидя, че е от тия от по 20 стотинки
и си викам на акъла..нема да стане бате
и изцепвам без да мисля"Кво е тва?"(като
имам предвид марката ест.)
и той..."ми презерватив.."
после се оказа, че е дюрекс...
а той помисли, че съм девствена и не съм
виждала презерватив :lol: :lol: :lol: :lol:
ghhahahaha

jony
10-22-2006, 17:57
Ми начи лежим си ние и аз започчам да си играя с оназ му работа и нали нищо кой знае какво.И само по една време ми вика:"Чакай!" Метна ли се отгоре а аз съм си облечена както и той като изключим дупката отпред и само почна да се мести напред назад и ме зацелува и вика:"Чакай,Чакай!Готово!" и само гледам се изпразнил върху дънките ми казвам ви направо щях да умра!И само ми вика"Ми... аз...такова...от доста време не съм правил секс!"Леле попиках се от смях! :-D :lol: :lol: :lol: :lol:
Имам и още некви такива случки ама друг път!
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

black_boy
10-22-2006, 19:38
Ами случвало се е 3 колеги да ми звънят последователно, а аз през това време да клатя и немам грижи. Аз гафове нямам кой знае колко, но на братовчеда съдбата му ги дава в чували. Последното изпълнение беше, жигосания задник на аверката му(прекалили със секса в право положение и той я тряснал в/у печката с дървата). Друго брутално изпълнение е когато тя му прайла свирка, той залитнал(пиян е бил) и падайки и разбил устните с крак! Всякви изпълнение още има... ама да го питам, щото все пак не стаа ей така да пиша от чуждо име!
:smt005 :smt005 :smt005

10-22-2006, 22:31
Am az sq se se6tam samo za edno ne6to:)
Ami nali sled sex priqtelqt mi e do toaletna nii sme v tqh,tehnite sa si v ku6ti a az sum se izlegnala na legloto gola i vliza bashta mu i samo me poglejda i vednaga izeze mn pritesnen xax...Posle edvam go gledah v o4ite

sexy_tigar4e_MM
10-23-2006, 11:08
vednuj s gajeto mi sme v nas,oba4e v hola,a toi e prehoden...i legnahme na zemqta,za6toto na divana e tqsno. i az sum 4esto gola,s toi po boxerki i po edno vreme ne6to se tropa,i maika mi otvarq vratata leleeeeeeeeee 6tqh da se grumna :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

tequila
10-27-2006, 13:21
Една вечер пих много. Прибрах се с приятелката си вкъщи, а аз почти бях изтрезнял.
Лягаме си, нощната лампа свети приглушено, леглото оправено, няква готина музика вървиии... почваме се супер нежно, обаче тя нещо реши да смени вълната и като почна да ме лашка, ми стана супер лошо и почнах да правя някви странни физиономии.
И както е такава върху мене и с нежен глас:
- Хей... как се чувстваш тази вечер?
Аз:
- Ааа нищо особено... драйфа ми са!!!! :-D :-D :-D :smt005


... иди после обяснявай, че ми се драйфа от алкохола, а не от нея! :smt005
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Кхкккк
10-30-2006, 20:16
Am az sq se se6tam samo za edno ne6to:)
Ami nali sled sex priqtelqt mi e do toaletna nii sme v tqh,tehnite sa si v ku6ti a az sum se izlegnala na legloto gola i vliza bashta mu i samo me poglejda i vednaga izeze mn pritesnen xax...Posle edvam go gledah v o4ite
Май аз съм приятеля ти ;)

11-19-2006, 01:56
chukah si q v staqta mi na legloto.. to strashno skarcane e bilo takova ta chak vuicho mi ot dolo e chul i doshal da vidi kvo staa.. ama toi napred s materiala picha i otvarq napravo i vika "ae po tiho si chukal be" pri teq dumi priqtelkata mi potyna v dyn zemq i posle ne iskashe da pravim sex u nas ;)

aDa_Na_tFoq_Rai
11-19-2006, 07:31
hahahah :mrgreen: edin put dokato praihme sex sus moq fr iii mi be6e qko hubavo O:) i edna susedka mi zvuni da mi kaje 4e praseto i bilo izbqgalo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: neee prosto sled tova ne mojah da produlja 6oto se smqh kato nenormalna

kiroo
11-19-2006, 07:37
hahahah :mrgreen: edin put dokato praihme sex sus moq fr iii mi be6e qko hubavo O:) i edna susedka mi zvuni da mi kaje 4e praseto i bilo izbqgalo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: neee prosto sled tova ne mojah da produlja 6oto se smqh kato nenormalna
ти що не каза че прасето е дошло при тебе и сте праили секс в тоя момент :twisted: :lol:
дано имаш чуство за хумор

teen_girl4e
11-19-2006, 08:41
sled produljitelna i efektivna liubovna igra s gadjeto mi mn se bqhme razgore6tili ve4e toi vze prezervativa i tukmo da go otvori nqkoi zvuni na vratata nqma6e da otvorim no tova moje6e da e maika mu i ne iskah da lusna pred neq ta stava toi poglejda prez prozoreca 4e nqkoi zvuni ot vun i za na6e u4udvane tova se okaza....biv6aa mu :shock: be6e studeno puk i nie nali sme dobri4ki pokanihme q da vleze polafihme si malko tq se useti 4e ni e prekusnala i skoro iz4ezna a ni e s priqtelq mi produljihme dokadeto bqhme stignali :mrgreen:
drug gaf be6e vednuj ni se pri6tq navun be6e tumno nie na erdnq peika dobre....zapo4vame no 4uvame 4e na susednata peika idvat nqkvi se nastanqvat bukvalno na 10 metra na nas oba4e ne ni pre4e6e ta produljihme si tihi4ko a te edva li razbraha

Devian
11-19-2006, 10:25
Можехте да я поканите и нея. На гаджето ти щеше да му е хубаво :lol: :mrgreen:

teen_girl4e
11-19-2006, 10:39
Можехте да я поканите и нея. На гаджето ти щеше да му е хубаво :lol: :mrgreen:
hah da be nikoga puk i az sam mu dostatu4na na gadjeto pu i tq iz4ezna 6toto neiniq bil sam ...taka 4e si4ki bqha dovolni :-D

Kitana
11-19-2006, 10:41
ми аз не бих казала 4е това са гафове... не съм имала много...
1. това с вагиналното "пръцкане" слу4и ми се 1 път беше адски смешно , а той даже незнам дали забеляза
2. в колата му.. правим си ние квото правим , тя цялата кола се тресе.. на мен главата ми се удря в тавана .. беше перфектно , но след като вси4ко свърши явно ве4е осъзнала се от любовната еуфория главата по4ня яко да ме цепи.. оказа се 4е бая здраво съм се удраля .. та имах цицина 1 седмица ..
3. в тях на земята.. мислих 4е мекиякилим ще е подходящ но грешах...след задната прашка и двете ми колена бяха адски синьо лилави.. и отново 1 седмица бях насинена
4. на морето в стаята се мляскаме голи4ки (не правихме секс) и братов4едка ми търсеше крем за ръце ... с бойна кра4ка влезна в стаята поогледа се и излезна .. след това дойде приятеля й за да ни се извини защото нея я било срам :)

ShaDoW^ZonE
11-19-2006, 12:11
ох...
натискам се с един... ама полуголи вече, точно преди да го направим. и както се мляскаме изведнъж като започнах да се смея, той горкия помисли, че на него се смея. пък аз просто се бях сетила за един виц...

11-19-2006, 13:52
ох...
натискам се с един... ама полуголи вече, точно преди да го направим. и както се мляскаме изведнъж като започнах да се смея, той горкия помисли, че на него се смея. пък аз просто се бях сетила за един виц...

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

marjesa
11-20-2006, 15:37
Бяхме на вилата на гаджето и трябваше да бъдем само ние ....... Но не бяхме !!!! :-D :shock: Бяхме ние И Точно в кулминацията , когато бяхме на пода пред вратата ........ Цялата му фамилея влиза ...... Но тфа не беше Нищо :mrgreen: [-X Решихме да продължим нашия ушким - Незабравим уикенд ....... на вън !!!!! Но нямаше кой да ни кажа че в най големия сняг е студено и минават камиони за валиране на сняг :smt005 :smt005 :smt005

ABSOLUTme
11-20-2006, 16:27
той вади презерватив и на мен ми
се привидя, че е от тия от по 20 стотинки
и си викам на акъла..нема да стане бате
и изцепвам без да мисля"Кво е тва?"(като
имам предвид марката ест.)
и той..."ми презерватив.."
после се оказа, че е дюрекс...
а той помисли, че съм девствена и не съм
виждала презерватив :lol: :lol: :lol: :lol:

na pove4eto umrqh ot smqh,ama tova me dovur6i :lol:
ot moqta biografiq sa po-skromni,ama nai-mn imam s biv6iq i sega6niq mi priqtel..6te davam po hronologi4en red :-D
:arrow: 6te ni e sefte zaedno..toi goni tehnite nqkude si da hodqt da ve4erqt navun..razpolagame s 2h 4isto vreme..ama ima6 li normativ za pokrivane,a o6te pove4e,4e 6te6e da ni e za 1vi put zaedno i nali se se6tate..pritesnenieto si kaza dumata...vsi4ko e na 6,klatim se tam..az oba4e na6trek zaradi tehnite..4uvam nqkvi 6umove,toi mi razpravq 'tva sa susedite' i az ok nali i po edno vreme nqkoi 4uka na prozoreca :shock: app im e na 4tiq etaj,kato v negovata staq nqma balkon..toi vika obli4ai se i slagam az tam kvoto namerq i otivame v spalnqta(bqhme v negovata staq togava) i kakvo da vidim..ba6ta mu(biv6 voenen)minal prez susedite,presko4il ot tehniq balkon i se provrql napolovina prez malkoto prozor4e nad balkonskata vrata v spalnqta,zakle6ten gorkiq i vika 'are be sine kvo napravihte'..6tqh da go ubiq togava.. ](*,)
:arrow: pak sme v tqh,samo 4e toq put v hola..toi jivee na 4tiq etaj i otsre6ta dr sgrada,ta panoramata e idealna - vijda6 vs 6to staa pri susedite,kakto i obratnoto..po4nahme se na divana i vuob6te ne ni se meste6e i kakto si se mlatim napravo se 4uva 'puk',ne mu obru6tame vnimanie i sled nqkolko dni gadjeto kazva,4e ba6ta mu go e nakaral da kove durvenite laisni 8-[
:arrow: pak sme v hola,a vi kazah za panoramata..e strqska6to e dokato se 6ibate i da vidi6 kak nqkoi se e zalepil za prozoreca otre6ta,nabliudava i se hili..
:arrow: a i drugo za koeto sega se se6tam..bqhme zaedno na gosti na 1 pr,tehnite bqha zaminali na vilata i sme se subrali v tqh 8-9du6i da porkame uj.kum 2-3h re6avame 4e 6te lqgame i se pregrupirame koi kude 6te spi..nie dvamcata ostavame sami v hola na divana,koito be6e klik-klqk..raztqgame go tam i lqgame da spim..e,ne to4no da spim,ama kakto se e*ahme na zadna po edno vreme vze tolkova silno da me bluska,4e 3-4 puti si udarih glavata v stenata ei taka ](*,) ..toi miliq dori ne zabelqzal,ama posle umrqhme ot smqh :smt005
:arrow: setih se i za edno ot po-otdavna,ama to ne e sex gaf,a po-skoro nedorazumenie.. :lol: edin priqtel o6te ot detskite godini idva v nas na gosti i sme v moita staq i e sednal na stola mi pred kompa,az sedq do nego,oba4e taka e razpolojenieto na staqta,4e vratata ni se pada v grub.ta navejdam se az da si tursq ne6to,deto bqh izpusnala(klamer li,kvo li,ne pomnq) i kakto sum na kolenca i glavata mi e na ravni6teto na onaq mu rabota vliza maika mi i vika 'decaaa iskate li pizzaaa ..aaaaaaaaaaaa :shock: (ama big shock :lol: )'..ta izpravqm se az ro6ava i nali 'ne,merci mamo' a tq v tova vreme,dokato i govorih be6e ve4e izhvur4ala ot staqta,misleiki 4e ni e prekusnala dokat mu vurtq svirki :-D ' luda rayta :!:

лола
01-29-2007, 22:39
С приятеля ми бяхме сами, всичко беше уговорено да ги няма техните. И всичко нормално, сутринта се събуждаме, готови за нови подвизи и аз му викам ''Отивам в банята, не мърдай от леглото:)''. Измих се в банята и чувам стъпки по коридора, при което излизайки се майтапя: ''Аз нали ти казах да не мърдаш от легл.......'' и дотам беше усмивката ми. Краката ми се подкосиха пред уплашения поглед на майка му...Добре , че е свястна жената, излезе от ситуация: ''А-а-а все едно ме няма:)'' и излезе. :oops:

Клатиме се ние , обаче на леглото на брат му и тъкмо свършва и на вратата се дрънчи бясно...наистина незнам за какво отрицателно време се облякохме. Брат му беше нервен,а нали е ''батко'' трябва да се чува думата му и както и да е, изхвърли ни от стаята и отидохме в хола. Както си пушим и обсъждаме колко нетактичен е брат му се чува отваряне на врата (с ритник) и яко драйфане в тоалетната.... Пристига след минути брат му пребледнял, с чаршафа си в ръце, тръшка го на средата на хола и излиза..при което си казах ''баси идиота'', до момента в който забелязахме сперма размазана на чаршафа.. :oops: всъщност беше преоблечен => предполагам , че е легнал на леглото и се е омазал :oops:


това е за 2006 май... :wink:

Klamer4o93
01-30-2007, 08:17
Клатиме се ние , обаче на леглото на брат му и тъкмо свършва и на вратата се дрънчи бясно...наистина незнам за какво отрицателно време се облякохме. Брат му беше нервен,а нали е ''батко'' трябва да се чува думата му и както и да е, изхвърли ни от стаята и отидохме в хола. Както си пушим и обсъждаме колко нетактичен е брат му се чува отваряне на врата (с ритник) и яко драйфане в тоалетната.... Пристига след минути брат му пребледнял, с чаршафа си в ръце, тръшка го на средата на хола и излиза..при което си казах ''баси идиота'', до момента в който забелязахме сперма размазана на чаршафа.. :oops: всъщност беше преоблечен => предполагам , че е легнал на леглото и се е омазал :oops:

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Victorya
01-30-2007, 08:34
Ами хубаво нека и аз разкажа нещо,което си спомням.
Беше преди известно време и аз и един приятел решихме,че ще го правим.Не че ходехме ама и двамата явно имахме голямо желание да се изе**м.И седим си у тях слушаме някакви умрели песни на него му се иска на мене ми се иска ама по дяволите нали сме ужким приятели некак си не върви.Понеже аз съм си неква отворена по едно време викам:"Ам ти добър приятел ли си ми?" Той милия седеше и се чудеше какво и как да отговори и рече едно умряло вяло "Да" след което аз му казах "Ами какво мислиш за секса между добрите приятели?"...Както и да е почнахме се с такова желание,че като дойде време за слагането на презерватива почти никакво внимание не му отделихме...После настана едно блъскане едно клатене и по едно време презерватива го няма....Забравихме и секс и всичко и тръгнахме да го търсим тоя презерватив.Ние глупавите вместо нов да извадим ние се втурнахме да търсим другия.Беше много интересно къде и най-вече КАК се бе изпарил тоя презерватив...Така и не го намерихме.След няколко дни гореспоменатия приятел ми се обади с новината,че чистейки стаята му с прахосмукачката майка му "засмукала" презерватива.После настана нечовешко хилене а след още няколко дни го направихме и вече по-успешно :wink:

hahavteen
01-30-2007, 10:22
Ami edna ve4er re6avame da otidem na edin samoten plaj ve4erta.Govorime si,plyvame,ala bala i sled malko liagame na edin 6ezlong.Po4vame tam da pravime kvoto pravime i izvednuj 6ezlonga se 4ypi i padame i dvamata! Be6e dosta skonfyzno ama si produljihme na piasuka(sled tva 3 dena ne mojeh da si mahna pesu4inkite ot kosata :evil: ).A puk drygoto be6e 4e az ne si biah mahnala gorni6teto na banskia(toi e ot teia deto se vruzvat na vrata i na gurba) i mi se be6e protril gurba tam kudeto e bil vuzela i na drygia den otivam pri maika mi i i vikam 4e ne6to me boli da vidi kakvo imam i tia vika "Aide kazvai sega na koia skali4ka ste se 4ykali!" i mi se hili.Men mi stana syper kofti 6toto be6e i baba mi tam. :?

Edin dryg put se biah napila mn jestoko v nas sami4ka(edna bira i ciala bytilka 4erveno vino) i moia idva i az my vikam da hodime v staiata.Otidohme,po4nahme me se tam i men po4va da mi stava lo6o ot klateneto! Edvam go do4akah da svur6i,bytnah go i otidoh v toaletnata da draifam! Posle misleh 4e niama da me pogledne ama toi syper mn mi se hili i o6te me buzika. :lol:

Puk vednuj si go pravime nie i tukmo sme se razgore6tili mn,4yka na vratata sestra mi.Az i otvorih i tia sus syper gaden ton mi vika da spra da kre6tia 6toto gadjeto i e tam! A puk te o6te ne sa spali zaedno i tia ne iska a puk toi kato ni 4yl i predlojil da hodiat i te v neinata staia. :lol:

Ina4e tva maika mi da se obajda dokato go pravime ni se sly4va vsekidnevno i e dosta gadno osobeno ako ne se yseti kvo pravime i po4ne da si govoooori. :?

01-30-2007, 11:03
Еми аз нямам много издънки, но един път когато бях пил повече и ще го правя нали.Сичко 6, стана ми и почнахме ние и по едно време що сменим позата. Нищо нередно, но когато пак реших да го вкарам и нз как ма не оцелих точното място... а оцелих отзад. И си влезе напълно нормално без да осетя голяма разлика ( пък и пиян не осещам мн мн такива разлики :lol: ), ама момичето такава изпищя и ми го извади :oops: и после трябваше малко да си почине че да продължим :lol: :lol: :lol:

NiksaN4o
01-30-2007, 11:10
Еми аз нямам много издънки, но един път когато бях пил повече и ще го правя нали.Сичко 6, стана ми и почнахме ние и по едно време що сменим позата. Нищо нередно, но когато пак реших да го вкарам и нз как ма не оцелих точното място... а оцелих отзад. И си влезе напълно нормално без да осетя голяма разлика ( пък и пиян не осещам мн мн такива разлики ), ама момичето такава изпищя и ми го извади и после трябваше малко да си почине че да продължим :lol: :lol: :lol:

Това бях аз :lol:

MoHuTo
01-30-2007, 13:04
Еми моя гаф не е от 2005 - от 2006 е, но..както и да е, да ви го разкажа :) Един път сме с приятеля ми зад една механа..то там отзад има полянка и то тъмно беше вечерта, към 10 някъде и ние решихме да го правим обаче пейката до нас тясна ни се стори и решихме на тревата и за да ни е по удобно почваме да се разсъбличаме..и събувам си аз обувките обаче в тъмнината не гледам къде стъпвам и прааас стъпвам в едно....(разбирате ме :oops: :oops: :oops: ) умрях от ужас, а той от смях...мн му беше забавно :-D :-D Ама сега и аз като се сетя ми става мн смешно.. :-D :-D :-D

Martio
01-31-2007, 13:39
При мен буквално касапница се получи.
Аз лижа приятелката си , но преди това като бял човек реших да вкарам пръстче :) и нещо стана не забелязах какво но тя се дръпна рязко назад и аз я закачих с нокът отвътре!? Кръв тече като за цяла война!!! #-o След това дойде и неин ред и аз като мъж нали кеф голям обаче малко се надигнах и тя ме захапа доста зверски. Пак кръв!!! #-o #-o #-o И за капак правихме секс цял ден след това и в края на деня по канта на главичката ми имаше следа от протрито и там вече беше кръв като за световно! Много трудно се ходи по улицата с протрит чеп :smt005 Та за 1 ден 3 рани :P ДА НЕ ВИ СЕ СЛУЧВА!!! САМО ТВА ПОЖЕЛАВАМ! Айде със здраве!

Sexapilna_kukla
01-31-2007, 14:47
Az imam nqkolko gafcheta :D Eto gi:
:arrow: S edno bivshe gadje sme vkushti,sami,pravim kakvoto pravim i toi otiva golichuk do banqta da se opravi.Za negov kusmet obache oshte ne e stignal do banqta i vhodnata vrata se otkliuchva i vliza maika mi...V tozi moment gadjeto se stupisva,maika mi obache reagira burzo i vednaga se obrushta na drugata strana.Sled tova takuv smqh nqmashe....az se skusah da go podigravam,a toi gorkichkiq dosta vreme sled tova go beshe sram da pogledne maika mi v ochite :lol:
:arrow: Drug sluchai:Otnovo sme s vuprosnoto momche,samo che tozi put v tqh :lol: V hola sme,na divana,tochno sreshtu prozoreca,shtorite sa vdignati i ima samo edno perdence,koeto e po-dobre i bez nego....Razgoreshtili sme se nie i po edno vreme az sluchaino se zaglejdam kum prozoreca i gledam otsreshta edin sused s binokul sedi i ni nabliudava :lol: Obache nie nagli i si produljihme,a tozi oshte po-nagul stoq i ni gleda prez cqloto vreme.Posle samo ostavashe da minem da mu vzemem pari za programata :D
Tova sa sluchkite,koito si spomnqm.S tova momche opredeleno vse izdunki stavaha :lol:

100%
01-31-2007, 21:36
първият ми гаф беше като правих секс за първи път 8) изпратих семейството на сватба и викнах приятелката у нас. след около 1 час вече сме се наиграли и аз решавам, че е време да ставам мъж 8-[ само, че 1 час е напълно достатъчно на баща ми да се напие на сватбата и тъй като знае, че съм сам с приятелката си у нас се сеща какво ще правя и решава да изрази силната си родителска подкрепа с помощта на телефона. незнам колко пъти се обажда тази вечер да чуе как се справям, но ако правих секс колкото говорех по телефона още щяха да се носят легенди за половата ми мощ из свидното ми градче :wink:

Alerta
01-31-2007, 23:02
Хаха деа знам аз май само 1 път съм го правила без някой гаф...
То да не са малко, че да ги помня...
Ама най-запомнящо се е когато започна да се смея на някоя моя издънка... Иди обяснявай после на приятеля си, че се смееш на себе си, не на него :lol:
Мне бе наистина е кофти да си върши квото си върши а аз да не мога да спра да се смея :lol:

Nen0RmalniK
02-21-2007, 20:27
тоя гаф е доста банален ама кво да се прави
обърках името на мацката, при което тя буквално ми стана от оная работа :?

i na mene mi se e slu4valo :smt005

A_Loving_Girl
02-21-2007, 20:44
Аз през 2005 кат по чудо нямах гафове

sh3_1s_7h3_0n3
03-31-2007, 20:22
аз пък сварих презервативите на подовото... и нямаше секс...
к'о да направя... изпада ли от джоба на земята... и воала... :oops:

HagpycaH
03-31-2007, 21:59
Еми тая нова година тамун с пр-ката ми почнахме да праим секс и като се качи варху мен ми стана лошо бутнах я и почнах да драйфам в спалнята не продалжихме.

lamzzzercho
03-31-2007, 22:14
еми то не беше моой гафа а на приятелката ми! Тя ми правеше свирки и нз кво точно стана ама ми го издра :smt010 :smt005 беше ужасно

beautiful.soul
04-01-2007, 06:24
Най редовния ми номер е да си удрям главата в стената докато праиме секс, после ми се вие свят цифра време.. :-s ](*,)

deusex
04-01-2007, 08:29
ех това не знам дали се брои за гаф ама докато се лупкахме с една страшна мадама взе че дойде сестра и която е 2год по-малка... тя ни остави разбирасе но след като свърших с едната почнах и с другата беше много странно не съм очаквал това от тези момичета но изглежда не им пречеше да си ме "поделят" \:D/

Glezanka
04-01-2007, 10:18
Най редовния ми номер е да си удрям главата в стената докато праиме секс, после ми се вие свят цифра време.. :-s ](*,)
Haha to twa gaf li e,to twa redowno qwlenie :P ako ne e w stenata,to w duskata na legloto :P

04-01-2007, 18:00
Bqh na kupon s gadjeto mi i kusno ve4erta se zaklu4ihme v ednata staq. Toi mi sabu pra6kite i gi metna na nqkude...sled kato priklu4ihme, ne uspqh da gi namerq :oops: :oops: :oops:

MalKa_BLuDnica
04-01-2007, 23:47
не не не не :lol:

temito
04-02-2007, 13:44
tq temata e malko stara,ama i az da se izkaja
znachi s priqtelq mi sme v tqh i praime seks...toi jivee sam,no maika mu ima kluch,ta dokato nie sme si se.....izvednaj tq vleze,a az otgore varhu nego zastinah i nz kakvo da napravq,tolkova se spekoh,tq enata super mnogo se pritesni i izleze.....posle az ne smqh da izlqza ot staqta dokato tq ne si tragna,stana mi mnogooo kofti i sega kato q vidq ne moga da q pogledna,dobre che ne e kazvala nishto za sluchaq inache nz kak bih komentirala......

Kitana
04-02-2007, 19:33
ми последния ми гаф. ами бяхми си опряни на стената той зад мен аз не стига че се блъсках в стената ами тя бе6е и студена. но незнам какво стана изведнъж той изпъшка мн странно и аз нали съм любопитна и се дръпнах мн рязко назад с главата да видя какво става..
и без да искам така яко го ударих в носа 4е го разкървавих :smt010 :smt011 да ме пита 4овек к'во търсех! и после няма смисъл да казвам просто си спряхме...

04-02-2007, 19:42
бяхме с гаджето и аз тъкмо свършвам на нея и майками влиза и мойта се дръпна и аз на лелото.Мама излезе и на другия ден опра чаршафа и вика виж са кво прайш..

Гошко
04-02-2007, 22:24
Супер много исках да съм с едно момиче , много красиво наистина.Идва време за секс , слагам си капута и ми пада патката , казвам и да ми направи свирка да ми стане .. спеках се , а тя ми вика , че не иска. УУУУ голям спек голямо нещо , не я наебах.Гузно ми е и до днешни дни.. Или пък тръгвам да отварям една девтственица и не успях , колкото и тъпо да ви звучи , не влизаше и не влизаше , накрая се отказах.Все тъпотии ми се случват .. вече взех да се психирвам на тема секс.. Хубаво момче ме гледат , ама жив психопат :)

DND
04-04-2007, 00:37
Или пък тръгвам да отварям една девтственица и не успях , колкото и тъпо да ви звучи , не влизаше и не влизаше , накрая се отказах.Все тъпотии ми се случват .. вече взех да се психирвам на тема секс.. Хубаво момче ме гледат , ама жив психопат :)

Мани ама и аз несъм успявал :?

lips_of_anegel
04-04-2007, 05:21
ами примерно моите или нейните родители да се обадят за нещо.или когато бяхме навън с приятели и ние ре6ихме да го наприм,телефона и звънна и аз ско4их и естествено вси4ки разбраха 4е го праим и отидохме у нас :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

POQLNIKA
04-05-2007, 20:09
auuuu pri men pyk ko konfuzno se polu4i.......Zna4i bqh na rabota 2-3 dena,i muskulnata me hvana ne6ty i imah pod r1ka edno mazilo Finalgon ako ste 4uvali mn efikasno s1s tipi4en pare6t efekt......taa namazah si gardite az, i to4no togaa predstavisi otvori mi se vazmojnost da si izvikam edna macka.Na6te zaminaha na nqkade si4ko to4no se podredi.....i kakto i da e vikam mackata az predrazpolagam q si4ko kakto mu e reda nali po4vame da se sabli4amei ot celuvka na celuvka na6ta vze da sliza nadolu.......po4na me po gardite ta nadolu......dokato mi stigna do poloviq organ xa i zapo4na da mi pravi svirki....ma az prez tova vreme savsem izklu4ih 4e s1m se mazal 8-[ i prodaljavame si ni....tq sviri az se kefq.I po edno vreme kato se usetih brat4e ko stavaaa leleeee gorkiq mi penis.....mn mi sa st1jni jivota v izti4a6tite 1-2 4asa xa.....i ot togava takia ekstri ne izpolzvam xa =; bez mazila.......xax p1k i na mackata hi4 ne i stana priqtno v ustata xaxaxa ::: xax ae spomeni......... :-D :-D

bqsna_teenagerka
04-05-2007, 20:21
auuuu pri men pyk ko konfuzno se polu4i.......Zna4i bqh na rabota 2-3 dena,i muskulnata me hvana ne6ty i imah pod r1ka edno mazilo Finalgon ako ste 4uvali mn efikasno s1s tipi4en pare6t efekt......taa namazah si gardite az, i to4no togaa predstavisi otvori mi se vazmojnost da si izvikam edna macka.Na6te zaminaha na nqkade si4ko to4no se podredi.....i kakto i da e vikam mackata az predrazpolagam q si4ko kakto mu e reda nali po4vame da se sabli4amei ot celuvka na celuvka na6ta vze da sliza nadolu.......po4na me po gardite ta nadolu......dokato mi stigna do poloviq organ xa i zapo4na da mi pravi svirki....ma az prez tova vreme savsem izklu4ih 4e s1m se mazal 8-[ i prodaljavame si ni....tq sviri az se kefq.I po edno vreme kato se usetih brat4e ko stavaaa leleeee gorkiq mi penis.....mn mi sa st1jni jivota v izti4a6tite 1-2 4asa xa.....i ot togava takia ekstri ne izpolzvam xa =; bez mazila.......xax p1k i na mackata hi4 ne i stana priqtno v ustata xaxaxa ::: xax ae spomeni......... :-D :-D :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

триплио
05-05-2007, 13:36
ми....... един ден като си варвах па пйтеката зи ча му стйна пушлето а на мен ми стана путето

malkoto_sladur4e
05-05-2007, 13:38
2005-та не правех секс ! :wink:

05-05-2007, 14:09
лиже ме човека аз там си пъшкам и по едно време спира..чудя се аз какво става поглеждам и тои ми казва:" глутнах косъм " :lol: :lol:

katttto3
05-05-2007, 14:33
mi nai-4esto si namirame kosmi v ustata,za6toto mi pada kosa i nema nema i v ustata kosam

08-02-2007, 16:06
mi nai-4esto si namirame kosmi v ustata,za6toto mi pada kosa i nema nema i v ustata kosam

s16tata rabota :D

sea_of_SHIT
08-02-2007, 16:19
kakvi gafove, po vreme na sex vsi4ko e pozvoleno

Rocko_perka
08-02-2007, 19:04
Ами случвало се е 3 колеги да ми звънят последователно, а аз през това време да клатя и немам грижи. Аз гафове нямам кой знае колко, но на братовчеда съдбата му ги дава в чували. Последното изпълнение беше, жигосания задник на аверката му(прекалили със секса в право положение и той я тряснал в/у печката с дървата). Друго брутално изпълнение е когато тя му прайла свирка, той залитнал(пиян е бил) и падайки и разбил устните с крак! Всякви изпълнение още има... ама да го питам, щото все пак не стаа ей така да пиша от чуждо име!
:smt005 :smt005 :smt005


XAXAXAXXAXAXAXAXA tva me srazi

1
08-02-2007, 19:17
еми веднъж гледам некви се ебаха на покрива на една зграда и оня се изпразни и покапа на некав дедичка и той помисли че вали

1
08-02-2007, 19:48
веднъж си настъпих косата и се спънах
http://fc02.deviantart.com/fs6/i/2005/068/6/e/Headbanger_II_by_Oxxy.gifhttp://fc02.deviantart.com/fs6/i/2005/068/6/e/Headbanger_II_by_Oxxy.gifhttp://fc02.deviantart.com/fs6/i/2005/068/6/e/Headbanger_II_by_Oxxy.gifhttp://fc02.deviantart.com/fs6/i/2005/068/6/e/Headbanger_II_by_Oxxy.gifhttp://fc02.deviantart.com/fs6/i/2005/068/6/e/Headbanger_II_by_Oxxy.gifhttp://fc02.deviantart.com/fs6/i/2005/068/6/e/Headbanger_II_by_Oxxy.gifhttp://fc02.deviantart.com/fs6/i/2005/068/6/e/Headbanger_II_by_Oxxy.gif

summer_night_lady
08-03-2007, 13:34
А аз скоро бях на един купон и там нали става квото става с един решаваме да отидем в другата стая да се ебем и понеже апартамента в който бяхме и в така наречената "детска" стая леглата са двуетажни,аз и моя авер се качваме нали на горното и си се ебем и по едно време в стаята нахлуват две момичета и едно момче и ние нали си се бяхме покрили с един чаршаф и по едно време някои вдига чаршафа и ни снимаха как правим секс :-D :-D хубавото беше че аз не се вижах мн мн,бях отгоре и с гръб към останалите :-D

Love0nlyMyself
08-28-2008, 18:46
айдеее връщам темата отново на линия :D :grin:

слушам ви гафовете :grin:

Love0nlyMyself
08-28-2008, 19:52
айде да кажа и мойте :

[b]1. с едно бивше сме в тях бяхме в детската му стая а в хола бяха майка му и баба му бяхме на леглото и се разгорещихме той почна да ми бърка и аз му изадих кура и почнах да му бия чикий и точно като става вече некво яко и тръгваме да го правим а то циците ми навън и кура му чука майка му на вратата ама то толкова бързо и тоя като скочи от леглото и застава към прозореца да се закопчае а майка му вместо да излезе седи аз на леглото се чудя са кво да правя гледа на ни на кръв жената и почва да го разпитва как му минал изпита по биология то ни мина кефа...
2. с съшия в едно малко парче вечерта тъмно не искахме на пейка за тва на масичката бехме сичко ок той ми бърка аз му лапам и то нали като си възбуден мн мн не чуваш :D и изведнъж гледам как един човек се насочва към нас тичейки ама той явно си правеше вечерната разгрявка и минава покрай нас ние замръзнали и интересното беше че като стигна до масата той даже намали да види какво правим и ние смяхме се и продължихме щот се пак нормално човека нема да мине 2ри път щото е неудобно и го гледаме след 5 мин пак идва :shock:
3. ахха на планината горе питник си правим с моя (сегашния) и айде тръгваме да го правим вкарва го и след една минута гледам нещо пред очите привидя ми се на бугомолка :shock: а аз от такива бъболечки мога да изпадна в паника и само както я зърнах като скочих и приятеля ми изпищя за малко да му счупа кура :D и то накрая кво се оказала една мравка беше защипала нещо на задника си и си продължихме :-D
4. случвало ми се е и да се обадят повреме на секс

нз за друго не се сещам не са кой знае какво гафове ама :)

Xrisenceto
08-28-2008, 22:35
презерватива почти винаги се къса :lol:

blackfate
08-29-2008, 08:58
презерватива почти винаги се къса :lol:

И при нас така... изсушава се и се къса

Xrisenceto
08-29-2008, 09:21
презерватива почти винаги се къса :lol:

И при нас така... изсушава се и се къса

мхм много кофти...

metallica_f
08-29-2008, 10:50
когато го правихме с моя фр и когато той си го извади за да свърши гледам няма презерватив а презерватива останал в мен :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :shock:

You can take me there..
08-31-2008, 10:53
ам начи с едно моомче го правихме за пръв път и някви тъкмо сме се разгорещили и той не мое уцели мястото.на мене чак ми стана смешно пък той горкия.. :mrgreen:

тва и на мен ми се е случвало :lol: :lol:

mysterious93
08-31-2008, 11:01
ее..темата малко старичка но нищо интересна е :D историйките на Sean Combs
бяха готини жалко че са от преди 2-3 години :-D

lqlqlq22
08-31-2008, 12:31
ам начи с едно моомче го правихме за пръв път и някви тъкмо сме се разгорещили и той не мое уцели мястото.на мене чак ми стана смешно пък той горкия.. :mrgreen:

I pri mene be6e taka :lol: ama ne mi stana sme6no ami napravo mi se :lol:

Bixel
08-31-2008, 12:46
от биене на чикий падна от стола на земята но тва не ми попречи да продължа 8) :-D

brusa
08-31-2008, 21:54
na negovoto rd...vsi4ko ok...ve4e go pravim nie...dqdo mu 4uka na vratata...posle maika mu se obajda po tel...posle tq pak zvuni...posle 3-ma 4oveka se se6ta6 to4no togava 4e ima rd.....
dr slu4ai-be6e lqtoto bqhme na terasata ve4erta i bukvalno sme se nagunali 4isto goli i az izvednuj vijdam ot susedna terasa edno malko mom4ence kak ni gleda i kolko mu e interesno
dr sku4ai-v kolata i az mu pravq svirka v dvijenie i az nzm 4e minavame pokrainqkva grupa s pensioneri vurvq6ti otstrani na putq,est ima6e dupki po putq i trqbva6e da namalim to4no pred tqh.... az gledah edno bg porno pak nqkakvi na terasata se ebat i nekvi ot drugata terasa snimat vav studentski grad be6e da ne bi slu4aino da si ti i piqtelq ti :-o :grin: :grin:

.::THE_LAST_ANGEL::.
08-31-2008, 22:56
Веднъж като го правихме и се нещо като пръцкане много мощно ама не точно де .. секи знае за кво става въпрос :D
Около 3-4 мин беше голем смех 8-)

lodka1330
09-01-2008, 01:25
moite gafove za 2008 ma bqha dva....vednaj bqh v gadzeto mi i pravim sex v negovata staq a tehnite si bqha u tqh i sled sexa priatelq mi otide v banqta i az si leja gola i razkrachena na legloto i kakto leja vratata se otvori i az se opulih ..-bashta mu...pogledna me i kaza izvinqvam se samo da si vzema mashinata nqma da gledam a az ha nalqvo ha nadqsno da se zaviq a zavivkata beshe na dr leglo i az se uvih s charshafa a bashta mu si vze mashinata i si izleze bez da me gleda est ama az umrqh ot sram che me e vidql chisto gola i razkrachena i na izlizane go karah da se izmaknem bez da kazvam chao i bez da se zasichame zashtoto me beshe super mn sram.
a vtorata mi beshe....za pruv put v jivota si izneverqvah...bqh s moi sauchenik u tqh i toi me e*e na masata a az nqkva legnala i sas zatvoreni ochi se kefq i po edno vreme gsm mi zvani...poznah po melodiqta..BESHE GADZETO MI...kazah na moq sauchenik da spre da me e*e za malko dokato govorq i takmo vdignah i moq sauchenik narochno zapochna da me e*e otnovo i az nqkva se pritesnih qko i hem govorq hem edvam se udarjam da ne se izdavam zashtoto se zadahvah i me beshe strah da ne izpashkam v slushalkata...i tova me vazbudi strashno mnogo i narochno si govoreh s gadzeto mi po dalgo vreme a prez tova vreme moq sauchenik ne spirashe da me e*e i po edno vreme zasili i zapochna qko da me klati i az kakto govoreh ne mojah da se zdarja i se izadoh i gadzeto mi me pita nqkav kvo pravq a az mu kazah che si skubq kosmite na krakata (tova mi doide naum) i toi -aa dobre. i az mu kazah aide do posle i pobarzah da zatvorq zashtoto moq sauchenik me klateshe qko i az ve4e ne mojeh da se zdarjam da ne pashkam...ta tova beshe egati i sluchkata vednaz i az da izneverq i to glei kvo stana..uzas

mim4ety_sara
09-01-2008, 05:30
ole 6te padna ot stola ot smqh :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol:

brusa
09-01-2008, 22:14
moite gafove za 2008 ma bqha dva....vednaj bqh v gadzeto mi i pravim sex v negovata staq a tehnite si bqha u tqh i sled sexa priatelq mi otide v banqta i az si leja gola i razkrachena na legloto i kakto leja vratata se otvori i az se opulih ..-bashta mu...pogledna me i kaza izvinqvam se samo da si vzema mashinata nqma da gledam a az ha nalqvo ha nadqsno da se zaviq a zavivkata beshe na dr leglo i az se uvih s charshafa a bashta mu si vze mashinata i si izleze bez da me gleda est ama az umrqh ot sram che me e vidql chisto gola i razkrachena i na izlizane go karah da se izmaknem bez da kazvam chao i bez da se zasichame zashtoto me beshe super mn sram.
a vtorata mi beshe....za pruv put v jivota si izneverqvah...bqh s moi sauchenik u tqh i toi me e*e na masata a az nqkva legnala i sas zatvoreni ochi se kefq i po edno vreme gsm mi zvani...poznah po melodiqta..BESHE GADZETO MI...kazah na moq sauchenik da spre da me e*e za malko dokato govorq i takmo vdignah i moq sauchenik narochno zapochna da me e*e otnovo i az nqkva se pritesnih qko i hem govorq hem edvam se udarjam da ne se izdavam zashtoto se zadahvah i me beshe strah da ne izpashkam v slushalkata...i tova me vazbudi strashno mnogo i narochno si govoreh s gadzeto mi po dalgo vreme a prez tova vreme moq sauchenik ne spirashe da me e*e i po edno vreme zasili i zapochna qko da me klati i az kakto govoreh ne mojah da se zdarja i se izadoh i gadzeto mi me pita nqkav kvo pravq a az mu kazah che si skubq kosmite na krakata (tova mi doide naum) i toi -aa dobre. i az mu kazah aide do posle i pobarzah da zatvorq zashtoto moq sauchenik me klateshe qko i az ve4e ne mojeh da se zdarjam da ne pashkam...ta tova beshe egati i sluchkata vednaz i az da izneverq i to glei kvo stana..uzas :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: basi napravo ma sasipa ot smeh eh toq tvoq sau4enik neudarjim :razz: :razz: :razz:

viktorious
09-07-2008, 23:05
Тука всекви гафове четох... ама като моя сам сигурен че нема :D
то моя направо на виц може да стане след години.
Нали с гаджето си пишем по Skype късно през ноща и тя нещо мн възбудена и и викам да дойда в тях през ноща да я е*а, а техните спят в саседната стая, при което като се развихряме будим техните те влизат и както се казва с шутове ме изритаха :D:D:D

cwettunka
02-07-2012, 16:39
e tfa e gadno :D:D:D:D:D

Sh@d0w
02-07-2012, 16:44
Изтекъл срок .