PDA

View Full Version : Neznam kakvo misli i kakvo iska tq ...



Fyl
01-20-2006, 20:54
Hodim ot 2 meseca i ne6to az mn si q obi4am i tq kazva sy6toto ..
mn e sladka i super mn mom4eta q svalqt i kvo li ne ... a men mn me e strah 6toto mn si q obi4am
Kogato tragna da q pregyrna ili da q celuna a tam ima pove4e hora tq vinagi se darpa vse edno q e sram ot men 4e nqkoi 6te ni vidi zaedno .. vsqko 2-ro mom4e ot daskaloto i se natiska a tq neznae kak da gi spre .. ama ne iska da pokaje 4e hodim
kazva mi 4e sam po4nal da se promenqm no tq ne iska da q vijdat s men 6oto ve4e nema da i se natiskat po 10 4oveka ..
trqbwa da si izbere kakvo predpo4ita da byde s men (samo s men) ili sas vsi4ki ostanali ..
Daite savet ...... seriozna e temata i to mnogo !

`Death`Whore`
01-20-2006, 20:56
Не е с теб. Ако човекът, с който си, не иска да го виждат с теб, няма смисъл да сте заедно.

SickBoy
01-20-2006, 20:56
Копеле,не че нещо,ама къв е тоя курволяк дето си си го хванал?Между другото,не можеш да я караш да избира,всеки се кефи когато му се натискат други.Кажи ми честно,ти не би ли искал да те виждат редовно обграден от НЯКОЛКО момичета?

Josefinne
01-20-2006, 21:09
Ами явно тя не е готова за сериозна връзка, според мен й се ще повече да си врътка по няколко. Ама ти си я обичаш, бъди с нея засега, ама си имай едно на ум, че няма да е за дълго... :? Кофти ми е прогнозата.

midnight...
01-20-2006, 21:24
може би си момчето дето всява респект и и е като кученце,а може би е срамежлива( :lol: )

Dr. Kazimbutt
01-20-2006, 21:26
Не е с теб. Ако човекът, с който си, не иска да го виждат с теб, няма смисъл да сте заедно.
Така е.
Пич, явно не й пука за тебе, така че я забрави.

RoSsY88
01-21-2006, 04:13
Тя не иска да е с теб,щом крие връзката ви и пред хора се дърпа от тебе...Нали знаеш любов на сила не става...ако не се променят нещатата повече от месец няма да изкарате заедно...ВИждам,че си я обичкаш ама щом тя е кефи повече да е с други момчета,по-добре да не си гадже с нея...Просто е още дете,не е готова за сериозна връзка.Не те обича тва е...Намери си друга или говори с нея,ако не се промени няма смисъл да ходиш с нея...

ProstoAz
01-21-2006, 08:35
Не прибързвайте толкова със заключенията.
Ситуацията тук е нож с две остриета.
Или както вече казаха нея я е срам от теб, не държи толкова на теб, колкото на това да и се натискат другите. Или след като всички момчета и се натискат тя си мисли, че си един от многото, които искат да са с нея само, за да се възползват от нея? Едно момиче, заградено от толкова много момчета, се счита от другите за курва, а едва ли някой би искал да ходи с такова момиче?
Ти как мислиш?
Аз съм убедена, че тя е вътрешно не сигурна не само за себе си, но и за теб. Проведете един по-сериозен разговор на тази тема.
Успех! :wink: