PDA

View Full Version : Споделяте ли за изневерите си?



Prelubodeikata
01-20-2006, 21:26
Здравейте!Пиша ви за пръв път. Напоследък съм много объркана и ме тормози един въпрос - да споделя ли изневярата си. Имам си приятел от няколко месеца и много го харесвам. Не искам да го загубя, но мисля че ако му споделя ще го нараня много. Може да ви прозвучи странно, но не изпитвам особени огризения. Все пак не искам да започвам връзката си с подобно премълчаване. Иначе става дума за това че спах с бившия си приятел. Той още е влюбен в мен.Иначе сме приятели.Бяхме подпийнали...Проблемът е,че се повтори и днес, а определено не бях пияна. Просто нещо сексуалния ми живот с новия ми приятел не върви...Мисля,че се онесох с подробностите:)Все пак какво мислите?Какво бихте направили на мое място??Да му кажа ли? :oops:

SickBoy
01-20-2006, 21:27
Не,естествено,пусни му на момчето,няма да имаш огризения.

Prelubodeikata
01-20-2006, 22:22
Еми то, аз и с двамата :oops: Ама, с бившия е някак по страстно....

Noluckforme
01-20-2006, 22:28
Ами аз мисля че трябва да кажеш на новият си приятел...защо да го лъжеш? постави се на негово място как би се почуствала ако разбереш че той е криел от теб..

трябва да му кажеш според мене

Prelubodeikata
01-20-2006, 22:38
Понякога е по добре да замълчим, за да не нараним хората на които държим.Ако той ми изневерява ще ме заболе много.Но ако не знам, няма значениеллл

Noluckforme
01-20-2006, 22:41
Рано или късно ще се разбере... 99.9% по добре да му кажеш ти.. ако искаш да бъдеш с новият ти приятел де.. ако не.. незнам

ProstoAz
01-21-2006, 08:45
Сама прецени! Ако има вероятност (и то не малка) гаджето ти да разбере от някой друг за това по-добре сама му кажи, но ако няма такава вероятност (или тя е изключително малка) по-добре си замълчи. Важното е тези изневери да не попречат на връзката и чувствата ти. Ако в един момент се явят някаква пречка, то значи няма смисъл да продължаваш да ходиш с този човек след като нещо не върви. Но ако проблема е само в секса, нищо не ти пречи да си лягаш и с бившия. :wink: Просто бъди много дискретна и предпазлива.

А иначе аз не споделям, но пък винаги изневерявам, явно такъв е живота. Няма да ти казвам какво става, когато бъдеш разкрит, но мисля, че ти е ясно. И все пак реакцията на гаджето ти зависи от самия него, току виж пък той да разбере и въпреки всичко да вземе и да ти прости.
Ако е такъв човек - евала му правя! Рядко се срещат такива хора...

П.С. И все пак ако проблемът с новото ти гадже е секса, защото не му помогнеш да се научи да те задоволява? Толкова ли е трудно да му покажеш какво и как искаш?
Май се опитваш да минеш по лесния начин - през просото. :lol:

He3HauKa
01-21-2006, 09:28
Mila imam apsolutno sashtiq problem .... No da ti kaja ne mislq da kazvam na priqtelq si zashtoto znam che shte go zagubq a s drugoto momche poveche nikoga nqma da badem zaedno taka che... :roll: Tva e moq savet..nedei da mu kazvash :wink:

love_delight
01-21-2006, 09:40
Мисля, че не трябва да му казваш. Знам, че звучи гадно да имаш тайни от него, но това определено много ще накърни мъжкото му его. Моят съвет е да СПРЕШ да спиш със бившия си приятел, и да се опиташ да се съсредоточиш в/у сегашния си. Ако сексуалният ти живот не се подобри, помисли дали си заслужава да бъдеш с него.

01-21-2006, 10:27
Хмм... а после какви сме били ние мъжете.. за една елементарна изневяра не си признавате.. а ние сме били гадните.. ние сме изневерявали.. ами докато жените не се оправите.. и не почнете да мислите няма какво да ни говорите...

Noluckforme
01-21-2006, 10:29
Мдам много правилно.. нямам думи просто... незнам защо споделяте в форума..като може да питате сяка шрестната жена.. тя ще ви каже същото

angelski_o4i
01-21-2006, 11:13
mi spored men trqbva da si kaje6.
az li4no predpo4itam da nau4a parva ako ima ne6to takova(predi priqteli i taka na tatak)za6toto vse pak 6tom se e stignalo do iznevqra zna4i ima ne6to koeto kuca vav vrazkata.da opredeleno mnogo 6te me zaboli,no.....pone taka 6te vidq 4e e 4esten s men i darji na men kato na priqtel i 4ovek.pak i ako prodaljim zaedno i sled tova taka pone 6te uskorim razgovora za tova koe kuca...i 6te se postaraem da opravim problema!
az pone taka razsajdavam!

Djessica_88
01-21-2006, 11:18
mi spored men trqbva da si kaje6.
az li4no predpo4itam da nau4a parva ako ima ne6to takova(predi priqteli i taka na tatak)za6toto vse pak 6tom se e stignalo do iznevqra zna4i ima ne6to koeto kuca vav vrazkata.da opredeleno mnogo 6te me zaboli,no.....pone taka 6te vidq 4e e 4esten s men i darji na men kato na priqtel i 4ovek.pak i ako prodaljim zaedno i sled tova taka pone 6te uskorim razgovora za tova koe kuca...i 6te se postaraem da opravim problema!
az pone taka razsajdavam!

Споделям мнението ти :!:

Noluckforme
01-22-2006, 01:02
Евала Ангелски Очи

teenkopele
01-22-2006, 08:32
До сега не съм изневерявал, но ако го направя бих казал,защото иначе съвестта ще ме гризе, а и ще искам да съм честен. :roll:

IdontGiveaFuck
01-22-2006, 08:36
Не изневерявам !

Ако го направя сигурно бих споделила после

miloto_girl_4e
01-22-2006, 08:42
До сега не съм изневерявал, но ако го направя бих казал,защото иначе съвестта ще ме гризе, а и ще искам да съм честен. :roll:


сигурно ще ви се стори странно,но и аз до сега не съм изневерявала :roll: просто не мога,а и по-ваното,което е - не искам :!:
но ако се случи и ако много държа на този човек ще му призная,пък той ако има силата да ми прости - перфектно :!: Ако ли не - еми просто не съм заслужавала този човек :roll:

Ekita
01-22-2006, 08:44
Ти не търсиш съвет от нас,търсиш оправдание.Специално от мен няма да го получиш,защото сексът определено не е причина да лъжеш и мамиш някой,а дори да не се чувстваш виновна.Защото ти не се чувстваш така,начина по който се изразявяаш,едва ли не това,което се случва за втори път е най-нормалното нещо на света,а единственията ти проблем сега е да кажеш или не.
Просто се замисли какво правиш.Някой беше ти казал да спиш и с двамата.Какво те прави това?Аз не виждам причина да си с това момче,явно за теб не съществуват чувства,емоционална обвързаност,вярност,а само лош и добър секс.Тогава защо го държиш вързан за себе си?Не смяташ ли че и той заслужава нещо повече от това,което ти му даваш?
Само едно нещо да добавя-липсата на страсен секс не е вина само на единия от партньорите.Явно просто не сте един за друг.Айде обясни ми сега защо си с него?

HeDa
01-22-2006, 09:36
Za da izneveri6 trqbva ne6to vyv vryzkata vi da kuca ili da vi e omryznalo vsi4ko i da iskate da raznoobrazite...Mene tova bi me nakaralo da izneverq...M po temata bih izneverila i zavisi kolko obi4am priqtelq si 6te kaja - ako go obi4am bezkraino mnogo 6te mu kaja , ako ne - nqma da kaja :roll:

gorskata_feja
01-22-2006, 10:37
mi spored men trqbva da si kaje6.
az li4no predpo4itam da nau4a parva ako ima ne6to takova(predi priqteli i taka na tatak)za6toto vse pak 6tom se e stignalo do iznevqra zna4i ima ne6to koeto kuca vav vrazkata.da opredeleno mnogo 6te me zaboli,no.....pone taka 6te vidq 4e e 4esten s men i darji na men kato na priqtel i 4ovek.pak i ako prodaljim zaedno i sled tova taka pone 6te uskorim razgovora za tova koe kuca...i 6te se postaraem da opravim problema!
az pone taka razsajdavam!

Споделям мнението ти :!:

I az sum na tova mnenie :)

priti_kiti
01-22-2006, 10:42
za da izneverq trqbva da ne sum dovolna ot sega6nata si vruzka..sledovatelno sum si haresala drug i ako iskam da sum s nego prekratqvam sega6nata si vruzka i trugvam s nego!kakav e smisala da izneverqva6...

Prelubodeikata
01-22-2006, 11:39
Може да ве прозвучи безчувствена,ама мен не ме гризе съвестта.За мен изневярата е много повече от секс.Истинската изневяра е в чувствата.

Ekita
01-22-2006, 11:50
Може да ве прозвучи безчувствена,ама мен не ме гризе съвестта.За мен изневярата е много повече от секс.Истинската изневяра е в чувствата.
Да,права си,но ти нямаш чувства,ако имаше някакви по-силни чувства към приятеля си,нямаше да си толкова спокойма и два пъти да спиш с бившия си,а щеше се опиташ да оправиш нещата помежду ви,вместо да вдигнещ ръце и да избереш по-лесния път.
Ако бях до теб,щях да ти се навикам...нямаш право да лишаваш някой друг човек от възможността да изпита нещо истинско,само и само за да го задържиш до себе си.

LP_girl_14
01-22-2006, 12:40
Гледам да не изневерявам,за да няма кво да споделям!Когато съм с даден човек се предполага че той ми дава всичко от което се нуждая.Ако почна да търся навън,това което не намирам с него,значи просто нещата не вървят и ще е по-добре да се разделим...

PLAYA
01-22-2006, 14:06
Може да ве прозвучи безчувствена,ама мен не ме гризе съвестта.За мен изневярата е много повече от секс.Истинската изневяра е в чувствата.

В това е истината,но дали приятеля ти ще мисли така? Когато аз го правя споделям точно тази максима,но ако приятелката ми го направи ще съм на ръба на нервен срив.В последно време почнах да го преживявам това.
А на въпроса. Ти какво искаш ... искаш новия а постояно го правиш с предния? Мисля че може да не му казваш на новия си приятел, но спри поне да го правиш с предния. Секса е секс, той не се получава от първия път, той идва с опита. Незнам защо с новия не върви, а може би трябва ти да откриеш причината, затова не си губи времето и не поглеждай назад. Гледай напред, не разваляй това което имаш заради единия секс. Ако за теб връзката е само секс ... тогава ходи там където е нагона.

lina15
01-22-2006, 19:51
NE.I na bas 4e teq koito sa pisali da sa izlugali

12345
01-22-2006, 19:55
Глупаво е да бъдеш откровен! Това често спомага на една връзка да се разпадне бързо!

InHell
01-23-2006, 09:59
Глупаво е да бъдеш откровен! Това често спомага на една връзка да се разпадне бързо!

......или да се заздрави още повече. Зависи от хората.

01-23-2006, 10:19
грешката си е грешка,ама такива неща не се казват

Prelubodeikata
01-23-2006, 12:27
Еми, ака кажа,че обичам приятеля си ще излъжа.Все пак държа на него и съжалявам за постъпката си.Иска ми се да се получи нещо между нас,макар че ми се струва,че желанието ми не е особено споделено... :roll: Всеки от вас е прав до някъде.Иначе на практика се получава много тъпо,защото бившия е влюбен в мен(и аз много подло постъпих, аз почти влюбена в новия, а новия само той си знае какво чувства.