PDA

View Full Version : Проблем с кожата на пениса и ...



UserK
01-20-2006, 22:45
Здравейте,
от около 5 месеца кожата на главичката на пениса ми беше доста суха.
Говорих с родителите ми, те говориха с личния лекар и ме посъветва, да не си мия пениса със сапун (което правих около 1 месец, почти всеки ден, преди да започне проблемът), само с хладка вода. И така и правих. Сега още имам същия проблем, даже понякой път когато пенисът ми е еректирал и забеля главичката, кожата на главичката е толкова лъската и суха, че даже се бели. Поговорих отново с родителите ми и реших да го мажа с един билков крем, казва се Витасин и пише че е козметичен крем. В опътването пише че крема се използва за рани от удар, срязване, оперативни рани, декубитални рани (рани от слънчеви изгряния, поражения от той, огън, мазнини, киселини, основи), херпеси, гъбични заболявания, претриване при по пълни фигури, ухапвания от насекоми. Също така пише че може да се приема и вътрешно. Кремът е доста мазен.
През последния месец започнаха да се появяват и някакви малко бели пъпчици по края на главичката, от вътрешната страна.
Започвам много да се притеснявам, защото кремът не действа и тези пъпки ме притесняват изключително много.
Бихте ли ми казали от какво се е получило това изсушаване и тези пъпчици защото започвам да се притеснявам много.
И искам да ви питам на кожен доктор ли да ходя или на някакъв друг специализиран в тази област. И дали ми е станало нещо фатално на пениса?

Благодаря много на всички отзовали се

kanar4o
01-20-2006, 22:52
mi idi ili na kojen ili na ginekolog...neznam kak moe da si govoril s vashte i te da sa tolkova bezrazlichni. i kak sled kato sa se konsultirali s lekar ti reshavash da pitash vuv nqkuf forum. zemi idi pri lichnata lekarka ako trqa napravlenie i..i taka :)

UserK
01-20-2006, 22:58
В началото почти нямах проблеми сега накрая стана по-зле.
Родителите ми казаха да отида на лекар, но аз им казах да изчакаме да видим дали ще се оправи. Също така много се притеснявам да отида на лекар. И мъжете не ходят на генеколог!

kanar4o
01-20-2006, 23:06
e huu de.....urolog,sexolog :)

Abra-Kadabra
01-28-2006, 02:01
az ti prepory4vam da otidesh na lekar - shtom ne se pritesnqvash da govorish s vashite za takiva ne6ta,zna4i ne bi trqbvalo da si mngoo sramejliv. Kolkoto i da mi goorite, 4e tova sa si normalni nehsa.. i pro4ie.. srama si e sram. I ako teb ne te e sram mnogoo- otiva, da vidi ko moje da se naparvi!!!Uspeh!

DrSmurph
01-28-2006, 09:18
През последния месец започнаха да се появяват и някакви малко бели пъпчици по края на главичката, от вътрешната страна.
Започвам много да се притеснявам, защото кремът не действа и тези пъпки ме притесняват изключително много.
Благодаря много на всички отзовали се

Belite pup4ici niamat nishto obshto s krema s koito se majesh ... te sa ot teen vazrastta v koiato se namirash ... predpolagam 13-15 g i sa neshto savsem normalno.

anonimen
01-28-2006, 13:11
А защо не помислиш да отидеш на венеролог? Той със сигурност ще ти каже какви са точно тези пъпчици(а може и да не са) и ще ти предпише правилно лечение! Не може да преполагаме какви са! Важно е при най-малки съмнения човек да отиде на преглед!
Успех! :wink: