PDA

View Full Version : Klasa li mi e 6iban ili az tai si mislq



vencaka
01-21-2006, 09:04
Mi kvo da kaza,u4a v ezikovata v stz,koqto sa vodi za "nai elitnoto" daskalo v grada.Tuka razbira se vlizat nekvi det samo u4at i ......(az sa 4uda kvo pravq tam)ma kakto ida e rabotata e tam 4e v klasa nqma edin 4ovek det da moga da izlqza s neo ve4er da napraim ne6to,edni ziveqt po krainite kvartali,drugi samo sa opravdavat i stoqt pred kompa po cql den,treti samo u4at kvo da kaza,az ko 4akam tqh trqbva samo v ka6ti da stoq,na si4koto otgore ima samo 2 momi4eta koito stavat za ne6to ma rabotata e tam 4e ednata e prekaleno dobra,a zaradi drugata izgubih godina i polovina v opiti dokato razbera 4e tq neznae kvo iska :cry:
napravo ve4e mi se iska da se gramna :evil:

RoyTheReaper
01-21-2006, 09:09
hey i az sam v ezikovata :) koi klas si?

po tvoq vapros moga da ki kaja samo 4e klasa ti naistina e 6iban. ne si struva da se zanimava6 s klasa si izob6to, po dobre si tarsi drugi priqteli. i vaob6te tvoqta istoriq prili4a dosta na moqta, vkliu4itelno i tova za momi4eto :roll: . az oba4e se po4uvstvah po-dobre kogato sprq da mi puka.

pinK_Baby
01-21-2006, 09:52
Аз уча в Търговската Стара Загора ама това само между другото...Доколкото знам при вас хората са разделени или на готини(fashion-4eta) или на някви сдухани...Е май ти си попаднал при сдуханите ...И аз не знам какво да ти кажа освен да си намериш друга компания :) Или да се опиташ все пак да намериш някакъв "общ език" с другите и да ги навиеш да излизат е :lol:

seksi_kote_f
01-21-2006, 14:16
Klasut ti e 6iban :(

teenkopele
01-21-2006, 14:36
Klasut ti e 6iban :(

Аз съм на същото мнение. :roll:

Sladurankata :)
01-21-2006, 14:59
klasut naistina ti e nqkuv 6ibani4uk :roll: az moga samo da ti kaja da ne se zanimava6 s tqh.moje bi da pogovori6 s tqh ama ne znam dali 6te ima efekt....nqma smisul da se nervi6!vednuj se jivee,ne e kraq na sveta... :wink: nqma smisul da se zanimava6.Ima o6te hora po stz,ne sa samo tezi ot klasa ti :wink: SPOKO 4OVE4E nqma smisul da se stresira6.potursi drugi hora.6te uspee6 8)

midnight...
01-21-2006, 15:01
верно ти е шибан класа но това не е болка за умиране(не съм сигурна)
рано или късно ще намерите общ език(може би)
ако не стане живей си живота както ти искаш,а не както той ти повелява

Ico_O
01-21-2006, 15:55
рано или късно ще намерите общ език

Блажени са вярващите...

12345
01-22-2006, 16:18
Наистина нямаш перфектния клас, но съм сигурен, че ако проявиш инициятива ще промениш скучната атмосфера! Успех! :P

Bolid1
01-23-2006, 00:21
Ами да не ти е от най-готините класа, ама това не трябва да те притеснява.. Намери си други приятели, с които да излизаш.. Например от квартала или ако ходиш на някакви уроци или тренировки.. :)

korn___
01-23-2006, 06:09
Mi kvo da kaza,u4a v ezikovata v stz,koqto sa vodi za "nai elitnoto" daskalo v grada.Tuka razbira se vlizat nekvi det samo u4at i ......(az sa 4uda kvo pravq tam)ma kakto ida e rabotata e tam 4e v klasa nqma edin 4ovek det da moga da izlqza s neo ve4er da napraim ne6to,edni ziveqt po krainite kvartali,drugi samo sa opravdavat i stoqt pred kompa po cql den,treti samo u4at kvo da kaza,az ko 4akam tqh trqbva samo v ka6ti da stoq,na si4koto otgore ima samo 2 momi4eta koito stavat za ne6to ma rabotata e tam 4e ednata e prekaleno dobra,a zaradi drugata izgubih godina i polovina v opiti dokato razbera 4e tq neznae kvo iska :cry:
napravo ve4e mi se iska da se gramna :evil:

otnosno poslednite ti dumi ... nedei da se grumva6 grumni gi tqh :!: nqma6 li drugi priqteli odelno ot daskaloto smotano :?: as ot moq klas ve4e nqmam priqteli nito 1 samo vragove

He3HauKa
01-23-2006, 07:24
Emi i moq klas e super shiban tai che spo0ks :wink: Nameri si drugi priqteli ne e zadaljitelno da izlizash s tez ot klasa si

PY_MACKA
01-24-2006, 19:55
uf
na men li go kazva6
hahaa
po zle ot moite glupaci nema taka 4e ne se kosi-jivei si jivota i ot li4en opit ti kazvam ne se jalvai samo a se kefi i gi ignorirai

Tedka-Medka
01-24-2006, 19:58
Klasut ti e 6iban :(

Tedka-Medka
01-24-2006, 20:01
Абе народ, какво значи това "моят клас е шибан?!"може да не го харесваш, но това не значи, че е шибан, защото,мамка му, и ти си част от този клас, а щом мислиш, че като цяло класа е шибан не си много наясно със себе си....Проблема на тези училища пълни с гъзарчета- всеки се мисли за повече от другите и всеки казва "моят клас е смотан", без да се замисли, че, чакай- "щом аз не харесвам никой от тоя клас дали всички са луди по мене?"На никой не му пука как приемат другите от класа поведението му и продължава да не прави нищо по въпроса да се разбере със шибаните си съученици...Колкото да това, че нямаш с кой да излизаш- излизай със старите си приятели без да ти дреме за тези от класа, но не ги наричай "шибани" само защото на никой не му пука за другите и всеки прави к`вото си знае

ся кат се позамисля съм сагласна с тва мнение..

white_chik
01-25-2006, 08:59
klasut ti e mnoo kofti ili moje bi ne sa se otpusnali dostatu4no.Az u4a v ispanskata v sofiq-vlqzoh 6toto si4ki kazvaha elitno daskalo s gotini hora-ama drug put.Pulni lainari sa po4ti si4ki.Dobre 4e popadnah v nai-qkiq klas i momi4etata sa nekvi macki i si kufeem