PDA

View Full Version : Kvartira ili u doma



vencaka
01-21-2006, 09:09
Kak e po dobre da zivee6 na kvartira ili vka6ti s va6te,6toto hora na kvartira kazvat 4e ne e tolkova hubavo,vie kak mislite?

ProstoAz
01-21-2006, 09:15
Kak e po dobre da zivee6 na kvartira ili vka6ti s va6te,6toto hora na kvartira kazvat 4e ne e tolkova hubavo,vie kak mislite?

Не е лесно да живееш сам на квартира, след като си свикнал майка ти да ти готви, да пере, да чисти, да мие чиниите, да ти оправя леглото, да ти подрежда стаята, да ходи на пазар...
По-добре за всеки е различно. Мисля, че трябва да си достатъчно отговорен и работлив, че да можеш да живееш сам.
Аз не бих се справила, защото единственото, което правя е да си оправям леглото (и то само събота и неделя) и да си мия чиниите (само на обяд). :wink:

pinK_Baby
01-21-2006, 10:01
Имам една приятелка,която е колкото мен на 17. Тя преди живееше с баба си и дядо си ,ама сега те се изнесоха :arrow: тя живее самичка. Техните й пращат пари, понякога и нещо за хапване и не й е особено трудно... Вярно е ,че има много недостатъци ,но поне така тя сама си решава какво да си прави у тях - как да си подрежда,кога да си чисти,какво да си гледа по TV и никой не й виси на главата(може да прави секс с гаджето си ,когато им кефне, което си е голямо предимство!!!!)...Вярно че понякога й е самотно ама затова си взе котка :lol: :lol: :lol: Пък и ние честичко или спим при нея или пък само се събираме...И като цяло си живее добре май , не се оплаква много :) Така че май предимствата са повече от недостатъците. Поне при нея ...

GreenLadyM
01-21-2006, 12:20
zavisi!Ako se razbirash s vashte i u4ish v grada kudeto jiveesh e tqh,zashto trqbva da se iznqsqsh na kvartita?

teenkopele
01-21-2006, 13:58
Зависи от много неща.
Ако не се разбираш добре с родителите ти, е по-добре да се изнесеш на квартира, но тук идва паричният проблем.Ако нямаш...кофти. :shock:

Иначе ако се разбираш с родителите ти, защо не?!? Хем ще ти готвят, чистят..ала-бала. :lol:

kanar4o
01-21-2006, 15:52
sichko opira do pari.mnogo qsno che e na dobre da si samostoqtelen. da si imash priqtelka det da vie kef. da znaesh che moesh da se priberesh vecher i da si pusnete nqkoe filmche i da si vi e kef. a ne da se priberesh. u vas da te vinadat iznervenite mama i tati i da pochnat da si go iskarvat na tebe. i t.n.Puk na taq tvoyta priqtelka shtom mama i tate i prashtat pari..kvo po huavo ot tva ? gleash si kefa ..jiveesh si daleche ot vashtei i te ti prashtat pari :) nishto po huavo nqma ot tva :)

priti_kiti
01-21-2006, 16:01
sichko opira do pari.mnogo qsno che e na dobre da si samostoqtelen. da si imash priqtelka det da vie kef. da znaesh che moesh da se priberesh vecher i da si pusnete nqkoe filmche i da si vi e kef. a ne da se priberesh. u vas da te vinadat iznervenite mama i tati i da pochnat da si go iskarvat na tebe. i t.n.Puk na taq tvoyta priqtelka shtom mama i tate i prashtat pari..kvo po huavo ot tva ? gleash si kefa ..jiveesh si daleche ot vashtei i te ti prashtat pari :) nishto po huavo nqma ot tva :) absolutno :!: boje nqmam tarpenie da se iznesa... :roll:

miloto_girl_4e
01-21-2006, 20:28
мммм зависи ..
ако си отговорен човек и можеш да се грижиш за себе си - еми оферта е :D
ама ако си като мен - дето съм свикнала всичко наготово,първия месец ще ме кефи,нооо после ще ми е бая трудно без наще,предимно без майка ми,дето прави всичко :? не е чак такава оферта :?

Fena
01-21-2006, 20:33
[b] след като си свикнал майка ти да ти готви, да пере, да чисти, да мие чиниите, да ти оправя леглото, да ти подрежда стаята, да ходи на пазар...


Ако ти така си свикнала и са те възпитали... http://forum.4at.info/Smileys/default/icon_SHOCKED-2.gif

stop_the_war
01-22-2006, 08:08
хахаххаххаххаххах
вие пък кво сте се разревали за майките.
на квартира си е най-добре