PDA

View Full Version : Moderated: Незнам какво да правя, помогнете ми



ashly besnata
01-21-2006, 09:45
znachi slushaite sa v ponedelnik se napih i kazah na momcheto koeto obicham,che go obicham toi jestoko se oburka i izchezna sa kato se zasecheme sme samo na usmivki i uduljitelni pogledi prosto nqmam dumi neznam!!Vchera edna veshtica mi vika da go ostavq ama az ne smqtam taka zashtoto toi se opitva da me kara da revnuvam i nqmam namerene da zareja neshtata takasega neznam kakvo da napravq pomognete mi :!: :!: :( molq vi :cry: :cry: :cry:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 6 и 7 от правилника!
Благодаря!

IKisseDAGirL
01-21-2006, 11:30
mi qvno toi e bil super obarkan kato e razbral i ne e znael kak da reagira ma sugrno izpitva neshto de :) shtom ti se usmihva i tem podobni
Ako ne mu pukashe shteshe da te izbqgva ili da se darji naglo..toi sq sigurno se 4udi kvo da prai i kak da postapi :roll: 6to se otnasq do teb... ti mn qsno nqma da sedi6 i da go 4akash, za tva imash 3 vazmojnosti za deistvie:
:arrow: 1.otivash i govorish s nego napravo bez zaobikalki, ama v trezveno sastoqnie :)
:arrow: 2.karash nqkoq tvoq priqtelka da go pita,ma e malko veroqtno da i kaje ne6to osven ako ne sa blizki
:arrow: 3.hva6ta6 nai dobriq mu priqtel za ry4i4ka, otivate v blizkata gori4ka iii... go pitash si4ko deto te interesuva :P :P

RoSsY88
01-21-2006, 12:20
mi qvno toi e bil super obarkan kato e razbral i ne e znael kak da reagira ma sugrno izpitva neshto de :) shtom ti se usmihva i tem podobni
Ako ne mu pukashe shteshe da te izbqgva ili da se darji naglo..toi sq sigurno se 4udi kvo da prai i kak da postapi :roll: 6to se otnasq do teb... ti mn qsno nqma da sedi6 i da go 4akash, za tva imash 3 vazmojnosti za deistvie:
:arrow: 1.otivash i govorish s nego napravo bez zaobikalki, ama v trezveno sastoqnie :)
:arrow: 2.karash nqkoq tvoq priqtelka da go pita,ma e malko veroqtno da i kaje ne6to osven ako ne sa blizki
:arrow: 3.hva6ta6 nai dobriq mu priqtel za ry4i4ka, otivate v blizkata gori4ka iii... go pitash si4ko deto te interesuva :P :P

мн си права :)

GreenLadyM
01-21-2006, 12:52
mi qvno toi e bil super obarkan kato e razbral i ne e znael kak da reagira ma sugrno izpitva neshto de :) shtom ti se usmihva i tem podobni
Ako ne mu pukashe shteshe da te izbqgva ili da se darji naglo..toi sq sigurno se 4udi kvo da prai i kak da postapi :roll: 6to se otnasq do teb... ti mn qsno nqma da sedi6 i da go 4akash, za tva imash 3 vazmojnosti za deistvie:
:arrow: 1.otivash i govorish s nego napravo bez zaobikalki, ama v trezveno sastoqnie :)
:arrow: 2.karash nqkoq tvoq priqtelka da go pita,ma e malko veroqtno da i kaje ne6to osven ako ne sa blizki
:arrow: 3.hva6ta6 nai dobriq mu priqtel za ry4i4ka, otivate v blizkata gori4ka iii... go pitash si4ko deto te interesuva :P :P

мн си права :)
suglasna sum napulno,kato nai-dobre e da otidesh direktno i da go pitash!Bez da se izqsnite nishto nqma da stnae!Ve4e si mu priznala 4uvstvata si...strashnoto e minalo!Uspeh!

teenkopele
01-21-2006, 13:01
...imash 3 vazmojnosti za deistvie:
:arrow: 1.otivash i govorish s nego napravo bez zaobikalki, ama v trezveno sastoqnie :)
:arrow: 2.karash nqkoq tvoq priqtelka da go pita,ma e malko veroqtno da i kaje ne6to osven ako ne sa blizki
:arrow: 3.hva6ta6 nai dobriq mu priqtel za ry4i4ka, otivate v blizkata gori4ka iii... go pitash si4ko deto te interesuva :P :P [/b]

Избери един от начините. :wink:

LP_girl_14
01-21-2006, 13:24
Да ти кажа много голяма е вероятността той да не е възприел много думите ти на серизиозно,защото все пак си била пияна и тва едва ли е бил най-прекрасния начин да му признаеш чувствата си.Ако мислиш че имаш шанс да си с това момче,не се предавай и недей да слушаш никакви съвети дето ти дават "доброжелателите" около теб.Мен ако питаш ше е най-хубаво да говориш с него насаме и да му кажеш всичко дето изпитваш или пък да започнеш да флиртуваш с него,да го предизвикваш,да прекарваш повече време с него и ако той също се включи в играта ти,значи работите вървят накъм хубаво :wink:

ashly besnata
01-21-2006, 15:27
she vidime kvo she stane v ponedelnik kato go vidq se she izbera neshto

ProstoAz
01-21-2006, 16:36
Тук не мога да се съглася.
Аз мисля, че шанс нямаш! Съжалявам!
И все пак погледнато реално - той знае вече за чувствата ти и въпреки това не прави нищо по въпроса...какво може да значи това? Ами съвсем логично, че той не изпитва същото към теб и няма желание да бъде с теб и да предприема каквито и да било действия това да стане.
На влюбения човек всяка усмивка, всеки поглед, всеки жест от страна на обектът на неговите чувства, му се струва сигнал, че чувствата му са споделени, но...нещата седят по доста по-различен начин.
Когато гледаш някой, който обичаш, опитай се понякога да погледнеш и с други очи на него. Не случайно казват "Любовта е сляпа". :?

Dr. Kazimbutt
01-21-2006, 17:59
Хора, осъзнайте се! Нищо чудно, че момчето се е объркало. Все пак, когато тя му е казала, че го обича е била пияна. Всеки знае, че пияният човек говори глупости. Той откъде да е знаел дали това не е била поредната глупост, която тя е изтърсила, докато е била под въздействието на алкохола?

^Pretty{}Girl^
01-21-2006, 18:11
ami shtom e izbqgal ili e mn obyrkan ili ne ispitva nishto ma pyk ako ispitvashe nqmashe samo da ti se osmihvva a shteshe da govori s tebe nz az mai sam pove4e za tva 4e ne ispitva nishty ako ispitvashe shteshe da govori s tebe mila sry :(

DeSiTo0o
01-21-2006, 18:21
Mi za6to kato go vidi6 samo mu se usmihva6?Za6to ne go spre6,zaprikazvai go.Pokaji mu 4e ne ti e bezrazli4en!Ili kvo sega,ti si go gledai i mu se usmihvai samo,puk 4akai nie da ti dadem suvet?
I o6te ne6to-6tom kato te kara da go revnuva6,ne zna4i li tova 4e pone malko te haresva?Mi kakvo 4aka6 togava?ne go ispuskai! :wink:

ProstoAz
01-21-2006, 18:24
...I o6te ne6to-6tom kato te kara da go revnuva6,ne zna4i li tova 4e pone malko te haresva?...

Ако карането му да го ревнува е като се занимава с други момичета - определено не! :wink: Той се занимава с тях едва ли, за да я кара да ревнува (плиткоумни същества са мъжете), а просто защото ги харесва. А това по какъв начин ще го разбере тя...вече е друг въпрос... :roll:

DeSiTo0o
01-21-2006, 18:30
...I o6te ne6to-6tom kato te kara da go revnuva6,ne zna4i li tova 4e pone malko te haresva?...

Ако карането му да го ревнува е като се занимава с други момичета - определено не! :wink: Той се занимава с тях едва ли, за да я кара да ревнува (плиткоумни същества са мъжете), а просто защото ги харесва. А това по какъв начин ще го разбере тя...вече е друг въпрос... :roll:
E sega zavisi...moje i da si prava.No moje i naro4no da go pravi taka,4e tq da go revnuva.Moje i da q haresva pone malko...
Awe nz... :roll:

ashly besnata
01-22-2006, 10:10
ti kvo sa misli6 4e az ne moga da raszbera dali me haresva li :x neee ne e taka

gorskata_feja
01-22-2006, 10:19
emi 6tom misli6, 4e i toi te haresva napravi ne6to po vuprosa!!!! 6oto taka kato si se usmihvate edin na drug ni6to nqma da stane. trqbva da sednete da si pogovorite i da izqsnite ne6tata :) uspeh

IKisseDAGirL
01-22-2006, 12:09
posle shte mi e interesno da naucha razvitieto na neshtata.. 8)

mnogomili4kata-sf
01-22-2006, 14:32
Ау...историята е като моята...само ще ти кажа да не се отказваш,а да действаш! :)

ashly besnata
01-23-2006, 17:39
emi hora mislime da hodime na kino

ht_7j
01-23-2006, 17:54
Kato cheta otgovorite, ima adski mnogo vazmojnosti. Az oshte v samoto nachalo, v denq sled napivaneto, kato go vidq, che se pravi na interesen i mi varti bebeshki nomera, shtqh da mu se skaram, no ne prostashki ili lapeshki....Kakvo se pravi na lud. Egati strahlivetza....ili kazvash "ne te haresvam" ili celuvash momicheto, no na drugiq den. Nikoe momche ne obicha piqni jeni. Zashto oshte si igarete igrichki? Ne si gubi vremeto macka.....

ashly besnata
01-24-2006, 19:41
v subota 6e hoime na diskoteka i 6e viime tam 6e mu kaja dve dumi i 6e vidi toi koi kato e piqn luje i koi ne :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

ashly besnata
01-25-2006, 12:30
nqkvi drugi mneniq :( :( :( :( :( :cry: :cry: :cry: :cry:

ashly besnata
01-29-2006, 10:24
sa samo okolo men se vurti :) tva hubavo li e

IKisseDAGirL
01-29-2006, 10:33
sa samo okolo men se vurti :) tva hubavo li e
ами не, не е хубаво :P
мн ясно, че е хубаво,ти да не би за първи път да си имаш работа с момче :mrgreen: :P
само дето тая работа трябва да има някво развитие :-k говори с него или нз,направи нещо по въпроса - виж горния ми пост:)

ashly besnata
02-01-2006, 19:56
utre e re6itelniq den 6e go hvana i lice v lice si4ko 6e se razbere 6oto toi moje da ne e povqrval na tva deto mu kazah dokato sum bila piqna :smt016

ashly besnata
02-05-2006, 18:59
idva po-4esto ot kolkoto predi v daskalo,usmivki,gleda da napravi taka 4e kudeto sum az tam da e i toi i taka mai 6e spe4elq
\:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/