PDA

View Full Version : I wan't to fall in love



Kael'thas
01-21-2006, 12:18
Искам да си имам приятелка, вървя по улицата и гледам другите заедно и ме боли че аз не съм така преглъщам и продъжавам но до кога, до кога мога само горчилка да преглъщам, искам да обичам, да се грижа за това момиче, да съм с нея в радост и мъка да я утешавам и да и помагам да мога наистина да си говоря с нея, да вършим неща заедно да мога да и споделям какво мисля, и какво обичам да мога ранно сутрин закуска да и поднеса в леглото да и копувам цветя от време на време, да имам вдъхновение защото мисля че ако съм влюбен съм и силен и чувствам че мога да постигна всичко това че нямам приятелка и че никое момиче не ме обича е единственната пречка да не съм щастлив Crying or Very sad

egrgergetge
01-21-2006, 12:26
е стига де!какъв е тоя песимизъм пък....на колко си години?!колко време има пред теб!!спокойно и твоя ред ще дойде,а и ще видиш,че чакнето си е заслужавало..


и аз нямам приятел в момента,а всички мои приятелки около мен си имат сериозни връзки,щастливи са и т.н.и аз се радвам за тях...аз като си нямам да не взема да мра?!бе голямата работа..все пак няма вечно да съм така я..все ще се намери подходящото момче...а за теб подходящо момиче..какви са тия мелодрами от теб? :wink: я се стегни :)

Djessica_88
01-21-2006, 12:40
Оооооооо я се стегни :wink: С песимизъм доникъде няма да стигнеш...Отиди пред огледалото и си кажи, че животът е супер и всичко ще е ок...ми тея хора дето не са способни да обичат, които ги интересуват само парите да не би да са по-щастливи?!Така че излизай с приятелите си и се запознавай колкото се може повече приятели, ще ти стане супер готино...и м/у тях може да си намериш своето момиче... :wink:

RoSsY88
01-21-2006, 12:46
Любовта не е нещо,което иде когато си имаш приятелка.ПОнякога си влубен в нея,друг път я харесваш...всеки пат е различно.Любовта е нож с две остриета...И ко ще имаш гадже и ще си щастлив с него тай ли...ами ревноста,ами изневярата,ами страха да не я загубиш...караници каде ги забрави?!Ами ако те зареже,ако се влюбиш лудо в нея и имаш несподелена любов.И аз нямам гадже,не защото няма кой да си хвана,а защоото не искам.Щот от 5 месеца страдам,плача всеки ден за момче което никога няма да имам и не искам да съм с друг...Скоро ще срещнеш любовта ама тя не е приказна приказка!

Mo6no
01-21-2006, 12:46
Споко пич,все някога ще намериш човек,който да те обича.Това,че нямаш приятелка незначи,че не си и няма да бъдеш обичан.Отпусни се и да не ти пука :wink:

teenkopele
01-21-2006, 13:10
Винаги ще те намери някой,който да те обича. :)
Бъди спокоен и се отпусни. 8)

LP_girl_14
01-21-2006, 13:17
Всъщност не всичко е толкова просто!Може дори да си имаш приятелка,но пак да не намериш любовта с нея и да не откриеш в нейно лице момичето на живота си.Няма смисъл да си с някоя мацка просто ей така,за да не си самотен!Освен тва никой не може да планира кога ще падне в мрежите на любов.Тва просто се случва и когато тази магия те заплени,ти не можеш да мислиш със разума,а със сърцето си.Не я чакай,тя ще се появи когато най-малко я очакваш.Ти трябва да отвориш сърцето си за нея,да си готов да обичаш и да бъдеш обичан.Не се отчайвай,бъди оптимист и си лепни една усмивка :D

Dr. Kazimbutt
01-21-2006, 17:42
Kael`thas, успокой се. И аз съм в горе-долу същото положение. В момента на никоя не й пука за мене, ама какво да се прави? Такъв е животът. На периоди е - в някои си сам, в други не си.

Kael'thas
01-21-2006, 20:57
лесно ви е на вас, все някой се е влюбвал във вас а на мен нито едно, АМА НИТО ЕДНО момиче досега не ми е казвало че изпитва някакви чувства към мен :cry:

01-21-2006, 21:04
лесно ви е на вас, все някой се е влюбвал във вас а на мен нито едно, АМА НИТО ЕДНО момиче досега не ми е казвало че изпитва някакви чувства към мен :cry:

Пич... вярвай ми по-добре че не ти е и казвало... с момичето идва и отговорноста и проблемите, ако не разбираш сяка нейна глезотиика и желание си за никаде с нея :? радвай се на живота докато си свободен...

Kael'thas
01-21-2006, 21:04
"...Красмир седеше в огромната столова на комическия кораб, беше празна и пуста, тук се хранеха над 2000 човека, мъже и жени войници служещи на бойния кръстосвач, масите бяха празни, изчистени и лъскави, преди половин час почистващия персонал си бе свършил работата единствено пред него имаше една чиния със полустудена супа, той бе надвесил глава, чинията изглеждаше като отломка сред безкрайния океан от лъскави плоскости, воените маси бяха с металически сив цвят, тази среда бе твърде стерилна и студена помисли си той, чувстваше се самотен и изоставен усещаше съвсем леките вибрации предизвикани от мощните подпространственни двигатели - усещането го успокои малко. Бе на 22, завъшил академията преди по малко от 2 години, а вече беше лейтенант от силите на конфедерацията на хората, беше висок, със много светла кожа имаше тъмна коса и зелени очи, имаше изящно красиво и женствено лице, косата му средна на дължина и се спускаше на кичури по лицето му. Той погледна чинията, имаше тъжен поглед, леко сериозен и замислен. Масата на Крас бе на 20 метра от вратата на помещението за хранене, изведнъж осветлението в огромната столова изгасна, той усети първичния страх от тъмнината, почувства се още по самотен и незащитен, и тогава политна, студени тръпки полазиха по гърбът му, мигновенно се сети какво бе станало, някой беше изключил гравитационния генератор за залата. Той летеше в тъмната празнота. Някой се приближи до него, една ръка хвана неговата, ръка по нежна и с по-мека кожа, едни устни се добпряха до неговите в дълга целувка.
- Юки! - продума той, другата си ръка той сложи нежо върху лицето на младата жена пред него, той почти бе легнал в безтегловното пространство, ръката му плъзна по лицето и галеше го нежно, после я прокара през косата и и леко натисна тила и към него, отново се целунаха, двамата, в тъмнината, откъснати от света и тази ужасна война никаква болка не ги застигаше сега, той се чувстваше защитетн, от любовта си..."

Ето такова нещо искам ... да ми се случи

01-21-2006, 21:09
"...Красмир седеше в огромната столова на комическия кораб, беше празна и пуста, тук се хранеха над 2000 човека, мъже и жени войници служещи на бойния кръстосвач, масите бяха празни, изчистени и лъскави, преди половин час почистващия персонал си бе свършил работата единствено пред него имаше една чиния със полустудена супа, той бе надвесил глава, чинията изглеждаше като отломка сред безкрайния океан от лъскави плоскости, воените маси бяха с металически сив цвят, тази среда бе твърде стерилна и студена помисли си той, чувстваше се самотен и изоставен усещаше съвсем леките вибрации предизвикани от мощните подпространственни двигатели - усещането го успокои малко. Бе на 22, завъшил академията преди по малко от 2 години, а вече беше лейтенант от силите на конфедерацията на хората, беше висок, със много светла кожа имаше тъмна коса и зелени очи, имаше изящно красиво и женствено лице, косата му средна на дължина и се спускаше на кичури по лицето му. Той погледна чинията, имаше тъжен поглед, леко сериозен и замислен. Масата на Крас бе на 20 метра от вратата на помещението за хранене, изведнъж осветлението в огромната столова изгасна, той усети първичния страх от тъмнината, почувства се още по самотен и незащитен, и тогава политна, студени тръпки полазиха по гърбът му, мигновенно се сети какво бе станало, някой беше изключил гравитационния генератор за залата. Той летеше в тъмната празнота. Някой се приближи до него, една ръка хвана неговата, ръка по нежна и с по-мека кожа, едни устни се добпряха до неговите в дълга целувка.
- Юки! - продума той, другата си ръка той сложи нежо върху лицето на младата жена пред него, той почти бе легнал в безтегловното пространство, ръката му плъзна по лицето и галеше го нежно, после я прокара през косата и и леко натисна тила и към него, отново се целунаха, двамата, в тъмнината, откъснати от света и тази ужасна война никаква болка не ги застигаше сега, той се чувстваше защитетн, от любовта си..."

Ето такова нещо искам ... да ми се случи


Момче съдейки по името ти в форума, и по този цитат... разбирам че си някой RPG или фентази фен... няма лошо и аз съм като тебе :wink: ама цаката е да намериш границата между истинския живот и мечтите си... намери си занимание, някое друго което да впечатлиш някое момиче с него или нещо от сорта.... но най важното е да спреш да живееш в мечти а да дейсвташ смело и безотговорно, защото в крайна сметка живееш 1 път

Jamalska
01-21-2006, 21:50
Ей Kael'thas кфи са тия песимизми бре мойто момче!?
аз си те обичкам много :wink: А може би проблема при теб е в малкия избор..Трябва да пробваш в големия град...може да не е Ню Йорк ама пак има по-голямо разнообразие и все ще се намери някоя дет да разбира от момчета :wink:
Уф дано си който си мисля :oops: :oops: :oops:

`w8inK`f0r`y0u`
01-22-2006, 00:09
Eeee pi4 po spokoino, kvo tolkoz kat si nqma6 fr-ka?!:)da ti kaja daje nqkoi put e po qko da si sam, 6ot moje da se svalq6 s koito si iskash, 4yvstva6 se nqkak si po svoboden v mislite, v deistviqta si, vav si4ko ako 6te6:)!nqma nujda da se pritesnqva6, sigyrna sam, 4e 6e si nameri6 nqkoe mn qko mace i 6e se 6tastlivi zaedno, moje bi prosto trqq malko vreme :wink: nali znae6....vSqK0 zL0 za d0br0:)!6e doide i tvoq mig, sigyrna sam......! :D

Dr. Kazimbutt
01-22-2006, 00:17
Eeee pi4 po spokoino, kvo tolkoz kat si nqma6 fr-ka?!:)da ti kaja daje nqkoi put e po qko da si sam, 6ot moje da se svalq6 s koito si iskash, 4yvstva6 se nqkak si po svoboden v mislite, v deistviqta si, vav si4ko ako 6te6:)!nqma nujda da se pritesnqva6, sigyrna sam, 4e 6e si nameri6 nqkoe mn qko mace i 6e se 6tastlivi zaedno, moje bi prosto trqq malko vreme :wink: nali znae6....vSqK0 zL0 za d0br0:)!6e doide i tvoq mig, sigyrna sam......! :D
Както се пееше в една песен: "Stone free to do what I please. Stone free to ride the breeze"... наистина, готино е да можеш да си се премотаваш, до когато си искаш, знаейки че нямаш ангажименти към никого. Но нали знаеш? Всичко в прекалени количества писва по някое време (е, има и малки изключения). :wink:

Kael'thas
01-22-2006, 07:52
Това аз съм го писал не е от игра или книга, "Из моите фантазии" е

priti_kiti
01-22-2006, 09:04
Оооооооо я се стегни :wink: С песимизъм доникъде няма да стигнеш...Отиди пред огледалото и си кажи, че животът е супер и всичко ще е ок...ми тея хора дето не са способни да обичат, които ги интересуват само парите да не би да са по-щастливи?!Така че излизай с приятелите си и се запознавай колкото се може повече приятели, ще ти стане супер готино...и м/у тях може да си намериш своето момиче... :wink:

Ekita
01-22-2006, 09:11
Малко си се объркал,слънце:))
Човек не трябва да иска любовта,да иска приятелка,за да е щастлив и общо взете просто да иска...Когато видиш Момичето,тогава ще разбереш за какво ти говоря.Човек не може просто ей така да иска връзка,защото до сега е нямал,а всички други имат.А трябва да се влюби,да обича,чак тогава да започне да си мисли,че иска нещо с този човек.Малко си прескочил първата част.Иначе другото е безмислено...

InHell
01-22-2006, 15:17
Човек не може просто ей така да иска връзка,защото до сега е нямал,а всички други имат.А трябва да се влюби,да обича,чак тогава да започне да си мисли,че иска нещо с този човек.Малко си прескочил първата част.Иначе другото е безмислено...
Има голяма разлика между това да си влюбен и да обичаш. Не мисля че има смисъл да обяснявам. :? :!: :

Dr. Kazimbutt
01-22-2006, 17:30
Човек не може просто ей така да иска връзка,защото до сега е нямал,а всички други имат.А трябва да се влюби,да обича,чак тогава да започне да си мисли,че иска нещо с този човек.Малко си прескочил първата част.Иначе другото е безмислено...
Има голяма разлика между това да си влюбен и да обичаш. Не мисля че има смисъл да обяснявам. :? :!: :
Влюбвайки се, ти започваш да обичаш някого, не мислиш ли?

Ekita
01-22-2006, 17:41
Човек не може просто ей така да иска връзка,защото до сега е нямал,а всички други имат.А трябва да се влюби,да обича,чак тогава да започне да си мисли,че иска нещо с този човек.Малко си прескочил първата част.Иначе другото е безмислено...
Има голяма разлика между това да си влюбен и да обичаш. Не мисля че има смисъл да обяснявам. :? :!: :
Уау,как позна?Въх,благодаря ти,че ми го подсказа,до сега и идея си нямах...За това съм ги сложила и двете нали.Влагайте малко мисъл преди да коментирате безмислено чужди мнения,без да предлагате каквато и да е помощ по проблема.

stop_the_war
01-22-2006, 18:02
Малко си се объркал,слънце:))
Човек не трябва да иска любовта,да иска приятелка,за да е щастлив и общо взете просто да иска...Когато видиш Момичето,тогава ще разбереш за какво ти говоря.Човек не може просто ей така да иска връзка,защото до сега е нямал,а всички други имат.А трябва да се влюби,да обича,чак тогава да започне да си мисли,че иска нещо с този човек.Малко си прескочил първата част.Иначе другото е безмислено...

ами ако съм влюбен в момиче, а не мога да съм с нея? :shock:

Ekita
01-22-2006, 18:27
Защо не можеш да си с нея?Ако е защото тя не го иска,тогава е несподелена любов,всеки знае за какво говоря,всеки я е изпитал,всеки я е преживявал...Болка е,но не е болка за умиране.Ще намериш някой,който ще иска да е с теб също толкова,колкото и ти с него.
Но твоят случай все пак е по-разумен.Защото поне изпитваш чувства и за това искаш да си с този някой.Но да искаш връзка,любов,приятелка,про то защото ги искаш,а не защото си влюбен си е безмислено.

one_touch
01-22-2006, 18:57
mili4ak i az sym taka.mn e gadno kato gleda6 kak vsi4ki sa super 6taslivi.v momenta super sym se spekla.radvam i se na vsi4ki,no ne idyrjam ve4e.edinstvenoto koeto me krepi e 4e t'va e samo prehoden period,skoro i az 6te byda 6tasliva

stop_the_war
01-23-2006, 08:38
много е просто, щото съм пън :( :(

Ekita
01-23-2006, 09:02
много е просто, щото съм пън :( :(
Тогава просто спри да бъдеш пън:)

stop_the_war
01-23-2006, 18:54
благодаря за съвета, никога не бих се сетил. :evil: :evil:

Ekita
01-23-2006, 22:06
благодаря за съвета, никога не бих се сетил. :evil: :evil:
ееее,а уж ник-а ти е спрете войната,за да има мир на Земята,а виж колко си войнствен.Аз само се пошегувках...И между другото това си е единствения изход,щом сам си разбрал къде се корени проблема,просто трябва да го отсраниш,колкото и лесно да е на думи,а трудно на действия.

stop_the_war
01-24-2006, 07:32
тва е като при алкохолиците - първата крачка от решаването на проблема е да осъзнаеш, че имаш проблем.

Kael'thas
01-24-2006, 17:20
Моля ви помогнете ми с нещо, с каквото и да е...съвет, утеха, добра дума каквото и да е...отчайвам се