PDA

View Full Version : mn mi e speshno pls



nqma znachenie
01-21-2006, 14:28
kupih si usb port, bluetooth ili tam ne znam kak tochno se kazva i sega ne znaq kakvo da pravq.molq vi ako znaete da mi pomognete.instalirah softuera i neshto ne mi se poluchava.iska DEVICE i ne razbiram kak da go opravq.molq pomognete mi

teenkopele
01-21-2006, 14:33
Отзад на компа, трябва да имаш отвор, в който се включват USBта. Въпросното 'device' е самото устройство. Включваш го там и не би трябвало да имаш проблеми. :wink:

nqma znachenie
01-21-2006, 14:45
tam e problema che sam go slojila a ne stava nishto.to daje sveti i pak si me pita za device

teenkopele
01-21-2006, 14:51
Еми питай някой френд, който разбира от компи. :wink:

anonymous464110
01-21-2006, 22:30
purvo vzemi se obosnovi za USB li govori6 ili za blutuut...

ako e USB kakvo e?nqkakuv 6iban player (fotoaparat,mp3 i t.n.) ili prosto usb device sluje6to kato prenosima pamet?pri vsqko polojenie ako pc-to ti ne go razpoznava avtomati4no (koeto e nelepo) ti trqbva driver za suotvetnoto ne6to.

suvet 1.

Windows kato cqlo razpoznava new attached devices avtomati4no.ako ne stava,sloji usb-to b usb porta i restartirai pc-to.ako i pri novoto zarejane na windows ne stava minavame na suvet 2

2 - slaga6 ne6toto v usb porta.vliza6 v control panel --> add new hardware i zadava6 na pc-to da potursi sami4ko ima li ne6to novo zaka4eno kum nego.ako i tva ne stane...

3 - gleda6 hubavi4ko po novata ti pridobivka ili kutiikata mu kak se kazva samoto ne6to i koq firma go proizvejda.posle si otvarq6 google i pi6e6 drives for ... (imenceto).namira6,svalq6,kopira6 gi na disketa,vliza6 pak v add new hardware oba4e toq put mu zadava6 da tursi new device vuv flopito.namira go,instalira6 go i si ok.

i nakraq samo da ti kaja 4e ako USBto e na daisy multimedia ima mnogo golqm 6ans da ne moje6 da go instalira6 na windows xp.4estito.

Стеснителната
01-21-2006, 22:57
Тия усб-та не бачкат, от 10 едно става, на мойта нокия дето е паследен топ модел ми трябваше 5 усбта за да стане най накрая, блутуута е отделно там нямам проблеми ама при някои други има страшни, предполагам че за гесееем говориш. Аз затова като некой пъпчив наперен продавач ми пробута някой такъв кабел се връщам и докато не ми го подкарат кабела не излизам и им скъсявам животеца с един месец :lol: .

Fena
01-22-2006, 06:30
kupih si usb

Нямаш ли вградени към дъното? http://forum.4at.info/Smileys/default/new2_perplesso.gif