PDA

View Full Version : zagubih edno priqtelstvo i mnogo me boli



FiRe_LaDy
01-21-2006, 15:35
Zdra na si4ki!ISkam da spodelq s vas moqta istiriq i da mi pomognete do kolkoto mojete vie!Treniram leka atletika i neska na trenirovka zaradi edni shpaiki se skarah s nai dobrata si priqtelka! :cry: Mnogo mi e gadno!Baq bqh iznervena i ne samo ot tova,no prosto tq mi be6e nasre6ta i si go izkarah na neq!Tq se darji vse o6te mnogo milo sas nem,no az ne moga!A adski mnogo mi e kofti!V kraq na sedmicata otivame na sastezanie v Sofiq i tam 6te sme zaedno,moje bi tova e vyzmojnost da se sdobrq s neq,no bihte li m ikazali ne6to po originalno!A ako nqkoi moje da mi dade i druga ideq kak da se sdobrq s neq 6te sam mu blagodarna!Ne 4e ne moga i sega da se sdobrq s neq,no ne mislq 4e po mIRC ili po telefona e dobra ideq,pak i dyrja na neq mnogo! :cry: :cry: :cry:

P.S.shpaiki - obyvkite s koito bqgame na sastezaniqta :wink:

01-21-2006, 15:44
oh male otiva6 pri neq i q moli6 da ti prosti kazva6 i 4e naistina si zbarkala i iska6 otnovo da se razbirate kakto predi.nqma nujda ot zaobikalki :wink:

danger_love{F}
01-21-2006, 16:20
Не мисля,че ако има едно истинско приятелство между вас това би я засегнало все пак за
това са истинските приятели да си помагат в най-трудните моменти!;)

priti_kiti
01-21-2006, 16:41
hm na seki se slu4va kogato e mn nerven da si go izkara na nqkoi koito vaob6te ne e vinoven!i ako ste istinski fr i ako i obqsni6 za6to taka si se razkre6tqla ne vqrvam da ima nqkakvi problemi ;)

SummeRLove08
01-21-2006, 23:50
Казваш и,че си била много изнервена заради състезанията и тя го разбира!Без мирки и телефони!Според мен лице в лице е най-добре.Ще се оправите хайде,успех! :wink:

kaka_lara
01-22-2006, 06:49
От личния ми опит смея да твърдя, че приятелите са хора, които умеят да си прощават един на друг... Твойта приятелка според мен дори не те е взела и на сериозно, когато си й се развикала. Съдя по това, че е продължила да се държи мило с теб. На всеки се случва да се нервира, но е глупаво когато ти избият балансите и си го изкараш на безкрайно неподходящ човек. Поговори с нея, извини й се, тя го заслужава :D