PDA

View Full Version : Problem s parite



01-21-2006, 17:03
Zdraveite xora.
Ve4e za vtori pat mi se slu4va da imam podoben problem.
Ne sme bedni,ne sme i bogati.Nikoga ne sa me li6avali ot ni6to. :oops: No naposledak zapo4nax da se li6avam dosta.Ne sa mi kupuvali drexi ot dva meseca,davat mi po malko djobni i taka natatak.....ZATOVA NE MI PYKA.MOGA I BEZ TOVA.A I NE SAM NIAKOE MAMINO SIN4E.
Dotuk dobre.No dnes ve4e preminaxa granicata.Niamam pari za da izliaza s priatelite si.6tiaxme da xodim na diskoteka v drug grad,kakto obiknovenno pravim v sabota.No az ne otidox.Sega sam si u nas i mi e tapo i samotno.Sl4valo li vi se e podobno ne6to.Prosto imax nujda da spodelia :cry:

01-21-2006, 17:24
Споко.Важното е сега да не се отчайваш.Ще има още много излизания.Аз какво да каже,че от 2 седмици никъде не ме пускат да излизам,щото бях много болна!
Поговори с ваще.Те са длъжни да ти кажат,ако имате финансови проблеми,щот ти все пак си член от това семейство.Дрехите също не са толкова голям проблем-има много деца,които живеят без родители и през живота си са нямали никакви нови дрехи!
Така че горе главата.

01-22-2006, 12:07
Ако това ще ти помогне,мога да ти кажа че наще не ми дават никакви джобни,не съм ходила на диско от лятото,защото нямам парички,а за рд-то си съм спестила едва 50лв от стипендии.Така че не се отчайваи и по-лоши ситуации има :wink:

hamilcar
01-22-2006, 12:31
Вече гледам да не разчитам много,много на наще.По-здравословно е.

i'm so excited!
01-22-2006, 13:33
що не си изкараш сам паричките тогава?
аз така правя.

Fena
01-22-2006, 13:34
Ако това ще ти помогне,мога да ти кажа че наще не ми дават никакви джобни,не съм ходила на диско от лятото,защото нямам парички,а за рд-то си съм спестила едва 50лв от стипендии.Така че не се отчайваи и по-лоши ситуации има :wink:

Евала ! Възхищавам се на такива като теб ! 8)

TheNewReligion
03-08-2008, 19:58
Dali ne si mamino sinche ? Kfo kato ne sa ti kupuvali markovi parcalki ot 2 meseca ?Ima li znaechenie , che ne si otishul da se pravish na guzar po diskotekite ? Ti si materialist ! Tova iskam da ti kaja ! "Davat mi po malko jobni!" - e , i ? Nai-vajnoto e roditelite ti i ti da ste jivi i zdravi , puk drugoto samo si idva ! Ne vqrvam mnogo mnogo na temata , ama karai !

Vilsy
03-08-2008, 21:30
Бъди спокоен.Има доста време за излизане......Ще е доб ре да поговориш с родителите си и те да ти обяснят на какво се дължи това.

iva_16
03-08-2008, 22:01
Ам споко аз имах гадже момче и той беше доста богат .... Кат разбра че ен сме богати като него напрао ме заряза ... А иначе ме обичаше много ... ;((( Ама спокохно за такива идиоти не си срува да си хабих нервите.Ако ен те вазприемат такав какавто си.. да си гедат работата \:D/

GameFace
03-08-2008, 22:11
Пич, нормално е да има финансови кризи. На всеки се случва. Това не те прави по-малко човек. А и е нормално да се случи ваще да нямат пари в момента. Просто си седиш и се забавляваш по друг начин. Имаше период, в който не съм ходил няколко месеца на диско. ;)


iva_16, такива парцали са само за бой! :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
03-09-2008, 08:02
стара тема :)