PDA

View Full Version : Според вас...



Kypa©
01-21-2006, 18:10
Според вас...
Прави ли ви форума известни до някаква степeн? Мислите ли, че ставате популярни с активното си участие тук? Мислите ли, че един вид трупате уважението на хората или само се излагате? :roll:
Който каквото иска да си смята за темата. Ако му е тъпа и не му допада да не отговоря. Просто бях любопитен да разбера вашата гледна точка... :roll:

`Death`Whore`
01-21-2006, 18:13
Номинирали са ме няколко човека, следователно ставам известна. Дали се излагам...на места, но не ми пука. :)

Death^Forever
01-21-2006, 18:22
Не мисля, че ставам известна, още повече, че съм нова, но предполагам, че по-старите юзъри, които отдавна са си пуснали корени тук си се знаят един друг ;) Веднъж ще флуудиш, друг път ще постнеш нещо смислено или пък ще се изложиш...едва ли само активното участие прави впечатление, по-важно е с какво участваш, какво пишеш...а уважение от хората със сигурност можеш да спечелиш, по-точно поне някакви симпатии или обратното...

Dr. Kazimbutt
01-21-2006, 18:34
Според вас...
Прави ли ви форума известни до някаква степeн? Мислите ли, че ставате популярни с активното си участие тук? Мислите ли, че един вид трупате уважението на хората или само се излагате? :roll:
Който каквото иска да си смята за темата. Ако му е тъпа и не му допада да не отговоря. Просто бях любопитен да разбера вашата гледна точка... :roll:
Не мога да кажа дали придобивам известност. Това ще го преценят другите.

i'm so excited!
01-21-2006, 18:54
много е тъпо да придобиваш известност в някакъв форум. ебаси :shock:

party_girl
01-21-2006, 18:56
амииииии пич това е форум...
тук се пишат мнения, водят се дискусии, оказва се помощ...

предполагам, че никой не го прави за да е известен...
някой се излагаме, други пишат яки мнения, но все пак...

делението е по- скоро на полезни юзъри и на други... :wink:
да,съгласна съм
нали за това е форум :D

machoka
01-21-2006, 19:16
Имам къде да ставам известен. Форумите са последното място, където търся популярност.

01-21-2006, 19:18
Форумите са за това да се заяждаш безпочвено и да дразниш останалите юзъри. За жалост тука вече не останаха хора за дразнене.

miloto_girl_4e
01-21-2006, 19:35
доста тъпо ми се струва факта да търсиш популярност един вид във форум :shock: :shock:
това пък никога не бих го правила ..
има други места,където можеш да го правиш това ..
а и какво .. тъпо е да си виртуално популярен :lol: :lol:

rusalkata_
01-21-2006, 19:49
ооо да...мнооого съм известна...вече ме спират по улиците и ми искат автографи... :lol: глупаво е да се мислиш за известен след като целта ти тук не е да се фукаш,а чисто и просто да даваш съвети на хората... :roll:

vra4ka
01-21-2006, 20:17
И даже да те уважат в някой форум,нищо не се печели с това уважение.
Ако те уважават в реалния свят си е голямо нещо,но никога не ми е звучало кой знае какво да си популчрен в някъв сайт :roll:

tra^la^la
01-21-2006, 20:45
Ако исках да съм известен във форумът сега щях да имам 3000 мнения,да участвам във всяка форумна игра и да отговарям на всяка отворена тема където може и да се мине само с 1 мнение...Не...не ми е притрябвало...просто изказвам мнение...когато има нужда смятам...дали е така...кой знае...\/

HereTodayGoneToHell
01-21-2006, 21:12
Форумен пич = Много кууул :lol:

Абе вие сте побъркано съсловие :lol: [/b]

SickBoy
01-21-2006, 21:16
Абе аз и така съм си известен.напишете Sickboy в гугъла и дайте само страници на български и глейте кво става просто

Kypa©
01-21-2006, 22:21
Абе аз и така съм си известен.напишете Sickboy в гугъла и дайте само страници на български и глейте кво става просто
Действително в гуугала има доста за SickBoy :lol:

anonymous464110
01-21-2006, 22:23
pak 6e pohvalq sickboy za avatara,toq film rulira.ina4e po temata...kype bate kakva populqrnost be ti seriozno li?tva da ne e star akademi...

Kypa©
01-21-2006, 22:28
pak 6e pohvalq sickboy za avatara,toq film rulira.ina4e po temata...kype bate kakva populqrnost be ti seriozno li?tva da ne e star akademi...
разбирасе, 4е не, но както още в началото на темата се аргументирах - просто ми е интересна чуждата гледна точка! И в интерес на истината аз само се излагам тук! :wink: :P

lina15
01-22-2006, 07:11
ami ne mislq 4e nqkoi trqbva da stava po izvesten vuv pisaneto na foruma,mislq 4e tuk e mqsto da se okazva pomo6t ane ne za da se prai6 na po golqma rabota(i da stava6 po izvesten)

korn___
01-22-2006, 07:33
da be napravo 6te stana izvesten :lol: :lol: :lol: i posle 6te me davat i po tv-to nali :lol: ai stiga gluposti :lol:

e_l_i_z_a
01-22-2006, 08:14
Смисълът на форума не е да си известен,а да:
1.помагаш на другите
2.те да помагат на теб
3.да разменяте информация
4.да се забавляваш
има и други значения,но те са второстепенни
:wink: