PDA

View Full Version : purvi put pri analniq seks



01-21-2006, 19:22
abe kakva e taq duma 'klizma' f smisul ne 4e ne znam kvo zna4i ami e tupo.... naistina li e nalojitelno da si go pravq predi analniq sex (6te mi bade za pruv put)?
i molq vi se da se obajdat hora koito NAISTINA imat opit

miloto_girl_4e
01-21-2006, 20:13
нямам опит,но ще пиша по темата :!:
не е наложително,но е ДОСТА препоръчително :roll:
не искаш да стане некъв ужасен гаф,нали? :shock:

SickBoy
01-21-2006, 21:10
abe kakva e taq duma 'klizma' f smisul ne 4e ne znam kvo zna4i ami e tupo.... naistina li e nalojitelno da si go pravq predi analniq sex (6te mi bade za pruv put)?
i molq vi se da se obajdat hora koito NAISTINA imat opit

кажи ми,че си момиче просто

01-22-2006, 07:52
da momi4e sam, sry zabravih da otbeleja

01-22-2006, 07:53
нямам опит,но ще пиша по темата :!:
не е наложително,но е ДОСТА препоръчително :roll:
не искаш да стане некъв ужасен гаф,нали? :shock:


:roll: mi zatva pitam hora koito sa praktikuvali da mi kajat te kak sa napravili

Ico_O
01-22-2006, 08:01
:roll: mi zatva pitam hora koito sa praktikuvali da mi kajat te kak sa napravili

Ми постави се на мястото на момчето и ще знаеш какво да правиш :D

Sky^RiveR
01-22-2006, 10:50
А клизмата всъщност е нещо като машинка за промиване и цялостно почистване на дебелото черво и стомаха.Мушка се отзад..в тоалетната. Не мисля, че би трябвало да се прави преди анален!

PLAYA
01-22-2006, 11:09
Еми за гаф какво да ти кажа, на теб ако ти е за първи път може би трябва да се замислиш само за болката.Проблема е ако на него му е за първи път, тогава вече има и много други неща за които да се притесняваш. Аз никога не съм ползвал но продават някакви бебешки масла за мазане ( в случая за смазване ) така мисля че ще стане по-лесно ако и на двамата ви е за първи път пък и болката няма да е толкова голяма. А за клизмата ... никогане съм правил на моите момичета и гафове не са ставали, просто знам че не трябва да се вади рязко. Успех

pinK_Baby
01-22-2006, 11:57
Еми за гаф какво да ти кажа, на теб ако ти е за първи път може би трябва да се замислиш само за болката.Проблема е ако на него му е за първи път, тогава вече има и много други неща за които да се притесняваш. Аз никога не съм ползвал но продават някакви бебешки масла за мазане ( в случая за смазване ) така мисля че ще стане по-лесно ако и на двамата ви е за първи път пък и болката няма да е толкова голяма. А за клизмата ... никогане съм правил на моите момичета и гафове не са ставали, просто знам че не трябва да се вади рязко. Успех

ЗАДЪЛЖИТЕЛНО е да има смазка някаква иначе момичето много ще го боли,а и за момчето ще е по-трудно да го вкара...За клизма едва ли е наложително,просто всичко трябва да става адски внимателно ,да не говорим пък първия път....Важно е момичето да е отпуснало максимално аналните мускули и според мен най-удобна е кучешката поза...Поне така казват...Някои казват , че е добре когато момичето е отгоре ,за да може да контролира , но мисля че ако приятелят ти и друг път е правил анален секс е по-добре той да поеме нещата ,а дано няма нужда и от клизма.. Той просто трябва да е много внимателен...Да се движи бавно понеже знаеш,че в анала няма естествена смазка...Ето затова ще използвате някакви овлажнители...Но да са на водна основа,защото ако го правите с презерватив (което е СТРОГО препоръчително с цел да се избегнат инфекциите) един овлажнител на мастна основа може да повреди презерватива...По мое лично мнение ако приятелят ти е внимателен и знае какво прави няма да има нужда от клизма...Ааа и също преди да вкара пениса си може да обработи малко мястото с пръст(ако не го е много гнус разбира се ) за да привикнеш с това,че имаш нещо ново пъхнато "там" :lol: Пък и да се отпуснат мускулите ти :) Ай успех и дано ти е хубаво... :roll: :wink: Aaaa и още нещо да го вади ааадски бавно и внимателно и постепенно ,защото иначе 100% ще стане белята

Svetlana_Pei4eva
01-22-2006, 12:00
ami da ti kaja pri purviqt put koga pravih analen sex boleshe neveroqtno mnogo...ama to posle se svikva i pri sledvashtite puti ne boli daje e mnogo priqtno,po bezbolezneno 6te e ako izpolzvash nqkakuv lubrikant!a klizmata ne e zadaljitelna no e prepora4itelno da se napravi zashtoto se polu4ava vakuum i moje da stane izdunkata:)

01-22-2006, 17:50
mersi mnogo na vsichki :)
mda, za purvi put shte mu byde i na nego v analniq seks no toi e opravno mom4e i 6te se spravi :)

pak blagodarq za sadeistvieto

kanar4o
01-22-2006, 21:37
a vij posle moe da kaesh kvo e syanalo :) bolqlo li e, huavo li tie bilo...naakala li si se ::P) tuka sme se hora s chuvstvo za humor i she te razberem :P

machoka
01-22-2006, 21:42
mersi mnogo na vsichki :)
mda, za purvi put shte mu byde i na nego v analniq seks no toi e opravno mom4e i 6te se spravi :)

pak blagodarq za sadeistvieto

Пак заповядай :wink:

Темата приключи.