PDA

View Full Version : какви са принципите в живота ви?



SickBoy
01-21-2006, 23:34
Моят принцип е следният:
Има само две категории хора-първа категория:аз,втора категория:останалите,като те се разделят на две подгрупи-такива,които правят каквото им казвам и напълно излишни

anonymous464110
01-21-2006, 23:37
podkategoriite sa tri.takiva koito pravqt kakvoto im kaje6,takiva,koito ne iskam ni6to da mi pravqt i napulno izli6ni

midnight...
01-21-2006, 23:39
принципите са за да се рушат,но моите за сега са да правя това което аз искам, за да не съжалям после, че не съм се държала като откачалка когато е трябвало

HereTodayGoneToHell
01-21-2006, 23:50
Адски много са и аз ги спазвам много стриктно. Сичките оформят докрай характера ми.

1. Човек заслужава 2 шанса, за да се изложи тотално. Ако го направи и двата пъти просто няма смисъл да се занимавам с него, а и чувствата ми са пряко подвластни на този принцип
2. Любов няма, има омраза и ние с всеки ден се опитваме да я направим още по-злокобна и по своемо красива
3. Представителите на малцинствата в общия случай са много по-свестни като хора от представителите на болшинствата
4. В общия случай точно привидното съвършенство убива хората
5. Създателят на едно чудо е много по-велик от създателят на много
6. Човек, който не спазва принципите си, не заслужава уважение
7. Човек, който не казва истината в очите, е слаб, жалък и недостоен за уважение

Те са адски много, даже мога да напиша книга. Но няма да ви затормозявам. Тва са главните!

anonymous464110
01-21-2006, 23:51
HereTodayGoneToHell za teb ima mnogo otgovorna misiq vij v temata za kakva profesiq si me4taehte kato malki :mrgreen:

Стеснителната
01-22-2006, 00:00
Принципите са ми правя каквото си искам, и ако някой се опита да ми каже нещо го забивам в земята, най вече катаджиите (неам тефтер :oops:)

Dr. Kazimbutt
01-22-2006, 00:47
Ето няколко неща, които съм осъзнал:
1.Няма съвършени неща и точно липсата им ни дава стимул да се стремим към тях.
2.Ние осъзнаваме истинската стойност на нещо, чак след като го загубим.
3.Човек трябва да има собствено становище. Не трябва да прави нещо, само защото всички го правят.
4.Колкото по-малко си направил за някого, той толкова повече ще прави за тебе. Така е, защото този човек ще му е липсвало вниманието ти и ще се старае да го привлече.