PDA

View Full Version : Poniakoga se chudq kakvo predstavliavam



strannica
01-22-2006, 00:48
Ubedena sym,che sym adski slojna lichnost...
poniakoga sama ne moga da se razbera-varsha neshta,koito ne sa mnogo logichni,no vinagi izlizam ot situaciata po pravilnia nachin.
Za men jivota e vechna borba,neshto,ot koeto se uchish vseki den i ot koeto,za jalost,ne vinagi izlizash pobeditel.
Dosta mislia po niakoi vaprosti i stigam do izvoda,che e nai-vajno chovek da ne se predava i da viarva v sebe si. Niama nishto po-losho ot zagubata na pozitivnite chuvstva-bez tiah sme nanikade.
Priatelite sa za men horata,na koito nai-mnogo darja,i koito darjat na men,ne bih predala priatel,zashtoto znam,che boli.
Vyrveeiki po slojnia pyt,nie moje dosta pyti da se izgubim,no vajnoto e,che v daden moment se useshtame i namirame pravilnia-kogato poemem po nego s nov kuraj i sili,se chuvstvame po-dostoini i gordi.
Horata,koito jiveqt bez celi,sa obrecheni. Niama za tiah dalag i smislen jivot-te prosto jiveiat bez misal,samo za udovolstvieto. Ot druga strana-bez udovolstvia ne moje. Trqbva serioznostta da ne prechi na udovolsviata i udovolstviata-syotvetno na serioznostta.
Kogato niakoi me predade pravia vsicho vazmojno,za da vidi kakvo e izgubil..i nai-chesto se vrashta pri men. Niama nishto po-glupavo ot tova da se otdrapne bez prichina ot men,zashtoto mu pokazvam,che e sgreshil i che niama pravo da se darji taka s men. Ne moga da se oplacha ot lipsa na hitrinka,chesto ia izpolzvam,za da uspeia.
Pytia kym uspeha ne e kratyk i v nikakyv slu4ai ne e prost-triabva da go izvyrvim dokrai,za da izpitame silite si,da se borim,da ne se otchaivame,da mechtaem,da deistvame.
S tazi tema ne iskam da vi nakaram da pravite kakvoto i da bilo. Samo edno-rabotia li s klisheta ili si imam sobstven stil?

Tiffany
01-22-2006, 09:23
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=28013