PDA

View Full Version : Google Earth Pro



ErT
01-22-2006, 08:32
4uvali li ste za tas programa deto moje6 da gleda6 sveta ot satelitni smimki i moje6 da dobliji6 na nqkoi mesta do dolkos 4e da vidi6 to4kata na centura na edin futbolen stadion mnogo e qka vzemete si q ot www.dada.bg

Fena
01-22-2006, 08:42
Да, доста е добра. Но за жалост от България се виждат най-добре София и Бургас :?
Иначе е много добро наистина да видиш колата си паркирана пред блока ти :twisted:
То това са снимки направени преди няколко месеца, но пак е доста интересно :)

Тук (http://earth.google.com/) има информация, снимки, и Download на програмата

Death^Forever
01-22-2006, 08:46
Аз я имам тази програма и съм си доволна, тъй като на мен точно София ми трябва :lol: Няколко месеца не е чак толкова много...можеше и повече да са :D

IdontGiveaFuck
01-22-2006, 08:50
Аз си я бях изтеглила по едно време...., :roll:
но вече не ми е интересна :_)

miloto_girl_4e
01-22-2006, 09:13
Аз си я бях изтеглила по едно време...., :roll:
но вече не ми е интересна :_)


и при мен е така :roll:
втръсна ми вече ... то .. едно и също :?

machoka
01-22-2006, 09:29
Аз си я бях изтеглила по едно време...., :roll:
но вече не ми е интересна :_)


и при мен е така :roll:
втръсна ми вече ... то .. едно и също :?

me too.

За България е много бедна програмата. Има някаква полза от нея ако искаш да разучиш голямо сити, като Париж, Лондон, Ню Йорк, ЛА, главно заради 3Д билдингс и маршрутите, които ти чертае за най-пряк път между два адреса, посочени от теб :)

Tiffany
01-22-2006, 09:52
Аз също имам програмката (разбира се,не пофесионамната версия) и в началото ми беше много интересно да намеря къде живея,училището ми...но наистина само София се вижда по-добре от градовете в България :wink: Но лично версията,която аз имам снимките са много по-отдавна от няколко месеца,защото автогарата дори още те е построена :wink:

ProstoAz
01-22-2006, 10:07
И аз я имам, но нещо не ми е интересна...
Намерих си блока с 300 усилия и въобще не ми се занимава...Не ми харесва, а и България като цяло е доста пренебрегната.

Fena
01-22-2006, 10:09
Абе само знам че е снимано рано сутринта. Загледайте се в сянката на Хотел Хемус, тя ще ви каже всичко :lol:
Даже мисля че е било лятото.

Twista
01-22-2006, 12:32
Еми аз бях дръпнала една такава програма, ама снимките си бяха размазани, а не като тези тук дето са дадени. :roll:

ErT
01-22-2006, 17:07
ama vie kupilili ste q ili cracknata az namerih edinstveno crack za Google Earth Pro i na men otna4alo mi beshe interesno ama polse malko mi umruzna :D az slu4aino da znaete free versiqta dali svur6va nqkoga i dali Google Pro kato e cracknata nqma da i svurshe vremeto 6tot to cracka mai dava samo dostup do survara ama ne znam dano dan spira

final_fantasy_fan
01-22-2006, 17:17
имах я и все още я имам ,ама вече не я ползвам