PDA

View Full Version : Moderated:Ще ми взимат вагинален секрет,може ли да се ...



LiLeNcEtOoO
01-22-2006, 08:03
olele hpra mnogo sum pritesnena utre 6e hoda na ginekolog da vzeme proba za VAGINAlen sekret 6toto na moq mu ima ne6to ta da vi pitam ot vaginata li 6e mi zimat tozi sekret ili ot belioto pls mnogo mi e vajno i dali moje da razbere 4e ne sum devstvena i ako razbere 6e kaje li mama lelele mnogo mi e pritesneno pls pomognete mi :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

Ico_O
01-22-2006, 08:11
i ako razbere 6e kaje li mama
Е то си има хас да не разбере...

LiLeNcEtOoO
01-22-2006, 08:15
a we hora pls az iskam seriozni otgovori vie ni6te ne kazahte pove4e me interesuva ot kad e6e go vzeme it men ili it belioto m ??????????????????????????? :cry: :cry: :cry: :cry:

miloto_girl_4e
01-22-2006, 08:19
не мисля,че ще се разбере ...
макарче да ти кажа не съм запозната с тези неща ...
а не може ли да отидеш на гинеколог с някоя приятелка,а не с майка ти ?

LiLeNcEtOoO
01-22-2006, 08:26
mi ne nemoje i az tva q popitah i tq mi kaza izklu4eno olele mnogo sum protesnena no pak ne si polu4ih otgovor na vupros4eto mi dali ot men ili ot belioto mi 6te vzemet tozi sekret pls kajete mi spe6noe stava vupros za utre :( :( :( :(

GreatGenius
01-22-2006, 08:48
mi ne nemoje i az tva q popitah i tq mi kaza izklu4eno olele mnogo sum protesnena no pak ne si polu4ih otgovor na vupros4eto mi dali ot men ili ot belioto mi 6te vzemet tozi sekret pls kajete mi spe6noe stava vupros za utre :( :( :( :(
абе почти съм сигурен че от тебе - ама какво от това?!
Ако мама мисли, че си девствена, а ти не си и това те притеснява, може да говориш с чичо доктор.... Помни, той е твой приятел, загрижен професионално за здравето ти!

01-22-2006, 08:52
От теб ще вземат секрет, не от бельото. Не е задължително да казва на майка ти, но ако тя знае че имаш някакъв проблем, най-вероятно се досеща и че не си девствена

Ekita
01-22-2006, 09:03
Чакай малко,че ми е трудно да ти проследя мисълта...Ти ще ходиш да ти взимат проба,за да видят дали не си се заразила случайно от БОЛЕСТ,ПРЕДАВАНА ПО ПОЛОВ ПЪТ,пък се притесняваш майка ти да не разбере,че си девствена...Сега извинявай,ама жената едва ли е толкова недосетлива.Лекарят със сигурност ще те пита и ако тя е в стаята ще чуе.Ако ли пък не е там и не дай си боже се окаже,че си прихванала нещо,после така и така ще трябва да я осведомиш какво ти е,най-малкото за да ти купи хапчетата...

LiLeNcEtOoO
01-22-2006, 09:12
Чакай малко,че ми е трудно да ти проследя мисълта...Ти ще ходиш да ти взимат проба,за да видят дали не си се заразила случайно от БОЛЕСТ,ПРЕДАВАНА ПО ПОЛОВ ПЪТ,пък се притесняваш майка ти да не разбере,че си девствена...Сега извинявай,ама жената едва ли е толкова недосетлива.Лекарят със сигурност ще те пита и ако тя е в стаята ще чуе.Ако ли пък не е там и не дай си боже се окаже,че си прихванала нещо,после така и така ще трябва да я осведомиш какво ти е,най-малкото за да ти купи хапчетата...

ne ne po polov put ami ot nastinka i 6e me vodi za da mi kajat za6to a tq ina4e daje i ne podozira 4e ne sum

WILD__BOY
01-22-2006, 09:14
Чакай малко,че ми е трудно да ти проследя мисълта...Ти ще ходиш да ти взимат проба,за да видят дали не си се заразила случайно от БОЛЕСТ,ПРЕДАВАНА ПО ПОЛОВ ПЪТ,пък се притесняваш майка ти да не разбере,че си девствена...Сега извинявай,ама жената едва ли е толкова недосетлива.Лекарят със сигурност ще те пита и ако тя е в стаята ще чуе.Ако ли пък не е там и не дай си боже се окаже,че си прихванала нещо,после така и така ще трябва да я осведомиш какво ти е,най-малкото за да ти купи хапчетата...

ne ne po polov put ami ot nastinka i 6e me vodi za da mi kajat za6to a tq ina4e daje i ne podozira 4e ne sum

От настинка?!

LiLeNcEtOoO
01-22-2006, 09:22
[quote=Ekita]Чакай малко,че ми е трудно да ти проследя мисълта...Ти ще ходиш да ти взимат проба,за да видят дали не си се заразила случайно от БОЛЕСТ,ПРЕДАВАНА ПО ПОЛОВ ПЪТ,пък се притесняваш майка ти да не разбере,че си девствена...Сега извинявай,ама жената едва ли е толкова недосетлива.Лекарят със сигурност ще те пита и ако тя е в стаята ще чуе.Ако ли пък не е там и не дай си боже се окаже,че си прихванала нещо,после така и така ще трябва да я осведомиш какво ти е,най-малкото за да ти купи хапчетата...

ne ne po polov put ami ot nastinka i 6e me vodi za da mi kajat za6to a tq ina4e daje i ne podozira 4e ne sum
[b]


a we ne moga da go obesnq to4no a zimah problem s bubrecite s pionefrit a predi nqkolko sedmici imah cistit i taka ama tq ina4e ne podozira ni6ti4ko

priti_kiti
01-22-2006, 09:24
Чакай малко,че ми е трудно да ти проследя мисълта...Ти ще ходиш да ти взимат проба,за да видят дали не си се заразила случайно от БОЛЕСТ,ПРЕДАВАНА ПО ПОЛОВ ПЪТ,пък се притесняваш майка ти да не разбере,че си девствена...Сега извинявай,ама жената едва ли е толкова недосетлива.Лекарят със сигурност ще те пита и ако тя е в стаята ще чуе.Ако ли пък не е там и не дай си боже се окаже,че си прихванала нещо,после така и така ще трябва да я осведомиш какво ти е,най-малкото за да ти купи хапчетата...

ne ne po polov put ami ot nastinka i 6e me vodi za da mi kajat za6to a tq ina4e daje i ne podozira 4e ne sum nastinka?! :shock: kakto i da e...ot vaginata ti 6e zemat proba sus sigurnost a puk za tva dali maika ti 6e razbere...6e ti prai li problemi ako ne si devstvena :? 6toto misla 4e sa te fanali na tqsno i po dobre ti i kaji otkolkoto ginekologa da i kaje...

Ekita
01-22-2006, 09:25
Ще те води на гинеколог,защото си настинала?!Абе вие как сте с главата?Между другото,наистина може да ти се появи течение,в следствие на настинка,но едва ли приятеля ти е виновен,просто женския организъм реагира така понякога.И не е опасно,нито имаш нужда от лекар,ако е безцветно и не е неприятно на миризма...Но щом вече сте решили...
На колко години си?Понякога ми става смешно като прочета:Тя дори не подозира...Естествено,че подозира!Тя все пак също е била млада,освен това секса е нещо абсолютно нормално,особено ако знае,че си имаш приятел и освен ако не си на 13-14 няма за какво да се притесняваш,можеш просто да й кажеш.

i'm so excited!
01-22-2006, 09:48
що ти е да взимаш майка ти с теб!?
на лекарката можеш да и кажеш всичко, щото не може да си сигурна, че проблема ти идва от въпросната настинка. мъдрите хорица са рекли, че пред поп и лекар всичко се казва.. хаха, да тъпо е, но си е така.
бе просто не взимай майка си и нямаш проблем.
а ти на колко си всъщност!? :roll:

LiLeNcEtOoO
01-22-2006, 10:11
mi ne moga da ne vzema mama s men az sum na 15 vse pak i ne stava tq e mnogo zagrijena za men i taka ama ve4e mi pisna seriozno da stava kvoto 6te

w
01-22-2006, 11:48
leleee vie stresirahte momi4eto,vij sega,qvno ot tebe 6te q vzimat,no tova za maika ti spored mene ne trqbva das e bezpokoi6,vseki ginekolog znae kak da postapi v moment,kogato s s roditel.Az kolko pati sam hodila,vinagi sa me pitali dali da izleze maika mi(smisal dali znae vsi4ko za men,no v moq slu4ai si ostava6e,za6toto znae vsi4ko za men.Na teb tova ti e po golemiq problem taka 4e,ako te popita prosto mu kaji da izleze i taka.A i mislq 4e i da te pregleda nqma da go iztarsi pred maika ti,ako ti ne jelae6,spokoino i kasmet! :wink:

poliii
01-22-2006, 12:17
6te mi se da te uspokoq,no men purviq put me pita direktno pred maika mi i po4na da mi vika edva li ne 4e sum go pravila i bez prezervativ,a otnosno sekreta se vzima ot samoto vlagali6te

`Death`Whore`
01-22-2006, 12:35
1. Вагиналният секрет се взима от вагината. Бръква с едно тъничко вътре и го взима. От бельото ти може да вземе от течението ти, което е различно.
2. Естествено, че ще разбере, че си правила секс! Гинекологът е специалист по половите органи!
3. Майка ти ще го пита ли дали си девствен? Ако тя не попита, той няма право да казва такова нещо. Той май и иначе няма право да каже, защото това е лично нещо.

SneJna_
01-22-2006, 17:53
kvi ste mi tapi4kiii..zna4i..6te ti vzima ot tebe sekret..i ako ti pravi pregled a ne samo sekret 6te ti sloji spektulom..ako ne iska6 maika ti da razbere kaji 4e te e sram ot neq i da ne bade s tebe v kabineta..a drugoto za maika ti..zna4i ginekologa ima pravo da i kaje 4e ne si devstvena za6toto nqma6 18 no ako tq ne popita nqma da kaje :)

California
01-22-2006, 19:05
kvi ste mi tapi4kiii..zna4i..6te ti vzima ot tebe sekret..i ako ti pravi pregled a ne samo sekret 6te ti sloji spektulom..ako ne iska6 maika ti da razbere kaji 4e te e sram ot neq i da ne bade s tebe v kabineta..a drugoto za maika ti..zna4i ginekologa ima pravo da i kaje 4e ne si devstvena za6toto nqma6 18 no ako tq ne popita nqma da kaje :)
АКО БЕШЕ девствена първо гинеколога няма да й слага тва нещо!Второ, лекарите нямат право да обсъждат подробностите свързани с пациентите си с външни лица!Тва го има в Хипократовата клетва!Даже някой го беше писал тва тука във форума...

Sunshine_daisy
01-23-2006, 13:57
Zna4i tova 4e ima6 vaginalen sekret ne ozna4ava 4e si xvanala blest predavana po polov put!To4no gadniq vaginalen sekret se polu4ava ot nastinka! I znaete li kak?Kogato piete xap4eta kato naprimer antibiotici - mnogo ot tqx pri4inqvat gabi4kata nare4ena kandida!Az vi kazvam ot li4en opit 6toto sam q xva6tala ot piene na xap4eta (ot antibiotik za ka6lica)i hodix da mi vzemat sekret 6toto imax te4enie i posle mi izpisaxa xap4eta za lekyvaneto na tazi kandida.Taka 4e moje6 da se zarazi6 ot mnogo ne6ta!Ot nosene na pra6ki sa6to, ot zamareseni karpi, ot nespazvane na xigiena i taka....

`Death`Whore`
01-23-2006, 14:03
Zna4i tova 4e ima6 vaginalen sekret ne ozna4ava 4e si xvanala blest predavana po polov put!
Момиченце, вагиналният секрет не е болестно състояние, всеки човек от женски пол го има по стените на вагината си, както устния секрет. Май бъркаш понятието "вагинален секрет" с "вагинално течение".

Стеснителната
01-23-2006, 14:05
kvi ste mi tapi4kiii..zna4i..6te ti vzima ot tebe sekret..i ako ti pravi pregled a ne samo sekret 6te ti sloji spektulom..ako ne iska6 maika ti da razbere kaji 4e te e sram ot neq i da ne bade s tebe v kabineta..a drugoto za maika ti..zna4i ginekologa ima pravo da i kaje 4e ne si devstvena za6toto nqma6 18 no ako tq ne popita nqma da kaje :)
АКО БЕШЕ девствена първо гинеколога няма да й слага тва нещо!Второ, лекарите нямат право да обсъждат подробностите свързани с пациентите си с външни лица!Тва го има в Хипократовата клетва!Даже някой го беше писал тва тука във форума...
Освен ако не става въпрос за тъпо и малолетно дете и загрижен родител - тогава е длъжна да каже всичко. Демек загазила си. И освен тва ако беше толко лесно да ти го взимат секрета от прашките какъв щеше да е смисъла да ходищ и ти :lol: направо да им ги пратиш по пощата не щеш ли - ще ти бъркат с едно нещо дето ти разтваря дупката и бъркат с една клечка много навътре, голем праз.

`Death`Whore`
01-23-2006, 14:07
Ама ти не си девствена, няма да боли много. :)

Klizmata
01-23-2006, 15:09
Spoko be 6te ti go vzimat ot vaginata no lekarq nqma da kaje na maika ti toi e polojil kletva taka 4e vsi4ko mejdu nego i pacienta si ostava taina.

`Death`Whore`
01-23-2006, 15:20
Но тя не е пациент, а е дете и майка И е неин настойник...

Klizmata
01-23-2006, 15:38
off tq e edin vid pacient kogato mi praviha snimka na drobovete lekara znae6e 4e pu6a no ne kaza a kato se ima predvid 4e ba6ta mi e lekar i toi taka 4e tiho!!!!

`Death`Whore`
01-23-2006, 15:41
Защо всички живеят, за да са груби и да обиждат? Просто написах какво мисля. Това, че лекарят ти е бил познат и се е съобразил с това, не значи, че по принцип е така.

Klizmata
01-23-2006, 15:44
Of kolko si zle ne sum iskal da te obidq i lekarq ne mi e bil poznat izob6to a e kolega na ba6ta mi se6ta6 li se sori ako si se obidila ne6to.

`Death`Whore`
01-23-2006, 15:49
Много се нервиш. По принцип когато ми кажат да мълча, се обиждам. И не всички лекари са на страната на детето в подобен случай. Има и големи кучки...

LiLeNcEtOoO
01-23-2006, 18:34
mersi na vsi4ki koito u4astvaha :D :D :D :D :D

SneJna_
01-23-2006, 18:59
kvi ste mi tapi4kiii..zna4i..6te ti vzima ot tebe sekret..i ako ti pravi pregled a ne samo sekret 6te ti sloji spektulom..ako ne iska6 maika ti da razbere kaji 4e te e sram ot neq i da ne bade s tebe v kabineta..a drugoto za maika ti..zna4i ginekologa ima pravo da i kaje 4e ne si devstvena za6toto nqma6 18 no ako tq ne popita nqma da kaje :)
АКО БЕШЕ девствена първо гинеколога няма да й слага тва нещо!Второ, лекарите нямат право да обсъждат подробностите свързани с пациентите си с външни лица!Тва го има в Хипократовата клетва!Даже някой го беше писал тва тука във форума...
skapa maika mi e aku6erginekolog i sam q pitala to4no po toq vapros za tva nedei mi se prai na mnogo interesna i razbira6ta stavali ?!

California
01-23-2006, 19:05
по-спокойно...кажи и да си прочете пак Хипократовата клетва!

SneJna_
01-23-2006, 19:07
kazah ti nedei se prai na razbira6ta i ako namekva6 ne6to za principa na rabota na maika mi si sbarkala 4oveka..momi4eto e pod 18 zatova se kazva naroditelq ako pita! za6toto roditelq e nastoinika na deteto!