PDA

View Full Version : Помощ!!!Гаджето ми се заглежда по други!



MaMa_MeCa
01-22-2006, 09:27
С приятеля ми сме заедно от 5 месеца вече,но преди няколко дена,той ми сподели,че понякога се заглеждал по други,даже един път се чудел дали да не проба с една,но после винаги се сещал за мен,колко мн ме обича,колко и е хубаво заедно и как не си заслужавал да загуби всико това заради една свалка.Само,че на мен ми тежи,може би щеше да е по-добре да не ми го казва или нз!!!:(И аз съм имала възможност да му изневеря,да се заглеждам по други,но не съм го правила и сега изведъж не мога да го погледна по-същия начин,чувствам се зле и не мога да разбера какво не му давам или нямам,че да го търси другаде. :( Моля ви помогнете ми! Момчта,вие заглеждате ли се по-други ако обичате едно момиче?

WILD__BOY
01-22-2006, 09:30
Кво има да ти помагаме?! Напълно нормално е. Ако искаш ми тури капаци на очите да не вижда нищо друго освен теб. :evil: Щом ти е казал че винаги се сеща за теб, то значи те приема на сериозно и те уважава. Кво повече искаш?! Ако му орежеш тая свобода ще те непусне. май си прекалено ревнива.

Ekita
01-22-2006, 09:36
И ти какво искаш да ми кажеш,че вървиш по улицта с наведен поглед и никога не поглеждаш никого?Сега,това,че си имаш гадже не те прави нито сляп нито изгубваш способността си да харесваш хората.Друг е въпросът как ти е поднесена новината,в смисъл да не ти натяква,че се заглежда и мисли да ти изневерява...
Но в общи линии няма нищо нередно.Стига това да не пречи на чувстата му към теб.Понякога аз не мога да сваля очи от някое момиче,защото се е облякала като за магистралата и просто е твърде предизвикателна,за да я подминеш,без да се захласнеш,пък какво остава за другата част от населението,дето си има и пишки в гащите:))

stel4eto__
01-22-2006, 09:38
Misla si 4e e normalno da se zagejda po drugi momi4eta,no ti ne biva da go revnuva6 4ak tolkova,za6toto sled kato se se6ta za teb vinagi zna4i te obi4a...SpOkO :!:

HeDa
01-22-2006, 09:55
Do kolkoto razbrah az toi ne samo se e zaglejdal ami si e pomislil dali da ne se probva s ednata .. tova ve4e ne mi izglejda samo na nevinno oglejdane na momi4eta..Ama shtom ne go e napravil i se e setil za tebe tva e mnogo hubavo :roll:

priti_kiti
01-22-2006, 09:59
kakto kazaha predi men tva e napalno normalno nqma kvo da se 6a6ka6 :) tova 4e ti go e kazal i e bil 4esten s teb prosto po hubavo ot tova...o6te pove4e ti e kazal 4e se se6ta za teb i ne prenebregva :) spox ;)

gorskata_feja
01-22-2006, 10:04
spored men nqma za kakvo tolkova da se pritesnqva6, vse pak se se6ta za teb i tva e napravo 4udesno :) trqbva da mu vqrva6 pove4e za6toto qvno iska da si bude samo s teb i tova, 4e se zaglejda po drugi ne e vajno :) spoks

midnight...
01-22-2006, 10:06
абе ти да не си му отдушник на емоции че да ти казва с коя е щял да ти изневери :shock: ако те обича няма и да си помисля да поглежда друга защото постоянно ще си му в ума

ashly besnata
01-22-2006, 10:08
po-dobre e ,4e ti e kazal samo da tikaja 6toto ima i takive deto i tva ne kazvat :!: :!: :!: :!: :!:

MaMa_MeCa
01-22-2006, 10:19
Ама проблема е,че не само се заглежда ами и обмисля "дали пък няма да стане" и найстина разбирам,че това че ми го е казал,показва ,че ми има доверие и иска да е напълно честен с мен,ама...не мога сега да го погледна със същите очи,та нали уж като обичаш някой не мислиш за други! :cry: :cry: :cry: Опитвам се да гледам реално на нещата,ама не мога единственото,което чувам в думите му е "помислих дали няма пък да стане" :cry: :cry: :cry:

01-22-2006, 10:21
Това да се заглежда по други може да означава мн неща. Все пак той не ти е казал искам да съм с друга ... той ти е казал точно " обичам те и неискам да те загубя ... " така че според мен няма от какво да се притесняващ. Никой човек не е перфектен и затова може би той търси това което не му даваш ти, а може би в другите вижда част от теб. Според мен няма от какво да се притесняваш, не мисля че той ще направи нещо което ще те нарани, все пак е честен с теб, нещо което е наистина важно в една връзка.
Недей обръща внимание на това, това се отнася за всички мъже, те по едно или друго време се заглеждат по други и точно тогава се решава дали връзката ви ще издържи, ако вземеш да обръщаш внимание само на това, той ще се отдалечи от теб.Не се интересувай по какви се заглежда, дай му това което според теб той желае от тях. Може би нещо ново, може би някакво развлечение което досега не сте изпитвали, тогава той когато се заглежда по други ще вижда теб, ще преценява с теб, и така шанса да ти изневери е почти нулев и все пак. Успех

gorskata_feja
01-22-2006, 10:22
e vse pak samo si go e pomislil, nali? ni6to ne e stanalo. sledovatelno iska da e s teb :)

01-22-2006, 10:25
pfu излезнах като гост по горе.

priti_kiti
01-22-2006, 10:40
e vse pak samo si go e pomislil, nali? ni6to ne e stanalo. sledovatelno iska da e s teb :) to e taka de ama... predstavi si kvo i e na neq gadno i e malko ili mnogo :? za nego moje da e napalno normalno ama...nz no tq naistina nqma da gleda na nego sus su6tite o4i :!:

^Pretty{}Girl^
01-22-2006, 12:05
abe 6to ne go nabiesh xixiix :lol: :D :) :twisted: :P :oops: :oops: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

fresh4e
01-22-2006, 14:17
Radvai se 4e ima6 savestno gadje.postapil e mn pravilno kato e spodelil tova s teb.vseki se zaglejda po drugi ot protivopolojniq pol.rabotata e tam 4e da ne se stiga do iznevqra.a toi ne ti e iznaveril to4no za6toto te obi4a

12345
01-22-2006, 17:19
Временен период във всяка връзка. МОже би сте си поомръзнали и е време за промяна! Сега си най-уязвима! Постарай се да го задържиш до себе си! :wink:

white_chik
01-22-2006, 17:48
vsi4ki go pravim-i mom4eta,i momi4eta bez zna4enie dali ima6 gadje ili ne.Faktut 4e ti e spodelil i ne e stignal po-dale4 trq da go oceni6.Pove4eto mom4eta 6tqha da se probvat s onaq bez da se zamislqt i izob6to ni6to da ne ti kajat.Gadjeto ti qvno e svesten tip-opitai se naistina da mu dava6 vsi4ko vuv vsqko edno otno6enie!