PDA

View Full Version : Еврофутбол



LunaTriCk
01-22-2006, 11:55
Направо се учудвам всеки път, когато отида в пункта да си пробвам късмета как изкуфели пенсионери стоят там по цял ден и мислят перфектната колонка. :shock: Знам за хора, които не ходят на работа, а само от там си изкарват прехраната и още повече се чудя кога ли късмета им ще изневери? Аз лично не съм толкова зарибен, пускам си само събота и неделя по 3 мача най-много 3лв и ако спечеля - спечеля, ако не....здраве да е. Понякога правим партия с още 2-3 и слагаме общо 10 лева...ама...ташаци. Вие играте ли ? Някви тайни схеми използвате ли ? А печелите ли ? Изобщо избивате ли си хвърлените пари ? Аз не.

HopeLesss
01-22-2006, 12:00
Едни от моя клас секи ден ги мислят тия комбинации дали да пускат 1,2 или х :) Много са ми смешни щото ми приличат на дърти комарджии ама щом ги кефи няма лошо. Един познат 3-та седмица само по един мач го дъни за Джакпота. Познавам доста хора които печелят от Еврофутбол... било то щото имат късмет или наистина разбират от футбол. Аз лично не го смятам за доходен бизнес :twisted:

korn___
01-22-2006, 12:00
nqma kak da spe4eli ot tva 4ovek spored men ako osven ne e kusmetliq golqm ili prosto sledi po cql den ma4ovete ... as edno vreme bqh zariben ama to ne be6e dulgo nakraq kat smetnah si4ko ... se okaza 4e bqh na zagoba sus okolo 3 leva ot 10 puskaniq ... interesno ... :roll:

SweetBunny
01-22-2006, 12:05
Ami imam nqkoq priqteli deto redovno igraqt...ama ne pe4elqt redofno...
Naskoro ediniq igra za 250lv za edin ma4 i dade to4en rezultat i spe4eli :D :D :D (ama znam, 4e i dosta e gubil :roll: )

machoka
01-22-2006, 12:29
Пълна Индия ми е Еврофутбола, а са ми много смешни тия залози - сложиш 50 стотинки, спечелиш 2 лв, голЕм бизнес, голЕма печалба :lol:

А и комарът не ме привлича. Играя с парите си само там, където играя с уменията си, не с късмет.

В Еврофутбол също се иска доста познаване на футболния свят, но всичко е късмет там.

black_heart
01-22-2006, 13:54
miii po4ti vsi4ki priqteli i dori nqkolko priqtelki igraqt,az sa6to sam navita,ama nqkoi trqbva da sedne i da mi obqsni kakvo po4no se pi6e,ne 4e sam fen na futbola,prosto iskam edna doza hazarten adrenalin :lol: :D :)

Fena
01-22-2006, 13:58
Само веднъж заложих и ми провървя и спечелих 30 лева. Иначе много пари съм губил, така че определено съм на загуба като цяло :wink:
А въпросните мачове, на които спечелих бяха на националния, на Европейското. Заложих за загуби.

GreenLadyM
01-22-2006, 15:06
Vsi4ki mom4eta ot klasa mi sa se zaribili po toq evrofutbol!Neprekusnato se govori za tova,nosqt se spe4elili i nespe4elili fishove...izobshto po4vam da se poburkvam!Spored men ot tova pari ne mogat da se izkarat!

Ogiiiii
01-25-2006, 22:48
che seriozni pari nemoje da se spechelat to e qsno igrae se samo za trapakata kakto mu se kazva za adrenalina kakvato mu e i reklatamata 100 % Adrenalin . Pechelat sami tiq golemite ribi deto ne si znaqt parite i slagat po 100/200/300 i t.n. a drugiq variant e da si golem klizmar ....

ProstoAz
01-26-2006, 15:01
Като гледам всички момчета наоколо само от това се интересуват, но...какво да се прави...
И на мене ми е много интересно и само давам акъл кво да пишат хахаха. :lol:
Ама тва е за някви такива - на нашта възраст. Смешно е да видиш възрастен човек, който да се изхранва едва ли не от Еврофутбол. То ако хората на тва разчитат - 1 ден ще ядът, 9 - не. Не си е занимавка. Преди няколко дни видях един човек в рейса вече в напреднала възраст (може би гонеше 50те), който не спираше да гледа програмата за мачовете и острани на едно листче си записваше нещо (сигурно да не забрави кво да пише). :lol:

WILD__BOY
01-26-2006, 15:16
ми с баща ми имаме три печалби от там .. само че те бяха на по 4 мача с коеф над 3.20 ..и сложени 2лв на тях - и първи път 392лв, втори 217 и третия 305 :) късмет .. ама тва в рамките на около 3 години :D

zElEnA^mAsLiNkA
01-26-2006, 15:47
Amii az ne igraq ama 1 pyt me nakaraha da pr0bvam na 1 priqtel da nacvykam tam na tri ma4a ne6tu si ... i az nacvykah :P (misli6e si 4e mu n0sq kysmet) i spe4eli kym 30 leva :)

teenkopele
01-26-2006, 18:51
По едно време, миналата година, яко се бях запалил и пусках редовно.Имах 2,3 малки печалби и после за по 1,2 мача се преебаваше всичко. Напоследък не пускам и се кефя,защото давах доста пари. :lol: