PDA

View Full Version : KAKVA MUZIKA NAI VI KEFI



POKO4A
01-22-2006, 12:55
MEN NAI MNOGO ME KEFI RAPA A VAS :D :D

Fena
01-22-2006, 12:59
Trance, GOA , Psy, Ambient

Danielle
01-22-2006, 13:05
rusnacite pravqt hubava muzika na tav menie sam ot skoro ot kakto se vlubih vuv faktor2 i Dj Slon :P
inache haresvam mn gracka muzika osobenno grackite baladi lubimata mi e t.e dve sa: soma mu i akrobato :)

ComiX
01-22-2006, 13:51
Хаус,техно,брейк,доста често и черно :lol:

Silent Goddess
01-22-2006, 13:56
Зависи от настроението ми,но предимно:::
Метъл [почти всякакви разновидности,но на последък съм се ориентирала повечко към Пауъра <3],хардкор,пънк [кхъм...Ню Пънк съъъъкс,Sex Pistols рулз <3],гръндж and so on.
На кратко падам си повече по 'жици' но зависи от настроението ми за деня 8)

gabbybon
01-22-2006, 14:05
Mи аз попринцип слушам сякаква музика 8) Нямам предпочитания :)

Master_88
01-22-2006, 14:27
Hard Techno, Tribal Techno, Tribal House

01-22-2006, 14:33
Амии...ъ..ъ..ъ рок, но всъщност се кефя на метъл, ама само тогава когато не съм в настроение за рап, ама като съм на купон като пийна и слушам чалга, то на купон друго не може да се слуша, ама всъщност съм си металяга - LINKIN PARK RULLZZZZ!

i'm so excited!
01-22-2006, 14:51
Амии...ъ..ъ..ъ рок, но всъщност се кефя на метъл, ама само тогава когато не съм в настроение за рап, ама като съм на купон като пийна и слушам чалга, то на купон друго не може да се слуша, ама всъщност съм си металяга - LINKIN PARK RULLZZZZ!
моля те, бъзикаш се нали?
ъм.. слушам ъъ пънк рок, стрийт пънк, анархо пънк, ой, ска - реге ска, стрийт ска, хардкор... ъ имам и някои електроники яки :shock: аз съм ебати музикалния помияр :shock:

egrgergetge
01-22-2006, 15:45
ами малко рокче...стари хитове ала бала....
метълче-почти всякакви разновидности..
хардкор-от тук малко,защото още не съм свикнала с тоя стил...смятам да се пообразовам :wink:

иначе нещо напослдък са хванали да ме зарибяват с пънк,ама ще видим :lol:

12345
01-22-2006, 17:56
Ей! Класиката от 80-90! Де да знам що, дори идея си нямам как се казваха някои песни, но просто като ги чуя се размечтавам! Става ми някакво приятно! И хип-хоп слушам от части! :P :wink:

gia_bs
01-22-2006, 18:12
хм,... аз съм така да се нарече.. МУЗИКАЛНА КУРВА !!!

Jamalska
01-22-2006, 19:19
Ъъъъ рапче....рага,реге...денсхол.. .ала-бала...

rusalkata_
01-22-2006, 19:40
най-вече поп...иначе слушам също пънк,рок,НЕдепресиращ метъл... :roll:

gorskata_feja
01-22-2006, 20:02
az poprincip se kefq na vsi4ko hubavo :) obi4am da slu6am pop, 4erno, mnogo baladki i sum na mnenieto, 4e nqma ne6to, koeto da ne moje da se slu6a stiga da si s gotina kompaniq :D

HereTodayGoneToHell
01-22-2006, 20:07
Рока. Няма музика, която така да ми е пасвала. Слушам още метъл, но не хеви. А за рока - той просто ми изразява душевното състояние!

anonymous464110
01-22-2006, 21:45
Амии...ъ..ъ..ъ рок, но всъщност се кефя на метъл, ама само тогава когато не съм в настроение за рап, ама като съм на купон като пийна и слушам чалга, то на купон друго не може да се слуша, ама всъщност съм си металяга - LINKIN PARK RULLZZZZ!
моля те, бъзикаш се нали?
ъм.. слушам ъъ пънк рок, стрийт пънк, анархо пънк, ой, ска - реге ска, стрийт ска, хардкор... ъ имам и някои електроники яки :shock: аз съм ебати музикалния помияр :shock:

ako znae6e ot kude idva nick-a mu 6te6e da znae6 dali se buzika ili ne...az ima li smisul da otgovarqm???

p.s.deeba kolko 6ibano 4e Casey Jones nqmay official site grupata e 4uk!

Dr. Kazimbutt
01-22-2006, 21:51
Амии...ъ..ъ..ъ рок, но всъщност се кефя на метъл, ама само тогава когато не съм в настроение за рап, ама като съм на купон като пийна и слушам чалга, то на купон друго не може да се слуша, ама всъщност съм си металяга - LINKIN PARK RULLZZZZ!
моля те, бъзикаш се нали?
ъм.. слушам ъъ пънк рок, стрийт пънк, анархо пънк, ой, ска - реге ска, стрийт ска, хардкор... ъ имам и някои електроники яки :shock: аз съм ебати музикалния помияр :shock:

ako znae6e ot kude idva nick-a mu 6te6e da znae6 dali se buzika ili ne...az ima li smisul da otgovarqm???
Има... за малоумните! :wink:

Мене най-много ме кефи рокът (във всичките му разновидности).

anonymous464110
01-22-2006, 22:00
na tqh i da im otgovorq samo 6te im zatormozq suni6tata... :twisted:

Стеснителната
01-22-2006, 22:29
Готик метал, нео метъл, и чалга естествено, какви българи сме без чалгийка 8) .

Mo6no
01-23-2006, 05:44
рок и метал

korn___
01-23-2006, 05:57
haresvam vsqka muzika koqto ima dobra melodia i dobur tekst ... mislq 4e v po golqmata 4ast ot muzikata e taka kat isklu4ime 4algata osobeno :!:

Death^Forever
01-23-2006, 09:48
Опитвам се да слушам от всичко по много, просто за разнообразие, но по принцип наблягам на Evanescence и Within Temptation...иначе обичам много и HIM, Kelly Clarkson...това е, което слушам аз...Също съм против чалгата...съгласна съм с korn___ - достатъчно е текста, мелодията и музиката да са приятни, за да ме грабне едно парче :D

`Death`Whore`
01-23-2006, 12:10
НЕдепресиращ метъл... :roll:
Кой е казал, че метълът е преди всичко депресиращ? Всъщност е просто тежък и брутален. Мен лично доста песни ми докарват веселост.

Sa3ana3a
01-23-2006, 12:26
хм,... аз съм така да се нарече.. МУЗИКАЛНА КУРВА !!!
Мухахах готино изказване!
Ми падам си почти по всичко освен рап и метъл :)

`Death`Whore`
01-23-2006, 12:31
Anti-Castro! Anti-Castro!

Моля ви, говорим за метъл, не намесвайте яките групи с двубуквените абривиатури. :) Сега се сещам за Carcass - Keep on Rotting то the Free World. Забавна песничка според мен.

PY_MACKA
01-23-2006, 17:29
MIII...
SI4KO BEZ KLASIKA I MOM4E6KI BANDI I NARODNA

01-23-2006, 17:30
Амии...ъ..ъ..ъ рок, но всъщност се кефя на метъл, ама само тогава когато не съм в настроение за рап, ама като съм на купон като пийна и слушам чалга, то на купон друго не може да се слуша, ама всъщност съм си металяга - LINKIN PARK RULLZZZZ!
моля те, бъзикаш се нали?
ъм.. слушам ъъ пънк рок, стрийт пънк, анархо пънк, ой, ска - реге ска, стрийт ска, хардкор... ъ имам и някои електроники яки :shock: аз съм ебати музикалния помияр :shock:
Не, бе не се шегувам! ЛИНКИН ПАРК за мен са БОГОВЕТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!! !!!!!!!
Инак любимата ми бира е Загорка! Даммм... Като вкарам 5-6 и вече АЗИС за мене е БОГ!

Sapphir
01-23-2006, 18:07
chalga , malko alternative ii malko rap.. :P

Sounder
01-23-2006, 20:26
ami.... gabba , hard-techno , techno , drum & bass , trance ....... tva sa .... drugite stilove da go lap*t,nai-ve4e 4algata i malkite 4algarki :)

Li4iCe
01-23-2006, 23:19
По принцип мога да слушам абсолютно всичко и да се кефя до някаква степен, но за да си доставя истинско удоволствие, ми е необходим метъл - Dimmu Borgir или някакъв сносен блек. Други стилове, които обичам, са industrial, всяквите му там трансове и ambient.Харесват ми и много други неща, но не си заслужава да ги упоменавам като стилове, защото се кефя само на една група, а не на целия стил.

anonymous464110
01-24-2006, 20:30
da ne povqrva 4ovek

WwanAdoO
01-24-2006, 20:39
Ами от си4ко винаги във всякви настроения мога да слушам Drum and bass и jungle :D

lainagovna
01-24-2006, 20:41
кви са тея лигни поп моп, яко хард техно, габа, Дръм енд Бейс.... абе електроника да е. също според настроението ретро, и веднъж два пъти класики

AnnG
01-25-2006, 05:25
Mene zql jivot me e kefila folk muzikata i ni6to drugo i za ve4ni vremena 6te e taka. :lol:

PooR^CReaTuRe
01-25-2006, 11:28
на к'во се кефя ли ... Най-вече на метъл , но слушам и пънк от време на време . Но под метъл не разбирайте хеви , пауър и готик :D Кефя се на най-разлчни групики :) Нямам любими , просто съм на периоди :)

i'm so excited!
01-25-2006, 11:32
моля те, бъзикаш се нали?
ъм.. слушам ъъ пънк рок, стрийт пънк, анархо пънк, ой, ска - реге ска, стрийт ска, хардкор... ъ имам и някои електроники яки :shock: аз съм ебати музикалния помияр :shock:

ako znae6e ot kude idva nick-a mu 6te6e da znae6 dali se buzika ili ne...az ima li smisul da otgovarqm???

p.s.deeba kolko 6ibano 4e Casey Jones nqmay official site grupata e 4uk![/quote]
всъщност въобще не съм му гледала ника. не гледам кой пише, а КВо пише. тъй че.

`Death`Whore`
01-25-2006, 11:36
Mene zql jivot me e kefila folk muzikata i ni6to drugo
АА, ти си онази от бгтийн. Интересно ми е каква ти е представата за "фолк" музика.

Стеснителната
01-25-2006, 12:21
Mene zql jivot me e kefila folk muzikata i ni6to drugo
АА, ти си онази от бгтийн. Интересно ми е каква ти е представата за "фолк" музика.
Представата и е - Хепи бъъъъъъъъъъъъъъъъъъърррдд дейй ръгъда дъгъда так так - ръгъда дъгъда так таак.

midnight...
01-25-2006, 13:04
ами пънк,ска,ретро..

Worthless
01-25-2006, 13:27
еми може би най-много хеви и глем метъл... ф сми тфа може би са стиловете, дето най-много ме кефят... иначе траш, софт, малко ХК, блек МНОООООГО малко, емокор когато ми попадне... ае общо взето от всяка разновидност в метъла се намират ПОНЕ една две групи, дето да ме кефят...
и пънк слушам... НО само да не е некфо... от типа на гууд шарлот >.< секс пистълс, експлойтед, рамоунс, анти флаг... е такиа ;) (изяснявам за тия дето ще сметнат, че блинк са пънк... мухахаха)

DarkSanctuary
01-25-2006, 14:40
Метъл!

Death_F
01-25-2006, 14:44
melodic black, melodic death, hardcore, gothic и малко heavy...

01-25-2006, 14:45
Их как в последно време стана мега модерно да се слуша хардкор. Гледам вече всеки го числи към любимите си стилове...

Death_F
01-25-2006, 14:48
Их как в последно време стана мега модерно да се слуша хардкор. Гледам вече всеки го числи към любимите си стилове...Ам ...да аз откакто разбрах че е модерно и напраоооо полудях по тоя стил... http://forum.gorna.net/images/smiles/eusa_wall.gif :evil:

01-25-2006, 14:52
Их как в последно време стана мега модерно да се слуша хардкор. Гледам вече всеки го числи към любимите си стилове...Ам ...да аз откакто разбрах че е модерно и напраоооо полудях по тоя стил... http://forum.gorna.net/images/smiles/eusa_wall.gif :evil:
Не се и съмнявам :wink:

AnnG
01-25-2006, 15:09
Predstavata mi za pop-folka e...,otkude da znam.Ami vsu6tnost tova e liubimata mi muzika ot muni4ka.Svurzvam q s Amet i "Guzi guzi",ne bazikam se.Svurzvam tozi stil s hubavite tekstove na pesni na Ivana,Gloriq,Aneliq.Ne moga da kaja to4no.Haresva mi s dve dumi tazi muzika i tva e.Vseki si izbira,az sum izbrala i tolkoz. :lol: :wink: 8) :P :? :)

`Death`Whore`
01-25-2006, 15:15
Ан джи, ти каза "фолк", а това е съвсем различно нещо. Мнението ти за чалгата изобщо не ме интересува.

Worthless
01-25-2006, 15:17
Их как в последно време стана мега модерно да се слуша хардкор. Гледам вече всеки го числи към любимите си стилове...не е въпроса
какво е модерно
а дали ти харесва...
нео метъла също ме кефи, ама гледам никой не го е сложил... а според мене е дооооста по-модерно от хардкора...
и по кфо разбра, че е модерно? 0.о аз честно казано познавам само един човек (ф сми лично...) дето да може дори да го търпи :/

Стеснителната
01-25-2006, 15:19
УЛТРА МОДЕРНО Е направо!!! Абе вие наистина ли си вярвате бе!?!?? :shock:

`Death`Whore`
01-25-2006, 15:19
За да си модерен, е нужно само да казваш, че го слушаш.

`Death`Whore`
01-25-2006, 15:20
За да си модерен, е нужно само да казваш, че го слушаш. И познаваш само един човек, който може да го търпи? Ако приятелите ти са попъри, е разбираемо.

01-25-2006, 15:23
Их как в последно време стана мега модерно да се слуша хардкор. Гледам вече всеки го числи към любимите си стилове...не е въпроса
какво е модерно
а дали ти харесва...
нео метъла също ме кефи, ама гледам никой не го е сложил... а според мене е дооооста по-модерно от хардкора...
и по кфо разбра, че е модерно? 0.о аз честно казано познавам само един човек (ф сми лично...) дето да може дори да го търпи :/
Напротив. Времето на нео-метъла мина отдавна. Сега е времето на групи като Killswitch Engage, As I Lay Dying, God Forbid, Chimaira и т.н. Всички екс-нео метъли вече слушат гореизброените групи.

Worthless
01-25-2006, 15:31
За да си модерен, е нужно само да казваш, че го слушаш. И познаваш само един човек, който може да го търпи? Ако приятелите ти са попъри, е разбираемо.ъхъхъ... попъри дръжки
хеви и емо (предимно) ;)
просто не ги кефи и тфа е...
ъм... ае само на мене ли ми се струва супер тъпо да слушаш тфа, дето е "модерно". ае дебилщина е...

`Death`Whore`
01-25-2006, 15:33
Е, ти каза, че не им понася. Да не ти понася нещо е, когато те заболява глава от 3 секунди слушане и крещейки излизаш от стаята...това, че не ги кефи, е друг въпрос. Аз не го слушам, но намирам допирни точки с това, което аз харесвам.

Worthless
01-25-2006, 17:02
Е, ти каза, че не им понася. Да не ти понася нещо е, когато те заболява глава от 3 секунди слушане и крещейки излизаш от стаята...това, че не ги кефи, е друг въпрос. Аз не го слушам, но намирам допирни точки с това, което аз харесвам.е някой като нещо мноу го дразни използвам "не понася(м)". мухаха, беден речник :lol: (насрахме темата и мЕчока пак шъ ни се кара...)

Death_F
01-25-2006, 17:02
OMFS!Не знаете ли че най модерно ся е да се слуша чалга бе 93% от населението го правят ай ся сички почваме да слушаме азис!
П.С. Това да е "модерно" да слушаш даден стил според мен е ебахти тъпото особенно за хардкора...примерно тфа хич не се врзъва примерно на "модерните" дрешки или промерно дънки-в-ботуши глупостта...тфа са пълни bullshitz!!!Ся ако някой ми казже слушам ей такава музика щото е модерна аз е се гръмна тфа е ебаси тъпото пък аз слушам хардкор от бая време...то начи тая мода бая се е задържала тц тц тц...

Worthless
01-25-2006, 17:09
кой е казал, че ВСИЧКИ са некфи пози? стаа дума за тфа, че се е превърнало в мода. кфо, аз като се кефех на ЛП те още не бяха толкова модерни, ма нещо нашумяха и се 1 аз тогаа да бях казала "еми не е верно, че е мода, аз ги слушам отдавна". моме, невероятни логики вкарваш...
"модерно е" и повечето да слушат метъл... тфа връзва ли се на дрешките? ма като ги питаш кфо слушат "ел пи и еБънесънс" (видях едни такиа "фенки" на еБънесънс ф един метъл магазин... дамм, и бяха абсолютни "фешънки")
а ако става въпрос чалгата вече не е мода, просто хората си я слушат... (колко жалко... а има хора, дето уж са против чалгата а по цял ден висят пред телевизора на който за водещ канал е настроена "планета")

S8K
01-26-2006, 13:49
най-се кефа на drum'n'bass :twisted: ,но слушам и hardtechno...хаусче някой път за relax :!: :)

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-05-2006, 20:09
4ernoto tehnoto i pop-a nai me kefqt ... :) ina4e si padam i po metul makar 4e go otkazvam ....

BAD_GIRL_
08-05-2006, 21:21
i as poprincip slusham si4ko no predpo4itam pred techno i 4alga i kfat shte nai mno Haus 4e xaxaa tva e nai qkoto :smt020

Death In Solitude
08-05-2006, 21:23
Слушам звука от капките кръв, падащи на пода...

RedChil
08-05-2006, 22:37
Пънк,пънкрок,стрийт пънк,малко ска,всякакъв рок(стари групи),малко метъл(пак стари групи),гръндж.

midian
08-05-2006, 23:41
Амии...ъ..ъ..ъ рок, но всъщност се кефя на метъл, ама само тогава когато не съм в настроение за рап, ама като съм на купон като пийна и слушам чалга, то на купон друго не може да се слуша, ама всъщност съм си металяга - LINKIN PARK RULLZZZZ!Хаха,и аз така викам! :smt005

midian
08-05-2006, 23:43
Дет,блек и пауър метъл.

BeBencEto
08-06-2006, 08:02
аз слушам хаус техно и транс..от време на време като малко рок ама старите групи и така :-)

1921
08-06-2006, 11:58
Всякаква...
Ако съм нервен...нещо хард..старичко
Ако съм си гъзето и пуша...рапец яко с баса
Ако лудея...Кроуфиш, ПОД, Папа роуч
Ако съм мъртво пиян...и чалга слушам. Иначе я понасям, не съм като онези, които се превземат, та чак побягват.

I_love_dead_people
08-06-2006, 12:54
Аз не се ограничавам да слушам и да съм подвластна на някакъв си един стил музика. Каквото ми пуснат, това - поп, хаус, техно, транс, чалга, ретро, класическа, народна, рап, метъл... да, може да се каже, че всичко обичам!

psycho_girl
08-06-2006, 17:44
hm 4udni4koo i sama ne moga d aopredelq, punkove nqkvi sigurno, ska, ot tuk ot tam hardcore, regeta nqkvii, metul e silno kazano 4e slu6am, alternativ moje bi..... znam li.... :-k :smt005 :smt005 :smt073

macy_day_parade
08-06-2006, 18:44
ne si li li4i? :-s
PUNK-ROCK
kefqt me i bloodhound gang ma nai mnogo punk-rock slu6am :smt025

macy_day_parade
08-06-2006, 18:47
A,da!Eros ramazzotti i depeche mode s16to!Koncertite beha razbiva6ti,nai ve4e na DM :smt029

648541
08-06-2006, 20:39
4erno,tehno,4alga,rok awe kvo i kakto doide nqmam pretenci :::

Emocore
08-06-2006, 20:54
:roll:

IdiOtKa
08-06-2006, 21:21
rap,tehno,house,trance,retro..квото ми хареса ...само чалга не обичам ...мраза я !

mi6ka_barelinka
08-07-2006, 08:05
Kefi vsi4ko koeto radva yhoto.I vsi4ko koeto si zaslujava da slu6am t.e. koeto ima nqkakva stoinost.Mn zavisi i ot nastroenieto mi no vse pak samo hubavite ne6ta si zaslujavat. :) ;-)

forrzi
08-07-2006, 12:19
такаам
слушам доста неща
всичко без:сръбско,поп-фолк,гръцко,японско,китайс о,народна не слушам,р`н`б,в момента модерния поп ме отвращава,но харесвам разни други разновидности на попа-популярна музика с барабани и китарки(нещо като Arctic monkeys)
попринцип по-леки неща :D
обожавам секс пистълс,може да се каже че са ми любимата група
някой песни на пласибо,Garbage
дори слушам една песен на green day-jesus of suburbia,която НЕ Е пънк,защото грийн дей НЕ са пънк
песента за мен е поп с малко повече китари и барабани
ramones ми харесват,nirvana също,outcast,jamalski,uk subs,exploited
пфф...има доста,но това главно :-D
аа
и от българските някой песни на Стефан Вълдобрев и Миленита
тъпо,нали?на мин пък ми харесва
:-D
Beastie boys-те са първата ми любов,как можах да ги пропусна?!
и бийститата слушам

piska_
08-07-2006, 12:45
R&B, рап, метъл, поп, малку чалга, рок... много харесвам баладите :smt006

midian
08-07-2006, 12:51
:shock: Ся чета темата и гледам-повече от половината сте пълни музикални курви.Е това не мога да го разбера-как може да смесвате чалга с метъл,рап с техно и т.н? :shock:

sl1ck3r
08-07-2006, 22:23
...В момента се напъплиха сумати стилове...почти всеки нов изпълнител си измисля някъв стил, разновидност на това което всъщност е...това може и да е по-добре щото всеки иска да се изразява по собствен начин...
пък по темата - кефят ме "едновремешните" рап изпълнители --> Cypress Hill, Wu-Tang, от по късната епоха--> Ice Cube, Xzibit...но най-вече класиката - Snoop Dogg, Dre, Hitmann, KoKane...
но напоследък мноо зех да се зарибявам по Rammstein и Marilyn Manson :oops:

naMy4Ho_KoTe
08-07-2006, 23:24
- Drum&bass ( DJ Darkstep, Hyper, Ogonek, Cooh, Mitsobishi, Miniamba, Masaky)
- Tранс и подобни (Goa Syndrome, Psysex, Infected Mushroom)
- Darkwave, new wave, industrial (Type O Negative, Depeche Mode, Sopor Aeternus, Laibach, L`Ame Immortelle, Persephone, Lacrimosa)
- Руска музика, основно етно-рок и романси (Любэ, Белый орел, Смысловые галлюцинации)
- Полска музика (Wilki, Republika, Manam, Ptaky, Lerek, Mezo, Urszula i Budka Suflera)
- Чат-пат нещо от друга народност (разни opening-и на анимета - Haruka Kanata, Softball)
- Българска музика ( Авеню, Нова Генерация, Ревю, Остава, Мъртви Поети, Под Дъжда)
- Класическа музика (Бах, Бетовен, Шопен, Лист, Чайковски)
- Други (Enigma, Sting, Mylene Farmer, Children of Bodom)

08-08-2006, 01:43
Аз не се ограничавам да слушам и да съм подвластна на някакъв си един стил музика. Каквото ми пуснат, това - поп, хаус, техно, транс, чалга, ретро, класическа, народна, рап, метъл... да, може да се каже, че всичко обичам!
ОЖЕНИ СЕ ЗА МЕН!!!

yo-ma-nigga
08-08-2006, 09:58
sichko me kefi :]

08-08-2006, 10:34
<FONT COLOR="#FFFFFF" SIZE=7 FACE="Arial">RAP

mechanized
08-27-2006, 15:30
За мен движещата музика е Black-a ,тя ми е като батерия.Обожавам и обичам тази музика ,нейните идеи и завети,може би много по млада от метъла ,но много по- значима,красива и сложна като строеж.Любимци са ми групи като Drakthrone,Mayhem,Carpathian Forest,Anorexia Nervosa,Burzum,Ammattammen Bas ,Midgard,Diaokhi и много,много други.Също така обожавам dark ambienta,една електронна музика ,която винаги може да откликне на настроението ми или почти винаги.Тя те отпуска и те води там кадето никой не е стъпвал...Тази музика съществува като една от най - значимите неща ,които съм слушала в моето съзнание заради испълнители като Endura,Coph Nia,Raison d`Etre...Също така слушам и darkwave като се ограничавам само в Depeche Mode ,тази група която безкрайно много уважавам и обичам....

WwanAdoO
08-28-2006, 10:37
Всичко на което може да се трещи с natural power :-D ... общо взето почти всяква електронна музика ми харесва, стига да може да те дигне... иначе реге (ска, рага и т.н.), хип-хоп... ама електронното ми е в кръвта :mrgreen: :lol:

08-28-2006, 10:42
Пънк,пънкрок,малко ска,всякакъв рок(стари групи),малко метъл(пак стари групи),гръндж.

RAWRRR
08-28-2006, 10:45
-grunge
-punk и postpunk
-indie
-alternative
-ska

Nirvana,The smashing pumpins,Soundgarden,Muse,Radiohead,HOLE,LAMB,Bjork ,Pj Harvey,Tori Amos,Placebo,Plastic bo,Crowfish,Sex Pistols,Bullet for my valentine,Pearl jam,anime osts

навигатора
08-28-2006, 10:56
tuka kato gledam ima qko narod deto slusha techno :)

Gackt's_Shadow
08-28-2006, 13:31
http://www.youtube.com/watch?v=MHRu5LnScXs

I_love_dead_people
08-28-2006, 13:36
Аз не се ограничавам да слушам и да съм подвластна на някакъв си един стил музика. Каквото ми пуснат, това - поп, хаус, техно, транс, чалга, ретро, класическа, народна, рап, метъл... да, може да се каже, че всичко обичам!
ОЖЕНИ СЕ ЗА МЕН!!!

Ами добрее :-D

Tedi_sheep
08-28-2006, 20:21
House и Techno!От време на време по малко хубава чалгичка!А като му дойде времето вече и на по-тежки чалга парчета! \:D/ :smt005

koalka
08-28-2006, 21:02
Ами аз започнах малко да се зарибявам по Мерилин Менсън и Рамщайн.Евънесънс също слушам.

zoben_pitbul
08-28-2006, 21:20
industrial+evanescence

Paduan`
08-28-2006, 23:25
house , trance , Prodigy (tva si e stil) ...
baladite ot edno vreme

ROKER_KRIS
08-28-2006, 23:40
Retro , Techno ,Rock & metal malko baladi
uff za6to li bqh na Payner koncert, ne trqq6e se nabutvam , 4alga samo 0,99% ot pesnite sa hubavi

XePouH
08-29-2006, 10:04
ми слушам eazy-e (old school :D ) там слушам си реге,рага и българския хип хоп :D

slipknotic123
08-29-2006, 14:54
mi malko stranno ama slu6am metal,rap i rege :mrgreen: ot metal nai ve4e Slipknot, Nightwish, cradle of filth i Children of Bodom, rap ne komersialen-krs-ne, afu-ra i dr. rege-bob marley, Damian marley i dr. :mrgreen:

HeCu®
08-29-2006, 16:05
Използването само на главни букви в интернет пространството се счита за викане.Прочети правилата. А и темата е безмислена.

sk8girL
08-29-2006, 17:14
House , techno , trance ...

®©PeTq®©
08-29-2006, 17:14
БГ РаП ::: :-D

sl@d1cHk@
08-29-2006, 19:27
Абе предимно нео метъл си слушам ама и поп слушам доста и чалгичка си послушвам малко...абе зависи от настроението

AliceSw
08-29-2006, 19:42
хм нека и аз се вклю4а
гръндж, пънк рок, ска, хардкор, имокор, хард рок (стари групи), пауър и епик
да да знам си музикална курва съм ама кво да се прай :-D

bill_schrei
08-29-2006, 20:13
Значи аз слушам по принцип пънк,рок,метъл...Токио Хотел,Корн,ЛП,Килерпилзе,Хи М,Зилбермонд и др...ае чао от мен за ся \:D/

Amayo
08-29-2006, 20:33
РОк, Негри (само комерс рап), Хаус, Техно и сякви ДЖ бийтове, Хубава чалга и в пияно състояне - Хард чалга (пример - Рамзи шукареее, Лезли каручка МАЛЕЛЕЕЕЕ, чтри по четри олелеее и турбо дизел дебре-деЕЕЕЕЕ)

IKisseDAGirL
08-29-2006, 20:57
предимно хаус, но и денс, техно, транс, чалга, поп :mrgreen:

KingOfEdge
08-29-2006, 21:26
dance, rap, hip-hop,malko tehno

Amayo
08-29-2006, 21:40
предимно хаус, но и денс, техно, транс, чалга, поп :mrgreen:
ебати странната комбинация... как може да слушаш чалга и примерно следващана песен да ти е някъв пси транс :shock:
Оти да не е забранено? Даже ако се загледаш не сме единствените дето го слушаме тва.

ExpLozIvEn
08-30-2006, 07:45
Хаус и Хаус и Хаус и Хаус !

ive7o`
09-03-2006, 15:36
:)
ami as malko metul4e si padam ... tei 4e metul i black ;) ai ako nqkoi iska da mi pi6e na crazy_iv4e@abv.bg ako iskate mi vijte pic-a v sladur ive7o___ nomer 66445 :lol: :lol:

freaky_FK
09-03-2006, 15:47
tech house tribal house progressive house DnB i nqkvi malki dozi ot vsqkakuv vid druga muzika.

aliq
09-03-2006, 22:34
4alga tehno haus

teenage_drama_queen
09-03-2006, 22:36
техно малко, малко LP, поп и 4алга тва ми е страста-гюбеци :mrgreen:

BlOoD_rOsE
09-04-2006, 00:20
ами алтернативна,денс,техно,тр нс,хаус,метал и черно :) :::

FiSoLiNka
09-04-2006, 03:21
rap,bg hip hop ,tehno house i malko 4alga mn malko

WILD__BOY
09-04-2006, 06:11
Old School Rap
Gangsta Rap
Hip hop (low n Slow ;) )
Слушам като ме удари нещо и некви радио песнички

prodigy
09-26-2006, 00:27
nai-mn me kefi elektronnata myzika (po specialno rave-a),no kato cqlo sly6am si4ko

az_slunceto
09-26-2006, 08:07
влезте тука :arrow: http://www.google.bg/search?hl=bg&q=+%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B0&btnG=Google+%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D 0%B5&meta=lr%3Dlang_bg :arrow: вие сте :arrow:

NiKOLAN
09-26-2006, 14:14
предимно хаус, но и денс, техно, транс, чалга, поп :mrgreen: в този контекст написа синоними на една и съща дума

иначе аз маам на габа, днб, много хард техно и т.н...