PDA

View Full Version : Въпрос за девствениците



789789
01-22-2006, 15:30
Преди да се "отвори" девственицата трябва да има любовна игра, която да я възбуди много. Това е ясно, но все пак:
1. Когато се използват пръстите в любовната игра (т.е. да вкарваш пръстите във влагалището и да масажираш клитора), те могат ли да "отворят" момичето ?? :shock:

789789
01-22-2006, 15:41
По-точно исках да попитам: мога ли да масажирам клитора без да отворя момичето и къде е химената?

Dizi
01-22-2006, 16:24
можеш но не ако не е влажна (не питай как се разбиратва че ще ме отчаеш) та няма как да я отвориш ако само стимулираш клитора й той се намира в горната част на над входа на влагалището...а химена е навътре във влагалището ....има един лаф жена не се отваря с пръст а с ....

dready
01-22-2006, 16:28
По-точно исках да попитам: мога ли да масажирам клитора без да отворя момичето и къде е химената?

Би ли ме светнал как ще бръкнеш и оттам ще стимулираш клитора ????май нещо се пообърка или така ми се струва.

angelski_o4i
01-22-2006, 16:33
vij sega skapi qvno si mani4ak vse o6te!
e haide togava slu6ai kaka:
klitora e nad malkite sramni ustni koito zarvarqt vhoda na vlagali6teto.taka 4e ako go stimulira6(masajira6) nqma opastnost da ''otvori6''momi4eto.
za prast4etata-da vkarva6 prast4e(patvo ednoto i ako neq ne q boli i ne se otdrapva posle dve i taka....) i gi dviji6 leki4ko kato sa vatre v neq.posle ve4e dava6 s penis ako neq ne q boli mnogo.
himena-tova e cipa zatvarq6ta vhoda na vlagali6teto i nqma nikakva vrazka s klitora.toi e varte v momi4eto a klitora e otvan i se vijda dokato himena moje6 samo da go useti6.i sprast4eta nai veroqtno samo malko 6te raz6iri6 dupcicata koqto e varhu himena(ot neq izti4a menstrualnata krav na mackata).moje6 da go skasa6 s penis-toi 6te svar6i glavnata rabota.(e da moje i da ne se skasa parviq pat de,no....spoko)
aide skapi tva e na kratko
I NAI VE4E:
NE KARAI MACKATA NA SILA I NE Q NASILVAI.AKO Q BOLI SPRI PO DOBRE!IZ4AKAITE MALKO BOLKATA I DA OT MINE I AKO I DVAMATA ISKATE PROBVAITE PAK SLED MANI4KO.AKO NE 6TE IMATE I DRUGI PATI.VSE PAK E DOBRE I ZA DVAMATA DAE HUBAVO PREJIVQVANE! i da pi4 pomni:
MNOGO E VAJNO MACKATA DA E NAISTINA MNOGO,AMA MNOGO DOBRE VAZBUDENA(PODMOKRENA)I GOTOVA ZA AKTA!!!!!!!

12345
01-22-2006, 16:40
Мисля, че е важно човек да е бавен и нежен. Задължително е да бъде търпелив
и да не пришпорва нещата! :wink:

dready
01-22-2006, 16:43
Аз мисля ,че нашто момче обърка клитора с прословутата G-точка.Така че споко пич ,само го карай колкото е възможно по бавано.Не забравяй че никои не те гони и нямаш бърза работа особенно първия път.

LoRinSeR
01-22-2006, 16:54
vij sega skapi qvno si mani4ak vse o6te!
e haide togava slu6ai kaka:
klitora e nad malkite sramni ustni koito zarvarqt vhoda na vlagali6teto.taka 4e ako go stimulira6(masajira6) nqma opastnost da ''otvori6''momi4eto.
za prast4etata-da vkarva6 prast4e(patvo ednoto i ako neq ne q boli i ne se otdrapva posle dve i taka....) i gi dviji6 leki4ko kato sa vatre v neq.posle ve4e dava6 s penis ako neq ne q boli mnogo.
himena-tova e cipa zatvarq6ta vhoda na vlagali6teto i nqma nikakva vrazka s klitora.toi e varte v momi4eto a klitora e otvan i se vijda dokato himena moje6 samo da go useti6.i sprast4eta nai veroqtno samo malko 6te raz6iri6 dupcicata koqto e varhu himena(ot neq izti4a menstrualnata krav na mackata).moje6 da go skasa6 s penis-toi 6te svar6i glavnata rabota.(e da moje i da ne se skasa parviq pat de,no....spoko)
aide skapi tva e na kratko
I NAI VE4E:
NE KARAI MACKATA NA SILA I NE Q NASILVAI.AKO Q BOLI SPRI PO DOBRE!IZ4AKAITE MALKO BOLKATA I DA OT MINE I AKO I DVAMATA ISKATE PROBVAITE PAK SLED MANI4KO.AKO NE 6TE IMATE I DRUGI PATI.VSE PAK E DOBRE I ZA DVAMATA DAE HUBAVO PREJIVQVANE! i da pi4 pomni:
MNOGO E VAJNO MACKATA DA E NAISTINA MNOGO,AMA MNOGO DOBRE VAZBUDENA(PODMOKRENA)I GOTOVA ZA AKTA!!!!!!!

Хвани си кака да те утрака :wink:

789789
01-23-2006, 18:06
AZ dokolkoto znam ako ne e otvorena ne moje da ima orgazym, a to v kakvo to4no se izrazqva orgazma pri momi4etata?? Iskam po pylen otgovor (ako moje) :)

kurabiika
01-23-2006, 20:26
AZ dokolkoto znam ako ne e otvorena ne moje da ima orgazym, a to v kakvo to4no se izrazqva orgazma pri momi4etata?? Iskam po pylen otgovor (ako moje) :)
Щом не е отворена може да изпита оргазъм чрез клитора, тоест клиторен оргазъм.При по продължително търкане с пръсти(навлажнени)би трябвало да стигне до оргазъм, стига да го правиш както трябва, не че е голяма философия, но все пак трябва да имаш малко усет и да разбереш дали по начина по който го правиш й харесва(сега не питай как точно трябва да го правиш, няма точна формула, ще ти дойде отвътре).Също така може и да я близнеш, така де, да й направиш шпакла, много е готино и също може да стигне така до оргазъм.