PDA

View Full Version : Vupros za modata tazi godina:)))



DeSiTo0o
01-22-2006, 16:03
Zdraveite.
Zna4i vednuj 4etoh v neta 4e 2005 godina be6e godinata na petela i zatova ima6e tolko 6areni dre6ki-kolkoto po-6areno,tolkova po-dobre...
Moqt vupros e sega 2006 na kakvo e godinata?I sledovatelno kakva predpolate 4e 6te bude modata? :roll:

HereTodayGoneToHell
01-22-2006, 16:17
Еми 2006 е годината на кучето. Но каква ще е модата - не ме интересува въобще, щото никога не съм се водила по нея. Обличам това, което ми харесва, независимо дали е модерно или не! Модата е за овцете! Някакъв си там френски педал да ми обяснява кое е хубаво и кое - не! Да, да! Успех!

i'm so excited!
01-22-2006, 16:20
последния писък на модата е да си закачиш табелка на челото, на която да пише 'пазете се - много съм тъп'

01-22-2006, 17:08
последния писък на модата е да си закачиш табелка на челото, на която да пише 'пазете се - много съм тъп'

И кво щом го казваш начи си го пробвал,а и щом е последната мода,значи ти не си демоде!ПОразкажи малко .... :lol:

а по темата:
Като гледам,то май и тази година ще е модерно големия кич! :D

RoyTheReaper
01-22-2006, 19:10
tazi godina izkliu4itelno modni 6te budat gotvarskite 6apki :lol: pomnete mi dumata :P

12345
01-22-2006, 19:16
Не съм в крак с модата, но не мисля, че тази година ще има някаква особена промяна! Най-много някой да го карат ретро... :wink:

^FaiNt^F
01-22-2006, 19:18
emi edna fe6yn frka tvyrdi 4e jyltoto 6tqlo da byde na moda :x samo 4aka da se stopli malko da se zapasi s jylti dre6ki :shock: no ne znam dali e taka :roll: ne me vylnuva mnogo jivo modata :?

rusalkata_
01-22-2006, 19:35
и аз въобще не се водя по модните тенденций...нося си това което ми харесва и в което се чувствам удобно!никога няма да тръгна със някакви дрехи които въобще не ми харесват само защото са на мода...модата е глупаво нещо!!! :roll:

i'm so excited!
01-22-2006, 20:11
последния писък на модата е да си закачиш табелка на челото, на която да пише 'пазете се - много съм тъп'

И кво щом го казваш начи си го пробвал,а и щом е последната мода,значи ти не си демоде!ПОразкажи малко .... :lol:
D

ами първо съм момиче. но тфа е само за умните подробност. друго - аз за мое АМА НАЙ-ГОЛЯМО СЪЖАЛЕНИЕ ( :cry: ) никога не съм била в крак с модата, и няма и да бъда. тия МОДЕРНИТЕ неща ги оставям на теб да им се радваш=)

gorskata_feja
01-22-2006, 20:38
ne mi dreme kva 6te e modata 6toto az obli4am kvoto si iskam i kvoto mi e udobno, a tiq tupi gluposti ot sorta na "tazi godina 6te bude moderno jultoto s otenaci na lainqno kafqvo..." e qsno kude moje da si go zavrete (izvinqvam se za izraza) se pak ne e vajno da si ednakuv sus si4kite po ulicata i da ne moje da se otli4i6, 6toto tiq uj modernite kato idat na edno mqsto prili4at na stado OVCE :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

egrgergetge
01-22-2006, 21:55
ебати тъпотата! :shock: то не бяха разни шалвари,грозни шарании....онзи отвратителен цвят "пепел от рози"....бляк...да мре модата! :x

12345
01-22-2006, 22:00
Едно е ясно! Модата почва да се повтаря. Определено пак на мода може да е нещо ретро... :roll:

DeSiTo0o
01-23-2006, 10:05
A spored men puk 6tom e godina na ku4eto,moje da budat moderni po tumni cvetove-kato kafqvo naprimer.
Pove4eto ot vas kazvat 4e ne gi intersuva modata i 4e tva e tupo ne6to.Ne za vseki e taka oba4e.Kato mislite modata za tupo ne6to 6te vi pomolq da ne pi6ete v temata,za6toto o6te po tupo e da se 4etat edni i su6ti mneniq edno sled drugo...
:roll: :wink:

Death^Forever
01-23-2006, 10:13
Не съм в крак с модата, нито ме интересува, тъй като също нося това, което ми харесва, удобно ми е и ми утива...забелязах обаче, че повечето момичета се водят по уж модните тенденции и всичко живо е напъхало дънки в ботуши...пуу...още малко и полите ще си напъхат вътре...много е тъпо като изляза и да видя как всички са еднакви и се мислят за интересни, тъй като са модерни...направо оставам без коментар...тази така наречена мода явно убива мнението на доста хора и ги прави еднакви и прозрачни :roll:

DeSiTo0o
01-23-2006, 10:39
Не съм в крак с модата, нито ме интересува, тъй като също нося това, което ми харесва, удобно ми е и ми утива...забелязах обаче, че повечето момичета се водят по уж модните тенденции и всичко живо е напъхало дънки в ботуши...пуу...още малко и полите ще си напъхат вътре...много е тъпо като изляза и да видя как всички са еднакви и се мислят за интересни, тъй като са модерни...направо оставам без коментар...тази така наречена мода явно убива мнението на доста хора и ги прави еднакви и прозрачни :roll:
I tva e vqrno :?
No...kakvo da se pravi...az gledam da sum v krak s modata i ne mi puka dali drugite mislqt 4e sum kato tqh.Vajnoto e na men da mi e udobno. :roll:
A za tazi moda "dunki v botu6ki" nqmam ni6to protiv,za6toto po mi topli kato dunkite sa mi v botu6kite,su6to taka ne se vla4at po zemqta i ne se nalaga da gi navivam. :wink:

Death^Forever
01-23-2006, 11:14
DeSiTo0o, мога да приема, че си от тези, които се водят по модата, но явно просто, защото ти харесва на теб, а не защото искаш да приличаш на останалите и да си голямата работа...Мда, всичко си има плюсове, включително и това с ботушите, обаче тук въпросът опираше до това дали повечето момичета (а пък и момчета де) ги носят, тъй като са фльорци или, защото така им харесва...и преобладава първата причина сякаш :roll:
Иначе и аз си мисля, че явно по-тъмните цветове ще са на мода тази година...което от една страна ме радва, понеже много обичам черните дрехи :D

i'm so excited!
01-23-2006, 11:29
то пък все едно не е модерно да носиш кецове!? вярно, че кеца си е хубава удобна обувка, но и тя стана 'модерна'=) тва е положението. има 2 вида фешънки. единия вид са с къси якенца и дънки в ботушите, а втория вид фешънки са с кецове и плюят по първия вид фешънки. а всъщност са абсолютно същите :? еднакви. роботи. клонинги.
е щом ви е приятно да сте такива.. :roll: 8)

DeSiTo0o
01-24-2006, 10:52
то пък все едно не е модерно да носиш кецове!? вярно, че кеца си е хубава удобна обувка, но и тя стана 'модерна'=) тва е положението. има 2 вида фешънки. единия вид са с къси якенца и дънки в ботушите, а втория вид фешънки са с кецове и плюят по първия вид фешънки. а всъщност са абсолютно същите :? еднакви. роботи. клонинги.
е щом ви е приятно да сте такива.. :roll: 8)
A ti kvi iska6 da sme?

i'm so excited!
01-24-2006, 10:55
въпроса не е аз кво искам. тъжно е това, че ти е приятно да си точно като всички останали :(

DeSiTo0o
01-24-2006, 11:02
въпроса не е аз кво искам. тъжно е това, че ти е приятно да си точно като всички останали :(
Na men ne mi puka. :wink: Vse edno mi e dali sum kato drugite ili ne...ako se 4uvstvam dobre vsi4ko si e OK :wink:

i'm so excited!
01-24-2006, 11:09
въпроса не е аз кво искам. тъжно е това, че ти е приятно да си точно като всички останали :(
Na men ne mi puka. :wink: Vse edno mi e dali sum kato drugite ili ne...ako se 4uvstvam dobre vsi4ko si e OK :wink:

е това е важното :D

DeSiTo0o
01-24-2006, 11:13
Mnogo qsno 8)

S8K
01-24-2006, 11:30
ХА!Ква мода бе кви са тия неща,4 години уча Моден Дизайн и никога не съм била в крак с модата...тва е най-тъпото...обичам да съм различна,мисля че успявам поне малко...
:arrow: и все пак просто напиши в google модата през 2006 и сезона за който искаш и си готова...


"Мухоморка!"
Anti Fashion Shop :!: :twisted: