PDA

View Full Version : Helpe to mi



JeLaNaTa^{}
01-22-2006, 17:18
Tkaamm...az sa var6tam s nov problem.Ve4e skasah s gajeto mi det vi govorih za nego(nadareniq) i sq molq za pomosh6t za edno drugo mom4e.na4i nii sa sre6nahme v sylvera.az bqh s moite grujki i toi s nqkfi neguvi priiateli.i sedime si nii i izvednaj toi idva i mi vika-zdravei o4arovatelna krasavice,moje li da posedq pri teb.i az vikam-ne ne moe,nmz.i toi si zaminai sled tfa kat sa pribirah toi ma presre6tna v ena ulica i mi vika-kak smee6 da otkazva6 na takav kat men,nai6 li kolko jeni sa biqt za mene.i az vikam-mi nz ma az nqma sam ot tqh.i togaa toi sa qdosa i ma sgrab4i silno i nz ko 6te6e da naprai ma togava doidoha drujkite mi i toi si zamina.lo6oto e 4e posle razbrah 4e e ot moito u4ili6te i 4e sa vodel za golqm svalq4 a az sam mu bila nakarnila samu4uvstvietu.ama ko da napraq-az sam hodila s mn po hubavi mom4eta i toi mi se vijda naprao grozen...problema e 4e sq si nqmam gaje da ma za6titava a toq sa okaza stra6en tip...da se prejalq li da se varna pri stariq si na kolene za da imam nqkoi pone...6tot s nego do men nikoi nqma da ma pipne?! :?

01-22-2006, 17:27
кой ш'ти го чете т'ва ? или го напиши на кирилица или поне си оправи заглавието....

Azlan
01-22-2006, 17:32
децка радост

Dr. Kazimbutt
01-22-2006, 17:33
Не му обръщай внимание на тоя. Жалък тип е. Съмнява ме, че ако ти си имаше гадже тоя смотаняк щеше да е толкова арбап.

Ekita
01-22-2006, 17:36
Лелее,седни и прочети някоя книга...

Dizi
01-22-2006, 17:38
алооо дечурлята първо се научи да пишеш после пускай теми на английски кво ви става бе дидиии......на английски седнали а земете се променете фамилиите с оч отпреде .....нямам думи изобщо не съм ти чела поста ....отвратих се

IKisseDAGirL
01-23-2006, 08:01
според мен е тъпо да си имаш гадже само за да те защитава, земи си един бодигард по добре тогава :roll: пък и няма смисъл да се унижаваш да се връщаш при бифшия. Ако имаше някви чувства към него разбирам, ама просто ей така.... :roll: за ония "сваляча" забрави - няма смисъл да му вдигаш самочувствието и да му ставаш поредната бройка :twisted: :oops:

mnogomili4kata-sf
01-23-2006, 08:07
Ти изобщо мозък имаш ли!?!?