PDA

View Full Version : Kak da go nakaram da me zabravi???



FiRe_LaDy
01-22-2006, 17:38
Kak da nakaram edno mom4e da me zabravi!Toi ne e nqkoi hlapak da ne znae kakvo iska i tova da e moment na slabost!Da si misli,4e e lubov a da e samo prevli4ane!Ne,ne e taka!Toi e po4ti na 20,a az edva na 14!Imam si priqtel,koito obi4am mnogo i dyrja na nego!No tova mom4e go vijdam vseki den!Gledam kak se izmy4va zaradi men,kak go radva i malkoto vreme prekarano s men,kak e usmihnat kogato i az sym usmihnata,kak tyji s men i o6te bezbroi mnogo ne6ta! :cry: No az nqmam tezi 4uvstva kym nego!Priemam go samo kato priqtel i ni6to pove4e!Kakvo da pravq?Kak da go nakaram da me zabravi,da me ima samo kato priqtelka,kakto drugite!Naranqvam go postoqnno,za6toto ne moga da otvyrna na 4uvstvata mu,a da go lyja nqma smisal!Posle 6te go boli mnogo pove4e!Boje nz ve4e .. ne izdyrjam!
pls kajete kakvo da pravq :cry: :cry: :cry:

HeDa
01-22-2006, 18:51
Su6toto mi se slu4va v momenta i na mene ama napulno sy6toto - mom4eto e na 20,samo 4e ne sym na 14 a sym na 16... Nqma drug na4in osven toi sam da se otkaje , toi trqbva da razbere , 4e ni6to nqma da stane m/u vas i da se otkaje , koeto nqma da stane lesno ako naistina mnogo te obi4a - kakto e v moq slu4ai..Ei sega v 4ata predi minuti tva sy6toto mom4e mi kaza 4e nqma da izliza ot tqh izvestno vreme , toi ne mi kaza pri4ina , no se razbira 4e iska da me zabravi i za tova nqma da izliza...Mislq 4e nqma da izliza okolo mesec puk moje i pove4e :roll:

midnight...
01-22-2006, 19:04
ми например не му се мяркай пред очите :idea:

Jony|R
01-22-2006, 19:07
2 neshta mojesh da napravish !!!!! da napravish taka da ne se vijdatate ! taka e nai dobre moje da e vluben ama 6te mu mine ! :P spox prosto ne trqbva da te vijda po vuzmojnost . ili puk moje i da go naranish ama 6te go boli mnogo po malko ot kolkoto da 4akash i da se vijdatate vseki den stava po lo6o . napravi taka 4e da nqma nadejda za nishto .! tova e . drush se drupnato grubo ama ne mnogo .Toi sam 6te se otkaje

12345
01-22-2006, 19:09
Ами колкото по-скоро му кажеш какво смяташ, че има между b=vas и му изясниш ситуацията-толкова по-добре и за двама ви! :wink:

LP_girl_14
01-22-2006, 19:15
Няма как насила да го накараш да те забрави!Когато един човек е намерил място в сърцето ти много трудно може да излезе от там.Кажи му че не искаш да го нараниш,че заслужава някоя по-добра от т еб,която ще отвърне на любовта му.Със сигурност няма да му е лесно да те забрави,щом чувствата му са толкова силни,но времето ще излекува раните му...

GreenLadyM
01-22-2006, 19:36
spri da se vijdash s nego za izvestno vreme,taka shte se opita da te zabravi!A i mu obqsni zashto go pravish!

sisonka
01-22-2006, 20:08
kaji mu 4e neispitva6 4uvstva kam nego,vqrno e 4e 6te go narani6 no vse pak e po dobre da ne se laje 4e 6te stane ne6to m/u vas za6toto se naranqvate po mejdu si ili prosto izbqgvai da se vijdate.no spored nem e po-dobre da mu kaje6 kakvo izpitva6

FiRe_LaDy
01-23-2006, 17:58
Mnogo pyti sam mu kazvala 4e nqma ni6ot da se polu4i mejdu nas,no toi prosto se nadqva tova da se promeni!Az se dyrja po gadni4ko s nego,govorq mu za priqtelq mi,kolko sam vesela,koga 6te izlqza s nego ... no nqma kak da go izbqgvam!seki den na trenirovki se vijdame!I toi mi kazva 4e tova e edinstveniq mu hubav 4as prez denq! :cry: Osven da napravq ne6to gadno i toi da me namrazi - drug na4in ne vijdam ve4e ....

`w8inK`f0r`y0u`
01-23-2006, 18:13
Ami kak kakvo...seki problem se re6ava 4rez govorene, ne 4rez stoene:)za tfa az 6e te posyvetvam da si poprikazva6 hybavo s nego, da my obqsni6 nai-spokoino kak stoqt ne6tata.dai my da se razbere, 4e ti OBI4A6 tvoq priqtel i 4e ne iska6 da se razdelq6 s nego, 4e vi e hybavo zaedno i prosto my kaji, 4e ne ste edin i za dryg i da spre da te haresva!ne my kazvai da ne ti dosajda, 6ot tva e obida kam nego i 6e my stane mnogo gadno.Kaji mu, 4e iska6 da ste priqteli, no da ne si i pomislq da stane ne6to mejdy vas, 6oto togava..6te trqbva i da ne ste priqteli daje!dosadno e nqkoi samo da ti hodi po gyza,zatfa kolkoto moje po skoro my kaji kvo misli6 po vyprosa:)znam, 4e 6e se spravi6, razbira se ako ima6 jelanie, a az vijdam 4e ima6 i to go0o00olqmo:))))))! :D :D :D

qnu4kaa
01-23-2006, 20:58
e,ne ne.. :) stranno,no fakt.. ili napravi taka,4e da ne se vijdate,ili mu nameri priqtelka..e,pyrvoto estestveno e po-uda4no..az ne znam kakvo pi6a sega,mn mi se spi..no i ot dvata varianta ima nqkakva kiriq :oops: :lol: