PDA

View Full Version : Песимистична нация ли сме?



12345
01-22-2006, 19:16
Мисля, че нямаше такава тема. Реших да ви задам една анкета, а знам че всяка една е един ви социалогическо проучване!
Та вие как смятате? Песимистична нация ли сме? Ако да, защо? Има ли някаква определена причина или това е просто съдбата на нашия народ?:roll:
Вие сте? :wink:

HopeLesss
01-22-2006, 20:00
Мисля, че даже сме прекалено самоуверени в себе си и смятаме, че сме добри във всичко. Бива ни да обвиняваме другите, но не и да гледаме грешките първо в себе си. Добре щеше да е да сме малко реалисти... Оптимизма според мен не е лошо качество, но не трябва да се прекалява...

miloto_girl_4e
01-22-2006, 20:25
според мен НЕ сме песимисти,а просто реалисти :!: :wink:

GreenLadyM
01-22-2006, 20:43
pesimisti!Zashto....ami zaradi cqlata ni durjava,zaradi pravitelstvoto,zaradi taka nare4enite grajdani koito ne se imat za takiva...zaradi bednostta,zaradi nivoto ni jivot....moje bi prosto zashtoto nqma za kakvo da sme optimisti!Zashtoto tazi strana nqma da se opravi skoro i ne go kazvam zashtoto "vsi4ki taka kazvat",a zashtoto ne vijdam nikakvo jelanie za razviete,za borba,za nqkakvi celi...vseki gleda da se mahne ot tuk!I zashto v takuv slu4ai da sme optimisti,kato pesimistite sa mn pove4e...dori i malkoto ptimisti zagubvat nadejda!

Pe666o
01-22-2006, 21:10
pesimisti sme uvi...pove4eto..az ne sum! :)

Death^Forever
01-23-2006, 10:42
Малко оптимисти останаха, мисля :roll: И сред тях са най-вече по-малките, които още не са смачкани от живота и както се казва нищо не разбират...Естествено, има си и плюсове, има и защо да сме оптимисти...Но с това ниво на образование, с този живот, с тази бедност - естествено е да губим надежда и вяра...не знам, всеки за себе си, останали са ни малките неща в живота, които те карат да се усмихнеш...Няма нужда още повече да си усложняваме положението :wink:

ht_7j
01-23-2006, 17:21
Tova, koeto az sam zabelqzala e, che vseki e s mnogo golqmo samochuvstvie i vinagi se stremi da go iztakne, no kato tzqlo nikoi ne vqrva, che e vazmojno neshtata da tragnat kam dobro. Vseki samo obqsnqva kak toi/tq biha svarshili neshto mnogo po-dobre, a kogato mu se dade shans, bqga. Kato tzqlo sme pesimisti, a indivudalno-strahlivtzi.