PDA

View Full Version : Moderated: Ходим от 1год., но тя не иска да правим секс...



Nqma Ime
01-22-2006, 19:05
hora super mn sym se depresiral...s priqtelkata mi napravihme godina vsichko e ok obichame se kakto se kazva no uchudvashto zashto neiska da napravim onova koeto mnogo hora narichat vyrhovnoto udovolstvie {SEX}... :( veche nZ dali prosto se iska vreme ili pak e reshila da ne e smen ... opitvam se da i podgovorq a tq prosto me otrqzva edva li ne... KAKVO da pravq...da prodyljavam li izobshto vryzka bez sex...posyvetvaite me neshtu molq vi...

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

Ekita
01-22-2006, 19:10
ЕДНА ГОДИНА!?Една година без секс?Ходите 1,словом една година, и не сте имали сексуално преживяване??Мммм....
Аз не съм плитък чове,още по-малко отдавам на секса най-голяма важност в една връзка.Напротив,обичаш приятеля си повече,от колкото някога съм си представяла,че е възможно.Ние също сме заедно от една година и при мисълта,че е можело до сега да си стоим на невинни целувки..
Просто не е нормално,миличък.Ако тя наистина те обича и те иска,няма как да не пожелае да е стеб,няма как да не я възбуждаш,няма как да не те иска!Просто за мен това означава че нещо не е както трябва...
П.С.Това между другото не важи ако сте на по 12-13 години...Тогава ще ви дърпам ушите и на двамата и ще й кажа браво,че държи на себе си...

Atika
01-22-2006, 19:10
Ami to e hubavo da imash seriozna vrazka, da obi4ash i tn .. sexa ne trqbva da se postavq na 1vo mqsto , no pyk bez sex .. ili trqbva da ste 5-6 klas ili neznam .. Ta utochni se na kolko ste i dali i dvamata ste devstveni ..

01-22-2006, 19:12
кофти ситуация...опитай се да поговорите аджеба каква е причината та да не иска...

NqmIme
01-22-2006, 19:14
Em da devstveni sme...i lichno men me e po sram shtoto seki veche se hvali s negovite prejivqvaniq i se chustvam super nelovko...a momicheto go obicham do dynoto na dushata si...mi na po 16 az tq 1 god po malka...mislq che triabva ima neshtu veche no dori i nZ kak po zaobikolen pyt da ig o pdonesa zahtoto qvno diretnoto otkrovenie ne vyrshir abota... :{{{

cbJI3u4ka
01-22-2006, 19:14
1. ако си правил секс преди да тръгнеш с нея, е нормално да ти е дискомфортно че тя не ти пуска. на колко е? ако е на 15 или по малко и за нея е нормално това което описваш. ако не е навършила 16 не ти препоръчвам въобще да я кандардисваш. трябва да е достатъчно зряла да реши сама.
2. по скоро си мисля че си девствен щом цяла година си изтраял без секс. ако съм права въобще недей да й даваш зор на колкото и години да сте и двамата. както казах тя сама ще реши. пък ако не ще го напраиш с друга
3. що пък да е решила да не е с теб щом не ще да праите секс?!?!??? напротив момичето явно те обича заради други неща


и тва да си ДЕПРЕСИРАН щото не ти пускат.... ми що си с нея като искаш ссамо секс ебати

01-22-2006, 19:16
Em da devstveni sme...i lichno men me e po sram shtoto seki veche se hvali s negovite prejivqvaniq i se chustvam super nelovko...a momicheto go obicham do dynoto na dushata si...mi na po 16 az tq 1 god po malka...mislq che triabva ima neshtu veche no dori i nZ kak po zaobikolen pyt da ig o pdonesa zahtoto qvno diretnoto otkrovenie ne vyrshir abota... :{{{

остави ги другите да се хвалят
аз започнах открито да говоря за това че правя секс 2-3 години след като почнах. просто в тийнейджърските години който се хвали общо взето нищо не е правил затва и аз съм си мълчала. щом я обичаш ходете си пък някой ден тя сама ш си поиска, ще видиш

Atika
01-22-2006, 19:17
Ami malko e stranno ..ne che e koi znai kolko golqma .. ama da si na 15 i da imash vrazka ot godina i da ti lipsva jelanie za sex .. si e napravo nenormalno .. a nqkoga probvalili ste .. moje ot tam da q e zabolqlo i da ne iska .. znam li .. no ako ne si q dokosval i s prast i da se darpa ..

Ekita
01-22-2006, 19:21
и тва да си ДЕПРЕСИРАН щото не ти пускат.... ми що си с нея като искаш ссамо секс ебати
А това е ебати и малолетното изказване!И ако имаш 13 години ще ти дам награда!Значи той,момче на 16,на което хормоните му бушуват като за световно си стои на задника и си търпи 1 година,ти сега го изкара,че я иска само за секс?Имаш ли някаква връзка с главния мозък,или по-скоро не???
Кога ще проумеете,че секса не е жертва от страна на момичето?Че е най-нормалното и здравословно и приятно и прекрасно нещо,което можеш да споделиш с любимия човек!И една година е повече от достатъчно доказателство,че той има истински чувства към нея!
Сега,друг е въпросът,че тя е малко по-малка и сигурно не се чувства готова за това.Бтраво,че не си препирал и си чакал,защото пък 14 си е направо абсурдна възраст...
Я ми кажи,вие натискате ли се?В смисъл галиш ли я,целуваш ли я малко по-страстно?Възбуждал ли си я?

HopeLesss
01-22-2006, 19:22
П.С.Това между другото не важи ако сте на по 12-13 години...Тогава ще ви дърпам ушите и на двамата и ще й кажа браво,че държи на себе си...

Добре че сложи това П.П. щото щях да ти казвам, че аз ходих 1 година с приятеля си преди да му пусна точно поради тази причина че бях малка... :D
По темата - може би не е готова, може би не я предразполагаш. Не търси вината само в нея...

NqmaIme
01-22-2006, 19:22
em ne sme ostavali chensu kazano na tolkova samotno che da pravim neshtu...dori ne sme se vijdali po koja kakto se kazva...i veche pochvam neizdyrjam i me e strah ne naprava greshakta skysam s neq za da se izchukam s nqkoq... imam chustvoto che otvytre mi napira prosto da pravq s.. nZ :{{

cbJI3u4ka
01-22-2006, 19:25
А това е ебати и малолетното изказване!И ако имаш 13 години ще ти дам награда!Значи той,момче на 16,на което хормоните му бушуват като за световно си стои на задника и си търпи 1 година,ти сега го изкара,че я иска само за секс?Имаш ли някаква връзка с главния мозък,или по-скоро не???
Кога ще проумеете,че секса не е жертва от страна на момичето?Че е най-нормалното и здравословно и приятно и прекрасно нещо,което можеш да споделиш с любимия човек!И една година е повече от достатъчно доказателство,че той има истински чувства към нея!
Сега,друг е въпросът,че тя е малко по-малка и сигурно не се чувства готова за това.Бтраво,че не си препирал и си чакал,защото пък 14 си е направо абсурдна възраст...
Я ми кажи,вие натискате ли се?В смисъл галиш ли я,целуваш ли я малко по-страстно?Възбуждал ли си я?

ми не е жертва секса за мене например и за всяко момиче което го е правило вече
не не съм на 13 на 17 съм. направих го за пръв път на 13 и не можеш да си представиш как съжалявам понякога за тва че не изчаках но тва е отделен въпрос

и казах ДЕПРЕСИРАН. хубу кофти ми е като не са ме таковали известно време, изнервям се и т.н.ама да се ДЕПРЕСИРАМ!??!??!?
освен тва сигурно ти си тая на 14-15 щом за теб всяко момче на 16 трябва да е правило секс. аз дето съм момиче като бях на 12 ми бушуваха хормоните тъй че знам кво е няма нужда да ми обясняваш.

Atika
01-22-2006, 19:28
Vij sq .. nqma da q rejesh , momichetata si predstavqme neshtata po drug nachin kato sme na 15 (ili pone az si gi predstavqh..) Prosto izgoni vashte, pokani q na gosti, zapali nqkoq svesht,pusni nejna muzika i tem podobni manii ot filmite (vse pak 1viq pat trqbva da e specialen .. ) i ako i togava se drapne znachi ima neshto neredno v neq .. :!:

Ekita
01-22-2006, 19:30
абе,слънце,какви са тези истории...?Не били оставали на саме...За една година?Вие домове нямате ли си?Градинки,пейки,плажове?А з например се възбуждам само като се притисна до приятеля си,докато го целувам за чао,а и на него му се случва нерядко...Ако има сексуално привличане между двама души,то няма как да бъде скрито или задържано...още по-малко дори да не си оставал с нея насаме...Защо?И какво искаш да ми кажеш,че вие страстни целувки и галения не сте практикували?Започвам да се съмнявам,че си на 16...
Най-голямата глупост би било да я зарежеш и да отидеш да се изчукаш с някоя.Сексът е хубаво нещо,именно защото е с човека,който искаш,а не просто защото правиш секс...

NqmIme
01-22-2006, 19:34
vij sq na 16-sym...kanil sym q u nas mn pyti tq ne e iskala doide zashto? zashtoto e bilo sram ili pak neudobno pylni gluposti za men... a dopkolkoto strasni celuvki iamlo e da....dokosval sym q pochti nasqkade s ryce s izkliuchenie na picheto...taka che ne misli che sam nqkoi super zacepen prosto nemoga e nakaram stignem do polov akt...

Ekita
01-22-2006, 19:36
ми не е жертва секса за мене например и за всяко момиче което го е правило вече
не не съм на 13 на 17 съм. направих го за пръв път на 13 и не можеш да си представиш как съжалявам понякога за тва че не изчаках но тва е отделен въпрос

и казах ДЕПРЕСИРАН. хубу кофти ми е като не са ме таковали известно време, изнервям се и т.н.ама да се ДЕПРЕСИРАМ!??!??!?
освен тва сигурно ти си тая на 14-15 щом за теб всяко момче на 16 трябва да е правило секс. аз дето съм момиче като бях на 12 ми бушуваха хормоните тъй че знам кво е няма нужда да ми обясняваш.

Една година не е известно време...Една година е адски много време.Хайде ти изкарай една година без човека до теб да проявява каквото да е сексуално желание към теб и после ми викай че няма да си депресирана!Пък и аз не се заядох за това,а за изявлението ти,че той е с нея само заради секса...Което си е абсурдно,имайки впредвид,че секс не правят,а е минала,пак повтарям, една година.
И аз не определям възраст,на която всеки трябва да прави или не секс.Но когато си здрав,млад човек на съвсем нормална 16 годишна възраст и си имаш постоянна приятелка определено не виждам пречки да не го правиш.Друг е въпроса,че нашия човек явно дори не се е опитал да я предразположи и не знам какво иска тогава...

Ekita
01-22-2006, 19:41
vij sq na 16-sym...kanil sym q u nas mn pyti tq ne e iskala doide zashto? zashtoto e bilo sram ili pak neudobno pylni gluposti za men... a dopkolkoto strasni celuvki iamlo e da....dokosval sym q pochti nasqkade s ryce s izkliuchenie na picheto...taka che ne misli che sam nqkoi super zacepen prosto nemoga e nakaram stignem do polov akt...
А когато я целуваш и докосваш тя как реагира?Отпуска ли се,наслаждава ли се,показва ли ти,че иска още?Най-важното е да следиш реакциите на тялото й,то няма да те излъже.Ако се дърпа и не иска...
Няма начин да я накараш да правите секс,ако тя не го поиска...Но можеш да я предразположиш,можеш да се постараеш за нея,можеш да създадеш атмосфера,да я накараш да го поиска и само тогава ще я имаш.

WILD__BOY
01-22-2006, 19:44
Хвани я на тамно, натаркай я едно хубаво и така ще и се доправи секс че ше й умалеят краката .. и тогава БАМ ръгай чушката. За тва не се говори, а се прави ;)

cbJI3u4ka
01-23-2006, 07:03
Една година не е известно време...Една година е адски много време.Хайде ти изкарай една година без човека до теб да проявява каквото да е сексуално желание към теб и после ми викай че няма да си депресирана!Пък и аз не се заядох за това,а за изявлението ти,че той е с нея само заради секса...

ми явно просто не сме се разбрали въобще :) щото аз не съм казвала че той е с нея само заради секса. а това да ходиш една година с човек без да правите секс е възможно само при едно условие - ако и двамата са девствени. айде, точка по въпроса :)

Dizi
01-23-2006, 09:36
хммммм тя на 15 ти на 16 ....и си се депресирал че не сте правили секс...туй за едната година вярно не е приятно ама къде сте тръгнали да имате сериозни връзки....вие говорите ли си на тема секс изобщо.....имам чувството че още по някакъв начин ви е срам един от друг....а и да те питам след като ти не можеш да й кажеш какво те притеснява за каква връзка става дума та вие сте си кат приятелчета ходите си на разходчици туй онуй говорите си общи приказки....трудно можеш да ме убедиш че не се притеснявате да говорите открито след като казваш че не знаеш как да я предразположиш.....мога да ти кажа че съм била в същото положение....чисто и просто не ви е "уврял акъла" за нещо сериозно.Та за това че приятелите ти се хвалят,а ти си девствен струва ми се че това е основната причина толкоз да се депресираш, а не че приятелката ти не иска.Моя съвет е да пробваш да си по искрен и открит и да я предразполагаш първо да говори за това и в последствие ще видиш че ще ти има доверие и ще поиска сама да го направите....

VelinaShine
01-23-2006, 10:07
Караш я само на докатки...Вземете да седнете един път с нея и да си поприказвате ама едно хубаво са секса и защо не иска да го прави. Аз лично смятам, че я е страх от болката, защото и при мен беше така. И се опитай да я разбереш.
А за варианта със скъсването и изчукването на някоя друга въобще не ми допада. Ако я обияаш наистина ще я чакаш да стане готова (тук да кажа, че може би и на нея и се иска да го направи, ама може да я е срам да си каже, за да не я помислиш за няква курва)

01-23-2006, 13:48
ami ima vyzmojndost prosto o6te da ne se 4uvstva gotova i togava prosto 6te trqbva da iz4aka6 akonaistina q obi4a6 , no spored men nqma da e zle da postavi6 vyprosa iska li go ili ne. Ne 4e iskam da te pla6a no dvama priqteli imaha takava vryzka mom4eto si q aresva6e ne q nasilva6e 6toto toi e golqm pi4 i prosto ne e takv 4e da pri6porva ne6tata i kakvo stana mometo otide za mesec dva v 4ujbina i se izklati tam s nqkyv , da ne govorim 4e ai se zabi s o6te dvama , ne 4e ne6to da pravi mrysno na mom4eto prosto ne go use6ta6e takak kakto trqbva , dano pri teb da ne e takak no trqbva da se pointeresuva6 i da razbere6

FuckThePolice
01-23-2006, 14:20
A we hora to nema to4en algoritym koga trqbva da go napravi6....sled kato ste hodili edi si kolko vreme!Dobre naprimer az hodih s edno mom4e 2 pyti po godina i polovina!i ne go bqhme pravili!prosto ne izpitvahme nujda!nz kak e stanalo no vseki e razli4en i az sega se 4uda na sebe si i na priqtelq si(s nego skysahme predi nekolko meseca),za6toto sega sym s drugo mim4e i hodime ot 1 mesec ama super mnogo iskam da go naprava s nego!!!!za vseki e RAZLI4NO!!!!!!!!ne kritikuvaite drugite samo za6toto pri vas se e slu4ilo taka!!!

Klizmata
01-23-2006, 14:26
Abe ti lud li si kopele kolkoto i da obi4a6 edno momi4e to nakraq stava tupo a predstavq6 li si edna godina da hodi6 s edno momi4e bez da pravite sex :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: az bih kazal ili 4e e devstvena i q e strah ili se 4uka s nqkoi drug tokato hodi s teb ob6to vzeto ot edin sexa a ot drug razbiraneto ima takiva gadni pa4avri koito postupvat taka pogovorete si mnogo seriozno za6toto ina4e ne si predstavqm da hodite 1 godina i da ne i se priiska da pravite sex ima ne6to ina4e v ob6to vzeto FUCK DA BITCHES!!!!!!!!!!

POMISLI SI!!!

Sashka_Kaleina
01-23-2006, 19:22
Ei hora az poprincip smqtam 4e da ima6 zdrava i seriozna vryzka sex trqbva da ima mnoogo qsno,oba4e poznavam mom4e ili po skoro myj koito vodi 3 godi6na vryzka s momi4e na 19 (toi na 20) i ne sa pravili sex...100% prosto momi4eto ne e iskalo.Nqmam ideq na kakvo se e dyljalo tova oba4e priqtel prosto govori s neq predrazpoloji q...6te ti pusne spoko :D