PDA

View Full Version : Как да се справя ?



Angel4e
01-22-2006, 21:38
Ходех с едно момче от година и половина, но се скрахах ме аз тръгнах с друго момче и той с друго момиче... но по-късно след 1 месец пак се събрах ме, моите чуства станах по-силни от преди, но неговите вече липсваха...и сега вече отново скъсах... един месец сме разделени... немога да го забравя много го обичам... нз как да се справя... в добри отношения съм с него, в приятеслки опитвам се да го спечеля, но не се получава немога да върна чуства, който ги няма вече... немога да забравя това, което имах ме...може би, не го оставям, защото някоа и той ме обичаше...как да го оставя... как да го забравя... :(

Dr. Kazimbutt
01-22-2006, 21:39
Лесно. Спираш да контактуваш с него и готово.

Angel4e
01-22-2006, 21:44
уф де да можех ама немога просто...знам че трябва ама и той ме търси и нз немога да се оправя...

12345
01-22-2006, 21:51
Ми ясно е, че много сте преживяли заедно и не може току тъй да се разделите... Посарай се да се дистанцираш и да не мислиш за него! Може би ще ти стане по-леко! :wink:

Аngel4e
01-22-2006, 21:56
уф чуствам се толкова слаба...даже стигнах до там да пиша за това с форум нз...може би той ме обърква, защото понякога сякаш има чуства веднъж говорех ме за това и той ми каза обичам те ама ме е страх да съм с теб и за това не искъм да с теб... не разбирам как ме обича и прави така с нас нз...присто си мечтая да го забравя и да не ми трепвам като го видя

air_soul
01-22-2006, 22:04
ili govori s nego, da razberesh 100% dali vsi4ko e zagubeno, ili bqgai dale4e dokato ne e stanalo prekaleno kasno, shtoto az se usetih 4ak sled godinai polovina i se bqh pobarkala.Ne povtarqi moqta greshka! Uspeh

belluci
01-23-2006, 05:05
nalaga6 sama na sebe si,proqvqva6 sila i volq i kogato te tursi mu otkazva6 i do tam s kontaktite...

IKisseDAGirL
01-23-2006, 05:24
уф чуствам се толкова слаба...даже стигнах до там да пиша за това с форум нз...може би той ме обърква, защото понякога сякаш има чуства веднъж говорех ме за това и той ми каза обичам те ама ме е страх да съм с теб и за това не искъм да с теб... не разбирам как ме обича и прави така с нас нз...присто си мечтая да го забравя и да не ми трепвам като го видя
ми щом ти е казал, че те обича, значи не всичко е загубено, явно той също още има чувства към теб затова се бори за него! :wink:

Angel4e
01-23-2006, 06:06
еми борех се ама нз вече незнам дали има смисъл, просто неискъм да свършва всичко така, ама в същото време нз може би просто искъм да да забравя искъм да си изтръгна чуставата към него

He3HauKa
01-23-2006, 06:56
Macka tolkova vreme ste bili zaedno nemoje da zabravish vsi4ko ....nemoje da se otkajesh ot nego... Shtom ste bili tolkova mnogo vreme zaedno znachi toi te e obichal taka che kato obichash nqkoi chuvstvata nemogat da se izpatqt za nqkolko meseca...I az mislq che trqbva da govorish s nego :wink:

GreenLadyM
01-23-2006, 06:57
moje bi prosto ste si umruznali!Ne mojesh da vurnesh 4uvstva tam kudeto ve4e gi nqma!Mnogo trudno shte go zabravish i shte produljish napred,no trqbva da opitash...zapo4ni da izlizas pove4e s priqteli,opitvai se da ne tursish vuv vsqko drugo mom4e nego!Nqkoi den shte go zabravish i shte si namerish nqkoi nov!

Angel4e
01-23-2006, 07:38
няккои ден...

мерси че се занимавате с мойте глуспоти, нз мнго съм объркана и той също и това още повече обърква сичко нз вече нищо нз...

Angel4e
01-23-2006, 07:40
^Green_Lady^ фенка на оне трее хилл ли си ? това ми е любомото серилче филмче сичко, обожавам го :)

mnogomili4kata-sf
01-23-2006, 08:09
говори с момчето...щото иначе ние не може да ти кажем дали има надежда...винаги ми казват "говори" и аз никога не го правя,а наистина това е правилното нещо,което трябва да направиш

GreenLadyM
01-23-2006, 17:21
^Green_Lady^ фенка на оне трее хилл ли си ? това ми е любомото серилче филмче сичко, обожавам го :)
da,mnogo mu se kefq i samo 4akam da doide 4etvurtuk za da izlezne nova seriq!Mnogo e gotino!

*L*D*
01-23-2006, 17:28
ili izqsnete koi kogo obi4a ili prosto se postarai da ne kontaktuva6 s nego-vqrno 4e nqma da spre6 da ima6 4uvstva kum nego,no postepenno prosto toi 6te stane edin hubav spomen i ni6to pove4e...kusmet;)

ht_7j
01-23-2006, 18:07
A zashto ne igaresh negovata igra? Shtom te tarsi, znachi ima interes. Shtom ti kazva, che te obicha, znachi ima za kakvo da se borish. Tezi "strahove" sa znak, che i toi kato teb e obarkan i moje bi se opitva da te zabravi, no ne moje...sashto kato teb. I ti go obichai, no se strahuvai da si s nego...kaji mu go....otkaji mu sledvashtiq pat kato ti zvanne. Badi zaeta vinagi za nego. Garantziq ti davam, che toi shte deistva.
Yspeh!

qnu4kaa
01-23-2006, 21:24
Angel4e,darlin',vsi4ki sa ednakvi...

Angel4e
01-24-2006, 06:34
Аз се скарах с него, казах му че немога да си играе така с мен и да не ме търси повече и той каза, че щом така искам няма да ме потъсри повече...сега ми остана само да съм силна и да не го потърся нз дали ще мога ама ще се опитам...

Angel4e
01-24-2006, 06:36
...но тайничко си се надявам някога той да ме потърси и да разбере какво е изгубил :(

^Pretty{}Girl^
01-24-2006, 08:12
e shtom ti e kazal 4e te obi4a no go e strah da e s teb pitai go ot kakvo go e strah i zashto ...... a moje i da ti go e kazal za da ne te boli po malko nz govori s nego ako kaje Ne
STOP! vsqkvi kontakti s nego

qnu4kaa
01-24-2006, 09:30
angel4e..taka e po dobre...da ste skarani :)