PDA

View Full Version : vapros4e kam vsi4ki momi4eta:)



anonim4e
01-23-2006, 04:06
am zna4i az sam na 14 i ot blizo godina imam mese4en cikal.ot skoro izpolzvam tamponi (ot nai mani4kite o.b.) i sa6to si slagam prervrazka s nai mn kapki nali kato e parvite dni ta vaprosat mi e moje li da mi stane ne6to kato si slagam i tampon i prevrazka prosto dr tamponi sa mn goolemi i ... 10x za otgovorite predvaritelno:)

GreenLadyM
01-23-2006, 07:03
Kakvo po skoro da ti stane?Nishto ne moje da ti stane,az prosto ne vijdam smisul osven ako ne ti e prekaleno silno!

HopeLesss
01-23-2006, 07:16
Нищо не може да ти стане. Просто гледай да сменяш тапона по-често, особено щом е от по-малките.

e4o
01-23-2006, 09:21
mi ni6to nqma da ti stane spoko :)

Dizi
01-23-2006, 09:39
няма да ти стане нищо но не не разбирам защо си слагаш тампон и превръзка :shock:

IdontGiveaFuck
01-23-2006, 09:50
Безмислено е да си със тампон и превръзка !Избери едно от двете... :shock:
И както казаха преди мен-нищо няма да ти стане !

HopeLesss
01-24-2006, 15:31
Безмислено е да си със тампон и превръзка !Избери едно от двете... :shock:
И както казаха преди мен-нищо няма да ти стане !

Защо да е безсмислено? Познавам много момичета, които ползват и двете едновременно, особено първите дни, когато е по-силно...

i'm so excited!
01-24-2006, 16:32
е, 1вия - 2рия ден не можеш да издържиш само на 1 тампон ОБ мини. но превръзка и тампон е глупаво=)
по-добре си вземи нормална големина тампони и няма да имаш проблем, в смисъл сама ще забележиш, че не се слага много по-трудно от мини=) или алтернатива - карай само на превръзки.
иначе нищо не може да ти стане :D само трябва да сменяш по-често тампона

`Death`Whore`
01-24-2006, 16:39
Няма да имаш проблеми, ако сменяш тампона на 2 часа. Не вярвам да течеш като чешма...и по-добре не ходИ с бели или прозрачни панталони по време на цикъл.

samodivata
01-24-2006, 18:15
apSoliutnO Nishto ne moje da ti stane.. daje taka e po-pravilno.. :)) samo vnimavai s tampona da ne zasedne hahaha :)

Sashka_Kaleina
01-25-2006, 10:14
Ako momi4eto govori za ejednevni prevryzki e normalno ebati.Az sy6to polzvam tamponi i za sigurnost da ne pote4e ne6to slagam ejednevna ne vijdam ni6to stranno vtva ...

Korupciqta_f
01-25-2006, 23:58
Първо да ти кажа лошо си направила като си започнала с тампоните,защото се хващат много гъбички неискам да ти се баркам но може да станат хронични а е много неприятно.А колкото за отговора на въпроса ти нищо няма да ти стане

air_soul
01-26-2006, 00:13
nishto ne moje da ti stane...ne znam zashto vaobshte pitash
Ako ti e silno parvite dni oks 2-te,ama ina4e po-hubavo karai samo na tamponi, vse edno vaobshte ne si v cikal


Първо да ти кажа лошо си направила като си започнала с тампоните,защото се хващат много гъбички неискам да ти се баркам но може да станат хронични а е много неприятно.А колкото за отговора на въпроса ти нищо няма да ти стане
sigurno ve4e 80% ot jenite v sveta izpolzvat tamponi. Gabi4ki se polu4avat edinstveno pri lipsa na higiena, a in4e tamponite sa mnogo po-higieni4ni ot prevrazkite

Korupciqta_f
01-26-2006, 00:33
sigurno ve4e 80% ot jenite v sveta izpolzvat tamponi. Gabi4ki se polu4avat edinstveno pri lipsa na higiena, a in4e tamponite sa mnogo po-higieni4ni ot prevrazkite[/quote]


о милата сигурно и лекаря дето ми го е казал и които ми каза да спра да използвам тампони и тои греши заеби ти тия 80% аз казвам какво са ми казали на мен пък тфа за хигиената няма самоуважаваща се жена която да не го прави

bebs``
01-26-2006, 16:03
абе нищо нема ти стане ама аз лично поне предпочитам превръзката пред тампона поради това че е по-добре мръсната кръв да не се задържа в мен,тампони използвам мн рядко само когато случая е специален!
Ти сама си избираш,но и момичето което е писало по-горе е мн право,че може да е хване и гъбички!!! :wink: