PDA

View Full Version : ПОмощ спешно е



гост005
01-23-2006, 08:12
здравейте, имам нужда от съвет спешно е значи ходя с едно момче от 2 години и той твърди и е доказвал че ме обича многократно обаче снощи му разгледах телефона и видях че е пращал съобщения на една негова колежка в които и пише колко добре изглеждала и какви хубави мисли му минавали през главата и как искал да и сцепи полата с поне още 20 сантиметра и понеже тя не го искала понеже бил "бракуван" щял или да я изнасилИ като останат насаме или да скъса с мен! като му казах че сЪм ги прочела той твърди че е майтап МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МОМИЧЕТА КАКВО БИХТЕ НАПРАВИЛИ ВИЕ ЩЕ ГО ЗАРЕЖЕТЕ ЛИ И МОМЧЕТА БИХТЕ ЛИ НАПИСАЛИ ТОВА НАИСТИНА НА МАЙТАП? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

01-23-2006, 08:19
звучи гадну , но може би вече си му омазрнала се пак 2 години,нз не врявам да е маитап

HopeLesss
01-23-2006, 08:19
Странно чувство за хумур има твоя приятел. Аз не бих му повярвала че е майтап. Не го режи още. Бъди на щрек и не изключвай варианта, че може би те лъже.

mnogomili4kata-sf
01-23-2006, 09:09
Странно чувство за хумур има твоя приятел. Аз не бих му повярвала че е майтап. Не го режи още. Бъди на щрек и не изключвай варианта, че може би те лъже.

Съгласна!!!

IdontGiveaFuck
01-23-2006, 09:21
Било бъзик... :shock: да му имам бъзиците.
Защо не поговориш по-сериозно с него?две години не са малко все пак :roll: А може би вече му е станало 'скучно' с теб след толкова време.Пробвай с нещичко да 'разведриш' връзката ви!

LP_girl_14
01-23-2006, 10:06
Тва никак не ми звучи като бъзик!Според мен нещо не е наред във връзката ви и той прави опити да търси навън това,което не намира с теб.а може би наистина те е обичал в началото,но тази любов постепенно се е превърнала в навик.Говори с него и не му се предоверявай и оттък нататъка не му се предоверявай много много.По-добре да да си имаш едно наум,отколкото да се оставяш да те прави на глупачка :!:

SneJna_
01-23-2006, 10:40
ne e bazik bih go zarqzala:)

midnight...
01-23-2006, 11:13
оууу страшем базик няма що :shock:
ми избазикай се и те бе мацка ...мноого весело :?
поговорете,наистина 2 годинки са си много и може просто да сте си свикнали вече и следва че ви трябва нещо разведряващо и ободряващо

HeDa
01-23-2006, 11:46
оууу страшем базик няма що :shock:
ми избазикай се и те бе мацка ...мноого весело :?
поговорете,наистина 2 годинки са си много и може просто да сте си свикнали вече и следва че ви трябва нещо разведряващо и ободряващо
I az taka mislq , 4e ne e bazik..Mi 6tom toi moje da pravi takiva raboti i ti moje6 ...Kvo 4aka6 aide davai i posle mukaji tva be6e bazik da vidim toi kak 6te reagira :twisted:

donkihot
01-23-2006, 11:50
ne se zanimavai s toq ne vijdash li 4e e smotan jenkar kasai nito shte e parviqt nito shte e posledniqt taka 4e spoko

Death^Forever
01-23-2006, 11:52
оууу страшем базик няма що :shock:
ми избазикай се и те бе мацка ...мноого весело :?
поговорете,наистина 2 годинки са си много и може просто да сте си свикнали вече и следва че ви трябва нещо разведряващо и ободряващо
I az taka mislq , 4e ne e bazik..Mi 6tom toi moje da pravi takiva raboti i ti moje6 ...Kvo 4aka6 aide davai i posle mukaji tva be6e bazik da vidim toi kak 6te reagira :twisted:

Е, какъв е смисълът да пада на неговото ниво? Според мен няма нужда въобще да се занимава с този...Най-много да се проведе един сериозен разговор, за да се разбере дали все още има някаква надежда и толкова...Но по-добрият вариант според мен е да се сложи край...колкото и да боли...не се знае колко още такива "бъзици" си е правил :shock:

momi4eto_M_!_S_T
01-23-2006, 12:39
zareji go

Sa3ana3a
01-23-2006, 12:42
Мухахахахахаха твоя приятел е голям кумик :lol: :lol: :lol: а пък на тебе що ти е да четеш чуждите СМС-и а??? Това са лични неща ааааа :x

XePouH
01-23-2006, 14:21
Странно чувство за хумур има твоя приятел. Аз не бих му повярвала че е майтап. Не го режи още. Бъди на щрек и не изключвай варианта, че може би те лъже.

Dr. Kazimbutt
01-23-2006, 15:07
Връзката ви се е изчерпала, затова си пише смс-и с колежката.

ht_7j
01-23-2006, 15:39
Macka, ne badi naivna....Mahni si go ot glavata!!!!
Dve godini sa dostatachno....

`w8inK`f0r`y0u`
01-23-2006, 17:12
boje..ne moga da povqrvam kak e mogul taka da postupi?!Az mislq, 4e tva ne e prosto maitap ..6ot dai po taq logika i ti taka da se basikash s nqkoi tvoi priqteli i da vidime toi kak 6e go prieme..li4no az mislq, 4e vav vseki bazik ima pone po malko istina, kakto i vuv vsqka luja :? pogovori si s nego ama na 4etiri o4i i my kaji, 4e ne ti e priqtno da 4ete6 takiva "bazici"...su6to my kaji, 4e edva li bi se po4yvstval dobre ako i ti taka my napraish!6tom naistina te obi4a, kakto toi tvurdi, my kaji da ti go dokaje, kato ne si pi6e mrysni sms-4eta s kolejkite si..a ako se vuzprotivi..prosto moje bi na nego taka my haresva i ne dyrji dostaty4no na teb!No te syvetvam edno-budi SmeLa! :) vqrvam v tebe, yspehhhh:)!