PDA

View Full Version : Moderated:Как да отворя девствено момиче?!



Macko
01-23-2006, 14:16
Hora znam 4e tozi vupros e zadavan mnogo puti i ima mnogo tremi no az ni6to nemojah da pro4eta ot tova koeto mi trqbva kak trqbva da otvorq edno momi4e stava duma kato dvijenie po-bavno ili trqbva da napravq nqkakvo rqzko dvijenie.Pravil sum sex predi tova no nikoga s devstveno momi4e.PLS Help

P.S:Znam 4e purvo trqbva da q vuzbudq tazi 4ast e lesna no po natatuk??? :roll: :roll: :roll: :roll:


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

Стеснителната
01-23-2006, 14:18
За бога без никакви резки движения :lol: , бъркаш с един праст разкъсваш хубаво, след това с два пръста ако може, тя при всички положения ще почмне да се дърпа и да хленчи, прецени ако мислиш че много се лигави продължи защото е добре от първия път да свършиш работата но ако е ивънредно тясна и наистина я боли много има такива случаи, го отложете зда срледващия път. Но бавно и търпеливо.

Macko
01-23-2006, 14:21
mi neznam na neq 6te i e za purvi put i nevqrvam da i e gotino da i burkam s prusti nqkakvi durgi predlojeniq....v koito se vklu4va izpolzvane na instromenta.

Sad_eyes_f
01-23-2006, 14:21
Възбуждането е АДСКИ важно и бих казала, че не е много лесно при положение, че момичето е девствено и е уплашено(повярвай ми!) :arrow: не си мисли, че е лесно и не прибързвай.
А за основното...мисля, че е най-добре първо с пръстче..второ пръстче..движиш ги навън-навътре първоначално бавно и след това засилваш темпото...тогава вече проникваш в нея, първоначално бавно и нежно,може все пак да изпита болка.Прекалено грубо е мисля, да проникнеш рязко...след това вече си ускоряваш темпото..и пердполагам по нататъка знаеш кво да правиш :wink: :D

Стеснителната
01-23-2006, 14:23
mi neznam na neq 6te i e za purvi put i nevqrvam da i e gotino da i burkam s prusti nqkakvi durgi predlojeniq....v koito se vklu4va izpolzvane na instromenta.
Приятно или не е АБСКОЛЮТНО задължително първо с пръсти и след тва с чепа, то и при отворени мацки първо ги възбуждаш с пръстче, не може директно да и го ръгнеш на сухо, нали ще трябва да си търсиш друга след подобна изцепка...

`Death`Whore`
01-23-2006, 14:25
mi neznam na neq 6te i e za purvi put i nevqrvam da i e gotino da i burkam s prusti nqkakvi durgi predlojeniq....v koito se vklu4va izpolzvane na instromenta.
След като питаш, слушай какво ти казваме! Няма да И е толкова неприятно да И пъхаш пръсти, повярвай ми. Даже може да И е доста яко. Ако И пъхнеш отначало пениса си, ще И е по-зле...

macka123
01-23-2006, 14:28
v nikakuv slu4ai rqzko
nejno bavno
a 6tom ne iska s prust4e nai dobre suvsem nejno bavno i plavno

FuckThePolice
01-23-2006, 15:36
a we hora kfo se spi4ate tolkova we!?I az sym devstvena!I kfo!?Moga da vi kaja 4e ako momi4eto e gotovo nema da ima nikfi problemi...Az se 4uvstvam gotova i za ne zadavam takia vaprosi!mi ako iska6 i go rygni vednaga i da vidim pove4e dali 6te ti pozvoli da q dokosne6!tfa e logi4no 4e trqbva da si mi...ako iska6 i prystite da ti dade da si skara6 trqbva da si mnoogo mil ne samo kogato ste v legloto!tq trqbva da po4uvstva 4e si siguren i 4e moje da ti ima doverie...!i togava problema s prystite otpada...i natatak ve4e zapo4va da stava po lesno...

PS: Hi4 ne mi be6e lo6o kato prokara prysti f mene!vypreki 4e ne stignahme do sex(be6e malko napregnato v ky6tata) si izkarah super gotino i sledva6tiq pyt nqma da spirame!

Macko
01-24-2006, 07:23
Vuzbujdaneto ne e nikak trudno pri polojenie 4e hodim ot tri meseca i se poznavame i tq mi ima golqmo doverie taka 4e tova e nai-lesnoto a za opla6ena ne e nie s neq sme govorili po tozi vupros i ve4e nqma nikakuv strah.

Mortal
01-26-2006, 14:29
с гайчен ключ (или така наречения "Любовен жезъл")

ProstoAz
01-26-2006, 14:42
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=27933