PDA

View Full Version : stud!!!



GreenLadyM
01-23-2006, 19:17
Ne vidqh takava tema!
Kakvo shte kajete za studa na vun i za tova 4e v Sofiq nqma durvena vakanciq!Vie ot koi grad ste i u4ite li?Mislite li 4e ne trqbva da u4i pri polojenie 4e v Rusiq pri mnogo po-studeno u4ebnite zaniqtiq spirat!

Master_88
01-23-2006, 19:44
Ами от Дупница съм и няма дървена ваканция засега. Иначе навън е много студено и има гаден вятър. Метеоролозите препоръчват шапки ръкавици и т.н. по принцип мразя да нося такива неща но в случая ще трябва да си сложа шапка иначе не ми се мисли за последствията..

TSecret
01-23-2006, 19:46
az sam ot plovdiv i ot utre(vtornik) niama da u4im-tuk e -8 gradusa i hi4 ne e za razhodki!

gia_bs
01-23-2006, 19:48
От Бургас съм...незнам от кога тука не е имало такъв студ.. От утре съм в дървена ваканция..и много ме е яд защото ако не удължат срока не мога да си оправя оценките... а относно Русия миличка там винаги си е така...хората са приспособени докато тука това си е два ли не прецедент...!!

unknown_lady
01-23-2006, 19:49
az sym ot Kostenec i dneska be6e -15 gradusa nqma da u4im do petak, az se nadqvam i v sf da ne u4ite... stiskam palci

01-23-2006, 19:54
Аз съм от Сливен. Днес беше -11 градуса и ще си учим. Дори и да паднат под -50 пак ще си учим, защото в училище било топло! Ако в училище падне под 16 градуса тогава чак и ако има вятър. Но ако няма вятър .. "колкото и градуса да стане няма нужда занятията да бъдат прекратявани"!! :x

01-23-2006, 19:57
Аз съм от Сливен. Днес беше -11 градуса и ще си учим. Дори и да паднат под -50 пак ще си учим, защото в училище било топло! Ако в училище падне под 16 градуса тогава чак и ако има вятър. Но ако няма вятър .. "колкото и градуса да стане няма нужда занятията да бъдат прекратявани"!! :x

RoyTheReaper
01-23-2006, 20:09
v stara zagora v momenta e -12 gradusa i duha leden vqtar. eisq hodih na urok i stanah na 6u6ulka, hem e blizo do nas.

dali 6te u4im utre nqmam nikakva ideq, i po lo6oto e 4e nikoi ot cqloto mi daskalo ne znae :shock: a na men ne mi e problem tolkova studa, kolkoto 4e utre imat da me izpitvat po vsi4ko :(

notify
01-23-2006, 20:23
Az sam ot vidin.I nie nqma da u4ime do petak

mnogomili4kata-sf
01-23-2006, 20:32
Да бе...само тука в София трябва да ни прецакат разбира се... :(

Zle
01-23-2006, 20:42
Az sam ot kozloduy i utre 6te si u4im .. sea e -14 gradusa .. duha stuuuden vqtar tuko 6to se priiibiram i sam zaaamraznal

lainagovna
01-23-2006, 20:45
ми аз излезнах на вън и след 20 метра космите в носа ми бяха замръзнали. не е яко щото трябва да дишам през устата а и тя замръзна

machoka
01-23-2006, 20:54
То не беше медийна суматоха, то не бе спекулация със световния климат, то не бе 'отиваме към апокалипсис'. Чудят се вече новинарските емисии с какво да си запълнят 20-те минутки, времето им проблема :?
Наду ми се главата, приятели, 'сериозно обезпокоени' вече на тревога се запасили с шапки, кожуси и.. 'бъди готов' ми викат :shock:

Нищо особено не е, студ като студ. Не е важно колко под нулата е, а какъв вятър духа. В Трън, най-студената точка от много ходини в България, постоянно се измерват температури под -15 през зимата.

Всичко е излишна суматоха. Слагайте една топла шапка и това е, студено е, като всяка година. Нищо повече. /в България говоря/

air_J
01-23-2006, 20:57
Тук, в Свищов днес беше -16 градуса. От утре училищата са в дървена ваканция, а аз точно утре имам доста гаден изпит по Информатика. Направо не ми се мисли как ще изляза навън. Днес от нас до фитнеса станах на шушулка, добре поне, че академията е буквално на 20 метра от нас. Само се чудя дали да си слагам гел на косата, или да не си сложа гел, а шапка, но това е съвсем друга тема. :twisted:

korn___
01-23-2006, 21:08
ne e tolkos studeno po skoro nqkoi hora ne mogat da se obli4at .... as studeno mu kazvam kato e pone -10 gradusa i ima silen vqtur i da nqma gram slun4ice ...

Briseis
01-23-2006, 21:10
Сутринта беше под -15°...Ние също няма да учим..В даскало опрделено температурата е под 16°....От Горна Оряховица съм/Великотърновско/ :wink:

Disorder
01-23-2006, 21:45
Ami az sym ot Dobrich. Ot utre nqma da uchim shtoto e -18 i duha adski severen vqtyr :) Izmryzvam samo kato se setq, dobre pone che e toplo vkyshti.

Bolid1
01-23-2006, 22:44
Не искам да звуча егоистично ама тука във Варна (и добруджата) май сме най-зле. Не поради ниските температури а поради ужасния вятър, който просто няма как да спре. Пловдив, София и останалите е някакси по-меко... А покрай Велико Търново температурите са ниски но не се усещат много, защото няма такъв вятър(една част съм от Търново така че едва ли не знам) А доколкото разбрах вече повечето градове са във ваканция (включвайки и София). Дори и един път нещо да стане, винаги за София приказват.. Няма да навлизам в подробности..
От утре дават температурите да падат още малко, така че стойте си в къщи :lol:

anonymous464110
01-23-2006, 23:01
u4enicitev durvena vakanciq ste ve4e.az dnes na -17 stavah za izpit v sofiiskiq...hahah.6te stava po-studeno tiq dva dni.lo6oto za vas e,4e kvoto po4ivate sega veroqtno 6te go otu4vate...ne 4e vi gopojelavam.ina4e az sega sum si nabi4il pe4kata na metur ot men a v 4a6ata do men ima stotarka rakiq i mi e extra :P

IdontGiveaFuck
01-23-2006, 23:10
Честно казано ваканцията не ме интересува,защото нямам намерение да ходя до края на седмицата :D Тъй че-life is life :D

sisa_pisa
01-24-2006, 06:45
Аз съм от Разград и ние не учим само днес и утре ..
в четвъртък пак сме на даскало и на всичкото отгоре ще отучваме в събота!Баси простотията!

Death^Forever
01-24-2006, 06:58
Аз съм от Варна и съм в дървена, за отучване обаче никой нищо не ни каза :roll: По принцип в четвъртък съм на даскало, но се говорело, че може да я удължат и да не учим до края на седмицата...понеже на мен не ми се вярва времето да се оправи толкова бързо :roll: Пък и мен не ме грее особено, тъй като нямам никакви оценки за поправяне и май вече съм оформена за срока... :D

vra4ka
01-24-2006, 07:42
Еее според мен много преувеличават всичко :wink:
Хан Аспарух навремето да не би да е имал дървена ваканция :lol:
Така че си е съвсем нормално за това време на годината такива температури! Всичко си е в реда на природата :wink:

IKisseDAGirL
01-24-2006, 10:06
аз съм от Димитровград..тук е -10 градуса и ще учим защото "кметът казал така" :evil: :evil: а в областния ни град Хасково са им дали ваканция :roll:
Баси тъпия кмет!! :!: :x :evil:

Briseis
01-24-2006, 11:34
Излъгала съм....Не сме във ваканация..Ама аз пак не ходих...И не е вярно, че няма вятър..Вчера сутринта ми измръзна лицето от тоя вятър :x

това е положението при нас (http://weather.digsys.bg/c/index.pl%3Fplace=40&action=real&lang=_eng.html)

cannabinoid
01-24-2006, 11:54
Тука във Варна си имаме дървена ваканция 8) и си е много студено..
Днеска четох, че може и Четвъртък и Петък да не учим :D

DeSiTo0o
01-24-2006, 11:58
Az sum ot Botevgrad i u4a v Pravec.Naistina navun e dosta studeni4ko,osobeno sutrin kogato 4akame na spirkata.Mnoooogo ama naistina mnooogo 6te se radvam da izlezem durvena vakanciq,samo neka da mine 4etvurtuk,4e trqbva da si popravq ocenkata po istoriq :lol: Posle ve4e da izlizame durvena vakanciq! :lol:

i'm so excited!
01-24-2006, 12:03
един студ не мое да спре.
учи ми се и ше уча. точкъ.

AnnG
01-24-2006, 15:17
Az sum ot Dobri4 i neska be6e -18 gradusa.Ebasi studa i 4udoto,predi malko kato izlizah edvam ne umrqh ot stud.Estestveno,4e sme v vakanziq to ostana i v toq stud da ne sme.V po4ivka sme do 4etvurtuk vkliu4itelno.E pak e ne6to-3 dni.No za posle ne mi se misli.Moje i da ne ni dadat mejdusro4na zaradi tezi studove i taz vakanziq,gadni4ko malko. :o

Eleonora
01-24-2006, 15:26
ne mi puka,az na toia stud niama da izliza,az dori na u4ili6te ne hoda,e kakvo sa sega 5 dena,niama da izlizam i gotovo.Mnogo me drazni toia stud,kato si pomsilai nito koli mogat da zapaliat,nito ni6to...nito parno.Brrr ujas :roll:

HopeLesss
01-24-2006, 16:51
Абе то наистина навън си е кучи студ ама в даскало е баси жегата... Сички се разхождат по някви тънки блузки, че даже и по тениски... Тей че абсурд да ни пуснат във ваканция... :evil:

i'm so excited!
01-24-2006, 16:58
да верно кво се оплаквате, не е толкова студено. в смисъл - да, студено си е.
но в русия например всяка зима е такава, че и по-лоша. обличате се малко повечко и готово=)

KoRn_FOREVER
01-25-2006, 01:07
много е топличко :evil: :evil:
аз се чуда как да дочакам автобуса незамръзнал :!:

PooR^CReaTuRe
01-25-2006, 03:09
Обаче не сте се сетили че на кметовете им е през х** колко ни е студено , защото те не са в държавни сгради , нито ходят пеша на работа ! Днеска само излизам от нас и стигнах в даскало за удивителните 10 мин пеша , през които минах 300 метра със замръзнали крака! Еми б** ма'а му! Аз докато стигна ми се смръзна усмивката и цифката ми стана на ледени висулки! После докато се размразя поне 2 часа минаха и даскалите искат да ме изпитват! Баси то от тоя студ мозъчните ми клетки немогат да осъществят връзка помежду си! Навлякох некви полувери от баба и вълнени чорапи - КЛИИИИНЧЧЧ! На всичкото от горе в даскало сме на подово отопление , тъйче след като преминем твърдото агрегатно състояние , започваме да се втечняваме във собствения си сос! След като сме преживяли 6-7 часа потене и излезем на приятния ветрец просто дробовете ни така се каляват че ангината или пневмонията ни е в кърпа вързана! Да не говорим че както тренирам плуване мога да лепна такъв минингит че да си остана инвалид до края на живота ми! No Thanks! Предпочитам да си седя в къщи и да си гушкам радиатора , отколкото да стана на ледено блокче зад ъгъла по пътя към училище!

WILD__BOY
01-25-2006, 06:47
ебало си е мамата :D ... топките ми замразват