PDA

View Full Version : Как да си я върна обратно?



air_wisp
01-23-2006, 20:43
Хора!Ще сам ви много благодарен ако ми помогнете!Така...ето го и моя проблем.Преди 1 година едно момиче от саседния клас ме харесваше.Поне така мисля,защото ми правеше комплименти и един нейн приятел ми каза че тя искала да я заведа на кафе.Аз не я харесвах и нищо не направих.Но в последствие се влюбих в нея и(това беше мн глупаво,зашото тогава незнаех как да подходя към момичето което харесвам за да се получи нещо му нас)и признах в чата, че я харесвам и тогава се появи някаква преграда м/у нас и до сега не си говорим много често в училище.Само в чата и добре се разбираме.Пак направих опит да я отведа на среща, но тя каза "ще видим".Изчаках да си помисли и пак я попитах, но всеки път отговорът беше "ще видим" и аз продължих да питам инакрая тя ми каза "по-полека"!Тогава изгубих всички надежди.И да ходя с други момичета тя си остава за мен най-красивото момиче в училището.Недостижимото цвете, на което можеш да се радваш само от далеч!Продължаваме да чатим и да се поздравяваме в училище и аз едва ли ще мога да я превъзмогна.Какво да правя!?Помагайте...

qnu4kaa
01-23-2006, 20:50
8) heh,stranna slu4ka e tvoqta :) no v kraina smetka,spored men..haresai si nqkoq druga..nakrai q da porevnuva malko..pokaji i kakvo naputt da zagubi.. :) mislq,4e otva moje i da podeistva..i tq da trygne sled teb,a ne ti sled neq :)

kanar4o
01-23-2006, 21:19
mi ili napravi opit da e nakarash da revnuva ili nay malkoto shtom f uchilishte ne si govorite a si chatite.. obmisli si dobre dumite i porsto i go napishi. i q ostavi tq da reshava.pone shte si spokoen che si si kazal kvo chuvstvash. ako ti kaje Ne ili te odreje s nedomluvki prosto she trqa da e zabraish i tva e :)

IKisseDAGirL
01-24-2006, 05:43
еми пробвай да говориш с онзи нейния приятел
помоли го да разбере какво става в главата на твойто момиченце:)

He3HauKa
01-24-2006, 06:17
Draj se po nastrana ot neq ne i obrashtai tolkova vnimanie ,neka misli che veche ne ti puka tolkova za neq bilo kato q nakarash da revnuva ili po nqkakav drug nachin.. Shte pomogne :wink:

^Pretty{}Girl^
01-24-2006, 08:52
Draj se po nastrana ot neq ne i obrashtai tolkova vnimanie ,neka misli che veche ne ti puka tolkova za neq bilo kato q nakarash da revnuva ili po nqkakav drug nachin.. Shte pomogne :wink: i az taka mislq

air_wisp
01-24-2006, 10:41
Дори и да тръгна с някоя друга само за да накарам момичето да ревнува(ако въобще ревнува)...после какво?Мисля че е прекалено срамежлива и че започне да ме игрнорира.Незнам...Какво мислите вие по въпроса?

qnu4kaa
01-24-2006, 13:37
ne tova s ignoriraneto nqma da se slu4i..ni6to..tova,4e e sramejliva ne zna4i 4e nqma da revnuva..az sma sigorna,4e 6te..vsi4ki momi4eta sme taka :)

`w8inK`f0r`y0u`
01-24-2006, 14:20
Eii li4i si 4e mnoo haresva6 tva momi4e oba4e spored men..problema e v tva, 4e mnoy i hodi6 po gyza, momi4etata ne obi4at taka, ako 6te i naiii qkiq pi4 da e, 6tom e nekaf deto da e gotov na si4ko zaradi neq..i ne e interesno.Trqq da im vinagi trypka, taka 4e bydi muni4ko pone po nedostypen, razkaji i za nqkoq momi4e, moje i da e nekfo vaobrajaemo i da vidi6 pone kak 6e reagira.ako ne i stane ni6to..zna4i ne te haresva, no ako po4ne mnogo da razpitva i da se inteersyva, zna4i ne si4ko e zagybeno:){}good lUcK!

RoSsY88
01-24-2006, 14:35
Ами бори се за нея...няма невъзможни неща няма!!!Никога не се откавай...!Не я карай постоянно да излизате...бъдете приятели,не и показвай,че я харесваш!Ако иска нещо тя ще те потърси.Като те искала веднъж и втори път ще те посиак,ся може да се дърпа,защото преди не си я искал...Бори се.Успех

Josefinne
01-24-2006, 15:06
Помисли си дали не страдаш от синдрома " Обичам, това, което нямам".

ComiX
01-24-2006, 15:11
Пак подхождам с песимизъм,но.. ти по този начин се излагаш като я питаш да отидете на кафе!При отговор "ще видим" аз разбирам,че не иска,но го казва колкото да не те нарани.Колкото повече я караш да излезете толкова повече тя се отблъсква от теб... прави се на недостъпен,ако не стане просто забрави.Ясно е че за момента не иска нищо с теб!
П.С. Нищо лично към теб,но това е истината :!:

LoVe_RuSlAn
01-24-2006, 15:16
ami kaji i kakvo 4uvstav6 i ako tq ti otvyrne e qsno ako ne ti otvyrne zna4i tova moje i da stane nikoga zatva si potyrsi nova no q 4akai taz tzql jivot da ti obyrne vnimanie zashtoto dokato q 4aka6 moje da izpusne6 mngogo novi 6ansove a ot neq da ne polu4i6 takyv!

DeSiTo0o
01-24-2006, 15:31
Ami mislq 4e samo po 4ata ni6to nqma da stane.Po-dobre kato q vidi6 v daskalo q spri,zaprikazvai q,puskai nekvi laf4eta i ei takiva raboti.Ne burzai da q pokani6 na sre6ta,iz4akai 2-3 dni,kato vseki den kogato q vidi6 q spirai,zaprikazvai q i taka.Estestveno ne prekalqvai,da ne stane6 puk banalen.I 4ak togava q pokani na kafe.Aide i uspeh! :wink:

DeSiTo0o
01-24-2006, 15:33
A i o6te ne6to,4e zabravih.Priemi go kato suvet-NIKOGA,ama absolutno NIKOGA ne razkrivai 4uvstvata si kum nqkoi po 4ata.Kazvam go ot opit.Puk i ti sega sam vijda6 kvo stava kato si i kazal po 4ata... :?

air_wisp
01-24-2006, 18:02
Благодаря на всички!

"NIKOGA,ama absolutno NIKOGA ne razkrivai 4uvstvata si kum nqkoi po 4ata"-сам се уверих преди 1 година...наистина е мн тъпо!

"При отговор "ще видим" аз разбирам,че не иска,но го казва колкото да не те нарани.Колкото повече я караш да излезете толкова повече тя се отблъсква от теб... прави се на недостъпен,ако не стане просто забрави.Ясно е че за момента не иска нищо с теб!"-Много съм съгласен с теб!

Така...мисля да не и показвам с нищо, че я харесвам и просто да и бъда приятел.Но има и друго.Когато чатим аз трябва да приказвам.Ако не подхвана някоя тема тя ще мълчи!Това ме дразни :) сега си мисля че не проявява интерес към мен...но ще видим :) пак ще пиша...пишете и вие...

ComiX
01-24-2006, 19:20
Доколкото за чата ти ли и си включваш винаги?!Не трябва да е така,остави я един път и тя да ти си включи и тя да започне разговора ако стане това ще е един плюс за тебе :P
Стига да мога винаги ще ти помогна!

01-24-2006, 19:31
Eii li4i si 4e mnoo haresva6 tva momi4e oba4e spored men..problema e v tva, 4e mnoy i hodi6 po gyza, momi4etata ne obi4at taka, ako 6te i naiii qkiq pi4 da e, 6tom e nekaf deto da e gotov na si4ko zaradi neq..i ne e interesno.Trqq da im vinagi trypka, taka 4e bydi muni4ko pone po nedostypen, razkaji i za nqkoq momi4e, moje i da e nekfo vaobrajaemo i da vidi6 pone kak 6e reagira.ako ne i stane ni6to..zna4i ne te haresva, no ako po4ne mnogo da razpitva i da se inteersyva, zna4i ne si4ko e zagybeno:){}good lUcK!

Taka e....Saglasna sam....Naistina momichetata ne obichame vsichko da ni e podneseno na tepsiq. Gubi se trapkata taka. Dobar savet ti e dala w8nk f0r y0u

lainagovna
01-24-2006, 20:35
Хора!Ще сам ви много благодарен ако ми помогнете!Така...ето го и моя проблем.Преди 1 година едно момиче от саседния клас ме харесваше.Поне така мисля,защото ми правеше комплименти и един нейн приятел ми каза че тя искала да я заведа на кафе.Аз не я харесвах и нищо не направих.Но в последствие се влюбих в нея и(това беше мн глупаво,зашото тогава незнаех как да подходя към момичето което харесвам за да се получи нещо му нас)и признах в чата, че я харесвам и тогава се появи някаква преграда м/у нас и до сега не си говорим много често в училище.Само в чата и добре се разбираме.Пак направих опит да я отведа на среща, но тя каза "ще видим".Изчаках да си помисли и пак я попитах, но всеки път отговорът беше "ще видим" и аз продължих да питам инакрая тя ми каза "по-полека"!Тогава изгубих всички надежди.И да ходя с други момичета тя си остава за мен най-красивото момиче в училището.Недостижимото цвете, на което можеш да се радваш само от далеч!Продължаваме да чатим и да се поздравяваме в училище и аз едва ли ще мога да я превъзмогна.Какво да правя!?Помагайте...
едно към едно имам същия проблем и щях да пиша след малко същата тема

lainagovna
01-24-2006, 20:50
Хора!Ще сам ви много благодарен ако ми помогнете!Така...ето го и моя проблем.Преди 1 година едно момиче от саседния клас ме харесваше.Поне така мисля,защото ми правеше комплименти и един нейн приятел ми каза че тя искала да я заведа на кафе.Аз не я харесвах и нищо не направих.Но в последствие се влюбих в нея и(това беше мн глупаво,зашото тогава незнаех как да подходя към момичето което харесвам за да се получи нещо му нас)и признах в чата, че я харесвам и тогава се появи някаква преграда м/у нас и до сега не си говорим много често в училище.Само в чата и добре се разбираме.Пак направих опит да я отведа на среща, но тя каза "ще видим".Изчаках да си помисли и пак я попитах, но всеки път отговорът беше "ще видим" и аз продължих да питам инакрая тя ми каза "по-полека"!Тогава изгубих всички надежди.И да ходя с други момичета тя си остава за мен най-красивото момиче в училището.Недостижимото цвете, на което можеш да се радваш само от далеч!Продължаваме да чатим и да се поздравяваме в училище и аз едва ли ще мога да я превъзмогна.Какво да правя!?Помагайте...
мисля че не пише тя са с друг ли е?

lainagovna
01-24-2006, 20:55
Draj se po nastrana ot neq ne i obrashtai tolkova vnimanie ,neka misli che veche ne ti puka tolkova za neq bilo kato q nakarash da revnuva ili po nqkakav drug nachin.. Shte pomogne :wink:
а ако тя вече си има гадже?

Dr. Kazimbutt
01-24-2006, 20:59
Дори и да тръгна с някоя друга само за да накарам момичето да ревнува(ако въобще ревнува)...после какво?Мисля че е прекалено срамежлива и че започне да ме игрнорира.Незнам...Какво мислите вие по въпроса?
Нищо чудно и така да стане... абе, според мене това да караш някой да ревнува си е бая тъпо.

air_wisp
01-24-2006, 21:02
Мисля че няма гадже,но...знам ли...ще се поинтересувам :wink:

дрЕБОсъчко ти знаеш ли дали твойта си има гадже?