PDA

View Full Version : telefoni



raperka
01-23-2006, 22:15
nqkoi znae li nqkakva programka za flood s sms-si kum vivatel ili nqkuf site da clickvash .. trqbva mi shtot nqkuf prostak mi cuka veche 1 mesec govorih kazah mu da se spre ama toi se okaza nqkakuv absoluten prostak ..i ne vijdam drug nachin

mersi predvaritelno

anonymous464110
01-23-2006, 22:19
za purvi put 4uvam za razraboteni programi za flood kum nqkoi gsm operator,100% ima takova jivotno no to edva li 6te e na razpolojenie na regular user za svoboden transfer iz internet.trqbva ti razgovor na 4etiri o4i s dobur programist ili nqkoe haker4e,kolkoto i prefurcuneno da zvu4i si e taka.po princip gsm operatorite ni 100% imat qka protekciq s/u flood,no nai-malkoto moje6 da popita6 tvoq operator dali e vuzmojno da blokira vhodq6tite ti obajdaniq ot nomera na toq pedal.

raperka
01-23-2006, 22:21
prikazvah az s tqh ...takava opciq ne bila vuzmojna oshte poveche 4e sum na prima nishto 4e sum abonat ot 3 godini ae..nakraq shte smenq kartata ama vse pak 3 godini s edin nomer i hop utre s drug ..gadno mi zvu4i:)

HopeLesss
01-23-2006, 22:22
Чувала съм за някви бомби дето ти задръстват телефона с смс-и. Пращат ти към 200 наведнъж и телефона блокирва... Но не мога да ти кажа от къде се вземат... Ако разбера ще ти кажа

anonymous464110
01-23-2006, 22:23
togava si nameri 4ovek vuv vivatel da ti kaje po nomera imena i egn/adres na toq ako e abonat a ne na predplatena i go poseti s priqteli.nqkolko lipsva6ti zuba 4esto karat horata da premislqt nqkoi jiteiski vuzgledi.

Bolid1
01-23-2006, 22:33
prikazvah az s tqh ...takava opciq ne bila vuzmojna oshte poveche 4e sum na prima nishto 4e sum abonat ot 3 godini ae..nakraq shte smenq kartata ama vse pak 3 godini s edin nomer i hop utre s drug ..gadno mi zvu4i:)

Доколкото разбирам си на Мтел, следователно посети някой офис и им кажи че искаш да минеш на договор (нали така? :roll: ) и не искаш да си сменяш номера и просто щще ти дадат нова карта със същия номер ;)
А това за смс-ите.. Незнам, дори не съм се и замисляла макар че ми бяха пращали десетина празни смс-а наведнъж :roll:

anonymous464110
01-23-2006, 22:36
kvo zna4enie ima dali 6e e na dogovor ili na prima s toq nomer?momi4eto iska da se oturve ot spamera.tva dali 6e minava na dogovor ili ne nqma gram vruzka s problema.

korn___
01-24-2006, 07:03
za purvi put 4uvam za razraboteni programi za flood kum nqkoi gsm operator,100% ima takova jivotno no to edva li 6te e na razpolojenie na regular user za svoboden transfer iz internet.trqbva ti razgovor na 4etiri o4i s dobur programist ili nqkoe haker4e,kolkoto i prefurcuneno da zvu4i si e taka.po princip gsm operatorite ni 100% imat qka protekciq s/u flood,no nai-malkoto moje6 da popita6 tvoq operator dali e vuzmojno da blokira vhodq6tite ti obajdaniq ot nomera na toq pedal.


ooooo ako znae6 edno vreme kakva programka imah ... ima6e edno momi4e na koeto pratih 300 sms-a za 5 minuti rabota no ve4e sprqh da se zanimavam s gluposti mnogo odavna i za tova otkazvam za pomo6t za takiva ne6ta ...

machoka
01-24-2006, 07:11
значи онзи даже и да е на ваучер има начин да бъде намерен, ама ти трябват яко връзки...

намирате разпечатка на другите номера с които е говорил и от хората, които са с договори намирате на кой е ваучера... :wink:

Не е само това начина. Имат си начин на локация на сим картата, т.е. могат по всяко време да засекат къде се намира ваучера, но както каза - яко връзки трябват и то не в полицията, а в самия оператор.

----

Подобни теми, които подтикват към такива действия считам, че не е редно да се обсъждат тук, за това затварям темата.