PDA

View Full Version : naranena



malchoto_f
01-24-2006, 06:07
най- лошото нешто което може да се случи на който и да е норрмален човек е да се раздели с този който обича. а още по лошо е когато и двамата се обичате и все пак сте принудени да се разделите. :( :cry: на мен това ми се случи!!! :cry: и затова и пиша в момента в този форум- защото не знам кам кого да се обарна и с кого да споделя. в момента единственото което става е от време на време да се виждаме или да си пишем за да превазмогваме някак си болката. така и двамата се мачим..... кажете ми нещо няма значение какво- просто нещо за да чуя и чужда позиция а не само на моите приятели, защото те са прекалено пристрастни в това отношение. благодаря ви предварително за отговорите.

Death^Forever
01-24-2006, 06:09
Бъди по-конкретна...казваш, че и двамата се обичате, но не можете да се виждате...това ситуацията ли го изисква или е заради някой друг?? И от какво ви боли - че не можете да се виждате толкова често или от какво друго? :roll:

malchoto_f
01-24-2006, 06:13
ми и обстоятелствата най- вече а и от някои други фактори. боли от това че и двамата имаме чувства и не можем са сме заедно. :(

He3HauKa
01-24-2006, 06:15
I az ne razbrah za kakvo tochno stava duma ..Koq prichina moje da e tolkova seriozna che shtom se obichate istinski nemoje da ste zaedno.... Az sam na mnenie che trqbva da se borish za lubovta i shtastieto si :roll: ..no vse pak razkaji po podrobno za kakvo stava vapros :wink:

malchoto_f
01-24-2006, 06:30
проблемат се састои в това че преди време се сдарпахме мн гадно, за нещо което предпочитам да не обсаждам, и след това и двамата някак си променихме отношението. малко страно звучи но е така. и веднаж не издаржах, и започнах един разговор затова какво всащност става в момента. и след далгиииии разговори се разделихме. но разговорат не заварши с редовните реплики-"мн приятен човек си но не си пасваме" или нещо от сорта. послените му думи бяха че сам единствената жена която истински е обичал, и която няма да забрави; че все още ме обича но не можем да сме заедно- чесно казано и до днес и аз сам мн обаркана от това. а знам че не ме лажеше защото от пролятите му салзи садя че не е вазможно едно момче да плаче и да не е искрен.

Death^Forever
01-24-2006, 06:49
Сега излиза, че просто сте се разделили, но всъщност се обичате? Все пак сте водили разговор, разбрали сте се и явно взаимно сте сигурни в чувствата си...тогава къде е проблемът да се съберете? :roll:

^Pretty{}Girl^
01-24-2006, 08:05
sry ma ste mn typi... boi4ate se i ste se razdelili tctctc i za kvo shtoto si kazala neshto deto ne mu e haresalo 4e to ako beshe taka s moq priqtel da sme sa izbili ne samo da se razdelim xaxaxxa pogovorete ako se obi4ate be ....