PDA

View Full Version : Уф нямам пари да и купа подарък.......



Беднячето
01-24-2006, 06:19
След няколко дни правим 4 месеца с приятелката ми,а нямам пари да и купа нещо;((( ,а тя ще ми пукува подарък и се чуда кво да права.Чувствам се адски неудобно. :oops:
А ако не и купа нищо кво ще стане

Awazate Ippon
01-24-2006, 06:55
mi hvani se na nqkoi stroej za nqkolko dni ili puk i obqsni 4e v momenta ima6 problem i zatova edinstvenoto koeto moje6 da i podari6 ve4e si go napravil i tova e sarceto ti 8)

Oyama
01-24-2006, 07:08
Ми бате 3 лева е една роза ебаси :roll: .

Ekita
01-24-2006, 07:41
Събери пари от джобните си или пък вземи на заем от някой приятел й му ги връщай на части,ако това е толкова важно за теб и нея.Нещото,което аз не мога да разбера е защо й купуваш подарък?Защото искаш или просто защото тя го прави?От поста ти май излиза второто,което си е много глупава причина...Пък и не е необходими всеки месец да си купувате по нещо,близо сте до 6-тия,измисли й някаква хубава изненада за тогава.

^Pretty{}Girl^
01-24-2006, 07:50
ami ako ti iskash da i kupish naistina i ne go pravish samo shtoto tq shti kupuva podarak iskai na nqkoi pari na zaem i mu gi vyrni kogato mojesh a ko go pravish shtoto tq shti kupuva si typanar :P :!: :!: :!: :!: :!:

e_l_i_z_a
01-24-2006, 07:59
покани я у вас,кажи и да изчака малко,съблечи се само по бельо,вържи си една панделка на врата или на ръката и и кажи,че ти си нейният подарък! :D

Violenza
01-24-2006, 08:09
покани я у вас,кажи и да изчака малко,съблечи се само по бельо,вържи си една панделка на врата или на ръката и и кажи,че ти си нейният подарък! :D

тфа го бива :) .. ама може6 да земе6 на заем пари от някои приятел :wink:

12345
01-24-2006, 08:31
И какво очакваш?! Да ти дадем пари ли?

LP_girl_14
01-24-2006, 10:53
Ми пич,ти си й подарил най-важното и най-скъпото нещо за нея,подарил си й любовта и сърцето си.Не е нужно да е нещо голямо.Ако пък нямаш пари,може просто да й подариш една вечер с теб,в домашна обстановка,вечеря приготвена от теб,свещи,с една дума да създадеш малко романтика във връзката ви.Ако пък това не ти харесва като идея може да я заведеш на някое място със красива гледка,където да сте самички.Сигурна съм,че каквото и да направиш,тя ще го оцени,стига да е направено със много обич и желание :wink:

sherry
01-24-2006, 12:32
4estno kazano ne moga da razbera vsi4kite teq podaraci,koito se 4uvstvat dlajni da si podarqvat horata za vremeto ,koeto sa zaedno.Vseki mesec li 6te si kupuvate?Mi ako nqmate pari kakvo,6te se 4uvstvate neudobno?Podaracite ne sa tolkova vajni,kakto kazaha moje6 da i vzeme6 edna roza.A i dori da ne i podari6 ni6to,ne vqrvam da e problem,trqbva da e nqkoq materialna ku4ka,za da se zasegne tolkova ako ne polu4i podarak.Da,hubavo e,4e se e setila za tozi jest kam tebe,no kato nqma6 pari,nqma kak da i kupuva6 ne6to golqmo.Ako tolkova darji6 na podarak,vzemi pari nazaem

midnight...
01-24-2006, 13:32
наистина както казаха повечето не е нужно да взимаш подарък по задължение
можеш да и вземеш едно цветенце или просто една хубава романтична вечер или нещо малко,някакъв малък жест който ще знаеш че ще я зарадва :wink:

Death^Forever
01-24-2006, 13:34
Не е задължително всеки месец да си правите подаръци, още повече да чакате случаи за това :shock: Щом нямаш пари, направи й някаква дребна изненада и без това много често малките неща са много по-приятни, от колкото големите и скъпи подаръци :wink:

love_delight
01-24-2006, 14:18
Ми бате 3 лева е една роза ебаси :roll: .
Поне едно цвете й вземи!

`w8inK`f0r`y0u`
01-24-2006, 14:26
tupo e da kazvam, 4e nqq nujda ot podaryci, 6ot tva si e edin vid nqkaf jest i bi bilo naistina hybavo, ako i ti i podari6 ne6to.poiskai pari nazaem ot nqkoi priqtel, sigyrna sam, 4e 6ti osluji vse nqkoi..to en ti trqqt mnoo pari, moje i s 10 kinta da i kypi6 nqkfa srebyna grivni4ka, prysten ili lan4e..:)

skyline_207
01-24-2006, 14:37
зами от родителите си ве мърмот :evil: