PDA

View Full Version : как по-дяволите да продължа напред? вие как го направихте?



milora
01-24-2006, 09:59
здравейте на всички от форума. тук съм писала някъде от 15 годишна, но никога не съм вярвала ,че ще пиша когато стана на 18. мислех си ,че на тази възраст хората преживяват по-лесно нещата, но не би. и ето ,ч е пиша отново тук. така или иначе на всички около мен им писна да слушат за проблемите ми с човека когото обичам.ще се опитам да бъда максимално кратка, като се има предвите, че става дума за живота ми през последните 2 години. е то и един живот... та през лятото на 2004 година се запознах с човека когото обичам и до днес. като логично продължение на нашето запознанство започнахме връзка и тогава си мислехме че сме влюбени. но аз като почти всяко момиче, изтъкана от страх и предрасъдъци не вярвах в нашето общо бъдеще. а на него му омръзваше все да поватря да му вярвам.бяхме заедно едва 4 месеца. той пожела да се разделим защото вече не чувствал същото и аз се примирих. но оставих вратичка като му казах, че и сле 6 месеца и след година още ще го обичам... оказах се права. но бях много наранено от това че той се отрече от любовта си, "обичам те" е казвал всъшност за да не се чувствам сама в чувствата си. нарани ме. не се бяхме виждали почти 1 година,когато го срещнах отново. по това време имах нова връзка основаваща се по-скоро на приятелство отколкото на чувства. видях ме се и се пожелахме отново. и бяхме заедно и откровенни като никога. тогава тои ми призна , че се еразделил с мен разкъсван от проблеми с приятелите си до някъде и по моя вина. че за него нищо не есъщото от тогава. че всъшност май наистина ме еобичал и все още обича. не вярвах на това което чувах, но се предадох на емоцията.за момент. след което проклетата ми гордост изстреля от устата ми тонове упреци и фаталното "не иска да съм с теб". излъгах естествено! разделих се в последствие с новия ми приятел в очакване на завръщане към старата ми връзка,но не стана. както се бяхме видяли така и ме забрави нанаово. можеби катализатор бе и моят отказ. той все пак също има гордост.пишем си ,говорим си, но той не обелва и дума по въпроса за нашите взаимоотношения. само в погледа му чета същото ... още ме обича. и всички около нас знаят за моите все още съществуващи чувстав, но никой не е наясно той какво иска. дори той самият!а аз немога да започна нищо ново в живота си ,защото той може да се появи и да разграби всичко както вече не веднъж е правил. аз искам да съм с него въпреки, че самите му приятели му набиват в главата че не за мен, че е твърде елементарен и не на мойто ниво. въпреки,че и той мисли,че не ме заслужава. незнам какво да правя. от половин година времето е спряло да се движи за мен. не и за него, той все си намира някакви моментни преживявания. но аз немога. немога дори да мисля за живот и щастие без него ,защото последната година мислех че го имам, преди отново да се срещнем. не мога да продължа а трябва. как? :evil:

WindWaker
01-24-2006, 10:13
kato cqlo mnenieto ti mi prozvu4a taka : hodihme toi me otrqza, obi4ame se, trugnahme pak, az sym mnogo gordeliva i mu kazah 4e ne iskam da sym s nego, no go obi4am. mi predi da deistva6, za6to pyrvo ne pomisli6 malko ? ima6e takava tema - dali kogato momi4etata kazvat ne vsu6nost imat predvid DA . tvoq si e gre6kata. kakvo moje6 da napravi6 li ? vypreki 4e sym na drugata strana, moje6 edinstveno da otide6 i ti da zapo4ne6 razgovora za otno6eniqta vi, kato malko si prevyzmogne6 taq gordost. ako ne go napravi6 - ne mislq 4e ima kvo drugo da stava

milora
01-24-2006, 10:21
та аз съм въпросната милора. незнам само защо всички момчета като чуете цялата история и казвате ,че аз съм виновната. ако ти бъдеш зарязан и после след 1 гозина мацката се сети за теб дали ще и отговориш да? нали всеки си има някакаво себеуважение. истината е, че търся формулата как да продължа напред,защото връщане назад няма. знам че и той е гордерлив и ще откаже. излиза че и двамата сме много тъпи, но такъв е живота .. какво ли разбирам и аз! :oops:

e_l_i_z_a
01-24-2006, 11:16
Говори очи в очи с него и направи всичко възможно да не ти откаже да говорите за това.Изяснете си всичко.По време на разговора забрави всякаква гордост.Сложи си ако искаш маската на гордост само ако разговора завърши не както ти искаш.Ако стане така,го преглътни и си дай сметка,че още си много ама много млада и тепърва ще се радваш на радостите на живота :wink:

LP_girl_14
01-24-2006, 13:48
Мила,ясно е че за теб това момче е било и все още е човека с който искаш да бъдеш и този,който те е накрал да се почувстваш щастлива и обичана.Може би грешката ти е била,че въобще си тръгнала с друго момче,с което не ви свързва любовта,а просто приятелските чувства.Вероятно си опитала да забравиш първия,но една истинска и разтърсваща любов,много трудно се изтръгва от сърцето.Обичаш го,нали?Ами тогава какво чакаш?!Иди при него,кажи му колко важен е той за теб,излей му всичките си чувства,които си насибирала през това време и си прикривала зад студената маска.В любовта не може да има гордост и ти не можеш да позволиш на тази гордост да ти попречи да си с човека,който значи толкова много за теб...

`w8inK`f0r`y0u`
01-24-2006, 13:59
Deree ..mnoy slojna rabota amaa spoko 6tom ne6tata sa se opraili vednyj, 6e se opravqt i vtori:)nai vajnoto e da pogovorite razbira6 li po dryg na4in nqma kak da stane,osven ako ne prikazvate po taq tema!ne moje da sedi6 i da 4aka6 nai spokoino toi da ti se obadi, 6ot otkyde znae66..moje i toi taka da prai i taka nikoga nqma da se razberete;(Ne my pi6i sms-i, 6ot taka moje da ne ti otgovori, napray o4i v o4i go hvani nqkyde ili se razberete za kafe i my kaji za 4yvstvata si,obqsni my kakto i obqsni na si4ki vav foruma za tfoita lubov kam nego i 6e vidi6 kak 6e se naredqt ne6tata:)I BeLievE In Y0u:)

sladkoto_mime_
01-24-2006, 14:14
Мила,ясно е че за теб това момче е било и все още е човека с който искаш да бъдеш и този,който те е накрал да се почувстваш щастлива и обичана.Може би грешката ти е била,че въобще си тръгнала с друго момче,с което не ви свързва любовта,а просто приятелските чувства.Вероятно си опитала да забравиш първия,но една истинска и разтърсваща любов,много трудно се изтръгва от сърцето.Обичаш го,нали?Ами тогава какво чакаш?!Иди при него,кажи му колко важен е той за теб,излей му всичките си чувства,които си насибирала през това време и си прикривала зад студената маска.В любовта не може да има гордост и ти не можеш да позволиш на тази гордост да ти попречи да си с човека,който значи толкова много за теб...
подкрепям мнението й , смятам че е права и че трябва да преглътнеш гордостта си , защото можеш да загубиш този човек , за втори път ...