PDA

View Full Version : DRUM&BASS



S8K
01-24-2006, 11:14
Кой тук слуша dnb?Какво ви е мнението за тая музика???
:arrow: Аз лични СУПЕР много се кефа на dnb тая музичка ми действа супер добре....
:arrow: аре вие сте!!!

WwanAdoO
01-24-2006, 20:46
Ми аз слушам...а мнението ми би трябвало да е добро,щом слушам...каква желязна логика :lol: Е да де, мноо ме радва е така винаги мога да слушам некъф Дръм...супер пауър ми идва. Най-мноо може би слушам H.M.S.U. точно в момента.

ista
09-02-2006, 20:34
яка фенка съм!!!!!!!!!!!! :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026

WILD__BOY
09-02-2006, 21:22
Искате мнението ми - отвратителна музика. И смятам, че за да и се кефиш трябва да си яко друсан.

ista
09-02-2006, 21:25
Искате мнението ми - отвратителна музика. И смятам, че за да и се кефиш трябва да си яко друсан.

много сте ми смешни такива... отвартителна музика... въобще нямаш право, даже и като мнение да го казваш така. не ми харесва, не ми допада - да, ама такива епитети като "трябва да си яко друсан" са напрво малоумни... наистина, хора - много сте зле. вие какво - чалга ли слушате? или метъл?

WILD__BOY
09-02-2006, 21:31
Искате мнението ми - отвратителна музика. И смятам, че за да и се кефиш трябва да си яко друсан.

много сте ми смешни такива... отвартителна музика... въобще нямаш право, даже и като мнение да го казваш така. не ми харесва, не ми допада - да, ама такива епитети като "трябва да си яко друсан" са напрво малоумни... наистина, хора - много сте зле. вие какво - чалга ли слушате? или метъл?

Що се мислиш за важен с тоя Drun in Face? Не става тая музика и ако трябва да я сравнявам я отнасям към чалгата - напълно повърхносттна музика. И то ужасно еднотипна. И да - трябва да си друсан за да издържиш 60 минутен сет в който се повтаря един 3 сек. мотив.

09-02-2006, 21:37
Искате мнението ми - отвратителна музика. И смятам, че за да и се кефиш трябва да си яко друсан.

много сте ми смешни такива... отвартителна музика... въобще нямаш право, даже и като мнение да го казваш така. не ми харесва, не ми допада - да, ама такива епитети като "трябва да си яко друсан" са напрво малоумни... наистина, хора - много сте зле. вие какво - чалга ли слушате? или метъл?

Що се мислиш за важен с тоя Drun in Face? Не става тая музика и ако трябва да я сравнявам я отнасям към чалгата - напълно повърхносттна музика. И то ужасно еднотипна. И да - трябва да си друсан за да издържиш 60 минутен сет в който се повтаря един 3 сек. мотив.

душа, явно или си кьорав или си много тъпичък... все пак в подписа си съм написала, че съм МОМИЧЕ!!! и отгоре на всичкото, не можеш да кажеш "не става". явно просто нямаш и идея за какво става дума в живота след като се изразяваш така за нещо, което явно не познаваш. и аз не виждам нищо повърхностно, честно да ти кажа... както и да е, ясно е, че само ще се псуваме и т.н. така че - няма смисъл. успех и да ти е веселко!

ista
09-02-2006, 21:37
Искате мнението ми - отвратителна музика. И смятам, че за да и се кефиш трябва да си яко друсан.

много сте ми смешни такива... отвартителна музика... въобще нямаш право, даже и като мнение да го казваш така. не ми харесва, не ми допада - да, ама такива епитети като "трябва да си яко друсан" са напрво малоумни... наистина, хора - много сте зле. вие какво - чалга ли слушате? или метъл?

Що се мислиш за важен с тоя Drun in Face? Не става тая музика и ако трябва да я сравнявам я отнасям към чалгата - напълно повърхносттна музика. И то ужасно еднотипна. И да - трябва да си друсан за да издържиш 60 минутен сет в който се повтаря един 3 сек. мотив.

душа, явно или си кьорав или си много тъпичък... все пак в подписа си съм написала, че съм МОМИЧЕ!!! и отгоре на всичкото, не можеш да кажеш "не става". явно просто нямаш и идея за какво става дума в живота след като се изразяваш така за нещо, което явно не познаваш. и аз не виждам нищо повърхностно, честно да ти кажа... както и да е, ясно е, че само ще се псуваме и т.н. така че - няма смисъл. успех и да ти е веселко!

това бях аз :lol: :lol: :lol:

Swinkenhoffer
09-02-2006, 21:37
препоръчайте нещо :)

Eleonora
09-02-2006, 21:37
дайте линкове и ще ви кажа мнението си :-D

ista
09-02-2006, 21:39
ето душите - това си е цял портал!:)
http://www.hmsu.org/

WILD__BOY
09-02-2006, 21:46
Иста, извини ме за грешката. Не смятам да споря с теб защото е безсмислено. Слушай си кофти музиката и не ми викай, че съм тъп.

Bisollini
09-02-2006, 21:55
Ima takava Tema

Kar4eto
09-02-2006, 22:15
Не е мой стил,ама който иска да си слуша де :wink:
Не е престъпление все пак :D

ista
09-03-2006, 07:35
Иста, извини ме за грешката. Не смятам да споря с теб защото е безсмислено. Слушай си кофти музиката и не ми викай, че съм тъп.

миличък, пак продължаваш. аз нищо не съм ти казала. и това е поредното доказателство за умствения ти багаж... кофти е за тебе, докато за други е нещо, което дори и да ти обяснявам няма да схванеш... по понятни причини... :lol: :lol: :lol:

ista
09-03-2006, 07:36
Ima takava Tema

Мило, това е старата тема - от 27май 2005 :mrgreen: :lol: :mrgreen:

cskamoni4ka
09-03-2006, 08:56
Не съм фенка на такъв тип музика.

Elektra_x
09-03-2006, 12:42
Не съм фенка на такъв тип музика.
Ще ме извините за невежеството ми,но не съм запозната с този стил музика...може ли някой да ме светне за кво точно става въпрос че аз незнам пък ми стана доста интересно :)

/wan`a`doo/
09-03-2006, 13:13
Електронна музика... drum- барабан, bass си е бас... в смисъл през цялото време има дуф дуф дуф и доста от песните са някви ремиксчета с някви песни :-D Ебати обяснението :lol:

Tempestjuji
09-03-2006, 13:56
Искате мнението ми - отвратителна музика. И смятам, че за да и се кефиш трябва да си яко друсан.
така е

freaky_FK
09-03-2006, 15:42
muziakta e qka. i bih posporila s WildBoy ili kuvto e tam. izcepki ot roda na "tva trqbva da si qko drusan da go slushash".IZVINETE.... ako pomislish malko vav vseki stil ima nqkvi grupichki deto se drusat s naj razlichni raboti i po taq logika vseki vid muzika trqbva da si qko drusan ili piqn da q slushash. mn dostatuchno e kato ne se kefish da kajesh ne mi haresva a ne da filosoftvash za neshto v koeto si 100% nevesht.

strawberry
09-03-2006, 20:10
Мен лично изобщо не ме радва тая музика...Предпочитам хиляди,милиони пъти чалгата пред това да сипроглуша ушите с тая музика,която в продължение на часове повтаря едно и също....

09-04-2006, 03:09
по принцип слупам техно
но имам няколко dnb сетчета
е това Roni Size & Dj Krush - Live Spoon Dark Drum'n Bass е много добро 8) :wink:
http://store2.data.bg/jopena/DREAMX/Roni%20Size%20&%20Dj%20Krush%20-%20Live%20Spoon%20Dark%20Drum'n%20Bass.mp3

WILD__BOY ти си смотаняк
като не те слушаш и не разбираш от такава музика не пиши

навигатора
09-04-2006, 03:18
по принцип слупам техно
но имам няколко dnb сетчета
е това Roni Size & Dj Krush - Live Spoon Dark Drum'n Bass е много добро 8) :wink:
http://store2.data.bg/jopena/DREAMX/Roni%20Size%20&%20Dj%20Krush%20-%20Live%20Spoon%20Dark%20Drum'n%20Bass.mp3

WILD__BOY ти си смотаняк
като не те слушаш и не разбираш от такава музика не пиши

това бях аз
и хората който не харесват такъв вид музика си мислият че тя е мнотонна е еднообразна. свъщност музика като попа и хип-хопа са доста по монотонна от technoto,dnb и разни такива стилове. В попа и хип-хопа има глас който ги разннобразява е това е.....във всяка музика има повторения и в хип-хопа и попа те са много по малко от колкото в днб-то

навигатора
09-04-2006, 03:19
nqgade pisheshe che tiq deto slushat electronna muzika imat po-dobre razvit sluhov aparat .... nz dali e vqrno

WILD__BOY
09-04-2006, 06:19
по принцип слупам техно
но имам няколко dnb сетчета
е това Roni Size & Dj Krush - Live Spoon Dark Drum'n Bass е много добро 8) :wink:
http://store2.data.bg/jopena/DREAMX/Roni%20Size%20&%20Dj%20Krush%20-%20Live%20Spoon%20Dark%20Drum'n%20Bass.mp3

WILD__BOY ти си смотаняк
като не те слушаш и не разбираш от такава музика не пиши

това бях аз
и хората който не харесват такъв вид музика си мислият че тя е мнотонна е еднообразна. свъщност музика като попа и хип-хопа са доста по монотонна от technoto,dnb и разни такива стилове. В попа и хип-хопа има глас който ги разннобразява е това е.....във всяка музика има повторения и в хип-хопа и попа те са много по малко от колкото в днб-то


Не съм казал, че техното е монотонно. Харесвам техно (виж за транс - не всичко). А за рапа - гласа не го разнообразява. Леле ти верно се изказа много жестоко. Рапа не е за пеенето и припяването, за да разнообрази бийта. Бийта просто подплътнява текста. Някой път виж колко е дълъг текста на някоя песен - препоръчвам ти DMX. И не съм смотаняк. Аз съм шибано копеле което до края на дните си няма да я харесва тая друсана музика.

навигатора
09-04-2006, 07:13
и аз не съм казал, че си казал, че техното е монотонно:) казах, че повечето хора който не слушат такава музика(dnb, techno i dr..) си мислят така
хмм... и ми е чудно защо си толкова негативно настроен към dnb-то
като то има връзка с хип-хопа...тама тия стилове dnb, break beat и хип-хоп са свързани
бийтовете на хип-хопа се доближават до тези на dnb-a
примерно тоя roni size e dnb dj и продуцент и се занимава с хип-хоп

WILD__BOY
09-04-2006, 07:16
и аз не съм казал, че си казал, че техното е монотонно:) казах, че повечето хора който не слушат такава музика(dnb, techno i dr..) си мислят така
хмм... и ми е чудно защо си толкова негативно настроен към dnb-то
като то има връзка с хип-хопа...тама тия стилове dnb, break beat и хип-хоп са свързани
бийтовете на хип-хопа се доближават до тези на dnb-a
примерно тоя roni size e dnb dj и продуцент и се занимава с хип-хоп
.
Просто наистина ми е монотонна - още като я чух не ме грабна, не ме привлече и от тогава. А и като гледам кви са голяма част от феновете им ми става некво кофти че така се зомбират.

навигатора
09-04-2006, 07:21
то не, че и аз е слушам много dnb ама примерно е това дето го препоръчах по-горе е много яко.. поне мене ме кефи
иначе предпочитам техно пред всичко останало :)
http://store2.data.bg/jopena/DREAMX/Roni%20Size%20&%20Dj%20Krush%20-%20Live%20Spoon%20Dark%20Drum'n%20Bass.mp3

/wan`a`doo/
09-04-2006, 12:58
Мен лично изобщо не ме радва тая музика...Предпочитам хиляди,милиони пъти чалгата пред това да сипроглуша ушите с тая музика,която в продължение на часове повтаря едно и също....
Е тва беше много тъпо изказване... слушала съм доста чалги и мога определено да кажа,че в повечето песни текста е 5реда, а припева се повтаря 10пъти...ако тва не е едно и също-не знам... а има дръм и дръм, като не те кефи еднообразно, ще си изтеглиш разнообразно...блаааа мога да ти кажа-ти си ограничена :!:
И не музиката зомбира, ами човек сам се зомбира ](*,)

Amayo
09-04-2006, 13:53
Само друсляците го слушат тва.

09-04-2006, 16:16
Само друсляците го слушат тва.

е и аз го слушам и не съм от така наречените "друсляци" хм
и ме кефи много тая музика повече от всяка друга

XePouH
09-04-2006, 16:36
не слушам обаче тая картинка ме кефи много :http://img372.imageshack.us/img372/1971/sexdruganddnbus2.th.jpg (http://img372.imageshack.us/my.php?image=sexdruganddnbus2.jpg) :mrgreen:

Amayo
09-04-2006, 19:45
Само друсляците го слушат тва.

е и аз го слушам и не съм от така наречените "друсляци" хм
и ме кефи много тая музика повече от всяка друга
Ми начи си позьорка и подражаваш на друсляци - демек още по жалка картинка.

/wan`a`doo/
09-04-2006, 20:54
Я виж ти, нещо ново научавам... позьор си щом се кефиш на дръмче и не друсаш...колко интересно. Голям мислител ще станеш ти =D> =D> =D>

Psycho Realm
09-04-2006, 21:46
Какви са "феновете" на DnB?
Отговор: 2 типа
1. Жалки типове, отиват на някое парти предрусват, не знаят какво става около тях. На следващия ден се хвалят ( в интерес на истината точно като чалгарите ), как снощи еди-кой-си бил взел х бонбона и припаднал... уникално.
2. Позьори, които слушат тази музика, само защото в последната година стана доста актуална.
end.

Emk0
09-04-2006, 23:57
Hymm stranno dali imate nablydeniq na sityaciqta s razvitieto na electronnata muzikav Anglia, Ispaniq. Germaniq no tozi stil navliza dosta i nqma da se uchudq do 3-4 godini da e v Bulgaria i izmestil house/trance
Poslednite Promo-ta koito mi nosiha ot gostyvania v MANIA i CACAO BEACH na DJ kato Victor Calderone, G-pal, V-sag... i podobni sydarjaha dosta razrabotki [pod razrabotki govorq malki gragmenti i elementi v osnovnoto zvychene na trackovete] nad DnB makar da ne sa v tehen stil..
izglejda vseki se opitva da se naglasq...a shto se otnasq kolko narod vzema na DnB partita...ami dosta sa..no.... kakto se kazva..jivota si tehen...

Pozdravi

DjEm0