PDA

View Full Version : iskam da si vurna lubovta mu!!!pls pomagaite!!!



nedostijima
01-24-2006, 12:16
zdraveite!ne mi se pi6at bezmislenno dulgi temi no eto tova e istoriqta mi i iskam pomo6t za6toto neznam kakvo da pravq!!!!pls
nai-nakratko minalata godina hodih blizo 4 meseca s edno mom4e az sam na 15 toi v momenta e na 18 i taka ...vsi4ko be6e kato v prikazka toi me obi4a6e bezumno kakto i az nego...bqh istinski 6tastliva!neznam kak se stekoha obstoqtelstvata no skusahme za6toto toi se vurna pri biv6ata si priqtelka!mnogo puti mi e kazval 4e az sam mnogo pove4e za nego ot neq i t.n ne sum zgafila s ni6to i neznam kakvo to4no se slu4i!sega go obi4am pove4e ot predi no toi e s neq....4esto mi pravi nameci celuva me iska da e s men use6tam go vsqka6 o6te izpitva ne6to kum men no vsqka6 ne6to go spira i v drug moment vse edno za nego sum nikoq!!!
naistina toi e purvata mi istinska lubov i kogato go zagubih osuznah kakvo imah do sebe si!az sam edno ot nai haresvanite momi4eta v u4ili6te i izob6to no men nikoi ne me interesuva slqpa sum za drugite!po dqvolite moga da imam vseki no ne i nego!naistina me boli mnogo!iskam da si vurna lubovta no ne znam kak?ne go razbiram prosto ako napravq purvata kra4ka neznam kakvo 6te posledva za6toto toi vinagi se darji razli4no!vsqka6 ima 4asti4ka ostanala v nego koqto vse o6te me obi4a ...no neznam ka da q vuzplamenq otnovo!!!molqvi pomognete mi kak da si go vurna??????????mersi predvaritelno!!!

LP_girl_14
01-24-2006, 13:34
Надявам се че греша,но според мен,тва момче се опитва да разиграва и двете ви.И кво ?Целува те,казва ти че те обича,че си много повече от нея,но продължава да си ходи с приятелката си,а ти се чудиш как да го спечелиш.Тва не става така.Любовта или я има или не.Средно положение няма.Ако той искаше да е с теб,защо още ходи с приятелката си?Имаш ли си представа колко възможности пропускаш,докато го чакаш най-сетне да се реши и да скъса с нея?!Говори с него,кажи му че е време да си изясни чувствата и да вземе решение.Успех мила и дано все пак бъдеш щастлива!

qnu4kaa
01-24-2006, 13:44
LP_girl_14 e prava..razigrava vi i dvete..i az taka mislq :) a otnosno tova 4e si nai haresvanoto momi4e..ne e hubavo da misli6 taka..ti moje6 da ima6 vsqko mom4e tqlom,no ne i duhom..ne si pravi takiva izvodi :) :roll:

`w8inK`f0r`y0u`
01-24-2006, 14:05
Mi kaji mu nqkoi pyt da izlezete na kafence, da se vidite yj prosto priqtelski i to si4ko 6e si proli4i nqkak si ot samo sebe si, ako e pisano, to 6e si stane!ili pyk my pi6i nqkaf sms..ne6to ot sorta "kak si..my4no li ti e za men?mislel li si nqkoga da sme zaedno otnovo?" i toi ako izpitva 4yvstva 6e se vyrne pri teb, a ako ne-zna4i trqq da e ebasi typanara 6tom ne iska momi4e kato teb..pone kakto govori6 si nekfa gotina..ne razbiram kvo pove4e iska?!zatfaa fani iniciativata v svoi ryce i deistvaiiii:)

ComiX
01-24-2006, 14:40
Mi kaji mu nqkoi pyt da izlezete na kafence, da se vidite yj prosto priqtelski i to si4ko 6e si proli4i nqkak si ot samo sebe si, ako e pisano, to 6e si stane!ili pyk my pi6i nqkaf sms..ne6to ot sorta "kak si..my4no li ti e za men?mislel li si nqkoga da sme zaedno otnovo?" i toi ako izpitva 4yvstva 6e se vyrne pri teb, a ako ne-zna4i trqq da e ebasi typanara 6tom ne iska momi4e kato teb..pone kakto govori6 si nekfa gotina..ne razbiram kvo pove4e iska?!zatfaa fani iniciativata v svoi ryce i deistvaiiii:)

Твойте предложения не са от най-предпачитаните!В никакъв случей не му пиши смс-ще сгрешиш а и така на него му е по-изгодно като знае че имаш още някакви чувства към него,нали се сещаш?!Вдигаш му самочувствието,той се опитва само да си играе с теб и това го разбирам от твойте думи щом те целувал а през това време си има друга приятелка.. Седни и си поговори с него,виж има ли смисъл да прадължаваш да му се връзваш(очевидно той иска твоето внимание да е насочено само към него,егоизъм...)и ако разбереш че няма смисъл,заеби го,трябва ли да се мъчиш подяволите за него след като знаеш колко момчета има още... не е само той!!

mnogomili4kata-sf
01-24-2006, 14:54
Абе не знам,ама за да е с нея може би все пак има защо или е точно някав такъв дето не знае кво иска...не знам какво да ти кажа освен да хванеш и да си поговориш с него,ако ще му кажи да не ти дава напразни надежди,ако не иска да е с теб

Josefinne
01-24-2006, 15:04
Според мен той обича нея, но понеже знае, че има теб и не иска да те губи като вариант. Как те целува? По бузата или по устните, демек приятлски или неприятелски. Ако те целува приятелски бих ти препоръчала да го забравиш. Трудно е, обаче щом си харесвана, тогава започни да излизаш и с други момчета, на кафенце, на диско, забий си някое или няколко е така за една вечер, потърси друга любов, отърси се от тази. Има начин, трябва да поискаш просто.
Ако те целува по-така...Тогава може и да има някакви чувства към теб, но не е задължително, имай предвид. Тогава му покажи, че не си негова. Хората разбират какво имат чак, когато им залипсва. За да го накараш да ти обърне внимание - спри сама да му обръщай. Излизай с други мочмета и се постарай да научи по косвен начин - някой общ приятел случайно да подхвърли. Малко, за да не стане очевидно, то и само споменаване ще свърши работа. Просто му покажи, че си изморена да му тичаш по петите.
И в двата случая започни наново. Ако той има чувства, може и да дойде да те моли на колене да се върнеш, но по-добре не разчитай на това, за да не останеш разочарована.

RoSsY88
01-24-2006, 15:14
Щом е избрал бившата...Но никога не се предавай бори се до край.Аз лично мн сикам да сам с бившият си макар от 5 месеца да не съм го виждала даже ама една лубов не може да изчезне ей така..Като обичаш някой се бориш за него колкото и да болка да си пречиняваш или си прекалено слаб да поискаш невъзможното и да се бориш за него!