PDA

View Full Version : Moderated: Момчета, комплексирате ли се понякога като ви...



01-24-2006, 13:26
Mom4eta,kompleksirate li se poniakoga kato vi izleznat pove4ko papki ili puk si imate pove4ko po princip. Az nemoga da kaja 4e imam mnogo no se zabeliazvat. Ta sduhva li vi tva ponqkogas? A vie momi4eta vpe4atlqvate li se ot papkite na mom4etata.6te gi imate li vpredvid pri izbora si, ako sa v ramkite na normata razbira se

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 1 и 7 от правилника!
Благодаря!

Death^Forever
01-24-2006, 13:32
На мен не ми пука...това си е абсо нормална част от развитието на човека...а пък и защо говориш така, сякаш е проблем само на момчетата :shock: Всички са минали през това, не само те...и както вече казах, пъпките не са от съществено значение...

01-24-2006, 13:34
moje bi za6toto momi4etata moje da gi prikriqt s grimove i t.n. Mersi za otgovora 6te 4akam o6te

forrzi
01-24-2006, 13:37
ако пъпките са съпроводени със кецове и олигофрения-проблем не съществуват
но ако пъпките са съпроводени с бели ботушки (от ония грозните дет вътре си навират скъсанките дънчици) и огромно количество от така наречения "поп-фолк"(хаха)-ми проблема не е само в пъпките 8)

muaaxax
01-24-2006, 15:00
pi4 vij v onaq reklama na m-tel onq s pupkite i o4ilata kak mackite mu vzimat nomera.

kanar4o
01-24-2006, 15:22
muaxxa ti pa bahti logikata :) ti sq sha dadesh i primer sus Krasavicata i Zvqra :)pich purvo zavosi kvi sa ti pupkite :) ako vodish redoven polov jivot pupkite gi nqma :) pone as kato pochnah da vodq polov jivot luiceto mi se izchisti :)

danger_love{F}
01-24-2006, 15:49
Разбира се че ако момчето което харесвам има пъпки няма да ми направи голямо впечетление,стига само да са в рамките на допустимото;)

WILD__BOY
01-24-2006, 16:11
Ми не .. е едно време имах много (преди две лета) ама сега съм що годе добре ..

i'm so excited!
01-24-2006, 16:20
мойта кожа е много чиста по принцип и бяла. и ей така отвреме навреме ми излиза по някоя пъпчица, и за по-голям контраст трябва да е ЯРКО ЧЕРВЕНА. дразнещо е, но не ми пука особено=))

01-24-2006, 16:49
И някой да ми каже как аджеба да се оттърва от тях?И от тези гадни малки черно точици по носа ми... :cry:

ht_7j
01-25-2006, 19:02
Dosega nikoga ne me e interesuvalo dali gadjeto mi ima ili nqma papki. Moje bi zashtoto ne sa imali mnogo. No nikoga ne sadq nikoi po papkite mu. Plssssss....Yjas

DeSiTo0o
01-25-2006, 19:22
E tva pupikite ne e koi znae kuv problem...po4ti vseki na tiq godini ima pupki.
Emm...sega puk ako sa prekaleno mnogo moje bi nqma da mi haresa mom4eto...4estno nz :roll:

KRaLiCa_na_OrGaZmA
01-25-2006, 19:55
Mom4eta,kompleksirate li se poniakoga kato vi izleznat pove4ko papki ili puk si imate pove4ko po princip. Az nemoga da kaja 4e imam mnogo no se zabeliazvat. Ta sduhva li vi tva ponqkogas? A vie momi4eta vpe4atlqvate li se ot papkite na mom4etata.6te gi imate li vpredvid pri izbora si, ako sa v ramkite na normata razbira se

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 1 и 7 от правилника!
Благодаря!


mi spored men mom4etata kakto i momi4etata trqa da spazvat dobra higiena da polzvat razni losioni za pochistvane na porite zashtoto ostavat posle traini dupki ot 4ernite tochki , a gnoinite papki e nai dobre da se gorqt . kfo kato e mom4e da kaje " oo az sam momche i moje da seda kat neko mizernik " ili "az sega sam v puberteta " . tfa nqma nikfo zna4enie vinagi mojesh da se otyrvesh ot pypkite tree malko psotianstvo :D

DarkSanctuary
01-26-2006, 01:53
Ами след като са в рамките на нормалното к'ъв ти е проблема, мен ако питаш точно ник'ъв! Мани, не се комплексирай за глупости, плюс това пъпките все пак са до време, а и в тази възраст на всички по-малко или в повече им излизат, така че не виждам за какво се притесняваш!

гг
01-26-2006, 17:42
mi spored men mom4etata kakto i momi4etata trqa da spazvat dobra higiena da polzvat razni losioni za pochistvane na porite zashtoto ostavat posle traini dupki ot 4ernite tochki , a gnoinite papki e nai dobre da se gorqt . kfo kato e mom4e da kaje " oo az sam momche i moje da seda kat neko mizernik " ili "az sega sam v puberteta " . tfa nqma nikfo zna4enie vinagi mojesh da se otyrvesh ot pypkite tree malko psotianstvo :D[/quote]

Коте , Мила !
Ама много ги разбираш ;)
Ти горила ли си някога пъпките ? А косъмчитата , и тях ли ги гориш :)

Пич, няй-добре просто почиствай редовно лицето ,за да не си личи, а до година ще ти спрат пъпките , но пак трябва да си почистваш лицето . Не е нужно да се правиш на "барби" и да си слагаш лусиони .

Наздраве !

п.с. Отново до KRaLiCa_na_OrGaZmA : Шой ми юр експирианс !

01-26-2006, 18:33
To4no taka e i az ne mislq 4e trqbva da se kompleksiram evala na gostite za tezi otgovori.

ChoCoLAte_
02-04-2006, 19:53
Т'ва не трябва да те притеснява толкова много, защото е напълно нормално.И момичетата и мочетата минават през него.Аз лично не обръщам особено голямо внимание..Важното е как се чувстваш самия ти.Ако се държиш супер сдухано, няма да изглеждаш много добре естествно, но ако си се държиш нормално не се забелязва чааак толкова много. Абе споко не е кой знае колко голям проблем ;)

MyyH
02-05-2006, 18:30
Da idemi da se samubiq 4estno da ti kaja.

WILD__BOY
04-03-2006, 22:53
И някой да ми каже как аджеба да се оттърва от тях?И от тези гадни малки черно точици по носа ми... :cry:

Ми миеш се редовно с изсушаващи кожата гелове. Аве отиди на дерматолог. може да ти прасне един фин пилинг и после кремове.

KRaLiCa_na_OrGaZmA
04-03-2006, 23:39
Mom4eta,kompleksirate li se poniakoga kato vi izleznat pove4ko papki ili puk si imate pove4ko po princip. Az nemoga da kaja 4e imam mnogo no se zabeliazvat. Ta sduhva li vi tva ponqkogas? A vie momi4eta vpe4atlqvate li se ot papkite na mom4etata.6te gi imate li vpredvid pri izbora si, ako sa v ramkite na normata razbira se

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 1 и 7 от правилника!
Благодаря!

mi az ne 4e praa razgrani4enie no za gadje predpo4itam da e s 4isti4ko li4ice :) :-D nemoga da se opla4a ot mn pypki , no ne e i nikak da gi nqma :-s 8-[

nikitooo
04-04-2006, 08:44
ако пъпките са съпроводени със кецове и олигофрения-проблем не съществуват
но ако пъпките са съпроводени с бели ботушки (от ония грозните дет вътре си навират скъсанките дънчици) и огромно количество от така наречения "поп-фолк"(хаха)-ми проблема не е само в пъпките 8)

Mi twa e sto pyti po gyzarsko otkolkote nqkfi kecowe syper gramadni!Pyk i ne e kazano , che kato nosish botushki s skysani dynki trqbwa da si chalgar!Tuka wsichki imat nqkwi logiki.... :x Spored sichki w toq forum stilowete na oblichane se delqt na nqkolko wida : chalgarski , metylski , raparski... LOL

Po temata : Mi nikoga ne se kompleksiram , twa e normalno!