PDA

View Full Version : kam momi4etata za brasneneto



01-24-2006, 14:32
Momi4eta,iskam da vi pitam,trqbva li da se brasna otdolu.vsi4ki li se brasnta i samo az li sam izostanala?na men mnogo ne mi se iska,a i ne mi se e nalagalo,no vse pak?i kato ste s mom4eta,zadaljitelno li ste obrasnati?tolkova li e lo6o,ako ne se brasna?

LP_girl_14
01-24-2006, 14:40
За мен лично въпроса за обезкосмяването си е въпрос на лична хигиена!Никъде не пише че трябва да се бръснеш.Има си други методи,като аз лично предпочитам кола маска или пък с епилатора,но според мен си е препоръчително да се обезкосмяваш.Сигурна съм че и ти и момчето с което ще бъдеш ще се чувствате по-комфортно :wink:

white_chik
01-24-2006, 16:13
mnoo qsno 4e e zaduljitelno.Verno 4e ne e nai-priqtnoto ne6to i vse pak ne moje bez da se obrusne6.A kato si s mom4e e o6te po-zaduljitelno.

01-26-2006, 15:16
A moje li da pitam kak to4no i kade se brasnete?Navsqkade li(v smisal otdolu kak stava to4no)?

01-26-2006, 15:37
A moje li da pitam kak to4no i kade se brasnete?Navsqkade li(v smisal otdolu kak stava to4no)?

Az bih te posavetvala da otidesh na kozmetik, shtom ti e za parvi pat. Shte te izchisti iztzqlo i dobre. Popitai q posle kak mojesh sama da si mahash kosmite. S epilator kato che li nai-dobre se poluchava, no tova e individualno. Boli malko, no posle iztrapvash, a i si zaslujava. Momchetata, ot opit znam, opredelno predpochitat da si gladka, no pri tqh sashto e jelatelno da ne sa kato gorili, taka che izobshto ne se pritesnqvai i ne si sazdavai kompleksi. :D

01-26-2006, 15:48
blagodarq,oba4e ne moga da ida na kozmetik za takova ne6to.6te si umra ot pritesnenie.po dobre sama v ka6ti,oba4e ne mi e mnogo qsno kak to4no s epilatora.otpred dobre,oba4e otdolu?sorry za tapite vaprosi!

Sapphir
01-26-2006, 18:53
of ti sha umresh ot bolka s toq epilator luda li si ;} nasaponisai si chastite .. ako sa mnogo dulgi kosmite s edna nojica i postriji posle si nasapunusai tva i sas samobrasnachkata :)

X4eto_f
01-28-2006, 12:36
Hora vie normalni li ste be kak s epilator nqkoi jeni omirat ot bolka kato si epilirat krakata vie s epilator na sramnite 4asti......

FairyNymph
02-01-2006, 21:11
kak taka trqbva li
trqbva li da si miesh zybite trqbva li da si reshesh kosata ti sama si reshavash ne moje da ti kajem nqma da se brysnesh ili brysni se kvoto iskash tva pravi ako iskash si gi puskai dylgi do zemqta ku iskash gi mahni izcqlo :mrgreen:

Roxy
02-01-2006, 23:18
много ясно че трябва!представяш ли си да праиш секс с момче и да си няква космясала?!?няма ли да те е срам?!?

**EcKo**
02-01-2006, 23:22
По-добре срам пред козметика...отколкото пред
Момчето...Замисли се...и не питай каде точно...Навсякъде :lol:

Mystery
02-04-2006, 18:34
Никъде не е казано, чи и задължително. Според мен това си е лична хигиена и предпочитания. Не е задължително да се бръснеш. Има и други методи на обезкосмяване. Кола маска,епилатор,депилиращи кремове. Аз смятам кола маската за най-добрия вариянт. На момчетата много повече им харесва да си обезкосмена. Все пак това си е личен избор, но ти препоръчвам да се отървеш от космите! Най-добре отиди на козметик да свърши тая работа както трябва.

~*~Chanel~*~
02-10-2006, 23:40
Kой каквото и да ми приказва-гладкото си е най-сладко.Не те знам на колко си и дали водиш вече полов живот, ама и при секса е по добре гладко, и на морето на плажа пак е по-добре гладко, а и на тебе ще ти е по-комфортно така...Ако ще ти е за първи път(а дори и да си пробвала вече) по-добре не хващаи бръсначката, след лазерната и фотоепилацията най-ефикасно си е колата маска-навсякаде я правят, а и като обясниш на козметичката, че 6те ти е за пръж път, тя 6те бъде много внимателна и няма да те боли много-6те свикне6.И най-важното за коломаската-като легне6 там не се стягай, а се отпусни и си мисли за нещо хубаво и може по4ти да не усети6 болка....

Ice_Queen
02-11-2006, 11:20
ОО задължително се обезкосми там..а и наистина е на хигиенична основа..!
А с какво..ми аз съм за самобръсначката,а тва с ЕПИЛАТОРА еееее САДИСТИЧНО !!!! :-& #-o [-(
С колата маска..да и тя става както и с фотоепилация.
Но аз ти предлагам самобръсначка ;) засега

HereTodayGoneToHell
02-11-2006, 11:33
Hora vie normalni li ste be kak s epilator nqkoi jeni omirat ot bolka kato si epilirat krakata vie s epilator na sramnite 4asti......

Хаххахаха, аз сигурно съм сбъркана, но мен по краката повече ме боли с епилатор :lol:

mil4eto_
02-11-2006, 12:06
задължително е да се обезкосмяваш! [-X
и ти,и гаджто ти ще се чувствате много по-добре.
щом ще ти е за първи път горещо ти препоръчвам да отидеш на кола маска.вярно е,че боли,а и сигурно ще те е срам,но бръсненето е супер неприятна работа.
аз лично почнах с кола маска и изобщо не съжалявам за това-вярно е,че първият път/а и по-нататък/боли,но болката е поносима.пък и след това някъде около 2 седмици не ти се налага да мислиш за обезкосмяване,+ тфа с всеки следващ път космите израстват все по-тънки.
наложи ми се да няколко пъти да се бръсна понеже козметичката мии нямаше свободни часове и да ти кажа беше прото ужасно! :evil:
първо-вероятността да се порежеш е голяма,2-ро: не може да махнеш абсолютно всичко/както ства при кола маската/,3-то:кожата ми се разрани-появиха ми се някакви супер гадни пъпчици,4-то:космите почват да растат след 2 дни и много болеше.тфа се случи с мен,незнам ти може да си по-сръчна и да се справиш по-добре,но пак казвам че по-добрият вариант е кола маска.сега като почнеш след времи космите ти ще станат доста по-анемичнила колкото до срама-няма да си първото момиче,което козметичката вижда гола,така че спокойно.

dorsichh
09-28-2008, 13:20
ox nachi az sum na 13..i do sq ne sum se obeskosmqvala tam,a pak imam dosta kosmi :( nz sus samobrasnachka shte stane li? a puk za kozmetik..nz nqma li da pomislqt za malka na 13 god? ne moje li da zapochna sus samobrasnchka :?

sweatkiss
09-28-2008, 14:49
Nedei da zapo4va6 da se brasne6 ,az li4no deistvam samo s kola maska i epilator i da parviqt pat boli no ne e bolka za umirane...Az se obezkosmqvam NAVSQKADe ot 12 godi6na i sam sviknala...Uspeh :)

Infinity
09-28-2008, 16:15
аз съм по абсолятно същия начин както и ти мен лично ме е срам да отида да козметик и ще се обръсна скоро със самобръсначка или ще ги подрежа :)

mynichka
09-28-2008, 16:59
епилатор !!!

dorsichh
09-28-2008, 18:09
ami otnosno kolata maska,ako moga da q napravq vkushti..kakva tochno moje da se vzeme :? i kolko struva nqkude :)

sa6eto
09-29-2008, 19:11
Abe vie da ste 4uvali za depilatlar... stava burzo i lesno bez da boli kvo pove4e iskate... :-o

6emet4e
09-29-2008, 19:33
темата е тооооолкова стара....а и вече има 1 куп такива теми....