PDA

View Full Version : momi4eta kajete



TaQ^MaLkAtA
01-24-2006, 15:55
strashno li e da hodish na genekolkog?nalaga mi se zaradi bqloto te4enie kakvo moje da e ???koito znae da kaje :oops: :oops: :oops:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

Sashka_Kaleina
01-24-2006, 15:59
haha to4nata duma da hodi6 na ginekolog ne e s STRASHO a POLEZNO :) Bqloto te4enie e nai 4esto sre6tanata pri4ina poradi koqto devoiki kato nas hodqt na ginekolog.Polu4ava se ili ot istivane,nali ako hodi6 s gol kryst ponqkoga ot nastinka e reakciq na organizma,moje sy6to ot ne dobra li4na higiena i ot polov akt i drugi infekcii.

Sad_eyes_f
01-24-2006, 16:01
Не е чак толкова страшно колкото си мислиш, миличка, не се безпокой толкова.Просто първият път при гинеколог е някак особенно, предполагам ще те е срам, страх, ще ти бъде некомфортно, но просто се опитай да се отпуснеш възможно най-много...Ще го преживееш спокойно, не се тормози...
А относно бялото течени, ако е по-особенно от обикновено(тоест има странен цвят, специфична миризма и е по обилно) не е лошо да отидеш да те види лекар, пък и ако водиш полов живот - няма да ти навреди, тъкмо ще си направиш един профилактичен преглед.Успех :wink:

danger_love{F}
01-24-2006, 16:02
[size=18]http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=6448][/size=18]