PDA

View Full Version : ДИСКУСИЯ: АЛКОХОЛЪТ- СЕРУМ НА ИСТИНАТА



teenkopele
01-24-2006, 16:02
Какво мислите за това? Според вас, може ли да се каже,че алкохолът е серум на истината?Защо?

:)

i'm so excited!
01-24-2006, 16:05
може и така да е. знам само, че дядо ми като си пийне, почва да раздава пари 8) не знам как да си го обясня. но като се замисля не ме интересува.......

Dharma
01-24-2006, 16:13
emi 4ovek kato si piine i mu stava nqkak po-leko na du6ata hahah pone spored men, kazva si kakvoto mu teji...awe znaete kak e :wink:

rusalkata_
01-24-2006, 16:16
определено е серумът на истината...аз съм свидетел че когато моите приятели се напият яко започват да си казват сичко,от-до... :D и абсолютно всичко е вярно... :D

mnogomili4kata-sf
01-24-2006, 16:18
Съгласна съм... :!:

i'm so excited!
01-24-2006, 16:28
ха, сетих се за 1 случка, всъщност имам една приятелка не от софия, която беше дошла за НГ, и празнувахме ... и тя след 4-тата бира, 2ра водка и кво ли още не ми заяви, че като се напие започва да налита на момичета и да се пазя. но беше прекалено късно :shock:

01-24-2006, 16:29
ахахаха дам..
аз като се напия всичко си казвам:)

ProstoAz
01-24-2006, 16:29
Абе, на различните хора различно им действа.
И при мен понякога може да се нарече "серум на истината", но пък...аз тази истина никога не съм я и прикривала, така че...
И докато някои стават особено разговорливи и весели след като се напият, други потъват в мрачни мисли и кофти настроения, а трети...не са в състояние да правят каквото и да било, освен да драйфат някъде. :lol:

П.С. Реалността е илюзия, породена от липсата на алкохол. :wink:

teenkopele
01-24-2006, 16:29
ха, сетих се за 1 случка, всъщност имам една приятелка не от софия, която беше дошла за НГ, и празнувахме ... и тя след 4-тата бира, 2ра водка и кво ли още не ми заяви, че като се напие започва да налита на момичета и да се пазя. но беше прекалено късно :shock:

...и сега от кой отбор си? :lol:

i'm so excited!
01-24-2006, 16:36
ха, сетих се за 1 случка, всъщност имам една приятелка не от софия, която беше дошла за НГ, и празнувахме ... и тя след 4-тата бира, 2ра водка и кво ли още не ми заяви, че като се напие започва да налита на момичета и да се пазя. но беше прекалено късно :shock:

...и сега от кой отбор си? :lol:
хехее, ми че то аз по принцип съм си и от двата отбора... само дето тва на НГ ми дойде малко неочаквано :shock:

RoyTheReaper
01-24-2006, 17:21
ахахаха дам..
аз като се напия всичко си казвам:)

i pri men e absolutno su6toto polojenie :P

XePouH
01-24-2006, 17:25
о определено е така,на един рожден ден на един мой фр. вкарахме бира там дет беше рд и едно от момичетата са напи на 3 чашка и ний започваме да я питане ква е оная,къв е оня и кат започна да псува най-голямата си приятелка стана супер лудо :D после прай простотий,драйфа и сякви други
тей че определено е серум на истината :lol:

Sapphir
01-24-2006, 18:34
az kato se napiq zapochvam da razdavam shamari :P