PDA

View Full Version : Koe e nai-hubavoto i priqtno ne6to koeto vi se e slu4valo?



madelin
01-24-2006, 18:50
vseki ima svoe priqtno,a moje bi nai-hubavo prejivqvane.spodelete svoeto ako iskate.az ako se setq za nqkoe po-hubavo moe,6te go napi6a.

e_l_i_z_a
01-24-2006, 19:24
Амииии...ъъъ...таквоз...Фидях най-хубавото момче на света и все още го преследвам :lol: :oops:

one_touch
01-24-2006, 19:49
mi nai-hubavoto ne6to i nezabravimo koeto mi se slu4i be6e 4e sre6nah edno mom4e tova lqto i se vlubih i prekarah nai -strahotnata 1 sedmica s nego.vseki den be6e val6eben za men.
sy6to moje da se kaje 4e vsi4ki migove prekarani s priqtelite mi sa priqtni.

teenkopele
01-24-2006, 21:05
Много са. :)

LP_girl_14
01-24-2006, 21:10
Влюбих се,обичах и бях обичана.За мен няма нищо по-хубаво от това :D

priti_kiti
01-24-2006, 21:12
Влюбих се,обичах и бях обичана.За мен няма нищо по-хубаво от това :D

Atika
01-24-2006, 21:54
Влюбих се,обичах и бях обичана.За мен няма нищо по-хубаво от това :D

Mhm i az .. i ochte po hubavoto e che tozi chovek i v momenta e do men ..

korn___
01-25-2006, 07:00
nai hubavite mi momenti ot jivota bqha tozi mesec ot 3-ti do 24-ti kogato se razdelih sus momi4eto koeto obi4am :cry: :cry: :cry: ina4e nezabravimi momenti sa mi kogato za pruv put sednah pred barabani i purviq mi istrel sus ognestrelno orujie i koncerta na koRn na 8-mi septemvri minalata godina

TSecret
01-25-2006, 08:56
mi ima niakolko ne6ta koito sa mn valnuva6ti-parvoto e kogato seka4ih na scena i sled tva po ulicite na grada mi vikaha imeto(be6e mn valnuva6to i nezabravimimo),vtoroto e 4e sre6tnah mom4eto na jivota si i tretoto 4e prekarah 5nezabravimi dni s nego non stop!

12345
01-25-2006, 19:38
Най-вероятно още предстои! :P

anonymous464110
01-26-2006, 23:12
vseki ima svoe priqtno,a moje bi nai-hubavo prejivqvane.spodelete svoeto ako iskate.az ako se setq za nqkoe po-hubavo moe,6te go napi6a.
po-dobro ot orgazum pri oralen seks zdrave mu kaji

pinK_Baby
01-26-2006, 23:21
Един от най-хубавите моменти,за които се сещам в момента е на рождения ми ден по миналата година , когато всичките ми приятели бяха около мен ... бях ааадски щастлива...Имала съм и много хубави и незабравими моменти с бившия (вече) любим човек...Но най-хубавите моменти са били с приятелите ми :)

egrgergetge
01-26-2006, 23:50
на 18 ми рожден ден миналата година...приятелките ми бяха организирали няколко изненади без аз да знам и супер много ме израдваха...просто не мога да опиша с думи какво преживях...всичко беше много трогателно,защото те ме накараха да се почувствам специална :!: говорехме,че нашето приятелство е специално и винаги ще се носим една друга в сърцата си!
невероятен ден...

Death^Forever
01-27-2006, 08:43
Сякаш и на мен все още ми предстои, има време до като мина и през това може би...Иначе за мен най-хубави и незабравими са малките радости в живота, които го правят така пълноценен и приятен...Хубави моменти са били тези, в които съм се запознала с всички важни за мен хора, които ценя и обичам...Но има още толкова много, които трябва да преживея...

zElEnA^mAsLiNkA
01-28-2006, 10:05
Ami... T0q vypr0s me nakara da se zamislq :roll: ... Qvn0 nqmam d0staty4n0 6tastlivi mig0ve 6t0m ne m0ga da se setq p0ne za 1 hubav v m0menta :? ,k0et0 e super gadn0 :( ... Bahti sq 6 se raz4uvstvam.
M0je bi p0slednite 2 g0dini ni6tu hubav0 ne mi se e slu4val0 ... :cry:

midnight...
01-28-2006, 11:21
ами най-хубавите ми моменти не са малко, но не са и много
миналата година лятото с една моя приятелка по цял ден си обикаляхме супер безгрижно и беше супер лудо!
когато се татуирах бях хипер щастлива!!!!
също когато направих първия си купон у нас и след това все едно беше минал ураган нямаше по-доволен човек от мен :lol: :lol:
също тази нова година беше един много продължителен хубав момент защото бях със всичките си приятели и бях много щастлива :D
когато сама си нарисувах една блузка и стана много сполучливо и д сега си я пазя и винаги и се радвам :lol:
когато сама си изрисувах едната стена у нас :arrow: :D
ъъ ся се сещам че като скочих с бънджито след това и на земята хвърчах :lol:
абе като цяло се радвам и на малките неща от живота

SweetBunny
01-28-2006, 11:37
Влюбих се,обичах и бях обичана.За мен няма нищо по-хубаво от това :D
:D :D :D osobeno migovete, koito sum prekarala s edin 4ofek :D VSI4KI SA HUBAVI...i nepovtorimi, nezabravimi, imenno za6toto sa malko :roll: :wink:

02-04-2006, 14:19
преди 4 години като се върна едно бижшо гадже от 4ужбина ми дойде нагости, насмърка ме с кока и се из4укахме.

По-миналата година като се запознах с едни холандци в Родопите и те ме поканиха за 2 месеца в Амстердам.

Миналата година, като отидох на автостоп от Германия до Испания и после през Италия до 4ехия.. а в 4ехия се запознах с някаква мацка, дето ме настани да спя у тях,
и даже искаше да остана там, ама тя имаше 3 деца и реших 4е не е подходяща оферта, та се сбогувахме и се върнах..

sherry
02-04-2006, 16:24
Momentite s mom4eto,s koeto hodq ve4e pove4e ot 3 godini sa mnogo cenni i vajni za men.Toi oznava4a super mnogo za men.
Drugi hubavi momenti sa kogat bqh na lager i se zapoznah s mnogo novi priqteli.Be6e mnogo qko i si izkarahme super

PR
02-06-2006, 22:26
nai prekrasniat den v jivota mi e vseki den v koito moeto nenadmenno suzdanie mi kazva dumite koito vinagi shte me nakarat da potrepvam ... Lubovtaaa e nai-hubavoto neshto na sveta :)) Nai veche s choveka koito iskassh :)) I love you :))PUPI

DarkSanctuary
02-07-2006, 04:20
Ами като се замисля не мога да се оплача от липсата на хубави моменти в живота ми. :P
Миналото ми лято беше много яко....това съм сигурна, че ще е още по-яко, защото съм намислила мнооого неща, които да направя, а и ще ходя на фестивала в Каварна и ще е абсолютна лудница. Много як момент за мен беше и концерта на Helloween на 29.I. Цялата ми минала седмица беше изпълнена също много хубави моменти....събрах половината клас в нас, разбихме се от алкохол и си направихме купона както ние си знаем :) ......след два дни пък се събрахме с приятелите ми пак в нас и беше адски забавно....абе постоянно почти имам много хубави мигове и супер много се радвам! :P

zElEnA^mAsLiNkA
02-07-2006, 08:31
Amii 0t 2ri fevruari mi e super vesel0 ... Imam si priqtel, s k0it0 vseki den sme zaedn0 i sym mn happy ;) :smt007

lina15
02-07-2006, 10:07
ot poslednite 2 godini...ni6to hubavo ne mi see slu4ilo...osven 4e obi4am moite priqteli i te me obi4at...ama 4ak puk hubavo nqmam

Death_F
02-07-2006, 10:30
За мен най хубавото време бяха дните от 1-ви до 11-ти август миналата година когато за пръв път бях на море без някакви родителски тела бях с едни от най готините хора на света а иманно най добрите ми приятелки по цял ден си правихме кефа пихме колкото си искахме слушахме най бруталния метъл на терасата на сградата отворили един чадър и се наливахме с водка незнайно защо се чувствах супер спокойна и изпълнена с живот защото бях с любимите си хора и правех любимите си неща без който и да е било да ме спира гонех един пич преублечен като дарт вейдър по центъра на обзор запознах се с един още един як пич от македония (с който имахме нещо като кратка връзка) гадното след това беше че имах изпити и че скъсах с приятеля си ама въпреки това беше най хубавото време в живота ми!

HereTodayGoneToHell
02-07-2006, 16:44
Глупаво е - намерих в едно от старите ми списания огромна статия за любимата ми група.

Sinister_Doll
02-07-2006, 17:15
Kolko jalko... Moga da se setq samo za edin 6tastliv mment v jivota mi ot predi po4ti 4 godini. I pod 6tastliv imam predvid spira6t duha! Bukvalno. A kato se zamislq za kva prostotiq sum bila super 6tastliva, kato se zamisla, 4e ne sum izpitvala istinsko 6tastie za pove4e ot sedmica i kato se zamisla, 4e to vinagi zavur6va mooooooogo zle, naprao se sujalqvam...
Ina4e imam mn hubavi mometi s neveroqtnite mi priqteli, koito stra6no mn si obi4kam. Super mn oligofren6tini i prostotii, no tva ne ti stiga da si 6tastliv.

bloody_angel
02-07-2006, 17:29
Ами един от хубавите моменти в живота ми беше , когато след новата година заминахме с най-добрата ми приятелка, нейният и моят приятел, на вилата ми на село и няколко дни бяхме откъснати от света .... страхотно преживяване \:D/

BroozY
02-07-2006, 17:33
Всеки път като се напия или напуша се чувствам добре през другото време направо не ми се живее ](*,)

snooppy_f
02-07-2006, 17:34
Влюбих се,обичах и бях обичана.За мен няма нищо по-хубаво от това :D
Е това е най най най...Пожелавам на всеки такова усещане...да обичаш и да бъдеш обичан! :smt050

zElEnA^mAsLiNkA
02-07-2006, 19:23
Купиха ми Ауди A6 по случай завършването. Исках осмица, ама баща ми вика "да не съм милионер" ! Ко да прая и на тва ше се радвам !
А да и се отървах от разни приятели-навлеци !
haha da si jiv i zdrav - ti i tf0et0 Audi ...

machoka
02-07-2006, 19:33
Това, че съм се родил!
И то в България. Че стъпвам да български планински ливади, че стъпвам на български горещ пясък, че ям бълграски гозби, че съм гражданин на тази прекрасна страна и мога спокойно да застана на ръба на някоя отвесна скала, отвърд която е само Черно море и гордо да изкрещя, че съм българин, биейки се в гърдите.

http://www.murdoch.edu.au/ciee/pages/Spring%202005%20NWT/View%20from%20the%20cliff.jpg

zElEnA^mAsLiNkA
02-07-2006, 19:37
Това, че съм се родил!
И то в България. Че стъпвам да български планински ливади, че стъпвам на български горещ пясък, че ям бълграски гозби, че съм гражданин на тази прекрасна страна и мога спокойно да застана на ръба на някоя отвесна скала, отвърд която е само Черно море и гордо да изкрещя, че съм българин, биейки се в гърдите.

http://www.murdoch.edu.au/ciee/pages/Spring%202005%20NWT/View%20from%20the%20cliff.jpg
Евала! Ей тфа е да си щастлив!
Наистина к0лк0 мн0г0 е т0ва ...

machoka
02-07-2006, 19:48
Евала! Ей тфа е да си щастлив!
Наистина к0лк0 мн0г0 е т0ва ...

.. а как никой не го цени напоследък :?

Човек, който не почита корените си, родителите си, не е достоен за уважение.