PDA

View Full Version : Не знам... (любов)



DimmuBorgir
01-24-2006, 18:06
Още съм влюбен толкова силно в едно момиче, въпреки, че тя ме отряза... Просто не мога да я забравя... ии... искам да станем приятели понее... Исках да излезем някой ден... Питах я няколко пъти, тя ми каза след празниците, ала-бала... И така още не сме излезли, в смисъл да се опознаем повече, въпреки че се виждаме в даскало всеки ден и си чатим вечерта... И нали така я питах... Един ден й разкрих своите чувства, но беше късно... Тя вече ходеше с друго момче... :cry: :cry: Все още искам да излезем, ноо.. преди малко разбрах че тя е у това момче, въпреки че когато аз я попитах да излезем, тя ми каза, че е до към 18:00...... :cry: :cry: :cry: :cry: И.... не знам какво да си мисля: че тя изобщо не иска да има всякакви взаимоотношения с мен или друго... Но това другото изобщо си нямам на идея какво ще е... Чудя се дали изобщо да се боря за нейната любов повече... Не знам... Не знам... :cry: :cry: :cry:

e_l_i_z_a
01-24-2006, 18:08
Остави я.Бъди леден с нея в това отношение,но бъдете приятели.При такива обстоятелства тя сама ще те поиска :wink:

LP_girl_14
01-24-2006, 18:21
По всичко,което описа си личи че момичето е щастливо със приятеля си,харесва го много и иска да прекарва колкото се може повече време с него.Мисля,че вече си си изпуснал шанса да си с нея.Изтръгни я напълно от сърцето си и тогава чак мисли как да я спечелиш като приятелка.Приятелството с нея на този етап ще бъде равно на мазохизъм.Едва ли ще ти е много приятно да ти разказва за приятеля си,колко й е приятно с него,как добре са си прекарали миналата нощ и т.н. Положи усилия да я забравиш и после ако все още имаш желание да ти е приятелка,тогава предприеми нещо

RoSsY88
01-24-2006, 18:23
Бори се за любовта си...престани да я викаш на кафе,прави се че си загубил към нея интерес и сама ще те потърси :)

incheto
01-24-2006, 18:28
ne nedei da se pravish na ni6to prosto badi sebe si..pokaji i kakvo 4uvstvash i kakvoto i da stane sled tova priemim go s vdigata vglava bez da sajalqvash za ni6to a naprotiv radvai se 4e pone si opital!

qnu4kaa
01-24-2006, 21:44
po dobre 6te q da q zabravi6.po dobre 6te byde kakto za teb,taka i za neq..no v kraina smetka,ne e edinstvenoto momi4e na tos svqt..ima i drugi..a i o6te si mlad :) ima o6te kolko da ti se poqvqvat v jivota.. :))

air_soul
01-24-2006, 22:04
Остави я.Бъди леден с нея в това отношение,но бъдете приятели.При такива обстоятелства тя сама ще те поиска :wink:

DimmuBorgir
01-25-2006, 11:21
Благодаря Ви много! Наистина ситуацията е сложна и ... не знаех какво да правя... :cry: Благодаря! :)

SweetBunny
01-25-2006, 11:39
Остави я.Бъди леден с нея в това отношение,но бъдете приятели.При такива обстоятелства тя сама ще те поиска :wink:
Absoluitno :D

ashly besnata
01-25-2006, 12:05
poslu6ai drugite te sa napulno pravi

Death_F
01-25-2006, 13:42
По това което разказваш явно момичето определено не иска да излезе с тебе...поне аз така си мисля пък и щом си има приятел историята дълга и широка...кажи и че искаш поне да се разбирате кажи и че ше я черпиш бира ...хах дръж се приятелски с нея не я насилвай да прави каквото не иска защото момичетата това най го мразят...кного е кофти че тя не те харесва...но живота е тъп...нали тряя на сички да ни е гадно...УСПЕХ ти желая пич!\m/