PDA

View Full Version : Ебаси шибаният живот дето имам...



RoSsY88
01-24-2006, 18:37
...добре кажете как да не се съмоубия.Цели 5 месеца се борих за едно момче и като разбра и му доказах,че най-добрите му приятели са ни разделили стана голям фал.Той се занимава с хакерство и полицията хванала цялата тяхна група и ся не им мърда доста години затвор.Абе такмо бях напът да си го върна и сигорно шял живот ще страдам за него,че никога няма да бъде мой.Тази любов ама никак не ми върви и ми прече на всичко и най-мн на училището :cry: СУпер нещастна съм и толкова мн се надявам бившият си някак си да се измакне от тази ситуация и да се съберем ако е възможно.Ся мн искам да го видя ама той сменя темата и не ми дава да го видя...ако се видим двамата ще страдаме още повече,5 месцеа не сме се виждали и ако ся не го видя никога няма да го видя пак.СЛед година-две аз едвали даже ще съм у Велико Търновска област и никога пак няма да се видим.Баис живота дето го имам :cry:

LiLeNcEtOoO
01-24-2006, 18:47
oh oh mili4kata mnogo e kfti taka mi neznam i az vij tam da nameri6 na4in da se vidite i mu kaji si4ko koeto milsi6 oleel i az se obukah ne6ta aidi stiskam palci :o

priti_kiti
01-24-2006, 18:49
uff mila... :( kvo da ti kaja i tvoita nikak ne e lesna..ma tva e jivota za da ni podnasq sqkakvi gadosti a nie sme za da gi prevuzmogvame i produljavame napred...samoubiistvoto dale4 ne e re6enie :? s nego samo 6te dokaje6 na si4ki kolko si slaba a za6to?vijdam 4e adski mnogo strada6 za bif6iq si i iska6 da si go vurne6..napalno te razbiram.no sqka6 sudbata vi pre4i da budete zaedno takova vpe4atlenie imam :?

Kael'thas
01-24-2006, 18:59
Хъх ти поне си обичала някой, и някой теб те обича

Phoenix
01-24-2006, 19:01
Пробвай да се сАмоубиеш !
Аз не моа да проумея какви глупости вълнуват малките ви главички !
П.П. Пишман хакерите са си за затвора ! Те не са никакви хакери! Само срамят гилдията

Josefinne
01-24-2006, 19:50
Ебати живота имала! Я! Лигла такава! Ами на мен целия ми свят тухна за 3 месеца - баща ми почина, майка ми почина, скъсах с гаджето, скоето бях ходила година и половина и беше всичко за мен, почти нямам приятели! Е, това е гаден живот! Сия си гледай живота и стига си циврила! :evil:

anichkaaa
01-24-2006, 20:14
Mnogo kofti situaciq...edinstvenoto,koeto moje6 da napravi6 e da se vidite s tova mom4e i da mu kaje6 tova koeto iska6,tova koeto 4uvstva6.Ina4e gledai napred i se opitai da gleda6 na ne6tata pozitivno.Uspeh! :roll:

Хуйо
01-24-2006, 20:26
Ами независимо какъв е НЕ си заслужава да се самоубиеш. Това е постъпка на слабите.

П.П. Пишман хакерите са си за затвора ! Те не са никакви хакери! Само срамят гилдията[/b]
Може да е някой хакер като Кевин Митник :lol:

Ебати живота имала! Я! Лигла такава! Ами на мен целия ми свят тухна за 3 месеца - баща ми почина, майка ми почина, скъсах с гаджето, скоето бях ходила година и половина и беше всичко за мен, почти нямам приятели! Е, това е гаден живот! Сия си гледай живота и стига си циврила! :evil:
Ееее това е много гадно!
И аз изгубих родител, знам как се чувстваш...

Dr. Kazimbutt
01-24-2006, 20:48
Хъх ти поне си обичала някой, и някой теб те обича
Стига бе, депресант! :evil: И мене никоя не ме обича, ама си живея, нали?

По темата: не се шашкай, понеже няма да го обичаш цял живот. Това е ясно, така че се успокой и не мисли за самоубийство в името на невъзможна любов, защото е тъпо.

air_soul
01-24-2006, 20:58
Ебати живота имала! Я! Лигла такава! Ами на мен целия ми свят тухна за 3 месеца - баща ми почина, майка ми почина, скъсах с гаджето, скоето бях ходила година и половина и беше всичко за мен, почти нямам приятели! Е, това е гаден живот! Сия си гледай живота и стига си циврила! :evil:
evala...zamisli se ^^kotenceto^^, ogledai se kakvo se slu4va na horata i kak sa na kraka.
Jivota e pred teb, vsi4ki znaem kak boli ot nevazmojna liubov, no dai vsi4ko ot sebe si da sasredoto4ish vnimanieto i silite si varhu dr neshta, tova shte te otdale4i ot bolkata
az sega nablqgam na daskaloto, sebe si i osashtestvqvaneto na nai-razli4ni naludni4evi idei, a tova me kara da se 4uvstvam, ako ne shtastliva, to po-palnocenna

teenkopele
01-24-2006, 21:24
Кофти ситуация, но какво да се прави?! :? Стават и гадни неща. :?
Според мен се вижте с това момче и му кажи това,което мислиш и това,което чувстваш. :wink:
Надявам се всичко да стане ОК.
Успех. :)

white_chik
01-25-2006, 08:36
ne si postavila vupros,taka 4e mojem samo da ti su4ustvame 6toto tva tvoito naistina e mnoo kofti.Nz jivotut naistina ponqkoga e mnoo gaden prosto moje bi trq da se opita6 da produlji6 napred,no qvno nqma da ti e nikak lesno.Dano nekoi den si4ko se naredi!!!

suga_suga
01-25-2006, 08:53
MACKA AKO SI TRUGNALA DA SE SAMOOBIE6 DA ZNAE6 4E YVA E MN TUPO.VSEKI ZNAE KAKVO E DA ZAGUBI6 LUBOVTA I KAK BOLI,NO NE E BOLKA ZA UMIRANE.IMA NE6TA OT KOITO BOLI MN POVE4E.GLEDAJ NA PRED I GO ZABRAVI!!! :twisted:

SweetBunny
01-25-2006, 09:25
Naistina ne ti e leko...no ti NE ISKA6 da go zabravi6 :shock:
Ti vuv vseki edin tvoi post PI6E6 ZA NEGO, ZA ROSEN I ZA VA6ATA GOLQMA LUBOV....Dori i v podpisut ti pi6e za nego...
E dobre, kak iska6 da go zabravi6 kato neprestanno misli6 za nego...
A znae6 li koe e nai-lo6oto pri teb - tova, 4e se samosujelqva6 :? i taka naistina samo strada6 :(
Ima hora s mnogo po-tejuk jivot ot tvoq, no vse nqkak se opraqt, znam, 4e te boli...
NO TI TRQBVA DA GO ZABRAVI6, SPRI da misli6 za nego, SPRI da povtarq6, 4e toi e golqmata ti lubov! Vnu6ava6 si, momi4e :!: Naistina ot tolkova mnogo misli za nego, po4va6 da si vuobrazqva6, 4e samo toi su6testvuva za teb...a vqrvam mi, tova dale4 ne e vqrno! A ako se samoubie6, 6te pokaje6, 4e si slaba, nere6itelna i 4E NE MOJE6 DA SE SPRAVQ6 S PROBLEMITE...jivotut si e tvoi i moje6 da pravi6 s nego kakvoto iska6, no ne si go propilqvai... :(

01-25-2006, 09:30
Преди да почнеш да пишеш по форуми и да "разлайваш кучетата" си помисли че някакъв си пикльо , които се чуди каква гадост да свърши , не е единственото за което можеш да живееш! Замисли се за ценностите които имаш и за хората които наистина те обичат ! А ако ще се самоубиваш ... не си мисли че някой ще те спре . Това че си се оплакала тук не означава че някой ще дойде до вас да ти каже "недей да се самоубиваш , не си заслужава" , сеш' се ?

01-25-2006, 09:34
Преди да почнеш да пишеш по форуми и да "разлайваш кучетата" си помисли че някакъв си пикльо , които се чуди каква гадост да свърши , не е единственото за което можеш да живееш! Замисли се за ценностите които имаш и за хората които наистина те обичат ! А ако ще се самоубиваш ... не си мисли че някой ще те спре . Това че си се оплакала тук не означава че някой ще дойде до вас да ти каже "недей да се самоубиваш , не си заслужава" , сеш' се ?шибания ауто не баца ... Та точни мил пост беше пуснат от моята личност :D

PooR^CReaTuRe
01-25-2006, 09:48
Преди да почнеш да пишеш по форуми и да "разлайваш кучетата" си помисли че някакъв си пикльо , които се чуди каква гадост да свърши , не е единственото за което можеш да живееш! Замисли се за ценностите които имаш и за хората които наистина те обичат ! А ако ще се самоубиваш ... не си мисли че някой ще те спре . Това че си се оплакала тук не означава че някой ще дойде до вас да ти каже "недей да се самоубиваш , не си заслужава" , сеш' се ?шибания ауто не баца ... Та точни мил пост беше пуснат от моята личност :Dфорума си прави т****и с мене ...

gorskata_feja
01-25-2006, 10:01
ei nedei da misli6 tolkova negetivno! gledai po-polojitelno na jivota vse pak ima hora, koito sa preturpqli mnogo po-lo6i ne6ta, oba4e ne sa si mislili za samoubiistvo... vsi4ki znaem kolko e gadno da zagubi6 lubovta i vsi4ki sme imali kofti momenti, no kato misli6 tolkova negativno 6te zagubi6 mnogo hubavi migove ot jivota si ! ! ! vdigni glava i se usmihni :) nadqvam se vsi4ko da si doide na mqstoto pri teb :)

RoSsY88
01-25-2006, 10:04
Абе благодаря нба някой за "милите" им постове...Знам,че не е единствен,занм,че ще имам мн по-голяма любов от него.Одавана съм продължила живота си напред,но ме боли.Опитах да го забравя ама не е ниакк лесно.Много по гадни животи има от моят ама ми е тежко и тва е... Животите ни се разделиха...искам само да го видя и да си поговорим,защото ако не се видим и влезе в затвора никога няма да се засечем пак ... Дано се видим.Искам само той да е добре и да се измакне от затвора :([/b]

01-25-2006, 10:30
Vijte sq momi4eto ima nujda ot pomo6t i zaradi tova go spodelq s nas.Bi trqbvalo da i dadem suvet a ne da q oprekvame!!!
Sega po temata:mi vij samoubiistvoto ne e re6enie na problema ti.Ima mn na4ini da se spravi6 s tova.Qvno ne e pisano da ste zaedno i ti trqbva da go preodolee6.Opitai se da go zabravi6 za6toto vse nqkoi den 6te sre6te6 po dobur ot nego.USPEH!!!

midnight...
01-25-2006, 10:52
виж ся нали се сещаш че с тюхкане и рев нещата няма да се оправят
хората се борят за своя залък и се чудят как да изкарват пари за да издържат децата си и не са се самоубили,нали?!
а ти дето още не си си осмислила явно живота ще седнеш да се самосъжаляваш......жалко е
помисли колко неща имаш които другите нямат :idea:
след година може би дори няма да се сещаш за това
всеки във тези години има някаква голяма любов, някаква голяма раздяла-ок
обаче не мисли че живота свършва

Death_F
01-25-2006, 12:25
Роси започваш да ме нервиш сериозно!!!Ама наистина "ебаси живота дето имам" Ха-Ха Josefinne
си е много права!!!Ами си мислиш че твоя живот е помия заради някъф...значи незнаеш какво е живота ти за най малкото нещо и вече се оплакваш!"моето гадже се занимава с хакерство" тфа като хвалба ли тряя да прозвучи...защотото НЕ Е!На тея "хакери" като росен мясотото им е в затвора!За кфо си изливаш комплексите тука не мога да разбера!?И какво очакваш да стане кат я напишеш тая тема явно ти достава удоволствие хората да те съжеляват ако почна и аз да се оплаквам знаеш ли кфо ще стане?!Това че те зарязало гаджето тряя да се самоубиеш ли?!МИ САМОУБИЙ СЕ!!!Айде махай се ама не ти стиска за тфа не се прави на ударена мн добре те познавам...Аз по твоята логика до ся 10000 пъти да съм гушнала букета!!!УМРИ! :evil:

Стеснителната
01-25-2006, 12:36
Само разбери коя кука е дознател и кой от нашите се оказа предател, дали ще има следствие и кой е прокурора, ще направим всимко да не влезнат във затвора. 8)

InHell
01-25-2006, 12:50
Хакер бил....ами едва ли е чувал, че такива работи от вкъщи не се правят щом са го хварали :). За преносими къмпутри, wireless и т.н. май само са чували......:P
Хакерите не ги ловят, всички други правят нещо, което не разбират достатъчно добре, затова резултата е такъв.