PDA

View Full Version : ploska duska...SOS



the little girl:
01-24-2006, 19:03
mi hora,malko me e sram da govorq za tva,ama kvo da se prai...mi s dve dumi-nqmam cici=>super me e sram da se subleka pred priqtelq si i da pravim sex,a ve4e sum gotova 6toto mn go obi4am...i taka vuprosa mi e dali znaete nqkvi metodi za ugolemqvane na busta/bez operaci ili nqkva hirurgi4eska namesa/abe nqkvi "babini na4ini"pls help

incheto
01-24-2006, 19:06
abe milichka nedei izob6to da se pritesnqvash..zabelqzala sam 4e na momchetata takav tip cici im haresvat mnogo..nqkvi mani4ki neznam 6to!i az si nqmam pak im se kefat!Taka 4e spokoino..i ako si gotova go napravi!!

ProstoAz
01-24-2006, 19:07
Приятелят ти те харесва не заради циците, а заради самата теб. И по същата логика ще продължи да те харесва толкова колкото те харесва сега дори след като види не чак толкова големите ти гърди. Той ходи с теб, не с циците ти! :shock:
Начини за уголемяване освен силикон незнам.
Няколко приятелки си правеха някаква смес, която си слагаха за 30мин. всеки ден и твърдяха, че има ефект, но...не ми се вярва мн. мн. :? И все пак - 2 с.л. брашно (само че не обикновенно, а едно по-различно...нз как се казва) и сока на един портокал. Мажеш си го, слагаш една кърпа и седеш 30мин. така. И това всеки ден в продължение на 2 седмици.

e_l_i_z_a
01-24-2006, 19:11
Това където ^npocTo^a3^f^ го каза го даваха на Огледала.Незнам дали помага.Аз обаче знам друго-като влизаш всеки ден под душа и си ги "мачкаш"( :lol: )по около 5мин.Долу-горе помага :wink:

girl4eto:)
01-24-2006, 19:26
horica mersi mn za podkrepata,stra6ni pi4ove ste:))))

the_green_man
01-24-2006, 19:33
na kolko godini si m/u drugoto??? Po dumite ti 4e si gotova za sex razbiram 4e si tineijurka??? Ne se pritesnqvai za razmera na gurdite si,izsledvaniq pokazvat 4e jenskite gurdi mogat da produljat da rastat do 20-25 godini. nqma nikakuv povod da se pritesnqva6 a i dori da ne stanat ogromni prosto se radvai na tova koeto sa za6toto ti prosto si si takava a i nqkoi muje naistina xaresvat malkite gurdi pove4e ot golemite :wink:

machoka
01-24-2006, 19:42
Спомени на колко си години.

И не се лъже на такива интервенции. Сега може и добре да ти седят, но след 20 години няма да можеш да си ги събереш :roll:

И чуй едно мъжко мнение: МРАЗЯ силикон, нямат хубава форма, не са толкова готини на допир.. не е същото.. това не е само мое мнение, повярвай.

01-24-2006, 19:44
И чуй едно мъжко мнение

Ti - maj? Ha ha ha ha ha ha! :P

Е да, не съм маж, мъж съм 8)
.: machoka :.

Dizi
01-24-2006, 19:58
Хммм разбирам те преди 3 години и аз нямах нищо и дори ми се подиграваха.....сега същите тея разправят на ляво и надясно кат обясняват коя съм цитирам:абе една слаба ама с яко големи ужасно тъпо е обръщат се към мене с ооо екстричке ...ще ти пораснат а колкото до това с приятеля ти щом е с теб явно не го интересува гръдната ти обиколка не се притеснявай да се покажеш такава каквато си...няма идеални а и не е редно да има :wink: Спокойно и се наслаждавай на хубавата си връзка без комплекси от тоя сорт

California
01-24-2006, 20:01
Той ходи с теб, не с циците ти!
Тва беше достатъчно!И аз съм плоска...гръдната ми обиколка е 80, но не страдам от липса на мъжко внимание...циците не правят жената!

01-24-2006, 20:32
Toi si te obi4a takawa kakvato si .. i nqma ot kvo da te e sram .. na gadjeto mi grydnata obikolka e okolo 80 i az mn si q obi4am takawa kakvato e :) a i toi ne e s teb zaradi cicite ti .. a zaradi teb samata .. :)

Pisane na otgovor
01-24-2006, 20:34
Kakto kazaha po gore .. toi ne e s teb zaradi cicite ti .. nadali 6te te obi4a po malko kato vidi 4e ne sa ti golemi cicite .. a i na kolko godini si ?

magiosnika
01-24-2006, 20:39
awe macko hi4 da ne ti puka .. a v pro4em na kolko godini si i kolko to4no ti e grydnata obikolka 4e kazva6 4e e malka ?

i'm so excited!
01-24-2006, 20:39
айде стига де :x :D
и аз съм плоска. да, и мойта гръдна обиколка е около 80=)
и?
колкото и гадно да ти прозвучи - когато стигнете до секса, гаджето ти ще забрави и цици и сичко останало, единственото, което ще го интересува в тоя момент е да топне чушката някъде=)
айде споко=) най-добрата ми приятелка е същата като мен - дъска=) и ми разказваше, че първия път като го правила, гаджето и даже не и свалил сутиена :D бах.
аре стига сеа, нямаш ли други положителни качества? нали знаеш, липсата на едно се компенсира от нещо друго. помисли си^^

`Death`Whore`
01-24-2006, 20:43
Ако си малко момиче, няма защо да се притесняваш. Гърдите растат през целия пубертет...няма защо да се притесняваш. Приятелят ти сигурно има представа горе-долу колко големи са гърдите ти, така че не би следвало да се учуди или изненада неприятно.

i'm so excited!
01-24-2006, 20:48
...освен ако не си тъпчеш сутиена с памук примерно или чорапки.... :wink:

`Death`Whore`
01-24-2006, 20:51
Е, да. НО той пак ще е възбуден...ще се учуди, но няма да му стане чак толкова неприятно..нали има зърна, които да ближе...

Dizi
01-24-2006, 21:05
хихихихи а защо носите сутиени ? аз кат нямах не носех или пък някво безшевно корсетче ама чак сутиен....някак не се ползва по предназначение :roll:

gboy
01-24-2006, 21:24
Приятелят ти те харесва не заради циците, а заради самата теб. И по същата логика ще продължи да те харесва толкова колкото те харесва сега дори след като види не чак толкова големите ти гърди. Той ходи с теб, не с циците ти! :shock:
Начини за уголемяване освен силикон незнам.
Няколко приятелки си правеха някаква смес, която си слагаха за 30мин. всеки ден и твърдяха, че има ефект, но...не ми се вярва мн. мн. :? И все пак - 2 с.л. брашно (само че не обикновенно, а едно по-различно...нз как се казва) и сока на един портокал. Мажеш си го, слагаш една кърпа и седеш 30мин. така. И това всеки ден в продължение на 2 седмици.

TSecret
01-24-2006, 21:40
huh ne se pritesniavai be momi4e.. az biah kato tebe-ne si haresvah gardite i mnogo me be6e strah da se sable4a no sled kato priqtelq mi kaza 4e gi haresva takiva kakvito sa i 4e ne hodis men zaradi tqh ot togava si gi haresvam dori da ne sa ogromni bombi... taka 4e kakto kazaha drugite toi hodi s teb ne s cicite ti -i niama ot kvo da se pritesniava6,nali se obi4ate? :P

LoRinSeR
01-25-2006, 05:42
Е гръдна обиколко 80, не е толкова малко :wink: Но какво то и да си говорим, всички мъже обичат големите гърди, не силиконените. Просто мъжете, с които сте ги е страх да ви го кажат, да не почнете да избивате комплекси.

01-25-2006, 05:54
споко мацка, циците порастват до пълния си размер 4ак
по време на първата бременност. ако ве4е си на 18, а още нямаш цицки, ами пий БОЗА
ако си на 24 и ве4е 6 години се наливаш с боза, а цици още няма, и много искаш тогава ве4е мисли за по-сериозни методи като бременност или операция.
ама аз бих предпо4ел гаджето ми да е смалки цици, отколкото бременна на 24 или да ме крънка за кинти за глупости.

и освен това циците не са най-важното нещо за един МЪЖ, а за едно БЕБЕ.

Кейт Мос и тя няма цици, ама ако ми падне няма да и простя.

malechka
01-25-2006, 06:18
4esno kazano nqma smisal da se pritesnqva6. mn ot mom4etata predpochitat daje malkite. ne si go obqsnqvam, no e fakt. govorila sam s mn mom4eta i naistina e taka. pa i kakvo- az kato imam gradna obikolka 95 da ne sam po-razli4na ili ne6to pove4e?! bojeeeeeee vaob6te ne si go i misli. davai smelo napred i da ne ti puka :) :wink: :D :roll: 8)

i'm so excited!
01-25-2006, 07:34
Е гръдна обиколко 80, не е толкова малко :wink: Но какво то и да си говорим, всички мъже обичат големите гърди, не силиконените. Просто мъжете, с които сте ги е страх да ви го кажат, да не почнете да избивате комплекси.
какво ли разбираш ти от цици, след като казваш, че 80 не е толкова малко?! :lol:
а относно тва, че всички мъже харесват големи ... ще кажа -вкусове различни - едни харесват малки цици, други големи, трети харесват дебеланки, четвърти харесват паласки ако щеш =) защо мислиш, че това, което намираш ти за секси, го намирати останалите мъже по света!? :D
а едно момиче трябва да е яко тъпо, за да се комплексира от тва, че нема цици.
'Просто мъжете, с които сте ги е страх да ви го кажат...'
кво ше ми казва!? 'еми сори, миличка, но имаш малки цици...'
верно ли?! аз пък не знаех :shock:
бе в крайна сметка, който не е доволен да се оттегля и толкова :D
и ние не се кефим на малките ви пишки, но тва е забранена тема :?

LoRinSeR
01-25-2006, 07:55
Е гръдна обиколко 80, не е толкова малко :wink: Но какво то и да си говорим, всички мъже обичат големите гърди, не силиконените. Просто мъжете, с които сте ги е страх да ви го кажат, да не почнете да избивате комплекси.
какво ли разбираш ти от цици, след като казваш, че 80 не е толкова малко?! :lol:
а относно тва, че всички мъже харесват големи ... ще кажа -вкусове различни - едни харесват малки цици, други големи, трети харесват дебеланки, четвърти харесват паласки ако щеш =) защо мислиш, че това, което намираш ти за секси, го намирати останалите мъже по света!? :D
а едно момиче трябва да е яко тъпо, за да се комплексира от тва, че нема цици.
'Просто мъжете, с които сте ги е страх да ви го кажат...'
кво ше ми казва!? 'еми сори, миличка, но имаш малки цици...'
верно ли?! аз пък не знаех :shock:
бе в крайна сметка, който не е доволен да се оттегля и толкова :D
и ние не се кефим на малките ви пишки, но тва е забранена тема :?

На гаджето ми, гръдната й обиколка е 95, повярвай знам какво са 80см. А ти какво разбираш под "малки пишки". :? Съжелявам, ако все на такива попадаш :wink:
Поздрави!

white_chik
01-25-2006, 08:04
kogato toi e trugnal s teb cicite ne sa imali zna4enie.6to sega da imat???izob6to da ne ti puka.

LoRinSeR
01-25-2006, 08:10
kogato toi e trugnal s teb cicite ne sa imali zna4enie.6to sega da imat???izob6to da ne ti puka.

Това е истината! Ако обичаш някой, ти не го обичаш заради качествата, а напротив заради недостатъците му :!:

i'm so excited!
01-25-2006, 08:12
На гаджето ми, гръдната й обиколка е 95, повярвай знам какво са 80см. А ти какво разбираш под "малки пишки". :? Съжелявам, ако все на такива попадаш :wink:
Поздрави!
ебати, къде е 95 и къде е 80 :lol: и къде си тръгнал да ги сравняваш!?
кво разбирам под малки пишки? разбирам малки пишки.
де да попадах само аз на тях... :D

LoRinSeR
01-25-2006, 08:19
На гаджето ми, гръдната й обиколка е 95, повярвай знам какво са 80см. А ти какво разбираш под "малки пишки". :? Съжелявам, ако все на такива попадаш :wink:
Поздрави!
ебати, къде е 95 и къде е 80 :lol: и къде си тръгнал да ги сравняваш!?
кво разбирам под малки пишки? разбирам малки пишки.
де да попадах само аз на тях... :D

Не бе кажи какво за теб е малка пишка ? 12-14-16 ?
Не си попаднала на правилния човек :lol:

01-25-2006, 09:07
mi hora,malko me e sram da govorq za tva,ama kvo da se prai...mi s dve dumi-nqmam cici=>super me e sram da se subleka pred priqtelq si i da pravim sex,a ve4e sum gotova 6toto mn go obi4am...i taka vuprosa mi e dali znaete nqkvi metodi za ugolemqvane na busta/bez operaci ili nqkva hirurgi4eska namesa/abe nqkvi "babini na4ini"pls help

Baby..4ui batko si NEO..KRASOTATA skapa e v INDIVIDUALNOSTTA...ta ne se kosi....moje strukturata na tialoto ti da si e v palen sinhron s dadenostite ti kato cici..>))))))A i da ne e....ako edin maj te obi4a..to viarvai mi niama da e zaradi gradnata ti obikolka nali taka :wink:

i'm so excited!
01-25-2006, 09:13
Не бе кажи какво за теб е малка пишка ? 12-14-16 ?
Не си попаднала на правилния човек :lol:
преди да ти отговря, нека първо аз попитам. коя цица за теб е малка !? :D

01-25-2006, 09:20
Не бе кажи какво за теб е малка пишка ? 12-14-16 ?
Не си попаднала на правилния човек :lol:
преди да ти отговря, нека първо аз попитам. коя цица за теб е малка !? :D

Първи попитах, но малки са, гръдна обиколка например 70. Демек полу дъска. Ти си ... :wink:

Bor4e Kamenoski
01-25-2006, 09:27
Няма страшно! Колкото имаш, толкова! Аз ходя с едно момиче, което вече е на 26, но не носи сутиен, защото просто няма какво да сложи в него. Но въпреки това аз си я харесвам такава, каквато е. Така че за нас, мъжете, не е важен размерът на гърдите, а притежателката им.

Absconding
01-25-2006, 10:47
mi hora,malko me e sram da govorq za tva,ama kvo da se prai...mi s dve dumi-nqmam cici=>super me e sram da se subleka pred priqtelq si i da pravim sex,a ve4e sum gotova 6toto mn go obi4am...i taka vuprosa mi e dali znaete nqkvi metodi za ugolemqvane na busta/bez operaci ili nqkva hirurgi4eska namesa/abe nqkvi "babini na4ini"pls help

А ти не мислиш ли, че той е забелязал, че не си особено надарена?;)

HeDa
01-25-2006, 11:02
Boza ..Tva e istinata ..I deistva :twisted:

Tarluk
01-25-2006, 12:31
to4no taka, markova boza "Zdravec" rekolta 1914, proizvedena v sielo Ugar4in 6te ti pomogne da peodolee6 mukite si i da po4uvstva6 kato nova !

`Death`Whore`
01-25-2006, 12:36
Средната подгръдна обиколка е 75...а гръдна 70 май е като да са ти навътре гърдите....

Dizi
01-25-2006, 14:08
Не бе кажи какво за теб е малка пишка ? 12-14-16 ?
Не си попаднала на правилния човек :lol:
преди да ти отговря, нека първо аз попитам. коя цица за теб е малка !? :D

Първи попитах, но малки са, гръдна обиколка например 70. Демек полу дъска. Ти си ... :wink:
Уаааааааааааааахахахахаха хахахаха пич ти гола жена виждал ли си бе имаш ли представа колко е 70 см :shock: тва не е полу дъска тва е анорексия неразвит гръден кош и тн и тн...малеее какви ли не глупости

LoRinSeR
01-25-2006, 14:39
Не бе кажи какво за теб е малка пишка ? 12-14-16 ?
Не си попаднала на правилния човек :lol:
преди да ти отговря, нека първо аз попитам. коя цица за теб е малка !? :D

Първи попитах, но малки са, гръдна обиколка например 70. Демек полу дъска. Ти си ... :wink:
Уаааааааааааааахахахахаха хахахаха пич ти гола жена виждал ли си бе имаш ли представа колко е 70 см :shock: тва не е полу дъска тва е анорексия неразвит гръден кош и тн и тн...малеее какви ли не глупости

Ти говориш глупости. Зависи въобще колко ти е гръдния кош. Има слаби момиченца, с 110см гръдна обиколка. Какво спориш въобще ?

`Death`Whore`
01-25-2006, 14:51
Там са ти ребрата. Сутиен с подгръдна обиколка под 70 май няма, което е доста показателно.

California
01-25-2006, 14:54
Там са ти ребрата. Сутиен с подгръдна обиколка под 70 май няма, което е доста показателно.
Мда, най-малките сутиени поне в Стара Загора са с подгръдна обиколка 70, по-малки няма...

Dizi
01-25-2006, 15:04
дидииииииииии снимай ги тия с 110 см слаби плсссссссс виж на манекенките снимки колко малко бюст имат и пише мерки 87/60/87 не спори за неща които не са ти ясни ако обичаш
никой не говори за сутиените те са стандартни и размера на чашката всъшност дава представа колко големи гърди имаш въпреки,че е адски рядко 75 C да носи някое момиче не изглежда естествено някак
стандартните са 70А 75Б 80Ц и вече Д чашка повечето са по паръчка със 110см гръдна или е култористка или циците са и счупили кръста след като казваш че си е слаба

tech_noir
01-25-2006, 18:05
аз пък откакто се помя съм си падам по минималистични. За всеки влак си има пътници :wink:

01-25-2006, 19:25
Nau4no dokazano e, 4e pieneto na boza pomaga!

rowzz
01-25-2006, 20:05
ploska duska...SOS
деба мнооу яко измислено.. а аз си мислех че ако толко страдаш от малките си цици няма дори да позволиш някой друг да използва това прилагателно или както му са вика..
а за циците ами мисла че колкото и банално да е бозата требе да помага.. се пак търсиш "бабешки метод"

Absconding
01-26-2006, 13:18
Бозата помага ако искаш да напълнееш! А напълняването води до оголемяване на бюста, но този бюст не е стегнат. ОТ БОЗАТА НЕ ТИ ПОРАСТВАТ ГЪРДИТЕ!!!

мечтател
01-27-2006, 08:47
аз предпочитем малки гърди със слабо и хармонично тяло - ако напълнееш - да, че ти се увеличи бюста, но заедно с това ще качиш и ремарке и паласки. малки цици и слабо момиче - това е истината.

LoRinSeR
01-27-2006, 09:10
аз предпочитем малки гърди със слабо и хармонично тяло - ако напълнееш - да, че ти се увеличи бюста, но заедно с това ще качиш и ремарке и паласки. малки цици и слабо момиче - това е истината.

Така е, когато една жена напълнява първо напълнява бюста, и съответно като отслабва, отслабва и бюста

Mortal
01-27-2006, 09:13
Абе каквото и да ти говорят, си трябват цици, е виш на аватара на "^npocTo^a3^f^" как седят :) Бозай там или пробвай от тия хачета дето ги рекламират... макар че едва ли има голям ефект.

Поправка:

Забелязал съм че момичетата с малки цици, след време стават с ебати балконите. :wink:

мечтател
01-27-2006, 09:48
Забелязал съм че момичетата с малки цици, след време стават с ебати балконите. :wink:
пък аз съм забелязал, че големите увисват. пък и естетически по-добре изглеждат малките и средните.

Mortal
01-27-2006, 09:52
Е имах една приятелка в 5-ти клас. (с най-големите цици в цялото даскало) После като пораснахме, циците и си останаха толкова, грам не мръднаха. Се едно забиха

01-30-2006, 18:22
awe narpde tuka da ne e nekav klub na daskite razbiram ako ste na po 11 12 godini ama sq da se izlagat nekvi na po 161718 hodete na lekar a i s obikokko 80 santima za kav sutien govorite az kadeto sam na 14 mi e dosta po golqma :smt006

ChoCoLAte_
02-04-2006, 19:20
Ooooo, мацка, я споко :) И аз бях като тебе и още съм :P Обаче осъзнах, че т'ва въобще е мн относително..приятеля ти не е с тебе заради циците,я!Ако беше така до сега да се е оттеглил ;) Въобще ама въобще не се притеснявай! Той си те обичка такава каквато си ;)

FaHrEnHeit
02-05-2006, 01:06
Кефи се че са ти малки имам една съученичка дето като тича по физическо и като я гледам я съжалявам пък и са ми казвали че големите цицорки тежат ;)

the_fallen_angel
02-05-2006, 01:09
И аз не съм надарена,така че се успокой. Не си единствената в такова положение. Живота не се върти около едни цици.