PDA

View Full Version : Как да се запозная с едно момиче от училище?



01-24-2006, 19:30
Здравейте! Ако може да и на мене да дадете някакъв съвет! Значи става въпрос за едно момиче от мойто училище. Харесвам я, ама не я познавам! Значи тя всеки ден стой с две приятелки пред нашата стая в училище. Обаче нашата стая е в края на коридора и няма други стаи на близо. Те (момичето и нейните приятелки) идват и застават на прозореца пред стаята ни и започват да си говорят. Без видима причина защо идват чак от другото крило на училището пред нашата стая да си говорят(тяхната класна стая е в другия край на сградата). Един приятел предполага следното: каза че тя идва пред нашата стая защото си харесва някой от нашия клас и той каза че я забелязъл как ме гледа!!! Много ми се иска да е така, ама и дори да не е чак така, аз искам да се запозная с нея! Ако може да ми дадате някаква оригинална идея за това как да започна разговор с нея! Може би нещо за това защо киснат пред нашата стая почти всяко междучасие! Благодаря Ви много!

DATIGONA4UKAM
01-24-2006, 19:57
Първо се опитваш да я привлечеш със знаци. Нататък - другите форумци ще напишат к'фо да правиш.

the_green_man
01-24-2006, 20:04
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=27919 eto ti ot edna druga takava tema ako si xaresa6 nqkoq ideq men li4no mn mi xaresa ideqta na "kozata ani"

anichkaaa
01-24-2006, 20:07
Emi tai kato i az sam momi4e moga da ti kaja 4e 100% haresva nqkoi i 6tom e gledala kam teb nai-veroqtno te haresva. :D A 6to se otnasq do zapoznavaneto moje naistina nqkoi den da gi zagovori6 za tova kakvo pravqt 4ak pri va6ata staq.Ako e na tvoite godini da gi zagovori6 za tova dali sa imali nqkakav predmet po koito 6te izpitvat ili 6te pravite kontrolno i taka da zapo4nete da si govorite i da se zapoznaete.Uspeh :wink:

the_green_man
01-24-2006, 20:07
a ina4e ideq moga da ti dam az sum imal uspex taka,prosto otiva6 pri neq i q kani6 na kafe ne e sigurno e4 6te ti "vurje" no kvo ot tva nqma da e nito purvata nito poslednata!!!

12345
01-24-2006, 20:13
Здравейте! Ако може да и на мене да дадете някакъв съвет! Значи става въпрос за едно момиче от мойто училище. Харесвам я, ама не я познавам! Значи тя всеки ден стой с две приятелки пред нашата стая в училище. Обаче нашата стая е в края на коридора и няма други стаи на близо. Те (момичето и нейните приятелки) идват и застават на прозореца пред стаята ни и започват да си говорят. Без видима причина защо идват чак от другото крило на училището пред нашата стая да си говорят(тяхната класна стая е в другия край на сградата). Един приятел предполага следното: каза че тя идва пред нашата стая защото си харесва някой от нашия клас и той каза че я забелязъл как ме гледа!!! Много ми се иска да е така, ама и дори да не е чак така, аз искам да се запозная с нея! Ако може да ми дадате някаква оригинална идея за това как да започна разговор с нея! Може би нещо за това защо киснат пред нашата стая почти всяко междучасие! Благодаря Ви много!


Поиграй си с нея и приятелките й! Подразния с нещо, покажи и, че не си безразличен! :P

qnu4kaa
01-24-2006, 21:23
po dqvolite :) otidi i se zapoznai s neq,kakvo tolkova? :?

01-24-2006, 21:26
po dqvolite :) otidi i se zapoznai s neq,kakvo tolkova? :?

Е, какво??!! Да ида при нея и да и кажа: Дай да се запознаем! Аз се казвам... ??????????

miracul
01-24-2006, 22:33
абе пич гледай сега как да направиш...отиваш при нея изкарваш от джоба 10евро и я питаш колко кавала ше ти направи за тея пари !хахаха

Dr. Kazimbutt
01-24-2006, 23:08
po dqvolite :) otidi i se zapoznai s neq,kakvo tolkova? :?

Е, какво??!! Да ида при нея и да и кажа: Дай да се запознаем! Аз се казвам... ??????????
Никой не може да ти каже как точно трябва да го направиш. Това да не ти е задача по математика, в която се използва определена формула? Отиваш при нея и импровизираш, а пък каквото стане - стане. Успех! :wink:

01-24-2006, 23:31
"здрасти, аз съм еди кой-си."
и вкарай някфи яки лафчета, или
просто помоли някой твой приятел
да ви запознае

IKisseDAGirL
01-25-2006, 06:29
eми аз ако си харесам някое момченце примерно на кафе,ходя да искам запалка от неговата маса и то ако прояви някакъв интерес почва да ме закача и в крайна сметка се запознаваме... :oops: можеш да пробваш тва :wink:пък то от там нататъка разговора ше си потръгне. Започни да вкарваш някви шегички и така...:)

01-25-2006, 19:48
Никой не може да ти каже как точно трябва да го направиш. Това да не ти е задача по математика, в която се използва определена формула? Отиваш при нея и импровизираш, а пък каквото стане - стане. Успех!

:wink:

e_l_i_z_a
01-25-2006, 20:02
Минавате покрай тях с приятеля ти,ти я оглеждаш и казваш на приятеля си на висок глас така че да те чуят : "Скивай скивай ква коса само!" :roll:

01-26-2006, 19:42
Минавате покрай тях с приятеля ти,ти я оглеждаш и казваш на приятеля си на висок глас така че да те чуят : "Скивай скивай ква коса само!" :roll:

Това е дабра идея! Можеш да кажеш нещо не само за косата и! Ама така го кажи, че да те чуе! УСПЕХ!

Shmux
01-28-2006, 22:56
oh shefe trai si gledai mackata nakraq shte doide nqkoq neina priqtelka i shte ti kaje 4e iska da se zapoznaete ( ako tq e haresala tewe de..)

n0mak
01-28-2006, 23:06
Ако може да ми дадате някаква оригинална идея за това как да започна разговор с нея!

He he originalno zna4i.. emi eto

Zna4i predlojenie nomer edno, malko nestandartno no ako e 4algadjiika moje i da i haresa:

Hei, malkata, s teb 6te pravim svalkata..

Az ne bih zalojil 4e tova 6te proraboti :) vij moje da probva6 sus:

Hei, ako produljava6 da idva6 pred moqta staq 6te si kupq slun4evi o4ila za6toto si oslepitelna..

no.... za tova ti trqbva skill 8 ili po golqm koeto se sumnqvam 4e ima6..

A sled kato tolkova ti visi pred staqta i uj haresva nqkoi moje6 da mqta6 za troika sus:

Abe 4uh 4e me haresva6, vij sq az po princip predpo4itam rusi ama ti poneje si sladka 6e naprava izklu4enie.. okei?

Ne6to prakti4no e:

Hmm abe kolko ti e 4asa.. aha tenks.. abe ne 4e ne6to ama 6to mi visite pred klasnata staq non stop? *sledva erodirano "mi 6toooo ni moji li?"* - Moje we, ama horata govorqt 4e haresva6 nqkoi ot klasa (i namigva6).. 4ao.

Garancia sledva interes ili pone sledva6t razgovor sled zdrasti, 4ao.

Dr. Kazimbutt
01-28-2006, 23:56
Ако може да ми дадате някаква оригинална идея за това как да започна разговор с нея!

He he originalno zna4i.. emi eto

Zna4i predlojenie nomer edno, malko nestandartno no ako e 4algadjiika moje i da i haresa:

Hei, malkata, s teb 6te pravim svalkata..

Az ne bih zalojil 4e tova 6te proraboti :) vij moje da probva6 sus:

Hei, ako produljava6 da idva6 pred moqta staq 6te si kupq slun4evi o4ila za6toto si oslepitelna..

no.... za tova ti trqbva skill 8 ili po golqm koeto se sumnqvam 4e ima6..

A sled kato tolkova ti visi pred staqta i uj haresva nqkoi moje6 da mqta6 za troika sus:

Abe 4uh 4e me haresva6, vij sq az po princip predpo4itam rusi ama ti poneje si sladka 6e naprava izklu4enie.. okei?

Ne6to prakti4no e:

Hmm abe kolko ti e 4asa.. aha tenks.. abe ne 4e ne6to ama 6to mi visite pred klasnata staq non stop? *sledva erodirano "mi 6toooo ni moji li?"* - Moje we, ama horata govorqt 4e haresva6 nqkoi ot klasa (i namigva6).. 4ao.

Garancia sledva interes ili pone sledva6t razgovor sled zdrasti, 4ao.
Какъв речник си му изготвил на момчето... направо не е истина. Ще става Джакомо Казанова. :lol:

n0mak
01-29-2006, 00:31
Mislq da napi6a kniga.. Blagodarqqqq...... =;