PDA

View Full Version : Kak moga da si vurna lubovta mu?PLS HELP!



suga_suga
01-24-2006, 21:10
ami i az nz ot kude da po4na.s tozi 4ovek trugnah prosto ej taka no vposledstvie go obiknah adski mnogo,no sled nqma i edin mesec skusahme.sigurna sum 4e i toj me obi4a6e no i az ve4e nz.sled kato skusahme toj se durje6e strahotno s men(vse edno ne bqhme se razdelili),no sled dva dni se napih i ne pomnq kakvo sum pravila,no mi kazaha 4e sum go psuvala i t.n.edna ve4er go vidqh i ne o4akvah da mi kaje zdrasti no toj osven 4e mi kaza zdr ami mi se usmihna.sled 2 min go dogonih i govorihme i toj pak mi prgovori,no posle nqkoj mu be6e nagovoril nqkvi ebati glupostite i pak se skarahme.predi 2 dni mu zvunah i go pitah dali o6te mi se surdi i toj kaza 4e ne mi se,no i toj ne znael za6to o6te ne mi govoril,vupreki 4e znael 4e ne sum go zaslujila.ABE HORA POMOGNETE MI ZA6TOTO VE4E 3 MESECA SME RAZDELENI A AZ NE MOGA DORI ZA SEKUNDA DA SPRA DA MISLQ ZA NEGO.kakvo da pravq?dali ima nqkakuv 6ans?pls help!

rangelova
02-05-2006, 23:11
Na edno takova deredje si,4e napravo 4ovek da se 4ydi.Na tozi etam moga samo da ti kaja,4e vsi4ko zavisi edinstveno i samo ot teb.A tova,4e prodaljavate da se daarjite taka kakto predi,da si govorite da se sardite i pro4ie e dosta pove4e ot prosto priqtelstv,taka 4e ne gybi nadejda-ako istinsi go obi4a6 i se bori6 za nego vsi4ko ova moje da zavar6i s ,,happy end,, !!! uspeh.NADEJDATA UMIRA POSLEDNA ... :smt009

dEnIsTy
02-06-2006, 02:25
4estno da ti kaja,nikoga ne bih napsuvala mom4eto koeto obi4am.4udq se vyob6te kak ti govori,qvno mnogo te obi4a.i ne trqbva da obvinqva6 priqtelite mu,te sa go predpazili...,4e ti ne znae6 kak da se dyrji6 tova si e li4no tvoi problem!i vse pak ako misli6 4e go obi4a6 i 4e nqma da se dyrji6 pove4e taka typo i po tozi na4in da narani6 i dostoinstvoto mu ii....postarai se da opravi6 ne6tata,makar 4e spored men ne zaslujava6 mnogo!!! [-X

kimi_raikonen
02-06-2006, 08:16
4estno da ti kaja,nikoga ne bih napsuvala mom4eto koeto obi4am.4udq se vyob6te kak ti govori,qvno mnogo te obi4a.i ne trqbva da obvinqva6 priqtelite mu,te sa go predpazili...,4e ti ne znae6 kak da se dyrji6 tova si e li4no tvoi problem!i vse pak ako misli6 4e go obi4a6 i 4e nqma da se dyrji6 pove4e taka typo i po tozi na4in da narani6 i dostoinstvoto mu ii....postarai se da opravi6 ne6tata,makar 4e spored men ne zaslujava6 mnogo!!! [-X

И аз съм на това мнение

TheMaggie
02-06-2006, 08:19
4estno da ti kaja,nikoga ne bih napsuvala mom4eto koeto obi4am.4udq se vyob6te kak ti govori,qvno mnogo te obi4a.i ne trqbva da obvinqva6 priqtelite mu,te sa go predpazili...,4e ti ne znae6 kak da se dyrji6 tova si e li4no tvoi problem!i vse pak ako misli6 4e go obi4a6 i 4e nqma da se dyrji6 pove4e taka typo i po tozi na4in da narani6 i dostoinstvoto mu ii....postarai se da opravi6 ne6tata,makar 4e spored men ne zaslujava6 mnogo!!! [-X
Saglasna sum.

deni_vd
02-06-2006, 10:53
Ако обичаш някого, пусни го на свобода. Ако той се върне, е завинаги твой. Ако не се върне, значи никога не е бил.
drugo ne moga da ti kaja

pipi`e`golqma
02-06-2006, 11:13
Еми реши първо какво искаш и ако решиш да си сериозна и да си с него обади му се и излесте на кафе и поговори с него. Но ако смяташ пак да го зарежеш просто не се занимавай с него повече,защото ще му писне да ти тича след д-то и ще те намрази

[PITBULL]
02-06-2006, 11:21
mi govori s nego ama na dali moje da stane ne6to ako sam az na negovo mqsto 6uta i da te nqma... da si mislila na vreme no govorete moje i da stane ne6to

Kianna
02-06-2006, 11:44
Kude si go namerila towa naiwnoto momche :))) 1wo tolkowa go razigrawash i toi wse oshte ti turpi glupostite i 2ro ..niakoi mu nagoworil nz si kakwi gluposti i toi powiarwal,che utre-wdrugiden moje i po-loshi raboti da mu nagoworiat,toi pak li she powiarwa i ti she huknesh pak da se izwiniawash..

men da pitash otdawna wsichko e prikliuchilo-edno neshto ili se sluchwa ili ne..washata wruzka dori i da produlji shte e dosta "izkustwena" i niama da gi ima estestwenite,spontanni neshta,koito se sluchwat ot strah da ne sgafite edin pred drug za poreden put!.. :-k :-k

Mikohito
02-06-2006, 12:24
Ако наистина обичаш това момче бори се с всички сили за да си го върнеш а ако и той те обича ще ти прости.Не вярвам да ти се сърди толкова много.

CVETELLINA
02-06-2006, 12:28
4estno da ti kaja,nikoga ne bih napsuvala mom4eto koeto obi4am.4udq se vyob6te kak ti govori,qvno mnogo te obi4a.i ne trqbva da obvinqva6 priqtelite mu,te sa go predpazili...,4e ti ne znae6 kak da se dyrji6 tova si e li4no tvoi problem!i vse pak ako misli6 4e go obi4a6 i 4e nqma da se dyrji6 pove4e taka typo i po tozi na4in da narani6 i dostoinstvoto mu ii....postarai se da opravi6 ne6tata,makar 4e spored men ne zaslujava6 mnogo!!! [-Xда така е :!: сега вече след всичките глупости, които си направила ,той малко трудно би се държал с теб както преди ,ама ако имате чувства един към друг,действай :!: :!: :!: и дано успееш пак да го спечелиш :smt007 Успех
O:) O:)

RoSsY88
02-06-2006, 12:46
Мила...живота е гадно нещо...Винаги разбираш стойноста на нещата чак като ги изгубиш.И аз преживях една такава връзка само,че моята беше малко по дълга.Тръгнах на басик и като ме зарязах разбрах,че мн го обичам...Мина полувин година от както ме заряза и дори не съм го виждала.Един съвет-не го търси,ако иска да е с теб и те обича сам ще те потърси...Инак няма смисъл.Остави го той да си реши,може и да се върне при теб.Аз направих огромната грешка,като след като ме заряза бившият продължих да го търся и той взе,че ме намрази.Твърди,че сме приятели и,че не ме мрази и не ми се сърди ама не се казва,че е зает и не иска да излезем на кафе даже.Научих се,че ако някой иска да е с теб ще те потърси.И аз страшно мн обичам бившият си ама той не ме иска...ако ме поиска някога може да ме намери.Остави го ако те иска ще те потърси ако ли не има хиляди маже и момчета,които ще обичаш по силно от него и ще бъдеш с тях

Frank_Lampard
02-06-2006, 13:17
Няма да коментирам въздействието на алкохола ... Това, че си го псувала е било причинено 1во от алкохола и 2ро от глупостта ти. Не искам да те критикувам. Виждам, че се разкайваш за това което си направила, а пък и като гледам той ти е простил, явно те обича. Ако наистина искаш да си с него направи 1вата крачка. Не чакай, защото можеш да изпуснеш момента.
Само следващия път мисли дали трябва да се напиваш :-k

stasi_girl
02-06-2006, 13:29
Eh kakvo neshto e lubovta?! :-k zamisli se malko zashto toi se e razdelil s teb dali zashtoto priatelite mu sa go nakarali ili zashtoto greshkata e bila v teb?!a ako toi ne iska da se vurne pri teb ti nqma kak da go napravish!!! nemojesh da go nakarash na sila!!! toi sam znae kakvo pravi vupreki 4e ot tova koeto razkaza nai-veroqtno ne si mu bezrazlichna no ponqkoga kogato ima 4ustva pak nqma shtastie!!! :smt010 na men mi se slu4i ne6to podobno na tvoiata istoria i az se opitvah da si vurna 4oveka koito obi4am no ne stana ve4e 6 meseca e taka za tova ne se nadqvai ne ne6to za koeto 6te sujalqvash!! ako nqma bude6te i toi nqma da se vurne pri teb ostavi go !! Ako obi4ash nqkogo pusni go na svoboda ako toi se vurne zna4i i toi te obi4a ako li ne zna4i taka e po-dobre :-k :-k :-k