PDA

View Full Version : HIM



Метълката_HIM 4 EVER
01-24-2006, 21:51
Моля ви,гласувайте за HIM-отново в България!Нищо няма да ви коства!Моля!Моля!Моля!
Можете да гласувате ТУК (http://sme.bg/bg/fenklub.php)

DarkSanctuary
01-25-2006, 02:22
Ох, мацка представа си нямаш колко много съм гласувала на тоя адрес за да поканят HIM отново тук! Това ми е мечтата просто! Преди като изнесоха концерт тук нямах възможност да отида и сега ми е супер куцо ама се надявам, че пак ще дойдат?!
И аз моля всички, които малко или много харесват HIM да гласуват за тях, защото през март месец те ще свирят в Гърция и ще бъдат съвсем близо до нас, ако достатъчно хора гласуват на посочения адрес е много вероятно да ги видим на родна земя!

korn___
01-25-2006, 05:50
pari da mi dava6 nqma da glasuvam :!: po dobre da glasuvam z britni ot kolkoto za teq mazni pedali det se vodqt metal ... a sa tolkova metal kolkoto as sum izvunzemnoto sus 3 antenki :!: :evil:

Death^Forever
01-25-2006, 06:04
Верно е...гавра с метъла...ако въобще е метъл тфа...аз също няма да гласувам...но въпреки всичко ме кефят и имат песни, които много обичам... :roll:

Swinkenhoffer
01-25-2006, 09:54
хъх, да не мислите, че след онзи концерт пак ще стъпят тук? особено след като вече са МТВ старс? ама дано да не съм права ... все пак гласувайте си колкото искате ... лошо нЕма :lol:
а, да ... и ХИМ бяха чудесна група до едно време ... :roll:

Vampire_Lady
01-25-2006, 10:05
em az obi4am HIM i to mnogo i 6e glasuvam, az slu6am metal ot 1godina i neshto i ne znaeh 4e sa idvali, no iskam pak da doidat :)

Vampire_Lady
01-25-2006, 10:11
ne stava glasuvaneto,kazva mi not found sled kato mu dam submit :roll:

PooR^CReaTuRe
01-25-2006, 10:21
Сори , ама това ми е най-смешната група , особено с техния LOVE METAL ! Позьорска свинщина ... Предпочитам на не обезчестяват България повторно ...

Метълката_HIM 4 EVER
01-25-2006, 10:47
Първо-ХИМ не са гавра с метъла,защото пеят рок.
Второ-Her Infernal Majesty,Виле Вало е казал,че много ще се радва ако ги поканят в БГ отново и,че ще дойдат.Прочетох го в едно интервю.Все пак първия път са замерял Виле Вало със сутиени :lol: :lol:

HereTodayGoneToHell
01-25-2006, 10:58
Бих гласувала, но по-скоро за някоя рок група. А и не ми позволява да гласувам! Хим ме кефят, но кво да ти кажа - пустата ми мания не ми позволява да искам нищо, освен рок :lol: БТВ, като се заговорихме, на кой 29 идват Velvet Revolver? Бях чула, че уж ще са гости на Helloween са в събота, но май съм се пообъркала, че звучи малко... неправдоподобно :lol:

П.П. Имам бойната задача да изнасиля двама китаристи на Velvet-а, в което Worthless е обещала да ми помогне :twisted:

Dr. Kazimbutt
01-25-2006, 11:10
Първо-ХИМ не са гавра с метъла,защото пеят рок.
Второ-Her Infernal Majesty,Виле Вало е казал,че много ще се радва ако ги поканят в БГ отново и,че ще дойдат.Прочетох го в едно интервю.Все пак първия път са замерял Виле Вало със сутиени :lol: :lol:
Не обиждай рокмузиката бе, ей! Тия са пълни смешници! Дано не дойдат никога повече в България! :evil:

Метълката_HIM 4 EVER
01-25-2006, 11:31
Бих гласувала, но по-скоро за някоя рок група. А и не ми позволява да гласувам! Хим ме кефят, но кво да ти кажа - пустата ми мания не ми позволява да искам нищо, освен рок :lol: БТВ, като се заговорихме, на кой 29 идват Velvet Revolver? Бях чула, че уж ще са гости на Helloween са в събота, но май съм се пообъркала, че звучи малко... неправдоподобно :lol:

П.П. Имам бойната задача да изнасиля двама китаристи на Velvet-а, в което Worthless е обещала да ми помогне :twisted:
Велвет са ебаси уродите тъпи.
Само дето пичове като Слаш и Дъф,от такава велика група като Гънс се осраха така :evil:

Dr. Kazimbutt
01-25-2006, 11:39
Бих гласувала, но по-скоро за някоя рок група. А и не ми позволява да гласувам! Хим ме кефят, но кво да ти кажа - пустата ми мания не ми позволява да искам нищо, освен рок :lol: БТВ, като се заговорихме, на кой 29 идват Velvet Revolver? Бях чула, че уж ще са гости на Helloween са в събота, но май съм се пообъркала, че звучи малко... неправдоподобно :lol:

П.П. Имам бойната задача да изнасиля двама китаристи на Velvet-а, в което Worthless е обещала да ми помогне :twisted:
Велвет са ебаси уродите тъпи.
Само дето пичове като Слаш и Дъф,от такава велика група като Гънс се осраха така :evil:
Ти последно каква си? Метълка, рокерка или музикален помияр?

`Death`Whore`
01-25-2006, 11:41
Е, да не би да са готик рок?

Death^Forever
01-25-2006, 11:53
Е, аз до колкото знам Виле определяше стила като love metal, ама то така всеки може да си измисля стилове...Аз в никакъв случай не бих ги определила като рок :shock:

`Death`Whore`
01-25-2006, 11:57
Аз ще си сформирам група и ще казваме, че сме "к*р енд п*тка метъл"

xandria
01-25-2006, 13:27
da be,ei sq trugnah.. Znai6 koga 6te glasyvam za Him?? Kogat zu6nat nalumite. Lele tiq ne moga da gi turpa pove4e i ot... aide nqma da gi obijdam 4e i te vse pak nqkoga imaha ne6to svqstno

HereTodayGoneToHell
01-25-2006, 14:28
Бих гласувала, но по-скоро за някоя рок група. А и не ми позволява да гласувам! Хим ме кефят, но кво да ти кажа - пустата ми мания не ми позволява да искам нищо, освен рок :lol: БТВ, като се заговорихме, на кой 29 идват Velvet Revolver? Бях чула, че уж ще са гости на Helloween са в събота, но май съм се пообъркала, че звучи малко... неправдоподобно :lol:

П.П. Имам бойната задача да изнасиля двама китаристи на Velvet-а, в което Worthless е обещала да ми помогне :twisted:
Велвет са ебаси уродите тъпи.
Само дето пичове като Слаш и Дъф,от такава велика група като Гънс се осраха така :evil:

1. Вярно е, освен Слаш, Дъф и Мат, са супер тъпи
2. Не Слаш и дъф са се осрали, ако трябва да сме точни, а Аксел ги е изгонил!

exploitedteen, Евалата и аз!

DarkSanctuary
01-25-2006, 14:30
Такам начи аз едно не мога да разбера - защо всички си умирате да определяте стиловете на групите и да слагате етикети?! Като ви кефи нещо слушайте си го, като не ви кефи - здраве да е!
Също така никой не ви кара на сила да гласувате или се бъркам? Темата не е кефи ли ви ХИМ за да почнете да коментирате к'ви били и що били ама неее, не може вие да пропуснете да си кажете колко са умрели и колко не ви кефят! На мен като не ми харесва нещо го игнорирам и до там, а не почвам да се правя на велика разбирачка и да обеснявам глупости!

Метълката_HIM 4 EVER това, което си прочела е супер и ако е истина би било много хубаво! :wink:

apocalyptica_fan
01-25-2006, 14:50
HIM са просто the best, само дето мноого вероятно няма да дойдат :(((
Хубавата новина е, че и Еicca Toppinen и компания могат да дойдат май месец

Death_F
01-25-2006, 14:52
pari da mi dava6 nqma da glasuvam :!: po dobre da glasuvam z britni ot kolkoto za teq mazni pedali det se vodqt metal ... a sa tolkova metal kolkoto as sum izvunzemnoto sus 3 antenki :!: :evil: :!:

01-25-2006, 14:53
ХИМ не са дъ бест. Никой не е по-дъ бест от Никсън и Кондьо.

Dr. Kazimbutt
01-25-2006, 15:09
Бих гласувала, но по-скоро за някоя рок група. А и не ми позволява да гласувам! Хим ме кефят, но кво да ти кажа - пустата ми мания не ми позволява да искам нищо, освен рок :lol: БТВ, като се заговорихме, на кой 29 идват Velvet Revolver? Бях чула, че уж ще са гости на Helloween са в събота, но май съм се пообъркала, че звучи малко... неправдоподобно :lol:

П.П. Имам бойната задача да изнасиля двама китаристи на Velvet-а, в което Worthless е обещала да ми помогне :twisted:
Велвет са ебаси уродите тъпи.
Само дето пичове като Слаш и Дъф,от такава велика група като Гънс се осраха така :evil:

1. Вярно е, освен Слаш, Дъф и Мат, са супер тъпи
2. Не Слаш и дъф са се осрали, ако трябва да сме точни, а Аксел ги е изгонил!

exploitedteen, Евалата и аз!
Като не знаеш, защо говориш? Аксел Роуз не ги е изгонил. Слаш е напуснал по свое желание.

HereTodayGoneToHell
01-25-2006, 15:22
Бих гласувала, но по-скоро за някоя рок група. А и не ми позволява да гласувам! Хим ме кефят, но кво да ти кажа - пустата ми мания не ми позволява да искам нищо, освен рок :lol: БТВ, като се заговорихме, на кой 29 идват Velvet Revolver? Бях чула, че уж ще са гости на Helloween са в събота, но май съм се пообъркала, че звучи малко... неправдоподобно :lol:

П.П. Имам бойната задача да изнасиля двама китаристи на Velvet-а, в което Worthless е обещала да ми помогне :twisted:
Велвет са ебаси уродите тъпи.
Само дето пичове като Слаш и Дъф,от такава велика група като Гънс се осраха така :evil:

1. Вярно е, освен Слаш, Дъф и Мат, са супер тъпи
2. Не Слаш и дъф са се осрали, ако трябва да сме точни, а Аксел ги е изгонил!

exploitedteen, Евалата и аз!
Като не знаеш, защо говориш? Аксел Роуз не ги е изгонил. Слаш е напуснал по свое желание.

Не може да се каже, че е било по негово желание. Вярно е, че е искал да се развива, но пък проблемът е бил, че Аксел е искал да промени малко стила на бандата (както например сега Гънс не свирят в онзи стил, в които са свирили преди тва). А и едва ли щяха да го съдят за песните. Се пак едва ли искат да свирят Welcome To The Jungle с Velvet-а :shock: А и, общо зето, така и никой не разбира какво се случва - пуска се някакъв слух, че Дъф и Слаш са изгонени, после, че напускат, накрая, след половин година мислене, Аксел и Слаш се разделят дружелюбно. Затова донякъде съм съгласна да приема, че си прав. Но това не става по желание на Слаш, защото той още твърди, че ако Гънс почнат да свирят рок, той ще се върне в групата. Затова си мисля, че точно Аксел е виновен да се разделят, не защото го е искал, а защото е искал бандата да се развива в по-различен стил. За МакКаган не мога да говоря със сигурност, защото за неговото махане малко се говори, но доколкото съм чела - не е било толкова приятно като със Слаш. Абе, общо зето, доста е объркано. Но просто не можеш да кажеш, че не разбирам или нещо такова!

Worthless
01-25-2006, 15:26
ъхъхъх
всъщност точно аксел е изгонил слаш и дъф, щото мое да са велики, ама са ебахти пропадналите типове (нищо лично, ма те не изтрезняват и именно тфа е дразнило аксел...) ма иначе слаш... еми той също е бил съгласен, така че тук е трудно да се прецени кой-кого
а за ХИМ да гласувам? да бе да!!! *повръща по клавиатурата*

Метълката_HIM 4 EVER
01-25-2006, 17:46
ъхъхъх
всъщност точно аксел е изгонил слаш и дъф, щото мое да са велики, ама са ебахти пропадналите типове (нищо лично, ма те не изтрезняват и именно тфа е дразнило аксел...) ма иначе слаш... еми той също е бил съгласен, така че тук е трудно да се прецени кой-кого
а за ХИМ да гласувам? да бе да!!! *повръща по клавиатурата*
Много ще ме извиняваш,но Аксел,колкото и да го харесваш,е пълен изрод и няма виновен за разпадането на групата-всички са пропаднали,а Акселчо-той не е пиел по-малко от Дъф,Слаш,Мат или Стивън(дето са го изгонили,щото се дрогирал-ква глупост-та той е 100 пъти по-добър от Мат :roll: )Та...Аксел е биел супер секси и готината си жена,която накрая го е шитнала,щото не е издържала.
Това е,което знам аз :roll:

Dr. Kazimbutt
01-25-2006, 17:51
Бих гласувала, но по-скоро за някоя рок група. А и не ми позволява да гласувам! Хим ме кефят, но кво да ти кажа - пустата ми мания не ми позволява да искам нищо, освен рок :lol: БТВ, като се заговорихме, на кой 29 идват Velvet Revolver? Бях чула, че уж ще са гости на Helloween са в събота, но май съм се пообъркала, че звучи малко... неправдоподобно :lol:

П.П. Имам бойната задача да изнасиля двама китаристи на Velvet-а, в което Worthless е обещала да ми помогне :twisted:
Велвет са ебаси уродите тъпи.
Само дето пичове като Слаш и Дъф,от такава велика група като Гънс се осраха така :evil:

1. Вярно е, освен Слаш, Дъф и Мат, са супер тъпи
2. Не Слаш и дъф са се осрали, ако трябва да сме точни, а Аксел ги е изгонил!

exploitedteen, Евалата и аз!
Като не знаеш, защо говориш? Аксел Роуз не ги е изгонил. Слаш е напуснал по свое желание.

Не може да се каже, че е било по негово желание. Вярно е, че е искал да се развива, но пък проблемът е бил, че Аксел е искал да промени малко стила на бандата (както например сега Гънс не свирят в онзи стил, в които са свирили преди тва). А и едва ли щяха да го съдят за песните. Се пак едва ли искат да свирят Welcome To The Jungle с Velvet-а :shock: А и, общо зето, така и никой не разбира какво се случва - пуска се някакъв слух, че Дъф и Слаш са изгонени, после, че напускат, накрая, след половин година мислене, Аксел и Слаш се разделят дружелюбно. Затова донякъде съм съгласна да приема, че си прав. Но това не става по желание на Слаш, защото той още твърди, че ако Гънс почнат да свирят рок, той ще се върне в групата. Затова си мисля, че точно Аксел е виновен да се разделят, не защото го е искал, а защото е искал бандата да се развива в по-различен стил. За МакКаган не мога да говоря със сигурност, защото за неговото махане малко се говори, но доколкото съм чела - не е било толкова приятно като със Слаш. Абе, общо зето, доста е объркано. Но просто не можеш да кажеш, че не разбирам или нещо такова!
Чела си доста за бандата. Браво! Само мога да добавя, че съжалявам, че вече няма Guns n' Roses.

П.П. Вокалистът на Velvet Revolver е много зле.

JoInTcHe
01-25-2006, 17:58
ъхъхъх
всъщност точно аксел е изгонил слаш и дъф, щото мое да са велики, ама са ебахти пропадналите типове (нищо лично, ма те не изтрезняват и именно тфа е дразнило аксел...) ма иначе слаш... еми той също е бил съгласен, така че тук е трудно да се прецени кой-кого
а за ХИМ да гласувам? да бе да!!! *повръща по клавиатурата*
Не повръщане ми .... :shock:
А и ще ми е интересно да прочета още като къф стил ще ги определите тия смешници HIM :twisted:

Dr. Kazimbutt
01-25-2006, 18:02
ъхъхъх
всъщност точно аксел е изгонил слаш и дъф, щото мое да са велики, ама са ебахти пропадналите типове (нищо лично, ма те не изтрезняват и именно тфа е дразнило аксел...) ма иначе слаш... еми той също е бил съгласен, така че тук е трудно да се прецени кой-кого
а за ХИМ да гласувам? да бе да!!! *повръща по клавиатурата*
Е, ти пък! Аксел надали се е дразнел от това, че не са изтрзнявали. Той пък е бил в затвора. :wink:

HereTodayGoneToHell
01-25-2006, 18:28
ъхъхъх
всъщност точно аксел е изгонил слаш и дъф, щото мое да са велики, ама са ебахти пропадналите типове (нищо лично, ма те не изтрезняват и именно тфа е дразнило аксел...) ма иначе слаш... еми той също е бил съгласен, така че тук е трудно да се прецени кой-кого
а за ХИМ да гласувам? да бе да!!! *повръща по клавиатурата*
Много ще ме извиняваш,но Аксел,колкото и да го харесваш,е пълен изрод и няма виновен за разпадането на групата-всички са пропаднали,а Акселчо-той не е пиел по-малко от Дъф,Слаш,Мат или Стивън(дето са го изгонили,щото се дрогирал-ква глупост-та той е 100 пъти по-добър от Мат :roll: )Та...Аксел е биел супер секси и готината си жена,която накрая го е шитнала,щото не е издържала.
Това е,което знам аз :roll:

Аксел не си пие хапчетата, бе, дете! Осъзнай се!!!

Dr. Kazimbutt, ама той е бил луд :lol:

exploitedteen, мерси!

Dr. Kazimbutt, мерси! Вярное, че съм чела много. А вокалиста верно е гей!

Worthless
01-25-2006, 18:35
аааааа, "метълке" тъпа си...
ЕДИТ: апф, ае пил е... ма не толкова много, заради слаш и дъф са били проваляни концерти...
а БДУ предполагам, че за стефани говориш... (дам, знам, че е бил женен за ерин...ама се вдига повече шум около стефани и за тфа мисля, че говориш за нея) а и аз да бях и аз щях да я бия, щото и тя не е толкова добричка... значи прави си изводите: мъжа й е избягал от нея, след това и аксел (който уж е ненормален, смятай за кфо чудовище стаа дума...). а тфа, че го е замеряла със столове знаеш ли? ае като дори не си си напрайла труда да прочетеш нещо за гънс кфо даваш мнения и се излагаш
БДУ: хиър тудей гоун ту хел... що БИЛ? доколкото знам още не е наред с главата :Р
@експлойтед, мерси :)))
БДУ верно оня скот като го видя и откачам. но песните са добри... ама ако не ги беше изпял скот... :evil:

Dr. Kazimbutt
01-25-2006, 19:48
"Метълката", къде си тръгнала да ми говориш, че Guns n' Roses са пропадналии? Те са променили стила на рока. Слушай си твоите велики "метъли" HIM, които всъщност са рокери (според тебе :lol:) и си трай, защото само се излагаш.

HereTodayGoneToHell
01-25-2006, 21:52
ъхъхъх
всъщност точно аксел е изгонил слаш и дъф, щото мое да са велики, ама са ебахти пропадналите типове (нищо лично, ма те не изтрезняват и именно тфа е дразнило аксел...) ма иначе слаш... еми той също е бил съгласен, така че тук е трудно да се прецени кой-кого
а за ХИМ да гласувам? да бе да!!! *повръща по клавиатурата*
Много ще ме извиняваш,но Аксел,колкото и да го харесваш,е пълен изрод и няма виновен за разпадането на групата-всички са пропаднали,а Акселчо-той не е пиел по-малко от Дъф,Слаш,Мат или Стивън(дето са го изгонили,щото се дрогирал-ква глупост-та той е 100 пъти по-добър от Мат :roll: )Та...Аксел е биел супер секси и готината си жена,която накрая го е шитнала,щото не е издържала.
Това е,което знам аз :roll:

1. Групата не се е разпаднала. Даже през 2002ра имаха турне! Но тва е трудно да се разбере! (от старата група бяха само Дизи Рийд и Аксел)
2. Аксел не е изрод. Просто страда от маниакална депресия (психична болест), която го кара да полудява през пролетта и есента (на което се дължи бунта в Сейнт Луис, ако си чувала)
3. "Акселчо", както ти го наричаш, не си пие хапчетата. Той си признав, че в началото се е дрогирал и е пил, но само тогава.
4. Истината е, че Слаш си е обичал да си сръбва. Но той продължава да си е страхотен китарист, а и най-харесваният от групата! Аксел го е изгонил, заради това, но те още са приятели! И тва не го знам само аз! (Слаш си е оставял Поршето на магистрала с ключовете вътре, след напиване, естествено 8) )
5. А МакКаган се е друсал. И с право са го изгонили. Въпреки че е страшен пич :lol:
6. Жената на Роуз случайно да е тази мръсна т*па ш*бана кучка (http://steph.starlight-tales.com/Images/StephAxl010.jpg)??? Знаеш ли коя е тая? Казва се Стефани Сиймор и всъщност е модел! Тази к*чка е била психарка бе - гонила го е със столове из къщата! Съдили са се един-друг, като са се обвинявали, че са с психически увреждания! Тая к*чка викнала и Ерин Евърли (единствената жена, която някога е била женена за Роуз) в съда. И нищо не получила :twisted: :twisted: :twisted:
7. Мила, ще те помоля нещо - просто не говори за нещо, което не разбираш, защото не знаеш и четвърт от това, което аз знам за Гънс!


Е, ти пък! Аксел надали се е дразнел от това, че не са изтрзнявали. Той пък е бил в затвора

Да, бил е около 20 пъти в затвора. Даже мога да намеря една негова снимка от затвора, дето е много хубав. Но, принципно, в едно свое интервю той казва, че супер много му е било кеф (тва след излизането от затвора след бунта в Сейнт Луис, след като плаща 1000 долара, за да излезе) и много яко си е лафил с полицаите. И че за престъпленията няма значение мястото и времето 8)


аааааа, "метълке" тъпа си...
ЕДИТ: апф, ае пил е... ма не толкова много, заради слаш и дъф са били проваляни концерти...
а БДУ предполагам, че за стефани говориш... (дам, знам, че е бил женен за ерин...ама се вдига повече шум около стефани и за тфа мисля, че говориш за нея) а и аз да бях и аз щях да я бия, щото и тя не е толкова добричка... значи прави си изводите: мъжа й е избягал от нея, след това и аксел (който уж е ненормален, смятай за кфо чудовище стаа дума...). а тфа, че го е замеряла със столове знаеш ли? ае като дори не си си напрайла труда да прочетеш нещо за гънс кфо даваш мнения и се излагаш
БДУ: хиър тудей гоун ту хел... що БИЛ? доколкото знам още не е наред с главата :Р
@експлойтед, мерси ))
БДУ верно оня скот като го видя и откачам. но песните са добри... ама ако не ги беше изпял скот...

Казвала ли съм ти, че те обичам :P {}{}{}{}{}{}
А за въпроса ти - да още е луд, но пък нали се сещаш,че са е малко по-олегнал (през зимата и лятото :lol: :lol: :lol: )

И нещо към сички: АКО НЯКОЙ ПОСМЕЕ ДА ОБИДИ ОЩЕ ВЕДНЪЖ СТАРИТЕ ЧЛЕНОВЕ НА ГЪНС ЩЕ МУ ОТКЪСНА П*АТКАТА!!!!!!!!!

HereTodayGoneToHell
01-25-2006, 22:03
бих ги обидил само и единствено заради заплахата...
за да дойдеш... :oops:


поздравче- Paradise City

Ххаххахахахха, абе ти се бъзикаш, но тая ако каже още нещо против тях просто ще отида и ще я счупя! Не стига, че сигурно е чувала една тяхна песен, но ми обяснява!
Мерси за поздрава, но с тая песен по-скоро към Worthless. Мен можеш да ме поздравиш примерно с... Estranged...

Worthless
01-25-2006, 22:15
бих ги обидил само и единствено заради заплахата...
за да дойдеш... :oops:


поздравче- Paradise Cityсамо заради това, че дори написа името на тази песен ще те обичам цял живот http://67.18.37.15/html/emoticons/wub.gif
ъхъхъ БДУ те не само, че издадоха албум 2002, ами имат и един от 2004 http://67.18.37.15/269/21/emo/bounce.gif

HereTodayGoneToHell
01-25-2006, 22:23
бих ги обидил само и единствено заради заплахата...
за да дойдеш... :oops:


поздравче- Paradise Cityсамо заради това, че дори написа името на тази песен ще те обичам цял живот http://67.18.37.15/html/emoticons/wub.gif
ъхъхъ БДУ те не само, че издадоха албум 2002, ами имат и един от 2004 http://67.18.37.15/269/21/emo/bounce.gif

Chinese Democracy ли? Да, определено имаше такова нещо. А най-новата снимка на Аксел я имам :lol: - 14 януари, тая година, на събиране на КоРн 8) А кажи, че не съм дебил 8) А албумчето, междудругото, е якичко. Слушала съм няколко песни от него и не е зле. Особено пилотния сингъл (едноименен). Разбира се не е на нивото на Гънс от 90те, но какво да се прави. А новите двама китаристи съм се зарекла, че ще ги заколя бавно и мъчително!

exploitedteen, Евалата, пич! Estranged е най-яката песен, писана някога от господин Роуз, с най-якия и дълбок смисъл, с най-страхотни пиано и китара сола и с най-великия глас.

anonymous464110
01-25-2006, 22:52
ne haresvam him,ne haresvam toq fagg deto im e frontmen,ne haresvam poslaniqta v tekstovete im,ne haresvam selta6kata kauboiska 6apka na kitarista im,ne haresvam interpretaciqta im na oburnata pentagrama.ne haresvam faktut,4e 80% ot fenovete na HIM ne znaqt kakvo zna4i abriviaturata na grupata,a polovinata ot tqh dori ne znaqt 4e tova E abriviatura.Ne haresvam i tova,4e sa vzeli ime,koeto podhojda na dosta po-brutalni muzikanti,koito biha mogli naistina da pravqt metul,a ne nqkakva ligava parodiq.

apocalyptica_fan
01-26-2006, 12:32
И за какво толкова спорите?!? Или ще дойдат ХИМ, или не!Ако-да, който иска да им ходи на концерт, да ходи! Който не ги харесва- няма да се завлече до техния концерт!!! :D

Tedka-Medka
01-26-2006, 18:03
абе Хим да си готик метъл ве..
рок били...дръшки!

Worthless
01-26-2006, 18:10
абе Хим да си готик метъл ве..
рок били...дръшки!да, и рок не са :) лигав поп с китари. е тфа са
а хим ако са готик метъл... лелееее
СМЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕХ
СМЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕХ
СМЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕХ
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

`Death`Whore`
01-26-2006, 18:19
"Gothic metal" е измислено понятие. Готикът не е метъл и не мисля, че има симбиоза между двете. А "Хим" не са готик, не са и метъл.

Worthless
01-26-2006, 18:35
"Gothic metal" е измислено понятие. Готикът не е метъл и не мисля, че има симбиоза между двете. А "Хим" не са готик, не са и метъл.бе остави ги, глей, че повечето си мислят, че всичко, що носи тежък грим, в клиповете няма много наличие на светлина и всичко това е много готик... => такива групи са "готик метъл". злета...
метъла няя нищо общо с готикът... не можете ли да го осъзнаете? ма не, дай ше се прайм на интересни...

Tedka-Medka
01-26-2006, 19:12
Бе вие пък много разбирате..
Lacuna Coil , Moonspell кфо са..
тва е точно готик метъл..
ай не се прайте ся тука на мноо големите
разбирачи пред малките деца :)

Worthless
01-26-2006, 19:21
Бе вие пък много разбирате..
Lacuna Coil , Moonspell кфо са..
тва е точно готик метъл..
ай не се прайте ся тука на мноо големите
разбирачи пред малките деца :)да да, добре... готик метъл са, ша знайш... колкото и любимите ти еванесънс са готик...
бе заблуждавай се :lol:

`Death`Whore`
01-26-2006, 19:26
Да...Найтуиш също са "готик метал"...

Tedka-Medka
01-26-2006, 19:35
Бе вие пък много разбирате..
Lacuna Coil , Moonspell кфо са..
тва е точно готик метъл..
ай не се прайте ся тука на мноо големите
разбирачи пред малките деца :)да да, добре... готик метъл са, ша знайш... колкото и любимите ти еванесънс са готик...
бе заблуждавай се :lol:
Еванесънс не са ми любими на мен са ми Мърдър долс ;)

Worthless
01-26-2006, 21:35
Бе вие пък много разбирате..
Lacuna Coil , Moonspell кфо са..
тва е точно готик метъл..
ай не се прайте ся тука на мноо големите
разбирачи пред малките деца :)да да, добре... готик метъл са, ша знайш... колкото и любимите ти еванесънс са готик...
бе заблуждавай се :lol:
Еванесънс не са ми любими на мен са ми Мърдър долс ;)ако ти бяха толкова любими щеше да знаеш, че не се пише мърдър долс а мърдърдолс

anonymous464110
01-26-2006, 22:25
Tedka-Medka malko ne sa ti doiz4isteni ponqtiqta...ako HIM sa gotic samo 6toto na onova hilavo pedal4e feisa mu e po-bql ot zadnika na eskimos to alice cooper trqbva da e nai-brutalniq noisemetal/grindcore psihopat 6toto kulca kukli po koncertite si...
His Infernal Majesty nito sa gotic,nito sa metul,na men sa mi na edno nivo s razni revlivi teksaski reinjuri ala nickelback

apocalyptica_fan
01-27-2006, 14:40
Бе вие пък много разбирате..
Lacuna Coil , Moonspell кфо са..
тва е точно готик метъл..
ай не се прайте ся тука на мноо големите
разбирачи пред малките деца :)да да, добре... готик метъл са, ша знайш... колкото и любимите ти еванесънс са готик...
бе заблуждавай се :lol:
И кво им е неготическото на Lacuna Coil ...?!?

faster_pr
01-27-2006, 17:12
еми HIM са много готини ... аз лично си умирам за финландци ... и btw Nightwish са power metal

Boot
01-27-2006, 19:43
Бе вие пък много разбирате..
Lacuna Coil , Moonspell кфо са..
тва е точно готик метъл..
ай не се прайте ся тука на мноо големите
разбирачи пред малките деца :)да да, добре... готик метъл са, ша знайш... колкото и любимите ти еванесънс са готик...
бе заблуждавай се :lol:
И кво им е неготическото на Lacuna Coil ...?!?
Кое им е готическото на Lacuna COil. Вие няма ли да се научите, че ако вокалистката на някоя група носи рокли тип Мортиша, това не значи автоматично, че свирят готик. Вие разлика между готик и готика правите ли?! :shock:

HereTodayGoneToHell
01-28-2006, 17:29
Абе ХИМ е метъл, а Металика е чалга :smt005 Не можете да ме обедите в обратното \:D/

П.П. Бритни Спиърс е Хеви Метъл :smt005

01-28-2006, 17:53
и btw Nightwish са power metal
ъ?ебаваш ли се или верно така мислиш :smt017

п.с. ХИМ са най перкрасния бляк мятъл :mrgreen: :-&

faster_pr
01-28-2006, 18:31
и btw Nightwish са power metal
ъ?ебаваш ли се или верно така мислиш :smt017

п.с. ХИМ са най перкрасния бляк мятъл :mrgreen: :-&

haha da taka mislq

haista vittu

Sapphir
01-28-2006, 18:34
ne miharesva tva neshto i aaa nqma da glasuvam za nego :-({|=

apocalyptica_fan
01-30-2006, 16:07
Много харесвам His Infernal Majesty- супер са. Особено новата им песен Killing Loneliness.

P.S. I k'wo kato ne sa metyli, towa ne gi prawi po-lo6i ot drugite...